• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Vanek

Veterán
Az akadémia második szintjén a 16 órás varázslatok már csak 13 órások lesznek; a leghosszabb idejű pedig 1 nap 2 óra lesz az 1 nap 8 óra helyett (illetve már két slot használható). Vagyis csak építkezni kell. :)

Szerk.: ami még változott: a kereskedés visszajelzése az értesítések között. Erről készül az alábbi kép is:

Keresked_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Illetve a techfa szélén is el-eltűnnek a dobozok (nem olyan sima a kijelzés, mint eddig volt). Konkrétabban: eddig ha jobbra mentünk, akkor simán szépen kiúszott a fejlesztések szövegdoboza balrafelé; most viszont egy idő után egyszerűen csak eltűnnek. Erről az új hibáról is készült kép (a két állapot között a különbség, hogy a jobb oldalin egy kicsit balra húztam a techfát):

 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser436

Vendég
Hallottam valami pletykát arról, hogy állítólag a csodák is fognak pontokat adni?
Tud erröl valaki valamit? A német szerveren írta valaki, de a béta fórumban nem láttam nyomát.
 

Vanek

Veterán
Egy nagyon rossz hír is kapcsolódik a mágiaakadémia fejlesztéséhez. A második szintre még viszonylag könnyen fel lehet húzni, de már a 3. szinthez 500 gyémánt fog kelleni (ezt nem fogom tudni tesztelni; így a 3., 4. és 5. szinten a gyártási idő csökkenését sem fogom tudni leírni - ha szerencsénk lesz, akkor a wiki-ben ezt leírják; ha nem, akkor nem); a 4. és 5. szinthez pedig (ez után valószínűsíthetően) még több. :(

Ezt is teljesen véletlenül tudtam meg, mert már pár napja semmi nyoma nem volt annak, hogy mi kellhet a 3. szinthez (nem jelzett ki semmit), így most benéztem a béta fórumára, és ott hibaként fel is lett véve ez az állapot (és mellesleg jegyezték meg, hogy 500 gyémánt lesz a 3. szint).
 

Vanek

Veterán
Egy kis javítás: nem 500, "csak" 250 gyémánt kell hozzá :)

Jogos, tényleg 'csak' 250.
Összekevertem az építőkkel, amikhez az ottani példa alapján kell az 500. (bétás fórumtéma)

Ezek szerint ugyanaz lesz az akadémiával is mint az építökkel...

Azzal a különbséggel, hogy az építőknél ha több építőd van, az nem gyorsítja az építést, csak növeli az építők számát. Itt nem csak több helyed lesz az akadémiában, hanem még gyorsabban is készülnek el a varázslatok.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser436

Vendég
Azzal a különbséggel, hogy az építőknél ha több építőd van, az nem gyorsítja az építést, csak növeli az építők számát. Itt nem csak több helyed lesz az akadémiában, hanem még gyorsabban is készülnek el a varázslatok.
Viszont az építök motiválhatóak voltak egy kis házi szíverösítövel, hogy gyorsabban dolgozzanak :p
Végülis nekem mindegy, amíg nem kötelezö (jól megindokolva) addig úgysem építem meg :)
 

Vanek

Veterán
[...]
Illetve a techfa szélén is el-eltűnnek a dobozok (nem olyan sima a kijelzés, mint eddig volt). Konkrétabban: eddig ha jobbra mentünk, akkor simán szépen kiúszott a fejlesztések szövegdoboza balrafelé; most viszont egy idő után egyszerűen csak eltűnnek. Erről az új hibáról is készült kép (a két állapot között a különbség, hogy a jobb oldalin egy kicsit balra húztam a techfát):


Újabb hibajelentés: ha harcol az egyszeri játékos egy tartományban, és nyer, akkor nem csak azt az egy területet pipálja ki zölddel, amit megnyert, hanem az összeset. Ahhoz, hogy a következő helyen is tudjon harcolni, ahhoz ki kell lépni a térképre, majd vissza a tartományba. Akkor helyreáll a rend, és csak azokon lesz zöld pipa, amit ténylegesen megszereztük. Vásárláskor nincs ilyen gond, ott normálisan kezeli a pipákat.
Remélem, a szerverre kerülésig javítják, mert eléggé zavaró folyton ki-belépegetni a tartományba (bár, aki nem harcol, annak úgyis mindegy)...
 

DeletedUser436

Vendég
Azért a 17 helyett 9 kockás bövítés eléggé nyaff :( állítólag csak ennyi lesz...
Marha nagyok a tündér farmok és a manufaktúrák, fegyvertárak és mühelyek is nagyobbak lesznek.
 
A fegyvertár speciel kisebb lesz két kockával 5x4 illetve 4x5 helyett 6x3 illetve 3x6 lesz
Legalábbis a matematika mai álláspontja szerint :)
Meg ha jó adatokat írtak be a wikibe :)
 
Fent