• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser1432

Vendég
Hahó,sziasztok!

Ha elkezdem egy épület fejlesztését,de ezt valamiért visszavonom,mert mondjuk másikat előnyösebb lett volna fejleszteni,akkor az építkezés gyorsítást is visszakapom,vagy csak az anyagokat?
És ha véletlenül egy csoda fejlesztéssel történne ugyanez, akkor a tudáspontok is elvesznek, ami benne volt, lehet újra tölteni
 

DeletedUser997

Vendég
sziasztok! rablólovagok jelentek meg az ősi csodáknál! létezik az, hogy csak úgy elmászkálok a térképen és egy általam nem felfedezett játékos csodájába belekattintok pár pontot, hogy elvigyem a fődíjat? mert most ez történt az egyik csapattagommal. reggel megbeszélte a csapattal, hogy fejleszt, mindenki tegyen bele, ha akar. pakoltuk is, majd most nézi, két teljesen ismeretlen (25%-ra csökkentette a térkép méretét és még úgy sem látta a saját városát az övéktől) név jelent meg a két első helyen! ilyen van, vagy ez valami nemértem? :)
 

DeletedUser2146

Vendég
Sziasztok,nem tudom hova kéne írnom ,de az egyik csapat társam nem tud regisztrálni a fórumra, már a regisztrációnál azt írja neki,ilyen felhasználó nincs.Nem bejelentkezni szeretne hanem regisztrálni és emiatt nem tud.
 

DeletedUser1637

Vendég
Sziasztok,nem tudom hova kéne írnom ,de az egyik csapat társam nem tud regisztrálni a fórumra, már a regisztrációnál azt írja neki,ilyen felhasználó nincs.Nem bejelentkezni szeretne hanem regisztrálni és emiatt nem tud.
Szia! :)
Ennek valószínűleg az lehet az oka, hogy nincs megerősítve az email címe. A megerősítést kezdeményezheti játékon belül a jobb alsó sarokban lévő szürke fogaskeréknél a Beállítások>Email cím és jelszó résznél. Előnye: kap jutalomgyémántot, regisztrálhat a fórumra, és biztosítja, hogy amikor a játékba regisztrált, akkor nem írta el véletlenül az email címét, ami egy esetleges jelszóelfelejtés esetén probléma lehet, ha viszont jó az email címe, akkor kérni tud jelszó emlékeztetőt. ;)
Amennyiben meg van erősítve az email címe, akkor kérd meg, hogy vegye fel a kapcsolatot a support rendszerrel! :)
 

DeletedUser2146

Vendég
Szia! :)
Ennek valószínűleg az lehet az oka, hogy nincs megerősítve az email címe. A megerősítést kezdeményezheti játékon belül a jobb alsó sarokban lévő szürke fogaskeréknél a Beállítások>Email cím és jelszó résznél. Előnye: kap jutalomgyémántot, regisztrálhat a fórumra, és biztosítja, hogy amikor a játékba regisztrált, akkor nem írta el véletlenül az email címét, ami egy esetleges jelszóelfelejtés esetén probléma lehet, ha viszont jó az email címe, akkor kérni tud jelszó emlékeztetőt. ;)
Amennyiben meg van erősítve az email címe, akkor kérd meg, hogy vegye fel a kapcsolatot a support rendszerrel! :)
Köszönöm.
 

Erica

Veterán
Sziasztok! egy gyors kérdés, az "ÁLDÁS"-t hol, hogyan lehet megszerezni, vagy ki és mire kaphatja, nyerheti? vagy mire tartsuk nyitva a szemünket?
Szia
Hoshi tollából....:
Áldások: Ideje megismerni ezeket az új bűbájokat...
  • Áldásokat események és küldetések során lehet szerezni.
  • Jelenleg három áldás lesz elérhető:
    • Pénzeső: A raktárkapacitás bizonyos százalékának megfelelő aranyat ad városodnak
    • Váratlan ajándék: A raktárkapacitás bizonyos százalékának megfelelő alapanyagot ad városodnak
    • Időcsökkentés: Lehetővé teszi a játék visszaszámlálóinak gyorsítását. Használható építés, termelés, felfedezés, bajnoksági előkészület, egységképzés gyorsítására
    • (ennyi infónk van egyelőre)
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok! egy gyors kérdés, az "ÁLDÁS"-t hol, hogyan lehet megszerezni, vagy ki és mire kaphatja, nyerheti? vagy mire tartsuk nyitva a szemünket?
Nekem ma megérkezett egy csomag amiben volt aranyat és kalapácsot adó is. Ha jól sejtem ajándék lehet, mert egyik küldetésnél se láttam, hogy ilyeneket kapnék. Köszönet érte, jól fog majd jönni.

Másrészt szabad megkérdezni, hogy a mai kis foltozással mit kaptunk? Illetve, hogy a chat megjavítása mikorra várható? Sajnos egy elég szigorú tűzfal mögött ücsörgök és hiányzik a csapatommal a kapcsolattartás lehetősége. Előre is köszönöm.
 

DeletedUser3

Vendég
Ha jól sejtem ajándék lehet
Ez így van, ajándékot kapott ma minden játékos.

Másrészt szabad megkérdezni, hogy a mai kis foltozással mit kaptunk?
Csak ennyi változott: http://prntscr.com/g032x6 Olvasható lett a teljes szöveg.

Illetve, hogy a chat megjavítása mikorra várható? Sajnos egy elég szigorú tűzfal mögött ücsörgök és hiányzik a csapatommal a kapcsolattartás lehetősége.
Sajnos ezt pedig a tűzfal okozza, ezzel a mi oldalunkról nem tudunk mit tenni.
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Valahol meg lehet nézni a főküldetéseket?
Nekikezdtem a Törpöknél gránitbányákat építeni. Készen van 6, erre jön a küldetés, hogy építsek egyet. De én nem akarok egy 7.-et is.
Jó lenne, ha láthatnám, hogy milyen feladathoz lesz küldetés.
Köszi
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1701

Vendég
A játokosok előre nem tudják megnézni sehol azt, hogy milyen fő küldetéseik lesznek. Előrébb járó játékostársaidtól kaphatsz némi infót ebben az ügyben.:) A történeti küldetéseknek pont az a lényege, hogy együtt haladjon vele a játékos. Optimális esetben Elvenar történetének megismerésével együtt kellene fejlődni a városodnak.:) Viszont úgy tűnik picit elmaradtál a küldetésekkel. Azt javaslom pótold minél hamarabb, mert ha elhanyagolod akkor később még nehezebb lesz a küldetések szempontjából utolérni magad. Mellesleg a gránitbányákból nem árt még az a 7. sem, hidd el kelleni fog... ;)
 
Fent