• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser4520

Vendég

DeletedUser4917

Vendég
Van különbség.
Nem annyira, mint a típusok között, de ettől még jelentős
Pl. a dryad esetében a varázslókkal szemben nagyobb veszteséggel számolhatsz, mintha íjásszal mentél volna, azonban jobban viszi a közelharcit. Feltéve, ha fel van húzva 3 csillagosra és a képzési sebességek is közel azonosak. Nekem pl. nagy mértékben gyorsabb a kaszárnyám képzése, így dryadot sosem fejlesztek.
De pl. a kutya használatát nehéz lenne kikerülni, mert messzebb elér (épp egy körrel előbb tud ütni), mint a kardtáncos.
Vagy pl. a virágmágus 1 db bajnokiban hasznos, de ott isteni dolgokat művel a varázslóhoz képest, mert hosszabb a fullánkja :D
Köszi sonkatorma szóval béna a dryad megjegyzem .
Melyik bajnokiban ?
Ott biztos nincs kutya vagy íjjász ellenfél , ebből meg elég kevés van , nézd meg a rajongói oldalon (ami nem hivatalos) a csatákat , leírja az ellenfeleket is .
 

DeletedUser4520

Vendég
Ott biztos nincs kutya vagy íjjász ellenfél , ebből meg elég kevés van , nézd meg a rajongói oldalon (ami nem hivatalos) a csatákat , leírja az ellenfeleket is .
Csak hogy tudd, ami infót lehetett, már beszereztem - Sonkatorma véleményét, látásmódját kivéve. S mivel ő a legtöbb Bajnoksági ponttal rendelkező játékos (Winyandor-ban) - ha jól gondolom -, ezért számomra az ő véleménye kiemelkedő jelentőséggel bír, függetlenül attól, hogy ő elf, én meg ember falut fejlesztek.
 

DeletedUser683

Vendég
Melyik bajnokiban ?
Szia! Bár többen már írták, de annál picit több a lehetőség, hogy használhasd a Virágmágust. Nagyon hasznos egység, nagyon szeretem, és a drágakő bajnokiban kiegészítve henye békával csodákat lehet vele művelni, ha olyan a harctér, hogy még lassítja is a gép egységeit. Egyszerűen azt történik, hogy a lomha nehéz közelharci egységeket leszeded a virágmágussal, és a békával, mire azok odaérnének. Sok esetben későbbi körökben is csont nélküli (veszteség nélküli) találkozókat tudhat maga mögött az ember, persze manuális harccal. Elixíresben is jól jön sok esetben, kiegészítve valamilyen más egységgel (mindig az adott találkozótól függ). Összeségében sok bajnoki van, ahol használhatod a virágmágust néhány találkozónál, a távolsági sebzése miatt, ezért érdemes képezni. :)
Szerk. most olvasom, hogy te ember fajjal játszol, akkor viszont neked nem kell a virágmágus, mert ott van az apát. Nem írtad, pedig jó lett volna, hogy ember fajjal játszol. :)
 

DeletedUser4520

Vendég
Szia! Bár többen már írták, de ...
Szerk. most olvasom, hogy te ember fajjal játszol, akkor viszont neked nem kell a virágmágus, mert ott van az apát. Nem írtad, pedig jó lett volna, hogy ember fajjal játszol. :)
Köszönöm a bővebb infókat.
Ahogy az előző hozzászólásomban írtam, Sonkatorma véleményére voltam kíváncsi (írtam, hogy miért). Bár még mindig tanulom a harcot, de ha így folytatom, még profi is lehetek :) Mostanában kicsit kevesebbet tudok a játékkal foglalkozni, de ehhez képest a félévesnél fiatalabb falum Bajnoksági pontjainak száma 3771. Az élmezőnynek várhatóan még sokáig nem leszek konkurencia, hisz a falum még fiatalnak mondható, de még ez is bekövetkezhet :)
Bármikor szívesen olvasok jó tanácsokat, véleményeket, építő jellegű hozzászólásokat.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser461

Vendég
Sziasztok!
A 30. Városbővítésért nem kaptam meg a területet! Kérem, ha lehet, szeretném!!! Köszönöm!
 

DeletedUser683

Vendég
Köszönöm a bővebb infókat.
Ahogy az előző hozzászólásomban írtam, Sonkatorma véleményére voltam kíváncsi (írtam, hogy miért). Bár még mindig tanulom a harcot, de ha így folytatom, még profi is lehetek :) Mostanában kicsit kevesebbet tudok a játékkal foglalkozni, de ehhez képest a félévesnél fiatalabb falum Bajnoksági pontjainak száma 3771. Az élmezőnynek várhatóan még sokáig nem leszek konkurencia, hisz a falum még fiatalnak mondható, de még ez is bekövetkezhet :)
Bármikor szívesen olvasok jó tanácsokat, véleményeket, építő jellegű hozzászólásokat.
Ok ,akkor bocsánat, hogy beleszóltam. De ha csakis kizárólag sonka véleménye érdekel, azt megírhatod neki privátban is, ott is megkérdezheted. Másrészt meg nem csak ő ért a harcokhoz, és várható volt, hogy többen segíteni akarnak. Ha csak a másik szervert nézed, akkor előfordulhat, hogy csak sonkát tartod olyannak, aki tud harcolni. Persze sose biztos, hogy az a legjobb a harcban, aki elől van a bajnokiban, hisz vannak, akik a vegyes (áru+harc) teljesítésre vannak berendezkedve vagy kevesebb az idejük, vagy nem akarnak mindig nyerni. Ez persze nem sonka érdemeit kisebbíti, csak már másodszor hangsúlyozod ki, hogy az ő véleménye érdekel, de akkor ne ide írd a fórumra, ha mástól nem szívesen vársz segítséget. ;)
Sziasztok!
A 30. Városbővítésért nem kaptam meg a területet! Kérem, ha lehet, szeretném!!! Köszönöm!
Az építkezések menüben a bővítések fül alatt tartsd rá az egeredet a Városbővítésre! Ott kell legyen, csak gyanítom, hogy nincs elég aranyad a lerakásához. Itt senki nem tud segíteni máshogyan. :)
 

DeletedUser683

Vendég
Sajnálom, ha félreérthető voltam, pedig megköszöntem a bővebb infóid, kedveltem a hozzászólásod és jeleztem, hogy szívesen olvasok ...
Nem nincs baj, én nem olvastam alaposan. :p Ha egy témát régóta nem néz valaki, ha bejelentkezik oda dobja, ami neki még olvasatlan. Arra az oldalra dobott, ahol a te kérdésed is volt. Ha végig olvastam volna, akkor láttam volna, hogy csak 1 vélemény érdekel, illetve a végén ott van, hogy ember fajjal játszol, így feleslegesen írtam. :) Illetve talán nem, mert ugyanazt, amit a virágmágussal az elfek, azt az emberesek meg tudják csinálni Apáttal, annak még nagyobb is a bónusza a nehéz távolságiak ellen, illetve henye béka helyett ott az ágyús. :)
 

DeletedUser4999

Vendég
Sziasztok!
Szeretném megtudni, hogyan szerzek bűbájtöredéket, és hogyan gyűjtöm össze? Köszönöm a választ.
 

DeletedUser4520

Vendég
Sziasztok!
Szeretném megtudni, hogyan szerzek bűbájtöredéket, és hogyan gyűjtöm össze? Köszönöm a választ.
Bűbáj Raktár (alul középen, jobb szélső ikon) - Lebontás gomb
Válthatsz az Áldások, vagy Idézések fülre is menet közben. Lebontáshoz klikk a lebontandóra. A lebontás eredménye a bűbájtöredék. Az összegyűjtés nem más, mint a lebontások sorozata, de ha 1 lebontás is elég a feladathoz, akkor nem kell több.
Megépített Varázsakadémia feltétele lehet a lebontás funkciónak.
 

DeletedUser5008

Vendég
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a mobil alkalmazásnál az egyik karakteremmel simán tudom használni a műhelyeknél fent az x jel alkalmazásával, hogy mi legyen a műhelyekben a gyártás. Ugyanúgy a manukban is, de a másik karakteremnél mindezt nem engedi, műhelyekbe 1esével kell belépni és kiválasztani a gyártást. Miért van ez? Esetleg vmilyen beállítási probléma? Köszi a választ!
 

DeletedUser4281

Vendég
Szia!
Ez még csak kísérleti funkció, egyelőre tesztelés alatt áll, ha pozitívak a visszajelzések akkor kerül be teljesen a játékba.
 

DeletedUser5008

Vendég
Szia! Köszi a választ, akkor szeretném jelezni, van olyan karim, aminek nagyon megkönnyíti az életét, hogy ez a lehetőség alkalmazható mind a manukban, mind a műhelyben. Remélem a +1 szavazatom segíti azt, hogy minél hamarabb a másik karim is használhassa, ne kelljen egyesével lépdelnem ki-be és kiválasztanom mit is szeretnék. Remélem mihamarabb elérhető lesz mindenki számára, nagyban segíti a játékot MOBILON. Szép napot, jó játékot! :)
 

DeletedUser4281

Vendég
Szerintem gépen sem lenne hátrány bevezetni, Erdei Elfeknél járok az épületek egy lombos, fás masszává váltak, sokszor azt sem tudom hová kattintok. :)
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Lehet, hogy már vki irta feljebbb.. szóval az utolsó fajnál tartok, ahol s humánum ill elvenarumot gyártok.. de a Pc- az egyes szintü termelőbe 19-t mutat, mig a mobil verzióban 18-t . Kicsit gáz amikor 500- t kell gyűjteni...hogy kevesebbet számol a mobilos verzió! Hogyan lehet ez jóváiratni az elmaradtakat? Vagy hogy most 18-t ir ee 19 ir jóvá?

Köszönöm a választ! Mircipirci
 

DeletedUser4999

Vendég
A kutatás menüben megcsináltam a városbővítést, aktiváltam, és mégsem tudok várost bővíteni. Nem engedi. Miért?
 

dodi66

Újonc
Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyen járok-e. Az utolsó frissítés óta a gépem bejelentkezés után rögtön lefagy. A 2 giga memóriát rögtön le is foglalja. A nagyobb 4 gigás, pár frissítés után az is le fog állni? Videók filmek mennek. Választ előre is köszönöm.
 
Fent