• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

DeletedUser

Vendég
attol még a moderátor lefordithatná az adott részt ami nekünk számit !!
gondolom nem kell hozá két hét ?
Hoshi épp az előző oldalon írta le, hogy miért nem tudja lefordítani. Nem tudom hány országban fut még az Elvenár rajtunk kívül, de gyanítom, nem csak egy. A felvételt sem hinném, hogy Magyarországon teszik fel youtube-ra. Minden egyes országnak meg nem fogják ott helyben külön lefordítani. Én is szeretném, ha lenne alatta magyar felírat, mert egy kukkot sem értek belőle, de megértem azt is, ha erre nincsen lehetőség, és köszönöm azok munkáját, akik veszik a fáradtságot és leírják a videó tartalmát.
 

DeletedUser379

Vendég
hahó

Érdeklődve olvasgattam az utóbbi pár hsz-t.
Több dolog is eszembe jutott róla...
Pl. eszembe jutott, hogy minden fejlesztői gárdánál és minden moderátori csapatnál többet ér az aktív felhasználók közössége.
Nem tudom hányan dolgoznak az Elvenar fejlesztésén, és nem néztem azt sem, hogy hány tagú a magyar csapat, de biztos vagyok benne, hogy a felhasználók száma mindkettőnek többszöröse.
És sok száz felhasználó között bizony nagyon sokan vagytok, akik űberelitek a fejlesztőinket..azaz meg merem kockáztatni, hogy csakis a felhasználók széles tábora adhatja a játék működésének, fejlesztésének és javításának - néha tákolásának :) - motorját.
De ez nem tud működni, csak egy ilyen - viszonylag szabadelvű - fórumon.
A nélkül, hogy neveket említenék - de közben Vanekra gondolok :) - itt a fórumon kaptam arra noszogatást egy tagtól, h ugyan legyek már kedves másik böngészővel is próbálkozni mielőtt eltemetem a hardvergyorsított játékot...
Egy buta felső kategóriás analfabéta felhasználó vagyok, akit nem érdekel mi hogyan működik...így aztán égető szükségem van az ilyen oktató megnyilvánulásokra is - attól függetlenül, h. egy játékostól vagy egy moderátortól kapom a választ.
(de Hoshi kék csápos tücsökfiúcska avatarja akkor is borzalom :D )

Kösz.: S
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Vanek úr , s Hoshi védelmében szeretnék felszólalni. Eddig nem észleltem , nem tapasztaltam ,hogy lekezelőek lettek volna. /Pedig engem már egy két alkalommal kimoderált, s finoman helyre rakott Hoshi./ Vanek , s más fórumozók segítségére , igenis szükség van. Ahogy Vanek írta, ez egy fórum. Akinek nem jön be az ő stílusa, az egyszerűen tovább görget. A továbbiakban is arra kérek mindenkit, köztük Vanek urat is, hogy segítsenek a kérdezőknek . Osszák meg a tapasztalatukat. Sokszor én is azokból tájékozódom.
 

DeletedUser3

Vendég
A bejegyzéseket áthelyeztem.
Részemről lezártam a témát, legközelebb írunk egy összefoglalót.
Ha gondoljátok, folytathatjátok ezt a beszélgetést itt, persze csak a normális keretek között. ;)

És mélyen meg is sértődtem, hogy nem tetszik az avatarom :p
 

DeletedUser256

Vendég
:D Menne a lájk, ha lehetne :D De Hoshiéra is! :)
Különben nagyon cúúúúúúúúkiii, nekem tetszik <3
 

DeletedUser60

Vendég
én nem azt mondtam a film alá irja be, de meddigtartana egy hevenyészett magyar forditást oda irni a forumban ?
aki tud angolul az leirja amit hall és kész , nem fogom szavanként leforditgatni jol forditotta e le ?
 

DeletedUser902

Vendég
A bejegyzéseket áthelyeztem.
Részemről lezártam a témát, legközelebb írunk egy összefoglalót.
Ha gondoljátok, folytathatjátok ezt a beszélgetést itt, persze csak a normális keretek között. ;)

És mélyen meg is sértődtem, hogy nem tetszik az avatarom :p

Háháháháháhá :D Így fogom mente(t)ni az oda nem illő hozzászólásomat legközelebb (is). :p
Az avatarod meg kis helyes, olyan építész tündéres a Csingilingből. :D
Remélem a lányok azért helyesebbek lesznek. :p :p :p :D
 

DeletedUser434

Vendég
Jaj hát nézd az izmos mellkasát....persze,hogy pasitünci ;)
Hááát..., izom...???, izééé...., Én már láttam olyat pasin, nos, nem egészen így nézett ki... :p:p
Attól, még tényleg "ari"!!! :D:D
Szóval, a Törpöknél kiakadtunk a grafikán, hogy milyen "ronda", durva, túlzó..., na, a Tündérek esetében, erről szó nem lehet!! Nézzétek csak meg, az angol Wikin, ott már fent van, minden épület!! Az övék, nagyon "virágos", "szivárványos"... khm..., kicsit "meleg", de nem baj, mert legalább szép!!!! :D:D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser436

Vendég
Lesz megint átrendezés rendesen :p
Elf ház + 2*40 ember, méret nem változik, viszont csini lesz nagyon
Elf mühely 5x3 helyett 3x6... jajj :eek:
Kaszárnya 4x8 helyett 4x7
Fegyvertár 5x4 helyett 6x3
Kristály manufaktúra 4x3 helyett 4x4
Tekercs 4x4 helyett 4x5
Selyem 3x4 helyett 4x5
1-es, 3-as gyártók nem változnak
Föépület felmegy 7.7 millára (5 milla a 2 szint :p) és nagyon csicsa lesz :D
A két tündér gyártó 5x4-es és 2x7-es lesz 1, 3, 5 és 10 órás termelésekkel. Minden termelés mást fog gyártani, tehát összesen 8 féle tündér áru lesz.
A tündér portál a szokásos 2x2-röl indul és 5x5 a vége. A 8 féle áruból 2 lesz korlátozott max mennyiséggel a többi nem.

Pollen allergiások nagyon rá fognak faragni, mert minden kivirágzik :D:D:D:D
 

DeletedUser902

Vendég
Az angolt én is nézegettem. :D Igaz fényévekre vagyok tőle, de már nagyon várom, hogy elérjek ehhez a részhez. :D
 

DeletedUser436

Vendég
Az angolt én is nézegettem. :D Igaz fényévekre vagyok tőle, de már nagyon várom, hogy elérjek ehhez a részhez. :D
Nagyon remélem, hogy nem csak 1 csík lesz bövítés, különben rendesen ráfaragok :eek:
18 mühely, 9 fegyvertár, 6 kristály és mindegyik nagyobb, plusz más alakú lesz.... :p
 

Erica

Veterán
Nagyon remélem, hogy nem csak 1 csík lesz bövítés, különben rendesen ráfaragok :eek:
18 mühely, 9 fegyvertár, 6 kristály és mindegyik nagyobb, plusz más alakú lesz.... :p
No akkor ezeket olvasva kell némi bővítési lehetőség,mert akkor igen csak bajban leszünk.o_OItt igen csak lesz városrendezés.....újra:eek:
Már szedem az Antihistamint;););););)pollen ellen:D
 

DeletedUser

Vendég
Húúú, a selyem manufaktúrától kiújult az arachnophobiám. Ettől függetlenül tetszenek az új épületek kinézete.
 
Fent