• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

DeletedUser296

Vendég
Lesz megint átrendezés rendesen :p
Elf ház + 2*40 ember, méret nem változik, viszont csini lesz nagyon
Elf mühely 5x3 helyett 3x6... jajj :eek:
Kaszárnya 4x8 helyett 4x7
Fegyvertár 5x4 helyett 6x3
Kristály manufaktúra 4x3 helyett 4x4
Tekercs 4x4 helyett 4x5
Selyem 3x4 helyett 4x5
1-es, 3-as gyártók nem változnak
Föépület felmegy 7.7 millára (5 milla a 2 szint :p) és nagyon csicsa lesz :D
A két tündér gyártó 5x4-es és 2x7-es lesz 1, 3, 5 és 10 órás termelésekkel. Minden termelés mást fog gyártani, tehát összesen 8 féle tündér áru lesz.
A tündér portál a szokásos 2x2-röl indul és 5x5 a vége. A 8 féle áruból 2 lesz korlátozott max mennyiséggel a többi nem.
Köszönjük riahu, hogy ezt megosztottad velünk, ez fontos információ és nagy segítség:)
Tudja esetleg valaki az emberekre vonatkozó változásokat is?
 

DeletedUser436

Vendég
összeszedjem? :)
Tekintve, hogy elf vagyok az emberekkel nem foglalkoztam :p

Húúú, a selyem manufaktúrától kiújult az arachnophobiám. Ettől függetlenül tetszenek az új épületek kinézete.
Szerencsére itt kristályos vagyok. A németen selymes, úgyhogy majd erösen meggondolom, hogy folytatom-e :oops:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser594

Vendég
Sziasztok!
már összeírtam szóval bemásolom, ennyi lakos, kultúra és hely kell kimaxolni ezeket

kristály: elf 1.257 lakos/402 kultúra, ember: 1,344/381 méret: 4x4
tekercs : elf 1,746/420, ember: 1,245/405 méret: 4x5/4x4
selyem : elf 1,945/533, ember: 1,728/424 méret: 4x5
műhely: elf 262/157, ember: 243/157 méret: 3x6/6x3
ház: elf +80, ember: +70 méret: 2x4/5x2
kaszárnya: elf: 342/1,038, ember: 310/1,038 méret: 4x7/7x4
főépület: elf: 685/831, ember: 621/831
fegyvertár: elf: 65/151, ember: 65/151 méret: 6x3/3x6
 

DeletedUser436

Vendég
Szerintem naaaagyon cukika pókicák :D
Megmondom öszintén, hogy kígyót, békát, patkányt, de még kukacot is hajlandó vagyok kézbevenni, de a "több mint 4 lába van" dolgoktól visítok centinként hatványozódó szinten. Ezek után el lehet képzelni mi volt, amikor Horvátországban besétáltam a bozótba fügét szedni és szembejött egy olyan 8-10 centis nyolclábú, amit én ott, abból a távolságból minimum fél méteresnek vettem :eek:
 

DeletedUser

Vendég
több mint 4 lába van" dolgoktól visítok
Akkor örülj, hogy kristályos vagy, mert a selyem manufaktúrákon lévő pókok minimum kispolski nagyságúak lehetnek :confused:
Ennyire még én sem örültem soha a tekercs manufaktúráimnak :D:p
 

DeletedUser436

Vendég
Akkor örülj, hogy kristályos vagy, mert a selyem manufaktúrákon lévő pókok minimum kispolski nagyságúak lehetnek :confused:
Ennyire még én sem örültem soha a tekercs manufaktúráimnak :D:p
OK, megnéztem öket mégegyszer (eddig nem nagyítottam ki a képet). Német szerveren a játék abbahagyva :eek::confused:
 

Tessaiga

Erős harcos
És, mindezek ellenére, vagy éppen ezért, azt mondom Neked, hogy Én, és még sokan Mások itt, nagyon kedvelünk!!! :):oops: Napra-; és segítőkész Vagy, azonnal ugrasz minden kérdésre, a kevésbé "értelemmel teliekre" is... :D:D:D
Nos még csak eddig olvastam el a hozzászólásokat. Egyszer egy általam kedvelttől idéztem, (több ilyen is van), és Vanek bátyót is nagyon bírom. Így úgy döntöttem, hogy most írok megint pár sort ide is. Sajnos lemaradtam arról, hogy ez a téma honnan is lett kivágva, de lényegében mindegy is.

Kezdeném azzal, hogy egy fórum, egy közösség, ahol mindenki segít, ha tud, vagy akar. Ha valaki hülyeséget ír, úgy is van más aki rögtön javít. Olyat meg még sehol sem hallottam, hogy tilos válaszolni nem modnak. És ökörség is lenne. Egyrészt a modok nem csak ezzel foglalkoznak. Ez csak mellékes, és igen sok időt rabolhat el. Tőlük is, és tőlünk is. Lehet csak 1 nap múlva kapnánk választ, mikor az elküldés után már tűkön ülünk a válaszra várva. A másik, hogy szinte bármilyen kérdésre, amit beírunk a googlebe, szinte biztos, hogy felkínál egy fórumot is. És 99% eséllyel ott is találjuk meg a keresett választ. A másik fel, ha valaki direkt félrevezetésből rosszat ír, azt pár ilyen után úgy is kizárják, legalábbis modolják, és a megfelelő választ is odabiggyesztik. Na nem ragozom. Más a fórumokról a véleményünk, és a tapasztalataink is.

Nem tudom, hogy mikor csatlakoztatok a fórumhoz - bár úgy sejtem, hogy nem most -, mégis úgy érzem, hogy valahol átsiklottatok a fórum életén. (A kezdő lapon válasszátok jobb szélen az "új bejegyzések" hivatkozást!)

Vanek bátyót, és még pár emberkét nagyon bírok (pl.: Vargát is, csak nem tud róla. :D) És még akár Rovendort is ide sorolhatnám. Bár ő kakukk tojás. Szépen indította a fórumos életét, és folytatta is, ám ennek ellenére néha a szívemből szól. Néha meg beszól. Nyitok egy új témát, és letudva a sértődöttségem. :D

Vanekről érdemes pár dolgot tudni.
Mint írták is már, néha - és ezt tapasztalatból mondom - többet tud, mint Hoshi. Ami nem is csoda. Mindenhol ott van. És angol tudása is van hozzá.
Megmondja a helyes választ bármire a játékkal kapcsolatban. Megmondja hogyan működött régebben, hogyan működik most. Megmondja mi várható, és nem egyszer azt is megmondta, hogy fog!!!

Az irományairól meg annyit, hogy attól függően moderálja magát, hogy mire is válaszol. Ha 200-adjára elhangzott kérdésről van szó, egy friss húsnak, akkor címszavakban válaszol. Ha úgy érzi, és érdeklődik az illető továbbra is, akkor részletezi.

Ha valaki viccelődik, folytatja és szétoffolják a többi aktív taggal a fórumot. :D Viszont.
Ha valaki kérdés helyett rögtön bíráskodik, akár jogos, akár nem, azonnal felforr az agya, mint nekem is, és higgadtságot magára parancsolva kb. 200 szemszögből megvizsgálva a kérdést 5 perc alatt 100 olyan érvet hoz fel, amit egyszerűen nem lehet hazugságnak hívni. És überelni sem. Bár pont nem rég sikerült valakinek, az én olvasatomban. Az írásának stílusa ezektől fog függeni. Természetesen az utóbbi esetben nem fog finomkodni, ahogy más sem tenné.

Itt is így kezdődött sajna. "Beszólással". Én erre azt szoktam mondani, hogy akit zavar valakinek az irománya, az ne olvassa! Ennyi. Nem is mennék bele jobban, mert nincs csak alapfokú virág nyelvvizsgám.

Vanek védelmére akartam kelni, ám gyakorlatilag semmi újat nem tudtam hozzátenni. Na mindegy. Ja de. Rovendort. (remélem jól írom a nevét;hát majdnem, javítva)
Hát magamban utáltam. Aztán már nem. Mostanra már néha kedvelem is a hszeit. :D Ő aztán nyers++, és úgy ír, ahogy, és pozitívumot még nem hallottam tőle. De akkor is. Nem tudom utálni.

És a kedvencem, mikor 2 napja regisztráló jön és beszól. :D

És most a beszólásom: Elegem van abból, hogy a másikat fikázzák olyanok, akiket ritkásan hallani. Hol az aláírás kép a gond, hol a stílus... Ezek küllemi dolgok. A tartalom már nem is érdekli őket? Nem értem, komolyan. És hol a tolerancia? Ha nem tetszik, akkor át kell ugrani, és megoldva a probléma. Egyébként meg érdemes lenne a másik helyébe képzelni magát az embernek, mikor valami nem tetszik. Lehet gyorsan rájönne, hogy miért azt írta a másik.

"Sajnos" már hoshi meg is írta, hogy olyan dolgokra nem fog válaszolni, amit valaki már megtett, mert felesleges.

Igazából, összességében dőlt ki ez belőlem. Nem csak erre az esetre vonatkozik. A továbbiakban sem lesz azokkal gondom, aki(k) ezt az off témát gerjesztették. És remélem, hogy ők sem fognak rám fújni. Én is azok közé tartozom, akik megpróbálják sok szemszögből megvizsgálni a dolgokat. Még akkor is, ha nagyon egyszerű dologról van szó. Mindent mérlegelve írok véleményt. Persze néha - mint most is -, nem nagyon olvasom vissza, amit írok, mert tuti kihúznám a felét. :D Mivel kicsit dühös vagyok, így nem nézek vissza. Maximum megkapom a magamét. :D

attol még a moderátor lefordithatná az adott részt ami nekünk számit !!
gondolom nem kell hozá két hét ?
Volt erre példa korábban. Alapvetően nem volt erre túl nagy igény, mert a kibeszélőkbe rögtön bekerült minden infó ezekkel kapcsolatban, mint most is. És mint írtam, ha valamit már megválaszoltak, akkor mi értelme más szavakkal leírni ugyanazt? És természetesen a második mondattal ott a fika. :D Már meg ne sértődj! Bírom ezt is. ;) Élvezem ezt a részét is a fórumnak. :p

Örülök neki - így végig olvasva az egészet -, hogy talán rendeződtek a dolgok. Több hszt is kedveltem volna, ha lehetett volna. :)
És nekem sem tetszik az avatárod Hoshi. :p Ízlések, és pofonok...

Egyébként a wikin még nincsenek fent az épület adatok? (nem néztem még most sem)

Látom, nem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser379

Vendég
Akkor örülj, hogy kristályos vagy, mert a selyem manufaktúrákon lévő pókok minimum kispolski nagyságúak lehetnek :confused:
Ennyire még én sem örültem soha a tekercs manufaktúráimnak :D:p
szép nagy pókok igaz ami igaz.
és ne akard tudni ,h miért van hiány szövőnőkből , és miért folyamatos a felvétel ezekbe a manufaktúrákba! :)
 
Fent