• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Mihaszna

Veterán
Sziasztok

A képen látható információ tulajdonképpen mit jelent? Miért csak érző árukkal tudok vele kereskedni? Azért, mert (mondjuk) nem tett fel normál áru ajánlatokat, vagy mert valahol opcionálisan beállította, hogy milyen árukkal szeretne konkrétan kereskedni?

A válaszokat előre is köszönöm :)

Fórumra.jpg
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok

A képen látható információ tulajdonképpen mit jelent? Miért csak érző árukkal tudok vele kereskedni? Azért, mert (mondjuk) nem tett fel normál áru ajánlatokat, vagy mert valahol opcionálisan beállította, hogy milyen árukkal szeretne konkrétan kereskedni?

A válaszokat előre is köszönöm :)

2169 bővítmény megtekintése
Kedves @Mihaszna
Azért csak érzékeny árukkal kereskedhetsz a fent nevezett játékosokkal ,mert még a térképen nem fedezted fel őket. Érzékeny árukkal mindazon játékosokkal kereskedhetsz, akik azokat már kikutatták és termelik is azt.
Szép estét.
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok

A képen látható információ tulajdonképpen mit jelent? Miért csak érző árukkal tudok vele kereskedni? Azért, mert (mondjuk) nem tett fel normál áru ajánlatokat, vagy mert valahol opcionálisan beállította, hogy milyen árukkal szeretne konkrétan kereskedni?

A válaszokat előre is köszönöm :)

2169 bővítmény megtekintése
Be van állítva , hogy csak azokkal akarsz te kereskedni , állítsd át .
 

Wiccara

Veterán
Be van állítva , hogy csak azokkal akarsz te kereskedni
Félreértetted a kérdést.
Te arra írtál, hogy ő az érző árura szűkítette a keresést ( ez nem azt jelenti, hogy leszűkítette volna azokra, akiket nem fedezett fel!)
A képen látható kicsi kék "i" betű adja azt a plusz információt, aminek magyarázatát @Cyklon már leírta.
A normál piac a felfedezett szomszédoké ( +tesók); az érző piac mindenkié, aki már termeli azt az árut.
 

DeletedUser4917

Vendég
Félreértetted a kérdést.
Te arra írtál, hogy ő az érző árura szűkítette a keresést ( ez nem azt jelenti, hogy leszűkítette volna azokra, akiket nem fedezett fel!)
A képen látható kicsi kék "i" betű adja azt a plusz információt, aminek magyarázatát @Cyklon már leírta.
A normál piac a felfedezett szomszédoké ( +tesók); az érző piac mindenkié, aki már termeli azt az árut.
Ja , hogy ezt mihaszna nem tudta , elég sokszor azért kerülök ilyen helyzetbe mert feltételezem azt , hogy az alapokkal tisztába van mindenki .
 

Putyika

Veterán
elég sokszor azért kerülök ilyen helyzetbe mert feltételezem azt , hogy az alapokkal tisztába van mindenki .
Pont te voltál az aki pár hete nem tudta, hogy a kereskedő mag termelését érdemes 3 óránként beszedni. Ez is elég alap, főleg egy olyannak aki állítólag már az új fajt csinálja és valahol a messze távoli ismeretlenben van egy "fő" városa....a helyedben én nem szólnék be másoknak. ;)
 

DeletedUser4917

Vendég
Pont te voltál az aki pár hete nem tudta, hogy a kereskedő mag termelését érdemes 3 óránként beszedni. Ez is elég alap, főleg egy olyannak aki állítólag már az új fajt csinálja és valahol a messze távoli ismeretlenben van egy "fő" városa....a helyedben én nem szólnék be másoknak. ;)
de tudtam csak udvarias voltam , valami mást akartam megtudni ;)
 

DeletedUser4917

Vendég
a helyedben én nem szólnék be másoknak
amiről írod , hogy beszólás az nem az olvasd el , csak rácsodálkoztam , amúgy meg te szóltál be most , de nem érdekel és főleg az nem , hogy mit csinálnál a helyemben , nem vagy a helyemben ezért én csinálok azt amit akarok hehehe
de már megint eltértünk a játékkal kapcsolatos kérdésektől , inkább kérdezzél valamit
 

Laci0212

Erős harcos
Csak egy kérdés: Lehetséges,hogy valamit állítottak a Toronyban a nehézségen? Csak mert sosem kellett még gyémit használnom amikor alkudoztam,de a mostaniban majd minden 3. ládánál kell,mert különben eszméletlen mennyiségű nyersi megy pocsékba,olyan hihetetlen sorrendben jönnek a követelések. Nem is találkoztam még csak hasonlóval sem ahhoz,hogy 2, szint közepénél majdhogynem csak aranyat kér,1 árú kellett csak.A harcról nem is beszélve....... mindig nagyobb az egységem mint az ellenfélé,de mégis alig 2-3 csata alatt elfogy a máskülönben 15-20 egységnyi /sqad/ katonám.Sosem tapasztaltam még ilyet,azért kérdem,hátha valaki tud valamit....
Szia.
A héten én se vittem végig,viszont elvitt 16 kör gyémántot,a nyersanyag mellett,/lehet nem volt szerencsém/...vagy bekerült egy új algoritmus...jövő héten meglátjuk.
 

DeletedUser5987

Vendég
Sziasztok! 6fejezetben vagyok.A világtėrkėpen a tárgyalási költsėgnėl valami fejet kėr ez harcos lenne?Hol tudok ilyet szerezni?Úgy tűnik hogy mostmár minen tartománynál kėr valamennyit.
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok! 6fejezetben vagyok.A világtėrkėpen a tárgyalási költsėgnėl valami fejet kėr ez harcos lenne?Hol tudok ilyet szerezni?Úgy tűnik hogy mostmár minen tartománynál kėr valamennyit.
Szia. Amennyiben erről a fejről van szó, 789.jpg a nevét máris ott találod mellette. Ilyet pedig a VIII. fejezetben tudsz majd gyártani a Fegyvertáraiddal. A neve is megváltozik: Fegyvertár (Párzóhely). Jól előre szaladhattál a tartományokban, ha még midig az én általam felvetett dologról van szó. :)

Szerk: Úgy látszik, Hunalu-val egyre gondoltunk. Viszont abba már nem vagyok biztos, hogy a 6. fejezetben a Varázsakadémiában az Orkfészek orkokat fog neki adni, ha lerakja..
 

DeletedUser5987

Vendég
Szia. Amennyiben erről a fejről van szó, 2198 bővítmény megtekintése a nevét máris ott találod mellette. Ilyet pedig a VIII. fejezetben tudsz majd gyártani a Fegyvertáraiddal. A neve is megváltozik: Fegyvertár (Párzóhely). Jól előre szaladhattál a tartományokban, ha még midig az én általam felvetett dologról van szó. :)

Szerk: Úgy látszik, Hunalu-val egyre gondoltunk. Viszont abba már nem vagyok biztos, hogy a 6. fejezetben a Varázsakadémiában az Orkfészek orkokat fog neki adni, ha lerakja..
om
Szia. Amennyiben erről a fejről van szó, 2198 bővítmény megtekintése a nevét máris ott találod mellette. Ilyet pedig a VIII. fejezetben tudsz majd gyártani a Fegyvertáraiddal. A neve is megváltozik: Fegyvertár (Párzóhely). Jól előre szaladhattál a tartományokban, ha még midig az én általam felvetett dologról van szó. :)

Szerk: Úgy látszik, Hunalu-val egyre gondoltunk. Viszont abba már nem vagyok biztos, hogy a 6. fejezetben a Varázsakadémiában az Orkfészek orkokat fog neki adni, ha lerakja..
om
 
Fent