• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser683

Vendég
Sziasztók!Nem tudom megemészteni! Négy éve épitetettem a városom a Arendyllen, közben alapitottam egy várost Winyadororn.ott nem igen müködik a piac,nehezen lehet boldogulni,igy azt töröltem.Winyadort.Erre mivel egy imélen alpitottam de külön VILÁGBAN! a szervel törölte azt is amit 4-éve épitgetem! Ez igen felelötlen lépés! Nagyon bosszus vagyok!Pedig nagyon sokan ott hagyják a városukat.az sem igaz,hogy egy honap elteltével nem lép be ,hogy törlödik.
Mindkét szerveren van melodia accounttal város. Vagy másik azonosítón történt ez?
 

DeletedUser3

Vendég
Sziasztók!Nem tudom megemészteni! Négy éve épitetettem a városom a Arendyllen, közben alapitottam egy várost Winyadororn.ott nem igen müködik a piac,nehezen lehet boldogulni,igy azt töröltem.Winyadort.Erre mivel egy imélen alpitottam de külön VILÁGBAN! a szervel törölte azt is amit 4-éve épitgetem! Ez igen felelötlen lépés! Nagyon bosszus vagyok!Pedig nagyon sokan ott hagyják a városukat.az sem igaz,hogy egy honap elteltével nem lép be ,hogy törlödik.
Ha emailben kérted az automata rendszeren a törlést, akkor az oldal és a megerősítő email is jelzi, hogy a törlés a teljes azonosítóra (tehát minden városra) visszavonhatatlanul érvényes.
 

DeletedUser782

Vendég
Sajnos ez nagyon rossz !!! igy nem csodálom sokan abba hadják e- játékot! Miért nem tudok belépni ha még nem törlödöt????
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Mivel most rövid idő alatt 2 esetben is előfordult ez, eléggé úgy tűnik, hogy nem minden játékos számára egyértelmű, hogy mi az összefüggés a felhasználó azonosító és a különböző világokban lévő városok között. Ha nem nagy munka, akkor érdemes lenne a felhasználó törléssel kapcsolatos üzenetekbe beleírni, szó szerint, hogy minden városod, még akkor is, hogyha ez kicsit gyakorlottabb fejjel teljesen egyértelmű abból, hogy oda van írva, hogy minden adatod. Hátha ez segítene újabb balesetek elkerülésében. ;)
 

Hunlau

Tapasztalt építő
... vagy a törlésnél egyértelműen megkérdezni, hogy melyik világból szeretne valaki törölni. Vagy valahogy máshogyan - nem a mi dolgunk kitalálni.
Ne a játékos legyen hátrányban egy félreérthető megoldás miatt.

(Épp ma fogom hamarosan elmagyarázni egy külső cégnek, hogy ameddig én vagyok a megrendelő, ameddig én fizetek, addig az én hátsómat tessék ... khmm. Hogy jutott ez most eszembe? nem is értem.)
 

GreenKnight

Veterán
Sajnos ez nagyon rossz !!! igy nem csodálom sokan abba hadják e- játékot! Miért nem tudok belépni ha még nem törlödöt????
Ha valaki nem beszél magyarul, akkor annak aztán írhatsz akármilyen e-mailt.

Aztán azt is magyarázza már el valaki, hogy ha nem akarok játszani egy világon, akkor miért kell törölni a várost? Én is elkezdtem a másik világon, aztán rájöttem, hogy nem lesz rá időm, ezért abbahagytam, nem léptem be. Nem kellett törölnöm, csak nem kattintottam oda. Egy idő után aztán már nem is zölden jelent meg Winyandor.
 

DeletedUser3

Vendég
Mivel most rövid idő alatt 2 esetben is előfordult ez, eléggé úgy tűnik, hogy nem minden játékos számára egyértelmű, hogy mi az összefüggés a felhasználó azonosító és a különböző világokban lévő városok között
... vagy a törlésnél egyértelműen megkérdezni, hogy melyik világból szeretne valaki törölni. Vagy valahogy máshogyan - nem a mi dolgunk kitalálni.
Ne a játékos legyen hátrányban egy félreérthető megoldás miatt.

(Épp ma fogom hamarosan elmagyarázni egy külső cégnek, hogy ameddig én vagyok a megrendelő, ameddig én fizetek, addig az én hátsómat tessék ... khmm. Hogy jutott ez most eszembe? nem is értem.)

A törlési oldalon ez áll: "Ezen az oldalon törölheted a fiókodat/fiókjaidat és az összes hozzájuk tartozó adatot. Fontos: a törlést nem lehet visszavonni."
Kulcsszó: összes.

Itt még vissza lehet lépni. Az emailcím megadása után vissza lehet lépni. Az emailben kapott linkre kattintás után is vissza lehet lépni. Ha bármelyik lépésnél egy kicsit is elbizonytalanodik valaki, akkor nyugodtan felkeresheti a supportot, elmondhatja mit akar, és kielégítő választ fog kapni: ha mindent törölni akar, kövesse a linket, az tényleges és teljes törlés. Ha csak egy várost, akkor mi töröljük. Ezzel heti szinten nem egy, nem kettő játékos felkeres minket, ha törölni akarnak mindent, megadjuk a linket, ha nem, akkor megoldjuk máshogy.

Én úgy gondolom, hogy ha valaki nem ért valamit, akkor tud kérdezni, szokott rá választ kapni. Igen, van 1-2 eset, amikor ez elmarad, és nyilván ezek kapnak nyilvánosan hangot, hiszen itt homokszem került a gépezetbe, de ez az összes ilyen esethez képest elenyésző.
 

DeletedUser4520

Vendég
A törlési oldalon ez áll: "Ezen az oldalon törölheted a fiókodat/fiókjaidat és az összes hozzájuk tartozó adatot. Fontos: a törlést nem lehet visszavonni."
Kulcsszó: összes.

Itt még vissza lehet lépni. Az emailcím megadása után vissza lehet lépni. Az emailben kapott linkre kattintás után is vissza lehet lépni. Ha bármelyik lépésnél egy kicsit is elbizonytalanodik valaki, akkor nyugodtan felkeresheti a supportot, elmondhatja mit akar, és kielégítő választ fog kapni: ha mindent törölni akar, kövesse a linket, az tényleges és teljes törlés. Ha csak egy várost, akkor mi töröljük. Ezzel heti szinten nem egy, nem kettő játékos felkeres minket, ha törölni akarnak mindent, megadjuk a linket, ha nem, akkor megoldjuk máshogy.

Én úgy gondolom, hogy ha valaki nem ért valamit, akkor tud kérdezni, szokott rá választ kapni. Igen, van 1-2 eset, amikor ez elmarad, és nyilván ezek kapnak nyilvánosan hangot, hiszen itt homokszem került a gépezetbe, de ez az összes ilyen esethez képest elenyésző.
Én egyetértek \*HighlyEffective\*-el abban, hogy még egy kis szöveg nem ártana. Például:
"Ezen az oldalon törölheted a fiókodat/fiókjaidat és az összes hozzájuk tartozó adatot. Fontos: a törlést nem lehet visszavonni. Ezzel a fiókodhoz tartozó ÖSSZES város törlésre kerül."
 

DeletedUser3

Vendég
Ezzel a fiókodhoz tartozó ÖSSZES város törlésre kerül."
Az InnoGames összes játéka ezt az oldalt használja, ezért nem írhatunk bele konkrét dolgokat (pl. város), ugyanis ez nem feltétlenül egyezik meg a többi játék elnevezésével (pl. falu, de épp a West-en nem is városok vannak, a még ki nem adott játékokról nem is beszélve). Ugyanakkor az összes adat ezt is magába foglalja.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Valakinek van valami információja arról, hogy egy Testvériségen tartózkodó tétlen taggal mi történik egy idő után és mennyi ez az idő. Kirakja őket a rendszer? Törlésre kerülnek? A help menüben vannak utalások, de erre a konkrét helyzetre nem találtam választ. 3 tagunk több mint 1 hónapja tétlen, nem tudunk róluk semmit. Nem szeretnénk Mi törölni, mert hozzánk tartoznak, de előbb-utóbb el kell engedni Őket.
 

gilingalang

Veterán
Valakinek van valami információja arról, hogy egy Testvériségen tartózkodó tétlen taggal mi történik egy idő után és mennyi ez az idő. Kirakja őket a rendszer? Törlésre kerülnek? A help menüben vannak utalások, de erre a konkrét helyzetre nem találtam választ. 3 tagunk több mint 1 hónapja tétlen, nem tudunk róluk semmit. Nem szeretnénk Mi törölni, mert hozzánk tartoznak, de előbb-utóbb el kell engedni Őket.
A nevükre kattintva a Tag kizárása opcióval ki tudjátok léptetni őket a Testvériségből (mágusok és a főmágus tudják ezt megtenni). A többi már az Inno dolga. Rendesek vagytok, de szó nélkül abbahagyni a játékot és bent maradni egy aktív tesóságban nem oké dolog egy közösségi játékban. Láttunk már vis maior eseteket, sőt sajnos tragédiákat is, de a figyelmetlenség gyakoribb.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
A nevükre kattintva a Tag kizárása opcióval ki tudjátok léptetni őket a Testvériségből (mágusok és a főmágus tudják ezt megtenni). A többi már az Inno dolga. Rendesek vagytok, de szó nélkül abbahagyni a játékot és bent maradni egy aktív tesóságban nem oké dolog egy közösségi játékban. Láttunk már vis maior eseteket, sőt sajnos tragédiákat is, de a figyelmetlenség gyakoribb.
Köszönöm! Az a kétes tisztesség az enyém, hogy valakinek megköszönjem a játékát és útjára bocsájtsam. De esetükben nem érzek sok hajlandóságot rá. Voltak játékosok akik esetében nem haboztam. Adtunk még 2 hetet nekik. Ha nem jelentkeznek akkor "recipe ferrum".
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok !
Azt szeretném tudni , hogy a varázsakadémia receptek részénél ismétlődik a sorrend vagy véletlenszerűen jönnek az új receptek ?
 

DeletedUser4917

Vendég
Köszönöm a választ Hoshi !
Azt hittem kiszámíthatóbb , de így viszont izgalmasabb a játék :)
 

DeletedUser362

Vendég
Ha a Varázsakadémián barkácsolsz valamit, akkor kapsz Vízióport. A recept jobb felső sarkában az a zöld izé mutatja, mennyit.
Köszönöm!

Sziasztók!Nem tudom megemészteni! Négy éve épitetettem a városom a Arendyllen, közben alapitottam egy várost Winyadororn.ott nem igen müködik a piac,nehezen lehet boldogulni,igy azt töröltem.Winyadort.Erre mivel egy imélen alpitottam de külön VILÁGBAN! a szervel törölte azt is amit 4-éve épitgetem! Ez igen felelötlen lépés! Nagyon bosszus vagyok!Pedig nagyon sokan ott hagyják a városukat.az sem igaz,hogy egy honap elteltével nem lép be ,hogy törlödik.
Szomorú!!! De miért nem figyeli a rendszer melyik világban lévőt törölted? nem értem :( nem lehet semmit csinálni?

Összesen 6 Főnix madarat is lehetett volna szerezni , ha valaki nagyon rámenős :)
Szerintem ez nem rámenősség kérdése volt... sokkal inkább pénz illetve gyémánt :(

Összevonva, légyszíves legközelebb ne külön-külön hszekbe írj egymás után. - Hoshi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deathfolk

Veterán
Sziasztok
Olyan kérdésem lenne hogy 1 fejezet mikor van kész, vagyis mikortól számolaj a játék a következőt? Az adott fejezet végén a láda kinyitásával, vagy a fejlett felderítők befejezése után?
Pár nap és pont fejezetet váltok, és közben ép most van a nyári napforduló event és szeretnék minél hamarább a következő szintnek megfelelő kultúra épületeket nyerni az eventen mert azok már jóval több kultúrát / lakost adnak... Most tartok az Orkoknál, itt vannak olyan fejlesztések, több is amiket nem muszáj kifejleszteni a fejlődési ágon, azok nélkül is tovább tudok menni, a másik kérdésem pedig ezzel kapcsolatos. Eddig minden fejezet végén kaptam gyémántot ha jól emlékszem a láda kinyitásakor, de lehet a fejlett felderítők befejezésekkor, nem emlékszek, 1 testvérem viszont most azt mondta ha úgy megyek át a következő fejezetbe hogy ki vannak hagyva a nem kötelező fejlesztések akkor nem kapok majd gyémántot, ez igaz-e? És ha igen akkor mikor kapnék gyémántot ha mindent kifejlesztenék, a láda nyitáskor vagy a fejlett felderítők végén?
 
Fent