• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser4438

Vendég
Hello!
Légyszi' segítsetek mert megállt a tudományom!
Az éjfarm termelésnél nem tudom a raktárba tenni a megtermelt éjeszenciát mert azt írja "Ennek az árúnak a raktára tele van vagy nem kapcsolódik"!
A tündérportálon viszont nullán áll a mennyiség de csak az éjeszenciáé a többit befogadja.
Biztos roppant egyszerű a megoldás de nem tudok rájönni!!!
 

SirSmithy

Veterán
Hello!
Légyszi' segítsetek mert megállt a tudományom!
Az éjfarm termelésnél nem tudom a raktárba tenni a megtermelt éjeszenciát mert azt írja "Ennek az árúnak a raktára tele van vagy nem kapcsolódik"!
A tündérportálon viszont nullán áll a mennyiség de csak az éjeszenciáé a többit befogadja.
Biztos roppant egyszerű a megoldás de nem tudok rájönni!!!
Szia!

Legalább 2. szintre kell fejlesztened a portált, tudj raktározni valamennyi ejesszenciat.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek! Segítségre lenne szükségem. Az Erdei elfek kutatásánál eljutottam a Főépület növelési lehetőséghez.
Sajnos innen nem tudok tovább haladni,mert az Erdei gyártósor még tíz kutatás után lesz elérhető de ezekhez már a gyártósor
termékeit kéri. Nem tudom találkozott-e már valaki hasonló problémával?Screenshot_1.png
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek! Segítségre lenne szükségem. Az Erdei elfek kutatásánál eljutottam a Főépület növelési lehetőséghez.
Sajnos innen nem tudok tovább haladni,mert az Erdei gyártósor még tíz kutatás után lesz elérhető de ezekhez már a gyártósor
termékeit kéri. Nem tudom találkozott-e már valaki hasonló problémával?1456 bővítmény megtekintése
A középső ágon kell továbbmenni és majd utána jönnek a szélsők. ;) Ha megnézed, a középső ágon vannak a termelők is.
 

DeletedUser4873

Vendég
6 épületben 60 törött szilánk (rúnák hiányosak). Üzenet az óriáskeréktől dobja a megtermelt szilánkot mert mind a 6 épület (60db szilánk) full.
3-4 nap múlva huss.. az összes eltűnt. Hova lehetett?
 

DeletedUser4873

Vendég
Bocsi, de azt hiszem, itt némi félreértés van...
Törött szilánkod maximum 10 lehet, mert annyi fér el a tárolóban. 10 db törött szilánkból elő tudsz állítani 1 db, bármelyik csodába illeszthető rúnaszilánkot. :)
1 csodába 10 szilánk stimt meg is volt szépen feltöltve a tároló és az azt követő másodikban is (vihar tűi stb. összesen 6 épület és mind a 6-nak tárolója van amibe 10 szilánk fér. Na az folt full-ra töltve és 3-4- nap után csont üres mind. Hova tűnhetett?
 

DeletedUser4873

Vendég
1 csodába 10 szilánk stimt meg is volt szépen feltöltve a tároló és az azt követő másodikban is (vihar tűi stb. összesen 6 épület és mind a 6-nak tárolója van amibe 10 szilánk fér. Na az folt full-ra töltve és 3-4- nap után csont üres mind. Hova tűnhetett?
1 csodába 10 szilánk stimt meg is volt szépen feltöltve a tároló és az azt követő másodikban is (vihar tűi stb. összesen 6 épület és mind a 6-nak tárolója van amibe 10 szilánk fér. Na az folt full-ra töltve és 3-4- nap után csont üres mind. Hova tűnhetett?
Jah? és semmit nem tudtam 10 szilánk fölött előállítani. A 11.szilánknál tűnt csak fel hogy a tárolók tele vannak mert küldte az üzit hogy dobja.
 

DeletedUser4873

Vendég
Na, ez tévedés!
Egy, közös tároló van. Amint már feljebb is írtam, max 10 törött szilánkot tudsz raktározni, és abból készíthető bármelyik csodába egy rúnaszilánk.

Köszönöm válaszod. Na holnap megfigyelem mert épp készül egy. Tehát ha az első épületet (titkok kötete) megnyitom látom a tárolóban azt az egy elkészültet (és 9 szürke helyet) és a másik 5 épületnél(pl: vihar tűi) is ugyan úgy benne lesz a tárolóban kivétel nélkül mind a 6 épületnél az az 1 szilánk. Ha közös a tároló tehát mind a 6 épület esetében azt az egy tárolót mutatja.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Nektek adott a varázsakadémia portál profit bűbájt a múlt csütörtöki (1.75-s) frissítés óta?
Nekem úgy tűnik, hogy jó időre a múltheti tesó kaland volt az utolsó lehetőség, hogy ehhez a bűbájhoz illetve az azt előállító épülethez hozzájussunk.
Az új event "nagy nyereményei" közül kivették a kereskedelmi bástyát, a ládákban lecserélték a portál profitot fabrikálásra és a varázsakadémián se látom már.
Ugyan az egyik új eventes épület, a tűz főnix adna portál profitot, de csak a 9/10-s reinkarnációjában, márpedig, gyémánt nélkül, maximum 7 reinkarnációt lehet majd végrehajtani a megnyert főnix leletekkel.
De még reménykedem, hogy csak nekem nem adta be a varázsakadémia a profitos termelést, nem pedig kivették és a kutyakajával helyettesítették véglegesen. Szóval nálatok van profit a varázsakadémia receptek között?
 
Fent