• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő InnoGames TV - márciusi epizód

Vanek

Veterán
Azért jó, hogy meg tudják lepni a játékosokat a készítők, és pár újdonságot is beleraknak a játékba - gondolok itt az új harci egységekre, illetve a farmra és annak működésére. :)
Viszont nagyon úgy tűnik, hogy a törpés termelőkre már nem lesz szükség. :( Pedig én örültem volna, ha nem csak 'átmeneti' látogatók lettek volna.
 

DeletedUser60

Vendég
az rendben is volna de hova tesszük az új épületeket ?
 

DeletedUser436

Vendég
az rendben is volna de hova tesszük az új épületeket ?
5 db City Expansion van a fejlesztési fán :) Szóval elvileg minimum 1 sor jön rá a városra vagy ha mázlink van akkor 1 sor és 1 oszlop, mint a törpéknél.
És ahogy elnézem lehet megint rendezkedni, mert megint méretváltozások lesznek :p:D
 

DeletedUser60

Vendég
törpöknél 2 sor és 1 oszlop jött be , de még mindig az a kérdésem, hogy meddig lehet növelni a várost ???
előbb - utobb elfogy a bővítési lehetőség !
 

DeletedUser436

Vendég
törpöknél 2 sor és 1 oszlop jött be , de még mindig az a kérdésem, hogy meddig lehet növelni a várost ???
előbb - utobb elfogy a bővítési lehetőség !
1 sor 1 oszlop :) Rajzolva van :) Bármikor váltaztathatnak a hãttéren :)
 

DeletedUser436

Vendég
Lesz kutatásból terület. Lesz tartományokból terület. A Törpök elköltöznek, az ő helyük is felszabadul. Szerintem elég. ;)
A törpök helye? Mármint a törpe portál 5x5-ös területére gondolsz? :D
Tartományokból 6 bövítésem van már, csak lerakni nincs hova ;)
Pörgök mint a búgócsiga, remélem nem lesz minden csodám 10-es szintü mire megjönnek :p
 

Tessaiga

Erős harcos
Nekem kicsi az angol tudásom. Két új csoda is jön, vagy félreértettem valamit? Bár biztos, mert akkor arról is írtatok volna. :p
 

DeletedUser436

Vendég
Nekem kicsi az angol tudásom. Két új csoda is jön, vagy félreértettem valamit? Bár biztos, mert akkor arról is írtatok volna. :p
2 csoda, 2 új gyár, új ház, 2 új harcos (nem fejlesztett, hanem vadiúj, akik átrepülnek az akadályok felett. Ebböl az egyik 2x támad a másik meg védelmezni tudja a többieket?), 2-es szintü manufaktúra update, föépület
nagyjából ez rémlik a videóból :)
 

Vanek

Veterán
2 csoda, 2 új gyár, új ház, 2 új harcos (nem fejlesztett, hanem vadiúj, akik átrepülnek az akadályok felett. Ebböl az egyik 2x támad a másik meg védelmezni tudja a többieket?), 2-es szintü manufaktúra update, föépület
nagyjából ez rémlik a videóból :)

Amire én emlékszem egy kis kiegészítés gyanánt (mert melóból nehéz újra belenézni a videóba, ha a youtube le van itt tiltva. :) - így lehetnek benne pontatlanságok; amiket majd reggel otthon javítok a videó újra megnézése után):
- a két új harcos az új faj egyedei lesznek és ebből a 'védekező' valamilyen varázslattal fogja támogatni a többieket
- harci épületeknél is lesz update/upgrade (a fegyvertárban biztos vagyok, a kaszárnyában nem teljesen - szerk.: most már a kaszárnyában is biztos vagyok :) )
- a 2 új csodánál az egyik az alapanyagokra ad majd bónuszt, a másik meg a kereskedésre (meg volt még valami, amit említettek itt a másodiknál, de erre most nem emlékszem - szerk.: a bónusz az új tündér-nyersanyagok termelésére lesz)
- természetesen majd jönnek új kultúrépületek is
- a varázslónők lesznek továbbfejlesztve az elfeknél (az embereknél meg vélhetően a papok) - erre különösen kíváncsi vagyok, mert egész jól használhatóak ezek az egységek a gránitgólem/áldott lovag mellett is (nem úgy, mint a könnyűíjász egységek)
- szerk.: illetve a műhelyeknek is lesz fejlesztési lehetősége, mint ahogy a seregméret is növelhető lesz 4 alkalommal is

Szerk.: viszont nem tudni még, hogy melyik fejlesztéssel jelennek meg a csodák, mert a techfán nincs olyan, hogy "fairy wonders" vagy hasonló. Ezt majd csak a bétás megjelenés után fogjuk megtudni; addig meg lehet találgatni (bár szerintem tuti valamelyik utolsó lesz, ha az eddigi csodák helyét nézzük)...
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser60

Vendég
ehhez bizony terület kell még ha csak emelni kell és csökkenő területű épületek lesznek, azt még megoldja az ember, de ha új termelő épület lesz, és új csodák, ahhoz bizony kell terület
rajzolni persze hogy tudnak, a kérdés akarnak e ?
 

Tessaiga

Erős harcos
A csodák nem most fognak jönni. Ez a VII. fejezet techfa fele kb. Tuti a végén lesz majd. :D Szóval még odébb lesz szerintem.
 
Fent