• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Az Amunik visszataláltak

DeletedUser183

Vendég
lehet, hogy én vagyok a suta, de valaki 2-3 mondatban össze tudná foglalni, hogy milyen sorrendben érdemes letenni az épületeket az amuniknál?
 

DeletedUser929

Vendég
Bár halkan megjegyezném, hogy ha új területet nem is kaptunk, de a fejlett felderítőt nem kellett volna elvenni, sportszerűtlen lépés volt (ez is, megint...).

Már a sokadik...

Az Amuni korszakban lévőket kérdezném, más nem tapasztalt anomáliát az isteni magok tekintetében? Nekem tegnap este még kb. 210ezer lehetett, ha a bomlást is beleszámolom kevésnek tűnik ma a 177ezer. Úgy hogy igaz indítottam arkán tinta termelést de a fejlett kereskedő és az elvenari ker központ adott efyütt kb 8ezret. Nem hiszem hogy az arkán tinta termelés 20ezer isteni magot vitt el.

lehet, hogy én vagyok a suta, de valaki 2-3 mondatban össze tudná foglalni, hogy milyen sorrendben érdemes letenni az épületeket az amuniknál?
Először 3 csapdakészítő és 5 aranyműves, utána 4 db Templom pillérei 3 db Pálmakert. Majd még 1 csapdakészítő és még 3 aranyműves. Végül a 2 presztízs növelő templom.


Légyszíves írd egybe a hozzászólásaid, nem kell külön külön írni őket. - Hoshi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser183

Vendég
Először 3 csapdakészítő és 5 aranyműves, utána 4 db Templom pillérei 3 db Pálmakert. Majd még 1 csapdakészítő és még 3 aranyműves. Végül a 2 presztízs növelő templom.
És a csapdakészítőhöz honnan szerzek cuccot? o_Oo_O
mert kér valamiket hozzá:
amuni.png
 

DeletedUser183

Vendég
ohh fakk. köszi :D:D:D
Akkor még egy darabig pihentetem, mert az még messze van...
 

DeletedUser929

Vendég
ohh fakk. köszi :D:D:D
Akkor még egy darabig pihentetem, mert az még messze van...
Mi is kézműves áru bónuszod?

Mi is kézműves áru bónuszod?
Ja látom, királyi bársony. :) Akkor építened kell egy selyem manut legalább 24-es szintre, hogy tudd termelni a bársonyt. És igen ezzel egyidőben ki kell kutatnod a Fejlett kereskedő 2-őt hogy el tudd cserélni obszidiánra és arkán tintára.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Bár halkan megjegyezném, hogy ha új területet nem is kaptunk, de a fejlett felderítőt nem kellett volna elvenni, sportszerűtlen lépés volt (ez is, megint...).
Nincs új fejlett felderítő, ezzel is jelezve, hogy nem várható több tartományi bővítés egy darabig, így ha csak emiatt akarnál a térképen haladni, akkor tudod, hogy nem érdemes.
 

DeletedUser183

Vendég
Akkor építened kell egy selyem manut legalább 24-es szintre, hogy tudd termelni a bársonyt
Már építem egy ideje, csak elfelejtettem, hogy most ezt kell kutatni elsőnek, én meg az alsó vonalon indultam a techfán... :D
 

DeletedUser183

Vendég
Akkor viszont az eventekből vegyék ki a találkozót!
Ez mondjuk jogos felvetés. Nekem jelenleg több mint 3 nap egy felfedezés. AZ eventnél azért ez elég sok. Bár hozzáteszem, én folyamatosan küldöm a felfedezőmet pont az eventek miatt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser362

Vendég
Én már nem tudom mit bontsak el??? :( Már alig maradtak manuim, és egyre több lakos kellene... Ez így nagyon nyögvenyelős lesz. Én gyémántot nem tudok áldozni rá. Az élenjárókat nézegettem, szinte kivétel nélkül mindenkinél keményen fizetős cuccokkal van tele a városuk.
Kicsit szomorú vagyok, pedig nagyon vártam az új fejezetet.
 

Corvo

Veterán
Én már nem tudom mit bontsak el??? :( Már alig maradtak manuim, és egyre több lakos kellene... Ez így nagyon nyögvenyelős lesz. Én gyémántot nem tudok áldozni rá. Az élenjárókat nézegettem, szinte kivétel nélkül mindenkinél keményen fizetős cuccokkal van tele a városuk.
Kicsit szomorú vagyok, pedig nagyon vártam az új fejezetet.
Nem tudom van e aranyszakadékod és hegyi csarnokod ajánlom ezek fejlesztését lakost adnak.
 

DeletedUser4278

Vendég
Üdv!
Azt szeretném tudni, hogy lehet a maradék bővítéseket megszerezni?
Még 10 bővítés lehetséges, abból 1 fejlesztéssel 6 gyémánttal.
Tartományok száma: 483
Maradék 3 bővítést milyen módon lehet?
 

DeletedUser3

Vendég
Akkor viszont az eventekből vegyék ki a találkozót!
Először is nem kell kiabálnod.
Másodszor: Számtalanszor elmondtuk, hogy ne szaladjatok előre a térképen. Ezért van ott, hogy mi nehéz és mi nem, ezért van a wikin, hogy mennyi tartomány után kaptok területet, ezért vannak a ládák a kutatási fán. Ha ezeket követnéd, akkor nem okozna gondot az event sem, mert még az a pár tartomány sem haladja meg annyira a szintet, hogy ne lehessen megoldani. A mostani event alatt összesen 21 találkozót kell teljesíteni, ami valamivel kevesebb, mint 3 teljes tartomány. Ha a játékban és más helyeken található dolgok szerint haladsz, ez nem okozhat gondot. Ha nem azok szerint haladsz, akkor igen, de azt magadnak kell megoldani.

Üdv!
Azt szeretném tudni, hogy lehet a maradék bővítéseket megszerezni?
Még 10 bővítés lehetséges, abból 1 fejlesztéssel 6 gyémánttal.
Tartományok száma: 483
Maradék 3 bővítést milyen módon lehet?
https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Bővítések
Itt számszerűsítve megtalálod, hogy honnan mennyi bővítést szerezhetsz.
 

DeletedUser4278

Vendég
Először is nem kell kiabálnod.
Másodszor: Számtalanszor elmondtuk, hogy ne szaladjatok előre a térképen. Ezért van ott, hogy mi nehéz és mi nem, ezért van a wikin, hogy mennyi tartomány után kaptok területet, ezért vannak a ládák a kutatási fán. Ha ezeket követnéd, akkor nem okozna gondot az event sem, mert még az a pár tartomány sem haladja meg annyira a szintet, hogy ne lehessen megoldani. A mostani event alatt összesen 21 találkozót kell teljesíteni, ami valamivel kevesebb, mint 3 teljes tartomány. Ha a játékban és más helyeken található dolgok szerint haladsz, ez nem okozhat gondot. Ha nem azok szerint haladsz, akkor igen, de azt magadnak kell megoldani.


https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Bővítések
Itt számszerűsítve megtalálod, hogy honnan mennyi bővítést szerezhetsz.
Először is nem kell kiabálnod.
Másodszor: Számtalanszor elmondtuk, hogy ne szaladjatok előre a térképen. Ezért van ott, hogy mi nehéz és mi nem, ezért van a wikin, hogy mennyi tartomány után kaptok területet, ezért vannak a ládák a kutatási fán. Ha ezeket követnéd, akkor nem okozna gondot az event sem, mert még az a pár tartomány sem haladja meg annyira a szintet, hogy ne lehessen megoldani. A mostani event alatt összesen 21 találkozót kell teljesíteni, ami valamivel kevesebb, mint 3 teljes tartomány. Ha a játékban és más helyeken található dolgok szerint haladsz, ez nem okozhat gondot. Ha nem azok szerint haladsz, akkor igen, de azt magadnak kell megoldani.


https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Bővítések
Itt számszerűsítve megtalálod, hogy honnan mennyi bővítést szerezhetsz.
 

DeletedUser4278

Vendég
Elérhető terület: 60 x 60 az 12 x 12 = 144 x 5x5-ös
megszerezhető 135 5x5-ös (Kutatás: 44, Tartomány: 60, Gyémánt:31)
kezdő 6 5x5-ös
144 - 6 - 135 = 3
azaz hiányzik 3 bővítés
 
Fent