• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Elvenar mobilizálva - Kibeszélő

korosizs

Újonc
Üdv!
Tudom, hogy pár dolgot már írtak itt a fórumon, de leírom a teljes listám.

Nem elérhető a mobil appban:
Ősi csodák, Varázsakadémia, áldások, idézések, események, bajnokságok.

Nem kapok kincsesládát segítségnyújtáskor.
Nem tudok megnézni másik városokat.
Levél üzeneteket nem kezel.
Chat fordított sorrendben van, mint a gépes verzión.
Kereskedőnél nagyon jó a "Díjmentes" funkció, már csak egy "Testvériségi ajánlatok" hiányzik, számítógépes verzióról meg a "Díjmentes".
Mobil appban, jó lenne kivitelezni, ha "fület" váltok a kereskedőnél, akkor a beállításaim ne tűnjenek el.

Dióhéjban ennyi lenne.

Szerkesztve:
Most olvastam a változás jegyzéket,
"Elérhető lesz a raktár idézések része. Elhelyezhetitek az eseményeken nyert épületeiteket."
"A kereskedő kapott egy saját gombot, csak úgy, mint a böngészőben"
Nagyon remek :)
 

DeletedUser2182

Vendég
Szia

Én ezt úgy oldottam meg, hogy a fő gombbal visszalépek (vagy kilépek, ahogy szimpi) a kezdőképernyőre és utána kilövöm a háttérből!
Igy nem kell folyton bejelentkezni, csak elindítom és betölt.
Felváltva használom a mobil és a PC-s platformokat, (mert pl. mobilról sokkal jobb szomszédi segítséget intézni) és eddig gond nélkül tudtam ide-oda belépni.

3 különböző készüléken is hibátlanúl fut az app.
Köszönöm!!! Közben rájöttem én is :)
 

DeletedUser1776

Vendég
Szervusztok !
Köszönet a programzóknak, h. kijavították a hibát. A mai naptól már műxik a játék ! :)
 

DeletedUser1776

Vendég
Hm... Korai volt a dícséret...a telefon ugyanaz a Galaxy, de a játék ma már nem megy:((
Betöltés, majd 9/16-nál lefagy.
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Se a mobilon se a gépen nem tudok most belépni.Lehet, hogy gond van?
 

GreenKnight

Veterán
1. Köszönöm a fejlesztőknek az optimalizálást. A korábbi 300+ mega helyett már csak 70-80 megát tölt le a játék telepítés után. És ráadásul fut azon a Lenovo tableten (Android 4.4.2), amelyiken korábban 7/16-nál kilépett.
2. Cserébe úgy tűnik, hogy a termeléseket jelző értesítés elromlott, mert megint jönnek az üzenetek, de nem találok begyűjteni való cuccost.
3. A "Szereztél 10 tudáspontot" üzenet mindig megjelenik, amikor betelik a 10TP. Márpedig ez bajnokság alatt jó párszor előfordul, főleg most a 2. körben a 10 fölötti tartományoknál. Másrészt akkor is ez a szöveg jelenik meg, ha éppen nem 10 TP-t kaptam, hanem 5-t vagy 10-nél többet.
 

DeletedUser2003

Vendég
Bajnokság mikor lesz elérhető a mobilon végre,ha ez meg lenne szupi lenne a mobil változat.
 

korosizs

Újonc
Üdv!

Ősi csodákat nem elérhetőek.
Varázsakadémia nem elérhető, így nem lehet bűbájokat termelni és használni sem.
Raktárból az épületeken kívül más nem elérhető.
Események nem elérhetőek (jelenleginél nem lehet kulcsokat gyűjteni)
Bajnokságok nem elérhetőek.

Nincs Kristály Világítótorony bónusz (nem kapok kincsesládát, amikor segítek)
Nem tudok megnézni másik városokat.
Levél üzeneteket nem kezel.
Jobban belegondolva, nem is baj, hogy fordított sorrendben van a chat, mint a honlapos verzióban.
Kereskedőnél nagyon jó a "Díjmentes" funkció, már csak egy "Testvériségi ajánlatok" hiányzik, számítógépes verzióról meg a "Díjmentes".
Mobil appban, jó lenne kivitelezni, ha "fület" váltok a kereskedőnél, akkor a beállításaim ne tűnjenek el.
Jó lenne mind a honlapos, mind a mobilos verzióban egy olyan kereskedői szűrés, hogy ne mutassa az egy csillagos ajánlatokat.

Köszönet az appért, csiszolva itt-ott elég jó lesz ez.
 

DeletedUser1776

Vendég
Szevasztok !
Látom, elég nagy itt a csend :)
Miután megdícsértem a játék fejlesztőit, 1 nap használata után nem működött a játék kb. egy hónapja.
Viszont tegnap óta működik. !! No nem a fejlesztők miatt, hanem a Samsung lecserélte az Android 6.01-et Android 7.1.1-re.
Ennyi.
Köszönet a Samsungnak.
 

DeletedUser1154

Vendég
Sziasztok!

Hagy kérdezzem meg már, hogy a Google+-os játékba való bejelentkezés mikorra várható? Mert nagyon örülök neki, hogy mobil változat belőle, de sajnos nem tudok vele így játszani. Örülnék neki, ha mielőbb el tudnátok intézni ezt a fejlesztőknél. Köszönöm a segítséget.
 

DeletedUser446

Vendég
Olyan hiba másnál is előfordul, hogy segítségnyújtáskor nem válaszol az alkalmazás?
 

DeletedUser3

Vendég
Olyan hiba másnál is előfordul, hogy segítségnyújtáskor nem válaszol az alkalmazás?
Ilyenkor valószínűleg megtelik a telefon/tablet memóriája. Néha előfordul. Az alkalmazás újraindítása orvosolja a problémát, az optimalizáláson dolgoznak a fejlesztők.
 
Fent