• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Az Amunik visszataláltak

maya77

Tag
1 észrevétel.. az új faj és a kaland sorrendje nem lehetett volna fordítva? Először az új faj utána a kaland? Az épületek amik a kalandal nyerhető épületek ,már az új faj bónuszait adnák..;)
Az új fajnak örülök. :) Csak egy kis észrevétel ;)
 

DeletedUser183

Vendég
Hát ez érdekes lesz :) Területet kapunk esetleg? Csak a plusz manuk miatt. :) Illetve ez a presztízs még nem teljesen világos, de nagy érdeklődéssel várom!! :)
 

DeletedUser183

Vendég
És vajon a terület bővítés? Mert az új manuknak szerintem kell a +2... Illetve nem tudom, hogy nő-e a tekercs manu mérete 27-es szintig? (közben megtaláltam, 4x6-ra nő az 4 egység munufaktúránént pluszba) Igen szűkösen leszünk, ha csak 1 lesz :D
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Hoshi ezt írta:
"Ezen kívül több terület is elérhető lesz, most már 60x60-as területen építhettek - természetesen ha van területbővítésetek."
Ez mit jelent pontosan?
Mennyi az a több?
És mi lesz 60x60?
 

Hunlau

Tapasztalt építő
plusz egy sort kapsz a beépíthetőségre, jelenleg 55 egység azt hiszem, 11 kocka x 5 egység
Most 11x12 kockánk van, kockánként 5x5 kis terület. Akkor a bővítéssel 12x12 nagy kockánk lesz.
Na jó, majd kiderül, nem számolgatok tovább. :)
 

maya77

Tag
A fán lesz 1 terület , tartományokból nem lesz több ,az marad a max 450 ha jól emlékszem a pontos számra. (valahol a fórumon olvastam a tartományokból aki elérte a maxot ,továbbra sem tud több területet szerezni) És kapunk ugyan 1 sort ....de nem ingyen.
Remélem ez még változik, mert így eléggé hangulatromboló a játék területszerzési stratégiája.:oops:
 

Corvo

Veterán
A fán lesz 1 terület , tartományokból nem lesz több ,az marad a max 450 ha jól emlékszem a pontos számra. (valahol a fórumon olvastam a tartományokból aki elérte a maxot ,továbbra sem tud több területet szerezni) És kapunk ugyan 1 sort ....de nem ingyen.
Remélem ez még változik, mert így eléggé hangulatromboló a játék területszerzési stratégiája.:oops:
Erre írtam, aki nem akar agyalni az abba fogja hagyni.
 

bere007

Veterán
450 ha jól emlékszem

437.

Remélem ez még változik, mert így eléggé hangulatromboló a játék területszerzési stratégiája.:oops:

Erre már megkaptuk a választ. Ennyi van ingyen, ezt oszd be, ha kell több, akkor fizess érte. Nem ennyire konkrétan volt leírva, hanem virágnyelven, de ez volt a lényege és sokra már nem számíthatunk, mert lassan elérjük a plafont a területnél, tehát lehet dózerolni.

Erre írtam, aki nem akar agyalni az abba fogja hagyni.

Vagy nekiáll bontani épületeket, hogy az újak elférjenek, vagy alapból nem épít sokat, hogy ne kelljen bontani később. Lesz, aki abbahagyja, mert az a könnyebb út, de többen vesznek helyet, mint ahányan abbahagyják és hát abból áll pénz a házhoz innoéknak.
 

GreenKnight

Veterán
Engem nagyon nem zavar, de lehet, hogy lesz, aki keresni fogja a régészetet... Érdemes lenne átírni a szöveget magyarra.
upload_2018-8-16_16-5-25.pngupload_2018-8-16_16-6-30.png
 

DeletedUser183

Vendég
Na akkor lesz vagy nem, tartományi területbővítés a techfán kívüli 1 területen kívül??o_Oo_O mert mintha eddig az lett volna a kifogás, hogy technikai gondot okoz, mert nincs elég szabad terület.. de most kaptunk plusz egy sort. Csak azért kérdezem, hogy kezdjek el bontani? Mert ha 1 hónap múlva kapunk, nagyon hisztis leszek... :D

Engem nagyon nem zavar, de lehet, hogy lesz, aki keresni fogja a régészetet... Érdemes lenne átírni a szöveget magyarra.
1217 bővítmény megtekintése1218 bővítmény megtekintése
Mobilon is hiba, és van egyéb gond is, pl:
Screenshot_20180816-173814_Elvenar.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser929

Vendég
Na akkor lesz vagy nem, tartományi területbővítés a techfán kívüli 1 területen kívül??o_Oo_O mert mintha eddig az lett volna a kifogás, hogy technikai gondot okoz, mert nincs elég szabad terület.. de most kaptunk plusz egy sort. Csak azért kérdezem, hogy kezdjek el bontani? Mert ha 1 hónap múlva kapunk, nagyon hisztis leszek... :D
Nem lesz. Kezdhetünk bontani.

Mondjuk én inkább azt tartom érdekes iránynak, hogy már azt is meg fogják határozni, hogy bizonyos épületet melyik mellé lehet csak felépíteni. (lásd Aranyműves és Csapdakészítő, amelyeket lakóépületek és műhelyek mellé lehet majd felépíteni)

Ha a Régészetet kikutatom, utána építhetem meg a Dűnék Templomát?

Na akkor lesz vagy nem, tartományi területbővítés a techfán kívüli 1 területen kívül??
Az eddigi 12 fejezet mindig fejlett felderítő kikutatásával kezdődött. Az Amunik viszont nem. Szerintem ebből is sejthető, hogy nem adnak további tartományi bővítési lehetőséget.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent