• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser683

Vendég
Szia @Hoshi! Nekem is a varázsakadémiával kapcsolatban lenne egy kérdésem: Látsz rá rációt, hogy megvalósítható lenne az, hogy egyszerre ne 5, hanem valamivel több barkácsolási recept jelenjen meg? Merült már fel más szerveren is ilyen igény? Csak mert egyre több a barkácsolási lehetőség, és ha jól olvastam a bétások infóit, lesz még újabb is, és emiatt egyre ritkábban jelennek meg azok a receptek, amelyikre éppen várunk. Írták itt a portáltöltő áldást, vagy én például a tervrajz átalakító receptre várnék. Sajnos csak 3 alkalommal sikerült eddig barkácsolnom, tervrajzom lenne bőven, varázslatos épületem kevés van, így az áldás nekem jobban kéne, de kiábrándítóan ritkán jön a recept. Nem dobnám be ötletnek, csak ha te is úgy látod, hogy megvalósítható lenne. Köszönöm a választ előre is! :)
Még valami, kifejezetten köszönöm, hogy javultak a legutóbbi kaland nyereményei, és hogy ott is lehetett szert tenni töredékre!
 

DeletedUser4844

Vendég
sziasztok, segitséget kérnék. nem tudok manuálisan harcolni, nincs ilyen opcio a harcok előtt. miért? ki lehet kapcsolni valamit? vagy ez valami kutatás eredménye? 1 szint kész, másodikat most kezdtem.
köszönöm előre is.
 

DeletedUser4844

Vendég
Szia! :) Telefonról játszol? Mert azon nincs, úgy tudom.

Igen, tudom hogy telefonon nincs. én vegyesen használom, itthonrol gépről amikor elmegyek akkor pedig telefonrol folytatom. lehet hogy ez akadályozza?

azt gondoltam ha gépről inditom el ugyanazt a játékot akkor fel kéne jönnie az opciónak. nem?
 

DeletedUser683

Vendég
Igen, tudom hogy telefonon nincs. én vegyesen használom, itthonrol gépről amikor elmegyek akkor pedig telefonrol folytatom. lehet hogy ez akadályozza?

azt gondoltam ha gépről inditom el ugyanazt a játékot akkor fel kéne jönnie az opciónak. nem?
Igen, PC-ről mennie kéne. Frissíts egyet, és ha továbbra se megy, akkor vedd fel szerintem a kapcsolatot a support csapattal!
 

DeletedUser4844

Vendég
köszi a megerősitést.. akkor valami probléma van, és nem én "kapcsoltam ki valamit" .. mit kéne frissiteni? a játékot? vagy valamit a windowsban?
 

DeletedUser3

Vendég
Látsz rá rációt, hogy megvalósítható lenne az, hogy egyszerre ne 5, hanem valamivel több barkácsolási recept jelenjen meg?
Röviden: nem.
Ok: Nem véletlenül nem érhető el minden recept, vagy akár csak több is. Ha mindig tudnál valamilyen receptet használni, ami neked a legfontosabb, akkor elveszne a játék bizonyos fokú sürgetése. Nem lenne meg az, hogy értékeled, ha kapsz egy receptet mert "ó, holnap is kapok ilyet, akkor most minek foglalkozzak vele?"
 

DeletedUser683

Vendég
Röviden: nem.
Ok: Nem véletlenül nem érhető el minden recept, vagy akár csak több is. Ha mindig tudnál valamilyen receptet használni, ami neked a legfontosabb, akkor elveszne a játék bizonyos fokú sürgetése. Nem lenne meg az, hogy értékeled, ha kapsz egy receptet mert "ó, holnap is kapok ilyet, akkor most minek foglalkozzak vele?"
Értem. Amiatt vetettem fel, mert (hány hete is megy a tevrajz átalakítása? Nem emlékszem már) amióta lehetőség van átalakítani a tervrajzot, alig jött lehetőség, szám szerint 3-ra emlékszek. Ehhez ha még hozzájönnek újabb receptek, akkor még ritkábban jön elő 1-1 recept. Nem várom, hogy minden nap legyen lehetőségem. de az se túl jó, hogy ilyen ritkán jön, hisz nem is elég egy csomag az épületeimhez, nekem meg sok lenne, és így tuti, hogy az év végéig se tudom a nagy részét átalakítani. Hogy miért lenne nekem jó? Nem vagyok türelmetlen, de nagyon sok (szinte mind, igaz párat már inkább kidobtam mérgemben) lakost is ad. Na most, minden új fajnál, de különösen az Amuniknál, illetve a mostaninál állnak az építőim, nincs elég lakosom, mert az igényelt hely miatt törölni kényszerülök lakóházat is, és a kevesebb lakóházból kevesebb plusz lakos jön be, így toporgok, de a techfán jól haladok, csak épp a küldetésekkel meg kellett állnom az elején. Mindegy, mert ez úgyse érdekel senkit, csak kérdeztem, hogy ha már újabb receptek is lesznek ismét, akkor nem lehetne-e változtatni. Kicsit sarkosan fogalmaztál, de köszönöm a választ!
 

DeletedUser3

Vendég
Ha egyszer sikerül felzárkóztatni az eventes épületeket a szintedre, akkor utána már nem lesz olyan sok áldásra szükséged, így később meg már "túl sűrűn" lenne elérhető a recept, jó lenne, ha más lenne a helyén.
Ezen kívül jópár épület újra elérhető az eseményeken, azokat lehet célszerűbb az eseménnyel fejleszteni, vagyis megszerezni a kornak megfelelőt, és lerakni a régi helyére.
 

DeletedUser683

Vendég
Ezen kívül jópár épület újra elérhető az eseményeken, azokat lehet célszerűbb az eseménnyel fejleszteni, vagyis megszerezni a kornak megfelelőt, és lerakni a régi helyére
Erre számítottam, és nekem is eszembe jutott, viszont az a helyzet, hogy amíg régen volt szerencsém, addig mostanság nincs az eventekben, hisz akkor már lecseréltem volna sokat, mert én általában 1 napra, 1 épületre gyűjtök. Amíg kisebb voltam, volt szerencsém, most már elhagyott. :D De persze a másik szerveren a másik városom meg tele van eventes épülettel, ott bizony volt mákom. :)
Egyébként az ötlet nem érintené hátrányosan a többi receptet se, mert egyszerre több recept jelenne meg. Viszont az hátrányos, hogy újabb receptek fognak bekerülni, így még kevesebb esélye lesz 1-1 receptnek, így bármennyire is most nem látod reálisnak, ezt fogják kérni a játékosok előbb-utóbb itt is, meg a többi szerveren is, hiszen már azok is rosszabbul jártak, akiknek nincsen tervrajza, és ha a receptek száma nőni fog, az mindenkit érinteni fog. ;)
Más alternatívát nem látok, mert a gyakoribb receptváltás nem lenne jó, mert így is a nagytöbbség lemarad napi egy receptváltásról, mert ugye 8 óránként változik, és alszunk is, így minimum 1 kimarad. Van, aki kettőről is lemarad, ha nem tud a munkahelyén mobilozni.
Az egyik városomban 1 hónapja várok egy receptre.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4520

Vendég
Más alternatívát nem látok, mert a gyakoribb receptváltás nem lenne jó, mert így is a nagytöbbség lemarad napi egy receptváltásról, mert ugye 8 óránként változik, és alszunk is, így minimum 1 kimarad. Van, aki kettőről is lemarad, ha nem tud a munkahelyén mobilozni.
Az egyik városomban 1 hónapja várok egy receptre.
Én ideiglenesen felszedtem az utat az akadémia elől és ezzel a receptváltás idejét úgy időzítettem, hogy a meló közepére essen (eltoltam néhány órát). Ezáltal az egyik recept "elején" még otthon vagyok és a következő recept "végén" már ismét otthon vagyok és így mindkét receptet láthatom/választhatom. Ugyanez persze az alvásidőre is adaptálható, ha a meló ideje nem okoz gondot.
 

DeletedUser683

Vendég
Csak szólok, hogy a receptek 8 óránként váltanak, tehát naponta 3 adag receptet kap(hat)unk.
Senki nem állította az ellenkezőjét, viszont a többség (nem a full aktívak) lemaradnak napi 1-ről, akinél meg gond a munkahelyi mobilozás, az akár kettőről is. Erről írtam fentebb.
Én ideiglenesen felszedtem az utat az akadémia elől és ezzel a receptváltás idejét úgy időzítettem, hogy a meló közepére essen (eltoltam néhány órát). Ezáltal az egyik recept "elején" még otthon vagyok és a következő recept "végén" már ismét otthon vagyok és így mindkét receptet láthatom/választhatom. Ugyanez persze az alvásidőre is adaptálható, ha a meló ideje nem okoz gondot.
Alternatív megoldásnak jó, de addig viszont nem termel az akadémia. De nem rossz ötlet 1-1 alkalomra. :)
Szerk. Most kaptunk ajándékba KR bűbájt, köszönöm szépen! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser362

Vendég
Valamit őszintén nem értek, segítsetek. Az érző áruk inkorrekt ajánlatokkal való felhalmozása mire jó? A küldiket meg lehet csinálni 1db érző manuval 1:1 cserékkel simán. Mire lehet elkölteni a módszeres egycsillagozással összegyűjtött készleteket? Bajnokság, tp, terület... ezek egyike sem fogadja el. Ez most komolyan érdekelne. /Ja, nem azért, hogy ráálljak, csak megértés szinten./
Azokkal az ajánlatokkal nem szabad foglalkozni!!! Agyrém némelyik, én is sokat mérgelődtem már emiatt, de ma már csak röhögök rajta és megállapítom, hogy "ez nem normális" :))))))))))
 

DeletedUser4520

Vendég
Alternatív megoldásnak jó, de addig viszont nem termel az akadémia. De nem rossz ötlet 1-1 alkalomra. :)
Azon a néhány órán valóban nem termelt az akadémia, de én azóta nem mozdítottam el a receptváltás idejét, pedig két műszakos munkarendben dolgozok. Szóval nekem végleges volt ez a megoldás.
 
Sziasztok Mivel a párom nem tud belépni ide valami rejtélyes ok miatt,ezért Én írom le a problémáját.Már írt a moderátornak de valamit félre érthettek mert nem történt semmi intézkedés.Már 3dik napja eltünt a küldetései közül kettő küldi. "Költs el 12 tudáspontot" és "Kutass ki egy technológiát".Ez a két küldetés eltünt a küldik közül így küldetés jutalma nélkül kell felhasználnia és feloldania. A karaktere Gin2 (ember) és a VII. szint végénél jár.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok Mivel a párom nem tud belépni ide valami rejtélyes ok miatt,ezért Én írom le a problémáját.Már írt a moderátornak de valamit félre érthettek mert nem történt semmi intézkedés.Már 3dik napja eltünt a küldetései közül kettő küldi. "Költs el 12 tudáspontot" és "Kutass ki egy technológiát".Ez a két küldetés eltünt a küldik közül így küldetés jutalma nélkül kell felhasználnia és feloldania. A karaktere Gin2 (ember) és a VII. szint végénél jár.
Szia
A "költs el 12 tudáspontot" visszatérő feladat eltűnik, amikor a tündéreknél egy bizonyos fejlettséget elérsz.
A "kutass ki egy technológiát" visszatérő feladat eltűnik, amint a főépületedet 15-ös szintre fejleszted.

Ezek nem hibák
 
Fent