• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Elvenar mobilizálva - Kibeszélő

DeletedUser240

Vendég
Sziasztok!
Az én készülékemen(Galaxy A3-as ), nem mozognak a termelő egységek. Továbbá két eventen szerzett épületem is ugyanazt a képet mutatja, holott nem azonosak. Lehet kevés a telefon teljesítménye hozzá?
 

Caitlen

Felderítő
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Tabblet vásárlás előtt állok,s az iránt érdeklődőm,milyen feltételeknek kell megfelelnie,hogy azon is tudjak játszani?
Elolvastam az eddig írtakat, de szeretném,ha mégis megerősítenétek a kritériumokban,ne fogjak mellé.
Semmi tapasztalatom a tabbletekről nincsen. Ugyanúgy böngészőben elérhetek mindent,mint a notebookon? S,ha akarom,akkor az Elvenar alkalmazást is rátölthetem és azt nyitom meg,ha szeretném?
 

nlstemplar

Veterán
Ugyanúgy böngészőben elérhetek mindent,mint a notebookon?
Nem, a böngészőből való eléréshez Flash kell, ami tableten nem áll rendelkezésre. (Illetve túl régi verziók vannak csak amik nem elegendők az Elvenar futtatásához. )
Puffin browser vagy micsoda a neve, azzal megkerülhető a Flash hiány probléma, de más böngészővel nem.
 

DeletedUser247

Vendég
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Tabblet vásárlás előtt állok,s az iránt érdeklődőm,milyen feltételeknek kell megfelelnie,hogy azon is tudjak játszani?
Elolvastam az eddig írtakat, de szeretném,ha mégis megerősítenétek a kritériumokban,ne fogjak mellé.
Semmi tapasztalatom a tabbletekről nincsen. Ugyanúgy böngészőben elérhetek mindent,mint a notebookon? S,ha akarom,akkor az Elvenar alkalmazást is rátölthetem és azt nyitom meg,ha szeretném?
Szia!
Én is most vettem ( Huawei ), de minimum 2 GB-s legyen!!!....és 16 GB belső memóriás.
Én még vettem hozzá egy 16 GB-s SD kártyát is, így szépen működik.
Sok szerencsét! :)
 

DeletedUser3

Vendég
Nem, a böngészőből való eléréshez Flash kell, ami tableten nem áll rendelkezésre. (Illetve túl régi verziók vannak csak amik nem elegendők az Elvenar futtatásához. )
Puffin browser vagy micsoda a neve, azzal megkerülhető a Flash hiány probléma, de más böngészővel nem.
Szerintem @Caitlen arra gondolt, hogy egyéb dolgokat elér-e a böngészőből: a legtöbb dolgot igen.
Elvenart pedig az alkalmazáson keresztül.

Mi nem dönthetünk helyetted a vásárlásban, de ahogy @cukorfalat írta: legyen legalább 2 GB a memóriája (RAM). Ennél kevesebb is elég az alkalmazáshoz, viszont a háttérfolyamatok miatt eléggé zsákbamacska, hogy egy 1 GB-os memóriával rendelkező készüléken elfut-e, és ha igen, akkor hogyan.
 

DeletedUser2963

Vendég
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék Elvenar mobilvetzióján mikor lesznek elérhetők az ősi csodák? A tudáspontokat mikor lehet majd mobilon is az ősi csodákba tenni? Sajnos már egy jó ideje nem tudom kutatásra fordítani és mobilon máshova nem tudom felhasználni...és bűbájokat sem lehet termelni csak begyűjteni...vagy csak Én nem találom ezt az opciót? Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv.:Leila
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Most vettem észre, hogy a mobilon nem látszik egy épületem, most fejlesztem a deszkámat 16-ra. Amikor a helyére kattintok, akkor kiírja az információt. Remélem nem marad így, mert akkor nem tudok vele termelni sem :( :(, vagy igen? :) Samsung galaxy A5 Köszönöm
 

korosizs

Újonc
Üdv!

Újra bejelentkezem a fejleményekkel.

"A csapat már elkezdett dolgozni az Ősi Csodák mechanizmusán, valamint a jövőbeli események bevezetésén, úgyhogy tartsátok nyitva a szemeteket, és figyeljetek a változásjegyzékekre."

Nagyon jó lenne már, ha az ősi csodák, események is elérhetőek lennének végre.
Varázsakadémia elérhető és termelhető vele minden, nagyon remek.
Raktárból elérhetőek az épületek, áldások, bűbájok is, csodás.
Bajnokságok még mindig nem elérhetőek.

Nincs Kristály Világítótorony bónusz (nem kapok kincsesládát) és ereklyéket sem segítség nyújtásnál.
Levél üzeneteket nem kezel.
Kereskedőnél nagyon jó a "Díjmentes" funkció, már csak egy "Testvériségi ajánlatok" hiányzik, honlapos verzióról meg a "Díjmentes".
Mobil appban, jó lenne kivitelezni, ha "fület" váltok a kereskedőnél, akkor a beállításaim ne tűnjenek el.
Jó lenne mind a honlapos, mind a mobilos verzióban egy olyan kereskedői szűrés, hogy ne mutassa az egy csillagos és alatta lévő ajánlatokat.

Köszönet a az eddigi fejlesztésekért és türelmetlenül várom a többit :)

+ Az utolsó frissítés óta (sony xperia z3) nem látszik a háttér (hegyek, föld, fű, fák...) csak nagy feketeség.
 
Utoljára szerkesztve:
Üdv mindenkinek!
Nagyon szeretem én is a mobilos alkalmazását a játéknak,de pár napja,szerintem a legutolsó frissítés óta (verzió: 1.50) a testvériséget engedi látogatni,de mikor az értesítésekbe (harangba) látogatnám meg a többi játékost,vagy lelassul nagyon,nehezen olvassa be,illetve lefagy szürke képernyő és ismét újra tölti a játékot. Pedig eddig imádtam mobilon keresztül látogatni,hisz sokkal gyorsabb mint gépen látogatni. Mobilom: huawei p8 lite android verzió: 5.0.1
 

Xenia

Veterán
Üdv mindenkinek!
Nagyon szeretem én is a mobilos alkalmazását a játéknak,de pár napja,szerintem a legutolsó frissítés óta (verzió: 1.50) a testvériséget engedi látogatni,de mikor az értesítésekbe (harangba) látogatnám meg a többi játékost,vagy lelassul nagyon,nehezen olvassa be,illetve lefagy szürke képernyő és ismét újra tölti a játékot. Pedig eddig imádtam mobilon keresztül látogatni,hisz sokkal gyorsabb mint gépen látogatni. Mobilom: huawei p8 lite android verzió: 5.0.1
Egyetértek. Az utolsó frissítéskor valami történhetett, mert a földgömbnél lévő szomszédi látogatásokkor kb. az 5 szomszéd látogatása után kidob és újra tölt.
A 478 felfedezett tartománynál pc-n nekem majd másfél óra a látogatás és nagyon örültem neki, amikor ezt a 1,5 órát sikerült alig 40 percre lecsökkentenem a mobilos alkalmazással.
Sajnos napok óta a mobilos alkalmazás sem okoz örömet a szomszédi látogatásoknál az állandó újratöltések miatt, mert ugye mindig meg kell keresni, hogy hol jártam, mert nem oda visz vissza, ahonnan kidobott a rendszer.
 
Fent