• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Hunlau

Tapasztalt építő
Kicsit elmaradtam, viszont kipróbáltam azt is, hogy akkor lépek előre, ha a küldetés mondja, így viszont lelassított.
Na, mindegy, akkor próbálok együtt haladni a feladatokkal.
Köszi
 

DeletedUser1701

Vendég
Nem kőbe vésett szabály, hogy csak akkor lehet megcsinálni egy adott dolgot amikor azt a küldetés kéri, csak nagyjából érdemes vele együtt haladni. ;)
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Nem tudom, hogy másnak is vannak-e hasonló problémái ill esetleg már valaki felvetette korábban. ( akkor elnézést)
Lenne egy kis problémám. Eddig a Chrome engedte hogy a beállításokban a méretet lehetett csökkenteni vagy növelni.(100%-110%). A méret megváltoztatása csak a játékban okoz gondot, mert más megnyitott lapnál engedi a kicsinyítést vagy nagyítást!
Most a Chrome (Verzió: 60.0.3112.78 ) egyáltalán nem lehet... újra kell tölteni az egész játékot ill az a hiba hogy ha megnyitunk egy másik lapot és visszatérünk a játékhoz szintén lefagy és újra kell indítani. Nálam ez a hiba sajnos megmaradt. Microsft Edge-ben pedig két kattintás után teljesen lefagy a játék, így az sem használható!
Tudnátok segíteni?
Köszönöm: Mircipirci
 

DeletedUser1637

Vendég
Eddig a Chrome engedte hogy a beállításokban a méretet lehetett csökkenteni vagy növelni.(100%-110%). A méret megváltoztatása csak a játékban okoz gondot, mert más megnyitott lapnál e
Ugyanúgy működik az új verzióban is, mint a korábbiakban. ;) A 110%-os nagyítás játékon belül eddig sem működött, csak az egérgörgővel történő gyors nagyítás-kicsinyítés. Szerintem megfelelő ez a nagyítási szint, viszont a - jellel a személyre szabásoknál ugyanúgy lehet kicsinyíteni, majd visszanagyítani 100%-ra. :)
ha megnyitunk egy másik lapot és visszatérünk a játékhoz szintén lefagy és újra kell indítani.
Nem szükséges újraindítani, csak az átméretezésre (jobb fent a bezárás melletti négyzet ikon) kattintasz kétszer, és máris feloldódik. ;)
 

DeletedUser1524

Vendég
Sziasztok!
Nem tudom, hogy másnak is vannak-e hasonló problémái ill esetleg már valaki felvetette korábban. ( akkor elnézést)
Lenne egy kis problémám. Eddig a Chrome engedte hogy a beállításokban a méretet lehetett csökkenteni vagy növelni.(100%-110%). A méret megváltoztatása csak a játékban okoz gondot, mert más megnyitott lapnál engedi a kicsinyítést vagy nagyítást!
Most a Chrome (Verzió: 60.0.3112.78 ) egyáltalán nem lehet... újra kell tölteni az egész játékot ill az a hiba hogy ha megnyitunk egy másik lapot és visszatérünk a játékhoz szintén lefagy és újra kell indítani. Nálam ez a hiba sajnos megmaradt. Microsft Edge-ben pedig két kattintás után teljesen lefagy a játék, így az sem használható!
Tudnátok segíteni?
Köszönöm: Mircipirci

Megcsinálja a kicsinyítést-nagyítást, csak miután beállítottál egy új értéket rá kell frissíteni az oldalra és akkor lép érvénybe (eddig valóban azonnal megtörtént enélkül is), ha ezután változtatsz, megint rá kell frissíteni (én -75%-os zoom-mal játszom, mert így jobban átlátom a várost ill még a cset stb is olvasható marad)...
 

DeletedUser1447

Vendég
Sziasztok !
Remélem jó helyre írok, volna egy kérdésem. Nekem a végtelen ásatás és az arany szakadék van kirakva. A testvériségben is sokaknál látom, hogy a hegyoldalban vannak épületek. Én nekem nincs, vajon miért ?
A választ köszönöm.
 

DeletedUser1637

Vendég
Sziasztok !
Remélem jó helyre írok, volna egy kérdésem. Nekem a végtelen ásatás és az arany szakadék van kirakva. A testvériségben is sokaknál látom, hogy a hegyoldalban vannak épületek. Én nekem nincs, vajon miért ?
A választ köszönöm.
Mert ezeknek a csodáknak nincsenek hátterei a hegyoldalban. ;)
 

DeletedUser992

Vendég
Üdv!
Egy - két apróság.
Az csorda event kezdete óta, rendszeresen kifagy a játék, ha másik lapot nyitok a böngészőben. Ez flash hiba lesz, vagy játék?
Az előbb tapasztaltam, hogy a bajnokság globális pont rangsort nem frissíti a játék. Még mindig fele annyi pontot mutat ott, mint a testvériségnél a bajnokság lapon. Most akkor itt is valamiféle új okosság jött be, mint a piacnál? Várni kell 1 napot, vagy böngésző cache-t üríeni?
 

DeletedUser1637

Vendég
z csorda event kezdete óta, rendszeresen kifagy a játék, ha másik lapot nyitok a böngészőben
Sajnos már régebb óta.
Ez flash hiba lesz, vagy játék?
A beépülő flash hibája. Az átméretezés kétszeri megnyomásával gyorsan feloldható a fagyás (jobb felső sarok, kis négyzet a Bezárás ikon mellett) ;)
Az előbb tapasztaltam, hogy a bajnokság globális pont rangsort nem frissíti a játék. Még mindig fele annyi pontot mutat ott, mint a testvériségnél a bajnokság lapon. Most akkor itt is valamiféle új okosság jött be, mint a piacnál? Várni kell 1 napot, vagy böngésző cache-t üríeni?
Ez új hiba. egyenlőre nem tudok többet írni róla, jelezzük a fejlesztőknek. Elnézést kérünk a kellemetlenségekért!
 

DeletedUser3

Vendég
Ez új hiba. egyenlőre nem tudok többet írni róla, jelezzük a fejlesztőknek. Elnézést kérünk a kellemetlenségekért!
Én tudok. :p

Fejlesztők felé ez már jelezve lett, és várhatóan a következő verziófrissítés javítja a hibát. Ha úgy tapasztaljátok, nem javult, kérjük, jelezzétek.
Mindenesetre ez egy kijelzési hiba, a háttérben minden pontot elment a rendszer. Arról van szó, hogy nem mindenkinél frissül a bajnoksági pont a globális listán. (Függően attól, hogy kap-e érte valaki globális ranglista pontot vagy sem.)
 

DeletedUser992

Vendég
Én tudok. :p

Fejlesztők felé ez már jelezve lett, és várhatóan a következő verziófrissítés javítja a hibát. Ha úgy tapasztaljátok, nem javult, kérjük, jelezzétek.
Mindenesetre ez egy kijelzési hiba, a háttérben minden pontot elment a rendszer. Arról van szó, hogy nem mindenkinél frissül a bajnoksági pont a globális listán. (Függően attól, hogy kap-e érte valaki globális ranglista pontot vagy sem.)

Melyik következőtől? :D
Még nem jó. Úgy vettem észre, hogy mindig az előző kört írja ki és akkor frissít, ha kész a következő kör.
Megcsinálod a 3 csillagosokat és a két csillagost írja ki. Útógyújtása van... :D
 

DeletedUser2191

Vendég
Sziasztok! Lehet hogy buta a kérdésem de nem tudok teljesíteni egy feladatot ,mert nem tudom hogy mit szeretne! Szereznem kell 2db 1bónuszos és 2db 2bónuszos ereklyét! A rendes ereklyéket nem fogadja el! Mik ezek? A segítséget ekőre is köszönöm!
 
Fent