• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser4917

Vendég
Köszönöm szépen a válszt Hoshi :)
Már azt hittem tegnap este rosszul látok egyik városban 2 tűzfőnix volt , igaz nem magyar szerveren , de kiváncsi voltam , hogy bug vagy tényleg jól láttam .
 

DeletedUser4917

Vendég
Még 1 kérdés , nem szeretném ezzel túlfeszíteni a húrt , de akkor lehet , hogy később is lesz megszerezhető ugyanezekből a főnix madarakból ?
Mert akkor nagyon begyémizek rá és sejtésem szerint sokan mások is .
Annak ellenére , hogy sokan morgolódtak (én már írtam , hogy ez eddig a legjobb event amióta létezik Elvenar ) szóval nagyon sok embernek és elfnek tetszik és van egy érzésem , hogy később még nagyobb jelentősége lesz ezeknek mint pl a kívánságkútnak vagy egy olyan csodának ami mindenkinek a kedvence , van mindenkinek kedvence :)
 

DeletedUser3

Vendég
Még 1 kérdés , nem szeretném ezzel túlfeszíteni a húrt , de akkor lehet , hogy később is lesz megszerezhető ugyanezekből a főnix madarakból ?
Mert akkor nagyon begyémizek rá és sejtésem szerint sokan mások is .
Annak ellenére , hogy sokan morgolódtak (én már írtam , hogy ez eddig a legjobb event amióta létezik Elvenar ) szóval nagyon sok embernek és elfnek tetszik és van egy érzésem , hogy később még nagyobb jelentősége lesz ezeknek mint pl a kívánságkútnak vagy egy olyan csodának ami mindenkinek a kedvence , van mindenkinek kedvence :)
Természetesen mindenkinek van kedvence, és valószínűleg mindenkinek más az :)

Sajnos előre nem tudjuk megmondani biztosan, hogy elérhetők lesznek-e újra a főnixek, és ha igen, mikor, milyen módon és változatlan vagy kicsit más formában. Az eddigi eventek nyereményei olykor-olykor újra felbukkantak későbbi eseményeken, vagy épp kalandokban, így semmiképp nem lehet kizárni, hogy a főnixek is újra jönnének, de ez nem is garancia arra, hogy igen.


TL;DR: Nemt'om
 

Mihaszna

Veterán
Szia.

A legutolsó Event alkalmával 3 különböző típusú Főnix madarat lehetett szerezni, rögtön az első három feladat megoldásával. Tűz, vihar és arany. Mind a három más-más extra bónuszokkal rendelkezik. A madarakat 10-es szintig lehet fejleszteni, az Event alatt megszerezhető "Phoenix Artifact"-ok felhasználásával.
 

DeletedUser4917

Vendég
Szia.

A legutolsó Event alkalmával 3 különböző típusú Főnix madarat lehetett szerezni, rögtön az első három feladat megoldásával. Tűz, vihar és arany. Mind a három más-más extra bónuszokkal rendelkezik. A madarakat 10-es szintig lehet fejleszteni, az Event alatt megszerezhető "Phoenix Artifact"-ok felhasználásával.
Összesen 6 Főnix madarat is lehetett volna szerezni , ha valaki nagyon rámenős :)
 
Sziasztok!
Valami gond lehet a serverrel, mert testvériségünkben többünket sokadszorra dob ki a játék FOLYAMATHIBA -ra hivatkozva.
 

bere007

Veterán
FOLYAMATHIBA -ra hivatkozva.

Ez van ha egy nap indítanak 2 eseményt és nem adnak egy kis plusz kakaót. Túl van terhelve a szerver, engem is percenként kidobált, meguntam majd még később próbálkozok.

Jó lenne ha legalább az első napra adnának a szervernek egy kis erősítést, mert ez már elég régi probléma.
 
Ez van ha egy nap indítanak 2 eseményt és nem adnak egy kis plusz kakaót. Túl van terhelve a szerver, engem is percenként kidobált, meguntam majd még később próbálkozok.

Jó lenne ha legalább az első napra adnának a szervernek egy kis erősítést, mert ez már elég régi probléma.
Én játszom régóta 1 másik játékkal és ott van hogy 3 event fut egyszerre és mégsincsenek ilyen problémák:(
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Ha a Varázsakadémián barkácsolsz valamit, akkor kapsz Vízióport. A recept jobb felső sarkában az a zöld izé mutatja, mennyit.
 

DeletedUser782

Vendég
Sziasztók!Nem tudom megemészteni! Négy éve épitetettem a városom a Arendyllen, közben alapitottam egy várost Winyadororn.ott nem igen müködik a piac,nehezen lehet boldogulni,igy azt töröltem.Winyadort.Erre mivel egy imélen alpitottam de külön VILÁGBAN! a szervel törölte azt is amit 4-éve épitgetem! Ez igen felelötlen lépés! Nagyon bosszus vagyok!Pedig nagyon sokan ott hagyják a városukat.az sem igaz,hogy egy honap elteltével nem lép be ,hogy törlödik.
 
Fent