• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Köszönöm a gyors választ.Igaz Neki 18-as szintű a főépülete és csak most tünt el ez a 2 elutasítható küldi.Azt viszont Nem értem hogy a játék leírásban akkor ez miért nem szerepel, ill. a moderátor miért nem írta meg ezt pedig Neki is megírtam ugyanezt a kérdést.
 

DeletedUser1818

Vendég
azt szeretmém kérdezni hogy véletlenül töröltem a föld menifesztációt a költségeket hogy tudnám vissza szerezni?
 

Kfutil

Tag
Üdv!
Érző árúkról kérdeznék.
Bonuszos áruim: márvány, selyem, drágakő
Érző áruim így:
1. szintű Érző Áru: Márvány+1=Acél>Platina
2. szintű Érző Áru: Selyem+1=Kristály>Obszidián
3. szintű Érző Áru: Drágakő+1=Elixir>?
Hol tudom termelni őket?
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!
Érző árúkról kérdeznék.
Bonuszos áruim: márvány, selyem, drágakő
Érző áruim így:
1. szintű Érző Áru: Márvány+1=Acél>Platina
2. szintű Érző Áru: Selyem+1=Kristály>Obszidián
3. szintű Érző Áru: Drágakő+1=Elixir>?
Hol tudom termelni őket?
Megfelelő szintű acél, kristály és elixír manufaktúrában. Küldetés is van hozzá mindig, abból lehet tudni.
 
Sziasztok!
Ha már megépítettem a dűnék templomát lebonthatom az elemek portálját, vagy ezt külön kérni fogja a játék?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,jenna vagyok és azt szeretném megkérdezni,hogy mi az a mágusnapló és,hogy kell készíteni?Napi feladatban kaptam és a testvériségi tagok sem hallottak róla.Ha valaki tudna segíteni azt előre is köszönöm.
 

DeletedUser4669

Vendég
Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni hogy a Királyi Restauráció-t hogy lehet szerezni?
 

DeletedUser4520

Vendég
Ha átléptünk egy újabb fejezetbe, akkor az éppen aktuális név nyersanyagai jelennek meg a "Vendégek nyersanyagai" raktárban. Ettől függetlenül még tudom használni az előző nép nyersanyagait például út készítésére.
Hogyan tudom megnézni, hogy az előző nép nyersanyagaiból mennyi áll rendelkezésre (mennyi a még fel nem használt készletem) ?
 

DeletedUser

Vendég
Hogyan tudom megnézni, hogy az előző nép nyersanyagaiból mennyi áll rendelkezésre (mennyi a még fel nem használt készletem) ?
Ha van kikutatlan technológiád, ott az ahhoz szükséges cuccot meg tudod nézni. Az összeset csak úgy, ha ledobod újra az előző portált. ;)
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!
azt szeretném megkérdezni, hogy az Amuniknál a portálom 4-es szintű. A termelésbónusz: 173%, vagyis általános bónusz 160% , portál bónusza 13%. Mit jelentenek ezek? hogy lehet növelni? mert annyira lassan terem minden, hogy soha nem lesz meg a 150.000 db temetkezési tárgyak. Mitől függnek a %-ok? Köszönöm előre is a választ!
 
Fent