• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Vanek

Veterán
Elves_City7.png
-+-+-+-+-+-+-+-
Humans_City7.png
 

Vanek

Veterán
Az ötletek résznél már leírtam az új tündértermelők infóit, de ide is áthozom (a fordításért nem vállalok felelősséget :D - vagyis lehet, hogy a magyar verzióban 1-2 esetben más lesz a név):

Nappali farm termelések:
- Napraforgó: 1 órás termelés; nincs előkövetelmény
- Bársony: 3 órás termelés; selyemből
- Selyemgubó: 5 órás termelés; aranyból
- Ambrózia: 10 órás termelés; szentjánosbogarakból

Éjjeli farm termelések:
- Nadragulya: 1 órás termelés; kristályból
- Szentjánosbogár: 4 órás termelés; alapanyagból
- Álombárány: 7 órás termelés; tekercsből
- Éjjel-esszencia: 15 órás termelés; selyemgubóból és álombárányból

Aminél ezekre szükség lesz:
- techfán: ambrózia és éjjel-esszencia
- az új portál fejlesztéséhez (2., 3. és 4. szinthez): napraforgó, bársony, illetve a 3. szinttől nadragulya (a 2. szinttől lehet benne ambróziát tárolni, a 3. szinttől pedig éjjel-esszenciát)
- az új, 'virágzó út'-hoz: napraforgó és nadragulya
- nappali farm fejlesztéshez (2. szinttől): napraforgó
- éjjeli farmhoz (már az 1. szinttől): bársony illetve (2. szinttől) nadragulya

A mai frissítéssel jött +9 mezőhely is - a jobb alsó részen növelték a játékteret.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser256

Vendég
Profilképekről nem tudsz valamit, amit mi nem? :D Esetleg Hoshién és Norlwinderén kívül egyet-egyet? :D
 

DeletedUser296

Vendég
Nagyon csini és cuki, de valami hosszú hajú, dögösebb csajos tüncire vágynék;) Csak, hogy hasonlítson picit rám:D:D:D:D:p
 

Vanek

Veterán
Profilképekről nem tudsz valamit, amit mi nem? :D Esetleg Hoshién és Norlwinderén kívül egyet-egyet? :D

Még nincsenek. A bétás fórumon is sokan jelezték, hogy nincs, de még nem dobtak be egyet sem (a fórumokon a support-tagok profilképei láthatóak csak). Hogy miért nincs, azt nem tudom; remélhetően mihamarabb orvosolják ezt a hiányt is.

 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser60

Vendég
mennyivel csökken az új felderitési idő ?
mikorra várhatok a tündérek ?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek

Veterán
"When deleting Guest Race Portals, the race-specific Goods are no longer deleted"

Ahogy látom, már a bétás fórumban is feljött ennek az ötletnek a többszörös negatív vetülete.
Egyrészt ha minden fajspecifikus nyersanyagot csak a portál tud tárolni, akkor ezek után hol tárolódnak ezek az anyagok? Ha eladom a 4-est, majd építek egy 1-est, akkor hogy férek hozzá a nyersikhez (az összeset tudom használni, vagy csak amennyi belefér - ha ez utóbbi, akkor a többivel mi van: építeni kell egy újabb szintet, vagy ha elhasználok 10 gránitot, akkor a még háttérben lévőket miért nem lehet előtérbe hozni)?

Másrészt a fő kérdés: mi lesz azokkal, akiknek elveszett az összes nyersanyaga, mert az előző verziónál eladták a portált? ÍJ? Már elnézést, de kezd folyamatos szívatássá válni, hogy akik előrébb járnak, azok sokkal rosszabbul járnak (ez volt a csodákkal kapcsolatban is (akik előrébb jártak, és több területet szereztek, azok emiatt jóval nehezebben jutottak rúnaszilánkokhoz); ez volt a mágiaakadémiával (akik korábban megépítették, azok még ereklyéért tették ezt, a többiek már csak aranyért és alapanyagért - igaz, aki kérte, az visszakapta az ereklyéit, de aki nem is tudta, vagy fel sem tűnt neki a változás, az meg megint csak rosszabbul járt); és most ez lesz itt a portállal is). Az ilyen lépések után kezd el erősen csökkenni a kedvem attól, hogy támogassam pénzzel is a játékot; és hiába jönnek mindig pozitív lépések is, valahogy sikerül elérnie a készítőknek, hogy ne jussak én sem előrébb ezen ügyben, és így ők se...
 

Vanek

Veterán
Újabb szivatás: a lerakható területeknél (ami kifejleszthető) a legutóbbi frissítés óta -1-et mutatott a számláló. Azt hittem, csak hibás jelzés; de úgy tűnik nem. Ma kifejlesztettem egy plusz területet, és sikerült 0-ra növelni ennek az értékét. :(
 

Vanek

Veterán
Nem is elírás, de nem is direkt van úgy... Valami miatt megkavarodott a rendszer. Már dolgozunk rajta. :)

Utólag már a bétás fórumon láttam is a hibajelentést róla; így remélem, tényleg hamar javítják is. De ettől függetlenül a többi még mindig áll; és ahogy elnézem, állni is fog.
 
Fent