• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Az Amunik visszataláltak

Burney

Felderítő
Kedves Szomszéd!
Most voltam Nálad,és Te is abba a hibába estél amibe én...miszerint,,minden Csapdakészítőt és Aranyművest húzol magasabb szintekre...NEM SZABAD,mindet első körbe csak is és kizárólag egyes szintre fejleszd,igy megvan a 8 és 4 darab termelők egyben.Utána ha a Presztizsed nő,lehet őket fejleszteni.Én is töröltem minden kettes fejlesztésem,és újra építettem,hogy a feladat készen legyen.
Később lehet a Presztizst növelni,a Tisztelet templomával,a Fenntarthatóság templomával és a Pálmakerttel.Kellenek is,hiszen csak így lesz komplett a Dűnék temploma.
Sok sikert!!!

Kedves Erica!
Köszi a választ!! :)
Ebben csak az a szívás hogy a mannát amibe az csapdakészítő és az aranyműves került nem kapja vissza az ember :( A csapdakészítőnél ez eléggé jelentős mennyiség a 2.-ik szinten is.
Akkor kezdődik a helybentopi mert a kutatások is kérnek új termékeket, egyes szinten meg szűken termelnek az épületek.
 

GreenKnight

Veterán
Én is töröltem minden kettes fejlesztésem,és újra építettem,hogy a feladat készen legyen.
Nagy kár volt, mert egyrészt 1-1 darab aranyműves és csapdakészítő belefér (megnézheted nálam). Másrészt ha kikutatod és megépíted a pálmakertet, akkor már mehetsz is tovább a küldetésekkel.
 

Erica

Veterán
Nagy kár volt, mert egyrészt 1-1 darab aranyműves és csapdakészítő belefér (megnézheted nálam). Másrészt ha kikutatod és megépíted a pálmakertet, akkor már mehetsz is tovább a küldetésekkel.
Nekem is 1-1 maradt kettes fejlesztés,de 3db-ot töröltem,hogy elég Presztizs legyen tovább építeni.Sajnos nem lehet "csak" úgy fejlesztgetni most.Figyelni kell sok mindenre,mivel elég összetett dolog lett.A Pálmakert viszont nem ad olyan sok támogatást,hogy elég legyen 8 és 4 db uj faji termelőre,mind kettes vagy több fejlesztésig,,,így marad a törlés,hogy haladni lehessen a feladatokkal.
 

Erica

Veterán
legyen 8 aranyműves és 4 csapdakészítő, komolyan ennyit kell épülni na akkor lehet abba hagyom , mert nincs egy szikra helyem se
https://elvengems.com/amuni/quests/
Szia Corvo
Nekem sem volt egy hangyapö....nyi helyem sem,és hogy haladni tudjak 8 manufaktúrám töröltem,és 4 lakost adó Itemet....nem írom,hogy nem esett rosszul,de nagyon szép a város az új faj grafikái miatt.Eszembe sem jutna ezért abba hagyni...ott van neked is a törlés funkció,hidd el működik,még ha fáj is.
Sok sikert!!!
 

DeletedUser362

Vendég
Úgy látom nem vagyok egyedül ezekkel a problémákkal :) A szívem szakad meg amikor látom, mennyi terület lehetne még..., de nincs :(
Gyakorlatilag nap mint nap el kell bontani valamit mert kell a hely. Valóban nem tudja az ember melyik ujját harapja le, de az biztos, hogy egyet egyet mindig muszáj. Arra számítottam, hogy ez a fejezet sem lesz egy "gyorsvonat", de ahogy elnézem, jövő Húsvétig fogok vele kínlódni.
Olyan ez mint a 22-es csapdája. De szeretjük. Általában.
 

Corvo

Veterán
Ha olyan varázslatos az elvenár világa elég bénák lehetnek, hogy mindig csak oldalra, fölfele meg nem tudnak építkezni.
 

Rikari

Veterán
Biztosan mindenki "elégedett", ezért nem látok bejegyzést tőletek az Amunis feladatok elvégzésésért járó ajándékokról. A helyzet e téren egyre rosszabb! Szeretném megkérni a játék üzemeltetőt, hogy ha nem esne nehezére legyen már kicsit bőkezűbb a faji küldetések jutalmazásában. Összekínlódsz 12 db 5x5-ös faji épületet és hozzádvágnak 2 erőteljes ellátást? :eek: Látom előre, hogy lesz még ettől nevetségesebb, de inkább elszomorítóbb jutalom is a feladatsorban. Ez olyan komolytalan és nincsen arányban az érte megtett áldozattal. E téren is örülnénk, ha komolyabban venne bennünket a szolgáltató. De hogy ne csak elégedetlen legyek, ötlettel is szolgálok. Minden faji küldetésben specifikus ajándékkal jutalmazzák a játékosokat, ha már beáldozták az idejüket, helyfelszabadítás miatt az épületeiket, ami az adott fajhoz leginkább szükséges. Amuniban pl. Isteni mag, mana, rúna az új csodákhoz, de akár érző árut és vendég nyersanyagot is el tudok képzelni. Ez az ötlet nem is igényelne különösebb átalakítást, inkább csak törődést sugalló odafigyelést.:rolleyes:
 
Utoljára szerkesztve:

GreenKnight

Veterán
Biztosan mindenki "elégedett", ezért nem látok bejegyzést tőletek az Amunis feladatok elvégzésésért járó ajándékokról. A helyzet e téren egyre rosszabb! Szeretném megkérni a játék üzemeltetőt, hogy ha nem esne nehezére legyen már kicsit bőkezűbb a faji küldetések jutalmazásában. Összekínlódsz 12 db 5x5-ös faji épületet és hozzádvágnak 2 erőteljes ellátást? :eek: Látom előre, hogy lesz még ettől nevetségesebb, de inkább elszomorítóbb jutalom is a feladatsorban. Ez olyan komolytalan és nincsen arányban az érte megtett áldozattal. E téren is örülnénk, ha komolyabban venne bennünket a szolgáltató. De hogy ne csak elégedetlen legyek, ötlettel is szolgálok. Minden faji küldetésben specifikus ajándékkal jutalmazzák a játékosokat, ha már beáldozták az idejüket, helyfelszabadítás miatt az épületeiket, ami az adott fajhoz leginkább szükséges. Amuniban pl. Isteni mag, mana, rúna az új csodákhoz, de akár érző árut és vendég nyersanyagot is el tudok képzelni. Ez az ötlet nem is igényelne különösebb átalakítást, inkább csak törődést sugalló odafigyelést.:rolleyes:
Hohó... akkor még nem is nézted a küldetéseket! Építs 50 isteni utat (50*15.100=755.000 mana) küldetés jutalma 25.000 mana. Mindezt úgy, hogy minden máshoz is egy rakás mana kell. Természetesen a feladatsor közepén és még csak nem is elutasítható. Ki van ez találva...
 

bere007

Veterán
Ki van ez találva...

Egyszerűbb olyan feladatokat adni, amivel felhúzzák és kiidegelik a játékosokat abban bízva, hogy hátha abbahagyják azok, akik már a végén tartanak, mivel már a játék végére érünk lassan... nem fog senki az új faj miatt írni, hiszen nem tart majd ott senki és az új faj bevezetése úgysem az erősségük. Így nem foglalnánk el annyi tárhelyet és a sok kicsinek gyorsabb lenne a játék és többet is költenének rá.
Tiszta üzlet. Tejelés után elvesszük a kedvedet, hogy ne foglald a helyet és tiplizz innét és jöhet a következő "generáció"...
 

DeletedUser3

Vendég
Egyszerűbb olyan feladatokat adni, amivel felhúzzák és kiidegelik a játékosokat abban bízva, hogy hátha abbahagyják azok, akik már a végén tartanak, mivel már a játék végére érünk lassan... nem fog senki az új faj miatt írni, hiszen nem tart majd ott senki és az új faj bevezetése úgysem az erősségük. Így nem foglalnánk el annyi tárhelyet és a sok kicsinek gyorsabb lenne a játék és többet is költenének rá.
Tiszta üzlet. Tejelés után elvesszük a kedvedet, hogy ne foglald a helyet és tiplizz innét és jöhet a következő "generáció"...


Ha ez tényleg így van, akkor miért látunk még most is több éve ittlévő játékosokat?
Mielőtt ilyeneket írsz, légyszíves gondold végig mit írsz, és főként hogy hova.
 

DeletedUser183

Vendég
Mielőtt ilyeneket írsz, légyszíves gondold végig mit írsz, és főként hogy hova.
Én jót röhögtem ezen a bejegyzésen, persze inkább vele mint rajta, szóval ambivalens érzéseim vannak.. De a mit és hova kérdés szerintem nem állja meg a helyét Kedves @Hoshi, miután ez egy fórum, ahol el lehet mondani a véleményt, még ha nem is ért egyet vele a többség. De a véleményemet megtartom magamnak :p
 

DeletedUser1411

Vendég
Különös kérdésem lenne: hogyan viselkednek az amuni termelők, ha közben kiesik alóluk a presztizs?
Értem ez alatt, hogy pl. fel vannak húzva maxra, de aztán eladom a templomokat? Hasonló a mechanizmus, mint a mínuszos lakosság esetén: tehát, ami már megvan az üzemel, csak újat nem tudok rakni?
 

kovigyu

Felderítő
Gyerekek! Ez komoly? Az Amunik egyik feladata az, hogy adj be 20.000 isteni magot. Az ajándék 1 arany, azaz EGY arany. Köszönöm, ez igazán nagyvonalú.
 

Burney

Felderítő
Aki a kicsit nem becsüli...

Most értem a feladathoz, a 20000 isteni mag összegyüjtése 1-3 napos kemény meló (az eddig eventekből megszerzett épületek függvényében), nincs arányban 1 arannyal.......legalább 1 gyémánt lenne, ha már ennyire skótok voltak a jutalmazással ;)
 

SirSmithy

Veterán
Hello!

Meg messze nem jarok az Amuniktol, epp az Ork fejezetet nyuzom, illetve az nyuz engem ;) Olvasva vegig a velemenyeket a helyhiany kontra 1 db bovites... raneztem a techfara, es az amuni fejezete elofeltetele a 320 megoldott tartomany.
Ezek szerint az Inno ugy tervezte, h 90 boviteses varossal az amunikat vegig lehet jarszani. Ugyebar, Hosi szerint ne haladjunk elore annyira. De az Inno szerint meg meg ennyire se haladjunk elore :D
Az en varosommal a magam 78 bovitesevel osszen, nyugom van a normalis haladassal. Marmint, h nincs helyem a dolgoknak. (Nem reklamalok, mert legalabb epulnek a csodak.) Probalom a realitast lefesteni. A varosom most epp tokeletes bajnoksagra, terkepen haladasra. Ilyen szempontbol idealis varosnak tartom. Igaz a techfa szivja meg ezeket.
Szoval, a kerdes, mit is jelent, h ne rohanjak elore a tartomanyokkal!?!?! En most mar a nehez tartomanyoknal tartok. Talan most oldom meg az utolso 6 nehez tartomany. Es igy is keves a lakos a manukhoz, keves a hely a vendegfaj epuleteihez... El sem tudom kepzelni, ha megmaradok szintemhez realis tartomanyoknal... hol lenne akkor helyem barmihez!? Ertem 1 db minden bonuszos manufakturabol, egy darab fegyvertar. Csodak nem kellenek... csak a helyet pazaroljak :D gondolom egy fejezet 3 evig tartana... es nulla bajnoksag igy. Na jo egy icike piciket azt is lehet...

Hosi, remelem felulvizsgalod a kijelentest, miszerint ne rohanjunk elore a tartomanyokkal. A megoldas, h le kell zarni a fejezetenkent elerheto tartomanyokat akkor. (Egy masik Innos jatekban is igy van.) Ja de akkor a felfedezos csodak kuka? hm...
 
Fent