• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Az Amunik visszataláltak

DeletedUser683

Vendég
@Hoshi a fejlett felderítőben én is berének adok igazat, mert ha nincs is bővítés, annyit meg lehetett volna tenni, hogy azt azért berakják, mivel ahogyan bere írta, az eventek kérik az ilyen feladatokat, akkor is, ha már sokan nem tudnak területet szerezni. Ettől miért lett volna rosszabb bárkinek is, és nem érzed egy kicsit se, hogy ez egy jogos felvetés volt az olyanok részéről, akinek már amúgy nem lenne miért felfedezni? Azt meg -és ne haragudj- kár szajkóznod, hogy "de ha nem fedeztetek volna fel annyit", mert már veszett fejsze nyele, ez nem segít senkin sem, és nekik most talán jól jönne egy-egy segítő, jó szó, mert elég vacak helyzetbe kerültek, és elhiheted nekem, hogy nem fogják jobban érezni magukat attól, hogy végül is őket hibáztatod, és egyék meg, amit megfőztek. Ismerünk, tudjuk, hogy remek, segítőkész ember vagy, csak néha egy-egy hozzászólásod mintha nem azt tükrözné, hogy érdekelne a játékosok egyes problémája. De lehet, hogy csak én látom így, és nyilván nem ezt akartad te sem, de jobb lenne némi bátorítás, mint a kakiban hagyni őket. Emlékszem, bere milyen lelkes volt mindig, és nagyon szépen elhaladt, a szemünk előtt nőtt fel. Kellenek az ilyen lelkes játékosok, mert bátorítják, tanáccsal látják el a többit, kicsit sarkosan fogalmazva a hátukon viszik a játékot, ezért fontos a megnyugatásuk a lehetőégek keretein belül. ;) A fejlett felderítő miatt az új faj még ugyanúgy mehetne, nem változna semmi, ezért nyilván sokan hiányoljuk, még ha nem is mindenki írja ide ki (többek közt szerintem a válaszaid miatt, mert sz&arul senki nem szereti érezni magát, mert ledorongolják csak). A másik dolog, és szerintem ez is jogos felvetés (bár már kerülgették a forró kását többen): Tisztában vagytok vele, és a fejlesztők is, hogy akik eljutottak az Amuni fajig, azok 99%-a kimaxolta a területszerzést, és nyilván azzal is tisztában vannak, hogy egyenlőre nem lehet bővíteni, hiszen ők vannak közel a tűzhöz, valahol ez az ők döntésük a megfelelő játszhatóság megmaradása miatt, és visszacsinálni senki nem tudja azt, hogy felfedezésben előrehaladt, akkor mi a túróért kell ekkora területigényt támasztani egy új fajhoz? Kihívás, meg ilyenek? Én szeretem a kihívásokat, de ez már nem az a kategória, hanem szimplán szivatásnak tűnik. Baromira nem akartam ehhez a témához szólni, be akartam fogni, de ennek semmi értelmét nem látom, és nem hinném hogy lenne olyan játékos, aki élvezné, hogy a városa negyedét le kell bontania az új faj miatt. Egyszerűen erre nem létezik épeszű magyarázat, és merem remélni (még nem néztem, de majd nekifutok a többi szerver fórumainak is), hogy más országok fórumain is sokan így vélekednek. Hidd el nekem kérlek azt, hogy mert itt nem sokan írják le (mert úgyis csak olyan választ kapnak, ami nem megnyugtató), attól még sokan nem tartják reális húzásnak (sokan egészen más jelzőket használnak, ami nem fér be ide). Oké, nem kapunk területet, de akkor mi a francért kell egy rakás 5x5-ös épületet építeni egy új fajhoz, meg a többi járulékot? És ez a lakosigény, hát jó nagy szívás. Röviden elmesélném a helyzetemet: Anno kb kétszer volt nagyon nagy szerencsém eventekben, és így igen sok lakost, és kultúrát adó épületem van (szinte mind az), és eddig jó volt, de most csapdába kerültem, mert azok már nem adnak annyi plusz lakost, mint a lakóépületek fejlesztései, így most építgethetem a lakóházakat, és döntenem kell, hogy vagy megvárom, hogy végre fejleszthetőek legyenek az eventes épületek, vagy eladjam, majd jön az áldás, és szívni fogom a fogamat a rossz döntésem miatt, ugyanis súlyos lakossághiányba kerültem. Olyannyira, hogy év végéig, vagy tovább fogom összeszedni magamat. Nem haladok sehová a fajjal, de most töröltem még 2 manut (előtte meg sok minden mást is), így annyit értem el, hogy 1-1 szintre elég a kristályosaimhoz, többre nem. Vagyis vagy eladok eventes kultit, de akkor meg a kultim nem lesz jó, vagy építek még lakóházat, de nincsen hová, mert jelenleg a fajhoz szükséges terület sincs meg, ami már akkora, mint egy negyedik fejezetes játékos városa! (itt jegyezném meg neked, hogy a felkiáltójel nem a kiabálás jele, hanem felszólító, óhajtó mondatokhoz is használjuk, nemcsak felkiáltóhoz, és a felkiáltó mondat se mindig felkiáltást takar, hanem figyelemfelhívást. Használjuk, mert ezt így tanultuk meg, hogy ez jelzi a mondatfajtát, ahogyan nálunk a megszólítás után is ennek kellene állnia, pl. "Kedves jóskapista!", ez a magyar nyelvi szabály). Szóval, szerintem az lenne a cél végül is, hogy a játékosok elégedettek legyenek, és ne a direkt gyémántvásárlásra legyenek sarkallva, mert akinek nincs rávaló, az úgyse fog venni, hanem az, hogy ha már nincs terültet, akkor kisebb és kevesebb fajspecifikus épület legyen, és ne legyen direktbe szivatás. Köszönöm, hogy elolvastad! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
"mindig olyan dolog kerüljön a játékba, ahogy azt te elképzeled"
Ezt arra értettem, hogy neked volt egy olyan elképzelésed (meg biztos sok más embernek is), hogy legyen egy fejlett felderítő a fejezetben. De ez miért is lenne kötelező? Elég régóta szajkózzuk, hogy nagyobb terület már nem fog érkezni.

Zárásként csak egy kérdésem lenne. Amíg nem lesz térképes területbővítés (ami ahogy írtad már nem nagyon várható), addig a következő fajoknál nem lesz már fejlett felderítő?
Ez így nem biztos, hogy igaz. Én sem tudom, hogy lesz-e vagy sem.

Nem, a tech-fán Arkán Tinta termelés növelését kell kikutatni. A főépületben, az érző áruknál szerepel a Királyi Bársony 0 értékkel
Bár a supporton már megbeszéltük, ha ide be tudod tenni a képet, amit készítettél, az segítene.

Ettől miért lett volna rosszabb bárkinek is, és nem érzed egy kicsit se, hogy ez egy jogos felvetés volt az olyanok részéről, akinek már amúgy nem lenne miért felfedezni?
Nem lett volna rossz, viszont így azok, akik már túlhaladtak a felderítéssel, még jobban túlhaladtak volna (hisz olcsóbb, könnyebb), ezzel pedig csak maguknak tesznek rosszat.

Azt meg -és ne haragudj- kár szajkóznod, hogy "de ha nem fedeztetek volna fel annyit", mert már veszett fejsze nyele, ez nem segít senkin sem
Tisztában vagyok vele, viezont mást nem tudunk tenni. Nem tudom csökkenteni a felderítési idejüket, nem tudok területet adni. Nem mondhatom azt, hogy "jóvan, csináld csak, jóleszazúgy" aztán később kiderül, hogy úgy még nagyobb sz**ás az egész.

Oké, nem kapunk területet, de akkor mi a francért kell egy rakás 5x5-ös épületet építeni egy új fajhoz, meg a többi járulékot? És ez a lakosigény, hát jó nagy szívás
Régebben már írtam az egyensúlyról, itt is ez a feladat, hogy találjátok meg, mi az, ami a keretwk közt nektek működik.

merem remélni (még nem néztem, de majd nekifutok a többi szerver fórumainak is), hogy más országok fórumain is sokan így vélekednek.
Azzal azért gondolom tisztában vagy, hogy az elégedetlen ember sokkal hangosabb, mint az elégedett... Mindig sokkal több negatív kritikát fogsz olvasni, mert akinek tetszik valami, az nem mindig írja le. Ezzel nem azt mondom, hogy minden hiperszuper, hanem csak azt, hogy a fórumokon olvasottakat fenntartással kell kezelni.

csak néha egy-egy hozzászólásod mintha nem azt tükrözné, hogy érdekelne a játékosok egyes problémája.
A közhiedelemmel ellentétben nekem nincs egy játékossal sem bajom. Viszont vannak dolgok, amin én sem tudok változtatni. Nem állt szándékomban @bere007-t sem megbántani, ha ez így jött volna le, akkor elnézést kérek. Volt egy hozzászólásod, amiben azt írtad, hogy te csak azért is folytatod a térképet, szerintem ez indította el az egészet. Most erre mondhatnám, hogy ha széllel szemben akarsz ..., akkor ne lepődj meg ha mindened olyan lesz, de nem mondom. Vagy mégis? Többet sajnos nrm tudok tenni.
 

DeletedUser183

Vendég
Na akkor én is hozzászólok, bár eddig sem tartottam magamban a dolgokat, de azért na... Szóval a területbővítésről annyit, hogy ha kapunk egy 5x5 területet, akkor azzal hogyan gazdálkodjuk, ha az összes fejlesztés több területet visz el. Tehát ígyis-úgyis bontani kell. Anno azt a választ kaptam, hogy kell hagyni helyet az új faj épületeinek. Rendben. Ha hagyok helyet nekik, és nem építem be, akkor is több mint 25 kocka a plusz igény! (csak egy műhelynek kell 3 ha jól emlékszem, plusz a kettes szintű érzékeny áruk miatti extra manuk, stb) Ez egyszerű matek. És ha úgy is kaptunk plusz egy csíkot, akkor miért nem lehet szerezni területi bővítést? Eddig az volt az indok, hogy nincs elég hely, meg kivitelezhetetlen. Akkor most mégis van hely, csak megkötitek a kezünket? És @Hoshi ez nem Neked szól, nehogy félreérts, csak Neked tudom mondani. És igen, tök jó lett volna a fejlett felderítő, bár nekem csak a megszokás miatt hiányzik, ezt könnyebben megemésztem, mint azt, hogy már megint csak 1 területet kapunk...
 

DeletedUser3108

Vendég
Nem, a tech-fán Arkán Tinta termelés növelését kell kikutatni. A főépületben, az érző áruknál szerepel a Királyi Bársony 0 értékkel.
Szia,
Ha a tech-fán az arkán titnta szerepel, akkor az a bónuszosod. Ha ennek ellenére a termelésnövelőknél a bársony szerepel, akkor tényleg vedd fel a kapcsolatot a Support-tal. :)
 

DeletedUser683

Vendég
Ez így is lenne, ha nem lennének csodák, amik felderítéskor adnak ezt-azt. Merthogy ezek a csodák csak akkor hasznosak, ha állandóan megy a felderítő. A Te logikád alapján ezek a csodák akár kukázhatóak is, hiszen akkor csak a helyet foglalják.
Ez egy nagyon jó meglátás, és nehéz vele vitatkozni, szerintem. :)

Régebben már írtam az egyensúlyról, itt is ez a feladat, hogy találjátok meg, mi az, ami a keretwk közt nektek működik.
Bocsáss meg, de ez nem ad választ arra a kérdésre, hogy ha már nem lehet bővítést szerezni, csak azt az egyet a kutatásból, hogy miért növekszik folyamatosan a fajok általi helyigény. Az szerintem nem megoldás annak se, aki nem szaladt előre, hogy folyton csak bontson, mert már óriási helyigényei vannak 1-1 fajnak, főként a legújabbnak, és minden túlzás nélkül írtam, hogy megfelel egy 4. fejezetes játékos városának az a helyigény. Ha nem lehet bővíteni, akkor mi szükség van arra, hogy a fajok miatti fejlődés, és a termelőik ekkora helyet foglaljanak el? Ez nem kihívás Hoshi, ez arculcsapás a fejlesztők részéről. Vagy egyébként nem jó az, ha vannak aktív, a játékból minél többet kihozni akaró játékosok? Nem ez adná egy játék valódi sikerét?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

bere007

Veterán
Elég régóta szajkózzuk, hogy nagyobb terület már nem fog érkezni.

Igen, ezt tudjuk és meg is értettük. Viszont amit nem értek, hogy az írásodból kivehető, hogy párhuzamot vontok a fejlett felderítő és a szerezhető terület között. Csak azt nem értem, hogy miért? Az elején is azt írtam, hogy attól, hogy nem kapunk plusz területet, attól az még adható lehetett volna (és mivel eddig mindig így indult a következő kor, így számított is rá mindenki). A fejlett felderítő nem függ össze a területtel, a területet a teljesített tartomány adja meg, ennek semmi köze hozzá és ezt nem értem, hogy miért azzal érvelsz a fejlett felderítő kimaradása mellett, hogy úgysem kapunk több helyet, ha egyszer ezek egymástól függetlenek. Ha esetleg még nem untad meg ezt a témát, örülnék ha válaszolnál rá, mert ezt nagyon nem tudom felfogni. :)

Nem állt szándékomban @bere007-t sem megbántani, ha ez így jött volna le, akkor elnézést kérek. Volt egy hozzászólásod, amiben azt írtad, hogy te csak azért is folytatod a térképet, szerintem ez indította el az egészet.

Köszönöm, de nem bántottál meg. Nem vagyok sértődékeny alkat. :) Teljesen normális, hogy véded innoékat, hogy mit miért csináltak és állítod, hogy ez így jó és ez volt a helyes fejlődési irány. Bár már egyre többen csatlakoztak és egyre több érv született a fejlett felderítő mellett. Visszamenőleg úgysem lesz változtatva, de ha ezzel esetleg azt elérjük, hogy továbbítod feléjük és fontolóra veszik és esetleg a következő fajnál már lesz fejlett felderítő, akkor már megérte.

Igen, valóban ezt írtam, hogy folytatom és azt is leírtam, hogy miért. Van sok fölös aranyam, pedig napi szinten kufárkodok. Kevés a manum, így kevés fogy és valahova el kell költeni. És csak 1800 plusz lakosom van, így nem tudok bontani lakóépületet, hogy kevesebb aranyam legyen, ennél jobban nem tudom optimalizálni (csak azért írtam, mert hátha megkapnám válasznak a megfelelő egyensúly megtalálását :) ) 13, lassan 14 tartomány van felfedezve (ez kb 1,5 hónapnyi felderítés), de csak akkor csinálom, ha eventen feladat kéri a tartomány megoldását (még mindig van olyan tartományom, ami könnyű besorolás alatt van, pedig már 479-et megcsináltam, tehát annyira nem szaladhattam előre a besorolás szerint). Akkor viszont csinálnom kell, ha teljesíteni akarom a feladatokat.
 
Utoljára szerkesztve:

nlstemplar

Veterán
Itt nem mutatja a Királyi Bársonyt bónuszosnak, egyik 2.szintű érző árudat se mutatja annak, majd az Arkán tintát fogja annak mutatni, miután a tech-fán kikutatod és feloldod az Arkán tinta termelés növelést.
A Királyi Bársonyt kereskedéssel tudod beszerezni, akárcsak az Obszidiánt.
Ha az Obszidiánt a kristály manufaktúrákban termelted meg, az nagyon gazdaságtalan lépés, nem éri meg.
Kereskedni 2.szintű érző árúval a Fejlett Kereskedő 2 technológia tech-fán való kikutatása és feloldása, majd a városodban a Kereskedő 4-es szintre fejlesztése után lehet.
 

DeletedUser3108

Vendég
Ha az Obszidiánt a kristály manufaktúrákban termelted meg, az nagyon gazdaságtalan lépés, nem éri meg.
Hát igen...
Én már azt sem értettem, hogy minek Neki 4 nagy deszkamanu, amikor márvány a bónuszosa, az érző bónusza pedig a platina...
:)
 

DeletedUser183

Vendég
tudom, csak kötekedés/a kákán a csomót is, de egy kis logikai bukfenc... :D
Ha nem kell több tartomány a bővítéshez ("következő bővítéshez szükséges: 0"), akkor az nem azt jelenti, hogy letehetek területet, mert nem kell többet teljesítenem?? o_Oo_O
De persze ez csak egy logikai kérdés, tudom, hogy mit jelent, mielőtt valaki kiokít!! ;);)

terulet.png
 

DeletedUser929

Vendég
Légyszíves írd egybe a hozzászólásaid, nem kell külön külön írni őket. - Hoshi

Úgy írom a hozzászólásaimat, ahogy eszembe jutnak. Majd összeszerkesztitek, ráértek.

*a normál jutalmakat, pl. ereklye, rúna, ha van csodád mana stb megkaptad így is, szóval nem volt annyira felesleges,...

Ti is tudjátok, hogy a játékosok nem ereklyéért, nem rúnáért, nem TP-ért mentek ennyire előre, hanem bővítésért! TERÜLETÉRT! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Viszont amit nem értek, hogy az írásodból kivehető, hogy párhuzamot vontok a fejlett felderítő és a szerezhető terület között. Csak azt nem értem, hogy miért?
Nincs közvetlen kapcsolat, ez igaz. Ami miatt én párhuzamot próbáltam húzni, az az, hogy ha az ember azt látja, hogy ott egy technológia, ami a felfedezést könnyebbé teszi, akkor jogosan azt gondolja, hogy az azért van ott, mert ki kell használni. Nyilván a könnyebb területeket szívesebben teljesíti az ember, mint a nehezebbeket.
Alternatív megoldás lett volna (és ez felmerült, mint lehetséges újítás, viszont szerencsére nem történt meg), hogy egyszerűen X terület után nem tudsz új felderítőt kiküldeni. Ez egy kisebb krolátozás, ami kevésbé rossz, mint az alternatíva. (Nem azt mondtam, hogy jó.)

Visszamenőleg úgysem lesz változtatva
Ez így van.

de ha ezzel esetleg azt elérjük, hogy továbbítod feléjük és fontolóra veszik és esetleg a következő fajnál már lesz fejlett felderítő, akkor már megérte.
Ahhoz, hogy az ilyen dolgokat továbbítsam, nem kell ennyit beszélnünk, enélkül is írom a kis listámat :D Én is játszom a játékkal, én is találkozom a problémákkal, de természetesen amik itt elhangzanak, azok eljutnak a központba is.

De persze ez csak egy logikai kérdés, tudom, hogy mit jelent, mielőtt valaki kiokít!!
Nem okít ki senki.
A Tooltipben egyfajta szöveg szerepel, nem annyira okos, hogy tudja, mikor érted el a maximumot, ezért írja csak a 0-t. ;)

Úgy írom a hozzászólásaimat, ahogy eszembe jutnak. Majd összeszerkesztitek, ráértek.
Nagyon köszönöm, hogy ennyivel is megtiszteled mind a játékostársaidat, mind a support csapat munkáját. Igazán jólesik mindenkinek. Ha más tudja használni a Szerkesztés gombot, akkor te is megteheted. Most utoljára fogom összevonni a hozzászólásaid.
 

bere007

Veterán
Nincs közvetlen kapcsolat, ez igaz. Ami miatt én párhuzamot próbáltam húzni, az az, hogy ha az ember azt látja, hogy ott egy technológia, ami a felfedezést könnyebbé teszi, akkor jogosan azt gondolja, hogy az azért van ott, mert ki kell használni. Nyilván a könnyebb területeket szívesebben teljesíti az ember, mint a nehezebbeket.

Ez egyértelmű, most szinte szó szerint leírtad a fejlett felderítő tulajdonságát. Itt nem, hogy közvetlen, de még közvetett kapcsolat sincsen.
A területszerzés le van korlátozva 437 tartomány teljesítésére. megértve
Ezen nem lesz változtatva. megértve.
Ennek mi köze van ahhoz, hogy én az 579. tartományomat mekkora összegért fedezem fel és milyen nehéz lesz a harc? Ez a területszerzés szempontjából teljesen lényegtelen dolog, nincsen vele semmilyen kapcsolatba, mivel 437 teljesített és 999. teljesített is ugyan annyi területet ad. Ezt még mindig nem értem. Az viszont feltűnt, hogy a mostani válaszodban egy szó sem esett arról, hogy nem kapunk több terület bővítést, pedig kötődnie kellene hozzá, ha egyszer ez volt a kiváltó oka annak, hogy nem kaptuk meg ezt a technológiát, csak gondolom már beláttad, hogy ennek a hiánya nem indokolható ezzel, így most lényegében az indoklás (magyarázat) helyett kaptunk egy leírást, aminek köze nincs a kérdéshez. Ez a nesze semmi, fogd meg jól kategóriába tartozik. Tehát ennek vagy olyan oka van, amit nem oszthatsz meg másokkal, vagy pedig nem tudsz rá olyan épkézláb magyarázatot adni, ami meg is állná a helyét. Vagy lehet, hogy adtál, csak én nem tudom felfogni, megérteni. :)

Alternatív megoldás lett volna (és ez felmerült, mint lehetséges újítás, viszont szerencsére nem történt meg), hogy egyszerűen X terület után nem tudsz új felderítőt kiküldeni. Ez egy kisebb krolátozás, ami kevésbé rossz, mint az alternatíva. (Nem azt mondtam, hogy jó.)

Ez komolyan felmerült, mint lehetséges ötlet? Eléggé hihetetlennek hangzik annak a tükrében, hogy minden második változtatás oka a játékegyensúly megőrzése. Ezzel aki elért egy szintet, minden eventből kiesett volna, mivel teljesíthetetlen lenne neki. A felderítős csodák mehetnének a kukába. Csak gratulálni tudok annak a túlképzett lángelmének, akiben ez komolyan felmerült, mint lehetséges alternatíva.
 

DeletedUser929

Vendég
Ez komolyan felmerült, mint lehetséges ötlet? Eléggé hihetetlennek hangzik annak a tükrében, hogy minden második változtatás oka a játékegyensúly megőrzése. Ezzel aki elért egy szintet, minden eventből kiesett volna, mivel teljesíthetetlen lenne neki. A felderítős csodák mehetnének a kukába. Csak gratulálni tudok annak a túlképzett lángelmének, akiben ez komolyan felmerült, mint lehetséges alternatíva.

Nem beszélve arról, hogy az Amuni feladatsorban van egy olyan elutasíthatatlan feladat, hogy "fedezz fel egy tartományt". Ha ezt bevezetik, akkor jó páran itt el is akadtak volna. Még jó, hogy lebeszélték magukat erről az újításról.
 

DeletedUser683

Vendég
Úgy írom a hozzászólásaimat, ahogy eszembe jutnak. Majd összeszerkesztitek, ráértek.
Húúúúú apám!!! Ez nem semmi. Azt például honnan tudod, hogy mennyire érnek rá? Illetve majd te határozod meg, hogy ki mit csináljon? Erre van néhány jelző, hogy felénk ezt minek nevezik, de inkább nem írom ki, mert személyeskedés lenne... Én is, mint mindenki más, szeretem, ha átlátható a fórum, illetve ott van a fórumszabályzat is, ajánlom figyelmedbe! Te egy ilyen Kihaénnem típusú ember vagy? Nem is kell válaszolj... (fogom a fejemet, csapkodom a homlokomat smile)
 

Burney

Felderítő
Most jutottam el a kötelező feladatokban oda hogy legyen 8 aranyművesem és 4 csapdakészítőm. Ez ok, DE hogy legyen ha a presztizsem nem igen akar nőni!! Az elején volt 1000, a 4 pillérrel kaptam még 320-at, de egy fejlesztés 110 prsztizsbe került és én naív elkövettem azt a hibát hogy 1 aranyművest és 2 csapdakészítőt is felhúztam 2-es szintre.....na most hogy haladjak a feladattal tovább ha nincs presztizs mert az a portálba nem termelődik vissza 1320 szintig??
Nálam van valami bug vagy ez másnál se termel??
 

Erica

Veterán
Most jutottam el a kötelező feladatokban oda hogy legyen 8 aranyművesem és 4 csapdakészítőm. Ez ok, DE hogy legyen ha a presztizsem nem igen akar nőni!! Az elején volt 1000, a 4 pillérrel kaptam még 320-at, de egy fejlesztés 110 prsztizsbe került és én naív elkövettem azt a hibát hogy 1 aranyművest és 2 csapdakészítőt is felhúztam 2-es szintre.....na most hogy haladjak a feladattal tovább ha nincs presztizs mert az a portálba nem termelődik vissza 1320 szintig??
Nálam van valami bug vagy ez másnál se termel??
Kedves Szomszéd!
Most voltam Nálad,és Te is abba a hibába estél amibe én...miszerint,,minden Csapdakészítőt és Aranyművest húzol magasabb szintekre...NEM SZABAD,mindet első körbe csak is és kizárólag egyes szintre fejleszd,igy megvan a 8 és 4 darab termelők egyben.Utána ha a Presztizsed nő,lehet őket fejleszteni.Én is töröltem minden kettes fejlesztésem,és újra építettem,hogy a feladat készen legyen.
Később lehet a Presztizst növelni,a Tisztelet templomával,a Fenntarthatóság templomával és a Pálmakerttel.Kellenek is,hiszen csak így lesz komplett a Dűnék temploma.
Sok sikert!!!
 
Utoljára szerkesztve:
Fent