• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser

Vendég
Nincs mit, próbáltam kitérni a legtöbb lehetőségre, de természetesen nem lehet mindent körül ölelően írni, mert sok a "változó/tényező" :) Amúgy a videócsatornámon pont most kezdtem el az auto harc taglalását a bajnokságokban, így friss a tapasztalat (és a felhozott példák is onnan jutottak eszembe) :)
Wow! :) Ez de jó! Régen javasoltam, h kéne harctanítós videó és lőn! :cool: Mondjuk én már viszonylag belejöttem az autoharcba, de jó, h leírtad, mert aki még nem, annak sokat segíthet. :)
 

DeletedUser1524

Vendég
Wow! :) Ez de jó! Régen javasoltam, h kéne harctanítós videó és lőn! :cool: Mondjuk én már viszonylag belejöttem az autoharcba, de jó, h leírtad, mert aki még nem, annak sokat segíthet. :)

Valóban, én is rájöttem, hogy nem árt valahogy "tanítani", mert sokan nem tudnak harcolni vagy nem tudják, hogy kezdjenek neki a "tanulásnak/harcnak" és erre a megfelelő videóanyag kiváló lehetőség szerintem is :)
Bár nem vagyok nagy videós (és természetesen hibázom néha a csatában is és a szöveg sincs előre kitalálva, így néha "belekavarodok", nézzétek el nekem(az elején még volt problémám a mikrofonnal is, így a hang elég halk volt amit javítottam azóta valamennyire)), szeretem csinálni a szabadidőmben és tudok rászánni pár percet egy nap, hogy mások tudjanak tanulni-játszani-harcolni :)
Akit esetleg érdekel az megnézheti a videóimat az alábbi linken:
 

DeletedUser

Vendég
Szép estét mindenkinek !
Kérdésem a következő : Azok akik a sokadik vendégfajnál járnak visszamenőleg megkapják-e a gyémántokat a ládikákból vagy csak azok akik most érnek az elsőhőz ( Törp)
 

DeletedUser683

Vendég

DeletedUser3

Vendég
Szép estét mindenkinek !
Kérdésem a következő : Azok akik a sokadik vendégfajnál járnak visszamenőleg megkapják-e a gyémántokat a ládikákból vagy csak azok akik most érnek az elsőhőz ( Törp)
Ahogy @Djyahel is idézte a béta szerver CM-jét, én csak ismételni tudom:

Visszamenőlegesen ezek a gyémántok nem kerülnek jóváírásra. A ládák eddig is adtak jutalmat, amit meg is kapott mindenki, aki kinyitotta őket. A ládák értéke megmarad, mindössze az összeállítás változik meg.
 

DeletedUser1432

Vendég
A vendégfajok portál fejlesztésével elérhető termelés bónusz miként hat a termelésre?
A portál felépülése után elindított termelésekre hat, vagy az előre indított és az elkészülte után leszüretelésre kerülő termelésre is (mint a bűbájnál)?
 

DeletedUser902

Vendég
A vendégfajok portál fejlesztésével elérhető termelés bónusz miként hat a termelésre?
A portál felépülése után elindított termelésekre hat, vagy az előre indított és az elkészülte után leszüretelésre kerülő termelésre is (mint a bűbájnál)?

Úgy vettem észre (ettől függetlenül lehetett akkor éppen bug), hogy az építés utáni, de a fejlesztés előtt elindított termeléseket már a bónusszal emelt mennyiségben tudtam begyűjteni.
 

DeletedUser2111

Vendég
Kiemeltem neked. :)
Ezek az elveszett aranyak és alapanyagok soha nem kerültek be a raktáramba azóta sem ......

Egyébként ez a hiba, csak "hab volt a tortán", mivel előtte egy fatális rendszerhiba miatt a térkép szélére kerültem (immár közel 2 hónapja). Ez a helyzet továbbra is fönnáll, a felfedezett tartományaim közel fele üres, nincsenek szomszédaim....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1637

Vendég
Ezek az elveszett aranyak és alapanyagok soha nem kerültek be a raktáramba azóta sem ..
Úgy tűnik nem értettük meg egymást. Ha szomszédi segítséget nyújtasz valakinek, előfordulhat, hogy valaki néhány tized másodperccel megelőz, és pont azt az épületet támogatja, amit te szerettél volna, de ez a minimális időbeni különbség akkor nem látszik neked, és te nem tudod már ugyanazt támogatni, hiszen 1 épület csak egyszer támogatható. A rendszer érzékeli, hogy olyasmit akarsz támogatni, amit már egyszer támogattak, és hibát jelez, ugyanakkor ez nem hiba. Az arany és alapanyag nem is kerülhetett azóta sem a raktáradba, hiszen nem kaphattad meg, mivel más támogatta azt az épületet, amelyet te szerettél volna. Ha épp elfogytak a támogatható épületek, és főépületet is fejleszt a szomszédod, akkor nem tudsz támogatni, de ez ritka, és ez nem róható fel a játék hibájaként.Mindazonáltal nem hiszem, hogy érdemes 1-2 támogatásból származó arany és alapanyag miatt többször is írni akár a support rendszeren belül, akár a fórumon. Többször előfordul a játékban, hogy a játékosok többet kaphatnak, mint ami járna. Legutóbb például tegnap volt ilyen, és aki reggel is támogatott, az délután, a frissítés bekerülése után is tudod támogatni jelentős aranyra szert téve ezzel. Hibák akadhatnak bármely játékban, de amit te írtál, történetesen nem hiba. ;)
Egyébként ez a hiba, csak "hab volt a tortán", mivel előtte egy fatális rendszerhiba miatt a térkép szélére kerültem (immár közel 2 hónapja). Ez a helyzet továbbra is fönnáll, a felfedezett tartományaim közel fele üres, nincsenek szomszédaim...
Ezen jelenleg nem tudunk segíteni, de a többség korábban járt már hasonlóan, csak nem az áthelyezés, hanem a sok inaktív törlése miatt. Kibírták, mert játszani szerettek volna. Azóta benépesedett a környékük, és azóta is élvezik ennek előnyét.
 

DeletedUser2111

Vendég
Nekem meg úgy tűnik, hogy Te nem értetted meg az üzenetemet. Nem arról az egy szomszédról van szó, akinél valaki megelőzött, hanem előtte kb. 10-12 szomszédnak segítettem, mikor ez történt, és azokat az aranyakat és alapanyagokat is törölte a rendszer és újra már nem tudtam segíteni nekik, mert úgy vette, hogy már aznap megtörtént.

Azzal tisztában vagyok, hogy az áthelyezés ügyében nem tudtok segíteni, mivel többször megkaptam kioktató stílusban az elutasítást ....
Természetesen "kibírom", mint ahogy azóta is töretlenül játszom és én is élvezem ezt a játékot (2 regisztrációval és két testvériség vezetőjeként).....
 

DeletedUser3

Vendég
Nem arról az egy szomszédról van szó, akinél valaki megelőzött, hanem előtte kb. 10-12 szomszédnak segítettem, mikor ez történt, és azokat az aranyakat és alapanyagokat is törölte a rendszer és újra már nem tudtam segíteni nekik, mert úgy vette, hogy már aznap megtörtént.
Ez még véletlenül sem történhetett meg, ugyanis a rendszer ezen részét nem érintette a változás. Ha a frissítés előtt segítettél másoknak, akkor a frissítés után is tudtál legtöbbjüknek, ezekért kaptál plusz aranyat. Kevesebbet semmiképp. Ha nem tudtál nekik újra segíteni, akkor már az első segítség is a frissítés után volt. (Frissítés ideje tegnap kb 14:30 volt.) Ebben az esetben sajnos az alapanyagokat egyszeri alkalommal nem adta meg a rendszer. De törölni semmit nem törölt.

Távol álljon tőlem (tőlünk), hogy kioktassunk, de esetleg nem kutattál ki valamit, vagy fejlesztettél pár épületet? Ez sokkal valószínűbb, mint az arany random eltűnése.
 

DeletedUser2111

Vendég
Ez régebben történt, nem a mostani frissítéskor és tényleg így volt. Akkoriban még kevés pénzem és kevés alapanyagom volt és örültem neki, hogy a szomszédok segítésével növelhetem, tehát jól emlékszem az esetre. Ez bizony hiba volt, de fátylat reá!
 

DeletedUser902

Vendég
Nem elkeseríteni szeretnélek Benneteket, de én több, mint 1 évig vártam arra, hogy az akkori 180-190 tartományomon ne 20 körüli legyen a szomszédaim száma. :) Akkoriban még aranyat sem adtak az üres helyek. :) Azért lett annyi tartományom, hogy azt a közel 20 szomszédot elérjem. :D (Aztán persze ezért szívtam az orkokig, mert már azokat is kérte a tartományokban, harcolni meg öngyilok volt... :D )

Most van költöztetés, a támogatás felét adja aranyban egy üres tartomány. :D
Soha nem görbült volna a szám, ha a mostani állapot lett volna akkoriban is. :) Ez most biztos nem segítség és nem is vigasz, de a türelem nagy erény. :) ;)
Nektek legalább meg van az esélyetek a pozitív változásra, ha türelmesen kivárjátok, hogy a rendszer találjon számotokra egy igazán megfelelő helyet! :)
 

DeletedUser2111

Vendég
Nem elkeseríteni szeretnélek Benneteket, de én több, mint 1 évig vártam arra, hogy az akkori 180-190 tartományomon ne 20 körüli legyen a szomszédaim száma. :) Akkoriban még aranyat sem adtak az üres helyek. :) Azért lett annyi tartományom, hogy azt a közel 20 szomszédot elérjem. :D (Aztán persze ezért szívtam az orkokig, mert már azokat is kérte a tartományokban, harcolni meg öngyilok volt... :D )

Most van költöztetés, a támogatás felét adja aranyban egy üres tartomány. :D
Soha nem görbült volna a szám, ha a mostani állapot lett volna akkoriban is. :) Ez most biztos nem segítség és nem is vigasz, de a türelem nagy erény. :) ;)
Nektek legalább meg van az esélyetek a pozitív változásra, ha türelmesen kivárjátok, hogy a rendszer találjon számotokra egy igazán megfelelő helyet! :)

Én türelmes vagyok, csak mikor felvetettem a problémát, azt gondoltam, hogy kapok segítséget, de nem így történt.... egyébként az is megtörténhet, hogy itt ragadok :) Jelenleg fölöttem és bal oldalon a nagy pusztaság terül el, arrafelé nem is terjeszkedem tovább, mert minek?
 

DeletedUser2062

Vendég
Hahó,sziasztok!

Ha elkezdem egy épület fejlesztését,de ezt valamiért visszavonom,mert mondjuk másikat előnyösebb lett volna fejleszteni,akkor az építkezés gyorsítást is visszakapom,vagy csak az anyagokat?
 
Fent