• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Elvenar mobilizálva - Kibeszélő

DeletedUser3329

Vendég
Igazán szuper a mobilos verzió, a szomszédi segítség leegyszerűsítése a legjobb!

Viszont amióta leszedtem mobilra is az appot, nem enged be Pc-n a játék.. Valaki találkozott ezzel a problémával ?
 

DeletedUser183

Vendég
Viszont amióta leszedtem mobilra is az appot, nem enged be Pc-n a játék.. Valaki találkozott ezzel a problémával ?
Egyszerre csak egy játékból lehetsz bent, anno ez a forge of empiresnél is így volt
 

Deleted User - 77927

Vendég
Az app pazar, nagyon tetszik!
Három apróságba ütköztem, de lehet, hogy csak én nem találtam meg a megoldást:
- egyrészt mindenki fix avatárral figyel, ami csak a fajt jelzi, és nem is találtam meg a lehetőséget a változtatásra.
- Nem látom sehol a városom nevét, nemhogy módosítani tudnám
- A csodáimhoz nem férek hozzá. Tekintve, hogy most épp ezekbe szeretném ölni a TP-imet, ez kicsit fájón érint, mert holnaptól közel egy hétig pc nélkül, ámde tablettel leszek...

Én néztem be valamit, vagy ezek fejlesztés alatt vannak, vagy nem is lesznek itt, hogy legyen, aki desktopról is be-belép?
 

DeletedUser3330

Vendég
az lenne jó mint egy másik játéknál aminek a nevét nem említeném most
ha valaki játszik mondjuk 2-3 szerveren akkor azok "profiljait" ne felejtse el
mármint csak kilépek a belépés gomb után behozza kis buborékban (akár felsorolásként is) megjelenhet hogy melyikhez akarok belépni
pl.: a magyarról kilépek és a bétába belépéshez (ha már egyszer beléptem) akkor ne kelljen mindig beírni a felhasználónevet és a jelszót hanem csak rányomok a kis fejecskére és be is lép, no meg persze fordítva is igaz lehessen
 

DeletedUser2169

Vendég
A sok izgő-mozgó látványra is lesz kapcsoló a beállításokban? Mint a PC verziónál?
 

DeletedUser183

Vendég
A pacsizás kifejezetten tetszik, nem kell bejárni a fél világot :) Bár azt nem figyeltem, hogy ilyenkor automata adja az ajándékokat?? o_Oo_Oo_O pl: alapanyag, áru, arany?
 

DeletedUser3133

Vendég
Ezzel teljesen tisztában vagyok! A telefonom ki van kapcsolva és úgy nem enged be a Pc.. : /
Nem elég, ha kikapcsolod, ki is kell jelentkezni.

Én meg nem tudtam kilépni a programból.
Kijelentkeztem, és visszatértem a bejelentkező képre, de innentől hiába tapizom, nem jön elő kilépés menü.
Vagy csak én nem találom?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3335

Vendég
Sziasztok! Engem valamiért nem enged be az app. Betölt egy darabig, majd lefagy. Samsung Galaxy S5-öm van. Esetleg elképzelhető, hogy gyenge hozzá a telóm? A képernyő fotót sajnos nem tudom feltölteni róla.
 

DeletedUser1646

Vendég
Nekem S4-em van, simán megy rajta a játék.

Én meg nem tudtam kilépni a programból.
Kijelentkeztem, és visszatértem a bejelentkező képre, de innentől hiába tapizom, nem jön elő kilépés menü.
Vagy csak én nem találom?
A kilépés a kerékszerű (eredetileg beállítás) gombon belül van, ha jól emlékszem, mert csak futólag tudtam megnézni még.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3012

Vendég
Sziasztok!


Minden szép és jó, csak az event (jelen esetben haloween) küldetéseit nem látom :(
 

DeletedUser3133

Vendég
A kilépés a kerékszerű (eredetileg beállítás) gombon belül van, ha jól emlékszem, mert csak futólag tudtam megnézni még.
Az a kijelentkezés.
Az meg is van, utána kitesz egy képernyőre, amin a facebook, és új játékos belépés van, és onnan már nincs semmi. A teló szoftveres gombjait sem érem el, csak úgy, ha lezárom a képernyőt a kikapcsoló gombbal, és újra feloldom.
 

DeletedUser3

Vendég
Viszont amióta leszedtem mobilra is az appot, nem enged be Pc-n a játék.. Valaki találkozott ezzel a problémával ?
Ez nem kellene hogy problémát okozzon. Véletlenül nem facebookon keresztül jelentkeztél be? Ha igen, kérlek, írj nekünk a supporton, és megoldjuk. :)

A sok izgő-mozgó látványra is lesz kapcsoló a beállításokban? Mint a PC verziónál?
Továbbítani fogjuk a fejlesztők felé ezt a kérést. :)

Sziasztok! Engem valamiért nem enged be az app. Betölt egy darabig, majd lefagy. Samsung Galaxy S5-öm van. Esetleg elképzelhető, hogy gyenge hozzá a telóm? A képernyő fotót sajnos nem tudom feltölteni róla.
Kérlek, a supporton írj le nekünk mindent. Hol akad meg a betöltés (vannak lépések ahol egy picit megáll, ott lassabb a töltés), mobilnet vagy wifi, a telefon pontos specifikációi. Minden adat fontos lehet.

Én meg nem tudtam kilépni a programból.
Kijelentkeztem, és visszatértem a bejelentkező képre, de innentől hiába tapizom, nem jön elő kilépés menü.
Vagy csak én nem találom?
Pontosan milyen kilépés menüt keresel? Ha kijelentkeztél, akkor az alkalmazáslistából tudod bezárni a játékot.
 

DeletedUser1776

Vendég
Sajnos lefagy a bejelentkező képernyőnél.
Samu Galaxy Y5
:((
 
Fent