• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Elvenar mobilizálva - Kibeszélő

DeletedUser3361

Vendég
Pallaszt!
Lehetne, hogy nem írsz minden mondatot új hozzászólásba?
Az idézés után is lehet szövegelni, azt sem kell külön elküldeni.


Látod, így kell.
Kattintasz az idézni kívánt hozzászólás alatt a 'válasz'₋ra, és alatta mindjárt írhatod a mondandódat.
Aztán katt a "Válasz írása" gombra.
Köszi a helyreigazítást és segítséged Gorrodin.Akkor még csak pár napja kezdtem,ha megnézted volna.
 

DeletedUser793

Vendég
Sikerjelentés: 15 perccel ezelőtt sikerült letölteni az alkalmazást. A bejelentés napja óta próbálom, naponta többször is. Nyertem egy "kitartásért" plecsnit?
Gratula!;) - az igényelt plecsni Az enyém továbbra sem megy, és továbbra sincs érdemi reakció a dologra:(
 

DeletedUser2092

Vendég
Ma telepítettem Lenovo mobilra, de nem tölti be a játékot! :( Nagy hűhó semmiért. Ezért reklámozzák ennyire?

Ma telepítettem Lenovo mobilra, de nem tölti be a játékot! :( Nagy hűhó semmiért. Ezért reklámozzák ennyire?
Most nézem nekem 4.4.2 az androidom. Akkor nem is fog rajta menni?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Rikari

Veterán
Rendszeresen lépek be telefonról a játékba és nagyon örülök ennek a lehetőségnek. Így már PC nélkül is tudom irányítani a termeléseimet, épületfejlesztéseimet és a haderők mennyiségét. Ez óriási előrelépés, amiért hálás vagyok a fejlesztőnek. Amennyiben chat nem szakad meg gyakorta, továbbá gyárthatók lesznek a bűbájok, építeni lehet a csodákat mindenütt, valamint a bajnokságok is elérhetőek lesznek az app-ról, nekem egy szavam nem lesz. Ha netán mégis, akkor az annak tudható be, ahogyan Bolyai János is megfogalmazta: "Semmit se szeressek félig csinálni, vagyis a tökély előtt megelégedni."
 

DeletedUser2092

Vendég
Rendeltem egy használt Iphon5c-t. Azon fog működni a játék?
 

GreenKnight

Veterán
Többedszer fordul elő, hogy a telefonomon megjelenik a "Néhány termelés elkészült" üzenet. Belépek a PC-n, de semmi arathatót nem találok az arany kivételével, de az sincs tele. Ez valami bug? Vagy x időnként kapok egy ilyen üzenetet, hogy belépjek? Elég zavaró és fárasztó.
 

DeletedUser3

Vendég
Többedszer fordul elő, hogy a telefonomon megjelenik a "Néhány termelés elkészült" üzenet. Belépek a PC-n, de semmi arathatót nem találok az arany kivételével, de az sincs tele. Ez valami bug? Vagy x időnként kapok egy ilyen üzenetet, hogy belépjek? Elég zavaró és fárasztó.
Sajnos úgy néz ki, ezek az értesítések jelenleg hibásak az alkalmazásban. Amennyiben zavaróak, javaslom, kapcsold ki őket a telefon értesítéskezelőjében.

Akinél a betöltés 7/16-nál akad meg: Itt a telefon memóriája a ludas, ugyanis ekkor az alkalmazás nagy mennyiségű grafikát tölt be. Jelenleg egyetlen megoldás van: próbálkozni kell, hogy a telefon kisebb adagokban tudja betölteni az adatokat. A fejlesztőcsapat már dolgozik ennek optimalizálásán.
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Samsung GalaxyA5 tökéletesen fut, és csodálatos a képernyőn minden. Egy dolgot sajnálok, hogy kijelentkezés nélkül nem tudtam kilépni, majd vissza, mindig be kell pötyögni a nevet és jelszavat. Várom a fejlesztéseket :) :D
 

DeletedUser

Vendég
A mobilosoknak mondom, hogy ha PC-n be van állítva a Kalandokban a megfelelő küldetés, akkor telón beszedve is beleszámolódik. :) Egy tesóm tapasztalata ez, nem tudom, mindenkinek működik-e.
 

DeletedUser2182

Vendég
A mobilosoknak mondom, hogy ha PC-n be van állítva a Kalandokban a megfelelő küldetés, akkor telón beszedve is beleszámolódik. :) Egy tesóm tapasztalata ez, nem tudom, mindenkinek működik-e.
Igen ez így volt velem tegnap, meg is lepődtem, mert ki-be lépegettem, hogy összehasonlítsam. Gondoltam milyen jól fog ez ma jönni, de rájöttem, hogy mégsem, mert nem szaladgálhatok haza mindig beállítani a következő listát :D :D :D
 

GreenKnight

Veterán
Az mitől van, hogy ugyanazon a céges (korlátozott) hálózaton a PC-n nincs chat, viszont a telefonomon igen? Nem ugyanazt a protokollt/portot használják?
Csak azért, mert elég kényelmetlen a gépen kilépegetni csak azért, hogy a telefonon (!!!) elolvassam a chat-et. Ami most a testvériségi kaland kapcsán egyre fontosabb lenne.
 

GreenKnight

Veterán
Elképzelhető. Főleg, ha a számítógéped vezetéken kapcsolódik a hálózatra, a telefon pedig értelemszerűen nem.
Ööööö, izé... Ha ugyanahhoz a hálózathoz vezetéken vagy wifin kapcsolódok abban mi a különbség?
Eddig abban a hitben voltam, hogy azért nincs chat a PC-n, mert le van tiltva a routeren a szükséges port és/vagy protokoll. De ha ugyanezen a céges hálón a telefon kimegy, akkor vagy nem így van vagy a mobilalkalmazás egy másik (a céges hálón nyitott) portot és/vagy protokollt használ. Ebből a szempontból viszont szerintem mindegy, hogy a céges belső hálózathoz miként csatlakozom. Egyébként meg megpróbáltam wifin is a PC-s alkalmazást, de akkor sincs chat.
Csak azért bátorkodom érdeklődni, mert ez az egész arra enged következtetni, hogy némi utánjárással és a PC-s alkalmazás át/beállításával a PC-n is lehet chat. Mivel a céges védelmi policyt nincs módomban változtatni, ezért jó lenne valami megoldás a chat használhatóságára. A mobil applikáció most valami fényt látszik mutatni a sötét alagútban. :D
 

DeletedUser3410

Vendég
Sziasztok kezdtem egy várost mobilon (PC-n kezdett városommal nem indul el) és nem tudom hogy lehet regisztrálni, emailt, jelszót megadni ha ki akarok lépni azt írja minden elveszik de sehol nem találtam lehetőséget a regisztrációra, valakinek valami ötlet?

Ui.: megoldódott, csak tovább játszottam és felajánlotta a regisztrációt
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2963

Vendég

Sziasztok,szép napot mindenkinek! Végre sikerült a játékot betölteni a telón! Újjé :)
Nem tudom igazából mit zavar benne,de a memóriá kártya míg benne volt sehogyan sem sikerült betölteni. Tehát akinek 7/16 nál kidobta a rendszer azoknak ajánlom töröljék ki az alkalmazást teljesen,vegyék ki a benne lévő memóriakártyát és úgy telepítsék fel a játékot-kissé nehezen de betölti és lehet játszani vele,mint a többieknek! Utána visszatehető a memóriakártya-már nem zavarja az alkalmazást. További jó játékot mindenkinek!
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok kezdtem egy várost mobilon (PC-n kezdett városommal nem indul el) és nem tudom hogy lehet regisztrálni, emailt, jelszót megadni ha ki akarok lépni azt írja minden elveszik de sehol nem találtam lehetőséget a regisztrációra, valakinek valami ötlet?

Ui.: megoldódott, csak tovább játszottam és felajánlotta a regisztrációt[/QU
Én is így jártam, azzal a különbséggel, hogy félbehagytam és most ott árválkodik a városom, mert nem tudok oda visszalépni :( De nincs jelentősége, mert nekem van már városom itt a pc-n, csak a kíváncsiság hajtott

Sziasztok! Ma kipróbáltam a pacsizást a telefonon, Nagyon egyszerű és gyors. Talán lehetne egy ikont csinálni hozzá, ami mindkét helyen megjelenne majd, hogy be tudjuk állítani ki mit szeretne kapni, és jelezné is a rendszer. Ez csak egy ötlet :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Sziasztok! Samsung GalaxyA5 tökéletesen fut, és csodálatos a képernyőn minden. Egy dolgot sajnálok, hogy kijelentkezés nélkül nem tudtam kilépni, majd vissza, mindig be kell pötyögni a nevet és jelszavat. Várom a fejlesztéseket :) :D
Szia

Én ezt úgy oldottam meg, hogy a fő gombbal visszalépek (vagy kilépek, ahogy szimpi) a kezdőképernyőre és utána kilövöm a háttérből!
Igy nem kell folyton bejelentkezni, csak elindítom és betölt.
Felváltva használom a mobil és a PC-s platformokat, (mert pl. mobilról sokkal jobb szomszédi segítséget intézni) és eddig gond nélkül tudtam ide-oda belépni.

3 különböző készüléken is hibátlanúl fut az app.
 
Az ajánlott minimum nem jelenti azt, hogy nem működhet alacsonyabb verziószámon, kedvező hardwer környezetben.
pl. nekem a Note 3-on 4.4.2 van, de Snapdragon 800 és 3GB RAM kíséretében és voálá:
89Q2VVJOgkSg2rq2yeIqHcHibKd8CwNDXiGZhjZcOscij7mX685iTe8xdZd19xv-mLC2FKV9jE-BjqQ8VUABmw=w1920-h930

IxOiOMOtNlKNPzgLHA3fKXXZhPa_28booVbftKCVc9UOYMM0f4O8f2Ao8J0goLz57kt8nXxRCBA27eYwbalblA=w1920-h930
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent