• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

Dizel1

Veterán
Kedves Hoshi!
Azt nem lehetne, hogy a lejárt kívánságkút továbbra is világítson, és/vagy ne kelljen úthoz csatlakoznia?
 

DeletedUser83

Vendég
Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni, lesz még dupla nap.. event alatt?
 

DeletedUser3

Vendég
Ahogy @Putyika is írja, a kultúrát megadja út nélkül is, csak jelzi, hogy kellene neki az út. Ugyanúgy, ahogy a lakóépületek is adnak lakost, csak épp jelzik, hogy kell nekik az út.

Ez egy technikai limit, ugyanis a kívánságkút nem egy sima kultúrépület, hanem egy külön típus, aminek szüksége van útra, függetlenül attól, hogy lejárt-e vagy sem, nem lehet külön beállítani, hogy ekkor kell, máskor meg nem.
 

Dizel1

Veterán
Ahogy @Putyika is írja, a kultúrát megadja út nélkül is, csak jelzi, hogy kellene neki az út. Ugyanúgy, ahogy a lakóépületek is adnak lakost, csak épp jelzik, hogy kell nekik az út.

Ez egy technikai limit, ugyanis a kívánságkút nem egy sima kultúrépület, hanem egy külön típus, aminek szüksége van útra, függetlenül attól, hogy lejárt-e vagy sem, nem lehet külön beállítani, hogy ekkor kell, máskor meg nem.
Háááááát, köszönöm. Két szépséghibával már nem olyan érdekes. Az nem lenne baj, hogy nem mozog, de legalább valami fénye maradhatna. De még a jelzés is ...
 

DeletedUser3

Vendég
Erre egyszerű megoldás, ha egy event alatt szerzel helyettük újat, akkor az animáció is megmarad, termel is, és ha közben új fejezetbe léptél, akkor több kultúrát is ad... 100 naponként szinte biztos, hogy van lehetőség újat szerezni. :)
 

Dizel1

Veterán
Erre egyszerű megoldás, ha egy event alatt szerzel helyettük újat, akkor az animáció is megmarad, termel is, és ha közben új fejezetbe léptél, akkor több kultúrát is ad... 100 naponként szinte biztos, hogy van lehetőség újat szerezni. :)
Köszönöm a tanácsot. Pont ez történik.
 

Burney

Felderítő
Sziasztok!
Lehet már lejárt csont amit kérdezni akarok, de konkrét választ még sehol nem találtam rá,. viszont ez ügyben le vannak zárva a témák.;)
Kérdésem: Ha megvan a max 457 tartományi bővítésem, DE még 30 kockát engedne a terület, akkor azt még lehet tartományiba bővíteni, ha igen ugyanúgy 10 felderítésenként vagy netán van valami kedvezmény rá, mondjuk csak 5 felderítés 1 5x5-ös kocka??
 

DeletedUser3

Vendég
Ez játékosonként eltérő, véletlenszerű akció, előre nem tudjuk megmondani.
 

Corvo

Veterán
Mennyi népművészeti agyagedény van ebben a játékban, hogy normális ajánlatokat nem tudnak rakni a piacra. Mindenki nyerészkedni akar.
2-ES SZINTŰ ÉRZŐÁRUM VALAKI VEGYE MEG, KÖSZÖNÖM!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
@Corvo az ilyen jellegű hozzászólásokra nincs szükség (kommented első fele).
Természetes, hogy mindenki magának akar jót, vaalmint azt remélem beleszámoltad, hogy a kereskedőnél található érző áruk is bomlanak, így napról napra romlik az ajánlatok minősége, tehát ami először jó ajánlat volt, az pár nap múlva annyira nem lesz vonzó.
 

Corvo

Veterán
@Corvo az ilyen jellegű hozzászólásokra nincs szükség (kommented első fele).
Természetes, hogy mindenki magának akar jót, vaalmint azt remélem beleszámoltad, hogy a kereskedőnél található érző áruk is bomlanak, így napról napra romlik az ajánlatok minősége, tehát ami először jó ajánlat volt, az pár nap múlva annyira nem lesz vonzó.
Én nem sértettem meg senkit egy tárgyról írtam, nem káromkodtam.Mindenki értse ahogy akarja.
Burneynek meg köszönöm a vásárlást.
 

DeletedUser4332

Vendég
a kereskedőnél található érző áruk is bomlanak, így napról napra romlik az ajánlatok minősége, tehát ami először jó ajánlat volt, az pár nap múlva annyira nem lesz vonzó.

Ahogy megfigyeltem azzal együtt bomlik a kért mennyiség is ugyan olyan mértékben, tehát az ajánlat aránya változatlan marad és az értékelése is. Tehát amennyire "nem vonzó" 1 hét után, ugyan olyan "nem vonzó" volt az első nap is. Vagy ez csak az azonos kosarasoknál működik és amikor váltanak 1esből a 2esbe, akkor más a szisztéma? A bomlás mértéke 10% és ha mind2 oldala csökken 10%-kal, akkor az arányaiban változatlan marad.

Amúgy tényleg vannak elég érdekes ajánlatok a piacon. De annyi pozitívum van, ha rakok ki ajánlatot nagyon hamar elkel, mert kevés a normális ajánlat és arra ráugrik mindenki egyszerre. :D

Én nem sértettem meg senkit egy tárgyról írtam, nem káromkodtam.Mindenki értse ahogy akarja.

Az nem jelent semmit. Én sem poénból csináltam ezt az accot a fórum miatt.
 

DeletedUser3

Vendég
Én nem sértettem meg senkit egy tárgyról írtam, nem káromkodtam.
Akkor gondolom nem fogsz megsértődni, ha ezentúl így foglak megszólítani... Nem kell kimagyarázni, tudomásul kell venni, hogy vannak szabályok és azokat be kellene tartani.

Ahogy megfigyeltem azzal együtt bomlik a kért mennyiség is ugyan olyan mértékben
Én kérek elnézést. Én nem sűrűn szoktam kitenni érző árucikkes ajánlatot, de ha igen, azt is hamar elviszik, így erről nincs napi szinten tapasztalatom.
Amúgy tényleg vannak elég érdekes ajánlatok a piacon.
Vannak, de ha már az első oldalon azt látja az ember, hogy csak rossz ajánlat van kint, vagy két lapozás után odajut, akkor nem kell tovább lapozni, hiszen a csillagok szerinti csökkenő sorrendben adja a kereskedő. (A szűrésbe most ne kezdjünk bele, volt már róla ötlet, továbbítva, túltárgyalva.)

Az nem jelent semmit. Én sem poénból csináltam ezt az accot a fórum miatt.
Hanem mert egyszerűbb volt, mint írni egy levelet/jegyet és megbeszélni a dolgot? ;)
 

DeletedUser4332

Vendég
erről nincs napi szinten tapasztalatom.

Nekem sincs benne nagy rutinom, az enyémet is hamar elviszik, de a legtöbbször én válogatok az ajánlatok közül, így egyszerűbb. Csak amikor sok a majdnem prímszámú ajánlat és az egyforma összeget kérő kacifántos számok, abból következtettem erre, hogy az is bomlik azzal együtt 10%-kal.

Hanem mert egyszerűbb volt, mint írni egy levelet/jegyet és megbeszélni a dolgot? ;)

Nem volt az, mert nem tudtam email címet beírni és a főmágusom kérdezte itt, hogy ilyenkor mi van és akkor írtam ezzel az accal a suppotnak, hogy segítsenek ebbe és akkor kérte csak az email címet a rendszer és köszönöm a gyors segítséget, bárki is volt. :D

Levelet akartam írni a másik accal, de nem tudtam Neked címezve küldeni valami hibát írt ki, gondoltam le lett tiltva az is és azért csináltam ezt. Ez bonyolultabb volt, hidd el. :D

Ja és egy kérdés. Ha az accal nem lépek be 3 hónapig, akkor ugye törlődik, ha nem értem el a 3. kort és nem vettem gyémántot. Ilyenkor a fórumos is törlődik, vagy az megmarad?
 
Fent