• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Az Üst

Laci0212

Erős harcos
Szia! Lehet hogy így van azt nem tudom megnézni......nincsen már vendég fajom

Szia , nekem sincsen meg mind a 20 oklevél, de amit írtam ahhoz max. 2000 boszi pontot használtam csak el ,meg 1000 törmeléket semmi mást. A többi boszi pontot betoltam a oktatásba. Ezzel lett +ba valamennyi magom és pár ezer ork, a téli eventen volt hogy nyertem 1 nyitásra egy 10 perces gyorsított vagy pl. a a kívánságok istennőjénél nyerhetek 20- s szinten 2100 normál 3-s árut stb.... ....annyit ér ez is . A boszorkánypontot kapod , ha nem használod el akkor meg csak elvész , így meg ha felhasználod a semmitől több amit kaphatsz ....annyi gyémántot és törmeléket amit te felhasználtál az biztos nem éri meg szerintem se.

Szia! Lehet hogy így van azt nem tudom megnézni......nincsen már vendég fajom

Szia , nekem sincsen meg mind a 20 oklevél, de amit írtam ahhoz max. 2000 boszi pontot használtam csak el ,meg 1000 törmeléket semmi mást. A többi boszi pontot betoltam a oktatásba. Ezzel lett +ba valamennyi magom és pár ezer ork, a téli eventen volt hogy nyertem 1 nyitásra egy 10 perces gyorsított vagy pl. a a kívánságok istennőjénél nyerhetek 20- s szinten 2100 normál 3-s árut stb.... ....annyit ér ez is . A boszorkánypontot kapod , ha nem használod el akkor meg csak elvész , így meg ha felhasználod a semmitől több amit kaphatsz ....annyi gyémántot és törmeléket amit te felhasználtál az biztos nem éri meg szerintem se.
Amúgy,nagy valószínűséggel elszúrtam,mert már megcsináltam a főzetet,mire észrevettem az oktatást,de háát, késő bánat,eb gondolat.Mindenesetre, többször gyémántot nem fogok beletenni,töredékből is kevesebbet,bár 800000 körüliből futotta egy erősebb %-ra.
Szerintem túl sok időt vesz el a receptekkel való kísérletezés, abból pedig nincs mindig elég.
 
Utoljára szerkesztve:

Szerencse fia

Veterán
Sziasztok!

Kipróbáltam az üstöt, s több hatást is sikerült kiváltanom, bár nem pont azt amit szerettem volna. Igen nagy a szerencse faktor, s emiatt úgy döntöttem, hogy főzök majd az üstben, de gyémántot biztosan nem fogok rá költeni! :)
A szándék, hogy a nagyobb játékosokat, városokat megjutalmazzák hűségükért az üsttel, nem volt rossz ötlet! Viszont arról megfeledkeztek, hogy egy jól működő nagy városnak nincs igazán szüksége semmiféle támogatásra. Erre szokták mondani, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát! ;)
Mindenesetre sok szerencsét mindenkinek aki vállalkozó szellemű, kísérletezni vágyó szakács! Lehet, hogy talál majd egy Michelin-csillagos receptet! ;)

Üdv.: Szeri :)
 

BLERO

Felderítő
üdv!
Azt hol kellene látnom pl a mana termelő épületeken, hogy x %al többet termel, mert a bájital segíti?
Pl Enar áldását felhúztam 20ra, ez elvileg 19,5 % manatöbbletet ad, több mint 9 óráig, de nem látom, sehol a hatást.
Vagy vakon vagyok az ÜST működésében?
B.
 

Natty

Felderítő
üdv!
Azt hol kellene látnom pl a mana termelő épületeken, hogy x %al többet termel, mert a bájital segíti?
Pl Enar áldását felhúztam 20ra, ez elvileg 19,5 % manatöbbletet ad, több mint 9 óráig, de nem látom, sehol a hatást.
Vagy vakon vagyok az ÜST működésében?
B.
Szia, a kovetkezo ivásnál fogod látni, onnantól 20 óráig fog hatni.
 

Ferenc99

Erős harcos
Úgy döntöttem amíg az alapvető dolgokkal nem leszek tisztába addig hagyom az üstöt , le is írom miért összeraktam egy főzetet , nálam lehet csak alapanyagnövelő vagy csak aranytermelésnövelő vagy mindkettőt növelő főzetet összeállítani , negyedik lehetőség nincs , jelenleg úgy áll a főzet , hogy beleraktam 305 boszorkánypontot és 75 gyémántot és csak aranynövelésre megyek erre kiírja : 56,6 % os esélyem van a mágikus adóemelésre ez a sikerarány , nem tudom ez mit jelent és 0,0 % a kritikus hatás esélye , na már most ha a tűzhelyemre teszek egy lábost és zsírt teszek bele kevés hagymát meg paprikát , paradicsomot még soha nem volt olyan , hogy a villanytűzhelyem kiírta volna , hogy 56,6 % esély van arra , hogy lecsó lesz belőle , meeeert miért esetleg lehet ebből grillcsirkét is csinálni ????!?
 
Az utóbbi idők olyan fejlesztése, ami a legtöbb ellenszenvet váltotta ki a játékosok köréhen worldwide. Ha ez szándékos volt az Inno részéről jól sikerült, ha nem, akkor talán végre sikerül belőle tanulni, de a múlt eseményeit figyelembe véve, nem fognak.
Lett volna annyi más dolog, de hát ha az Inno üstöt akár, akkor legyen üst..
Lehetett volna
-TK-t átdolgozni
- Toronyot megreformálni
- Bajnoki 10. láda után átgondolni a jutalmakat
- Bármilyen más torony/bajnokihoz hasonló Klános cuccot betenni, stb

Komolyan nem vágom, miért kellett a trójai faló alá betolni az üstöt és alá is gyújtani.
 
mióta van ez az üst... hiába etetem meg a főnixet..meg teszem le a ligeteket.. egységerő fokozottágát jelző nyíl..nem jelenik meg a seregen.. . vélemény??
 

Csatolmányok

  • bonusz 5 üst.PNG
    bonusz 5 üst.PNG
    552,2 KB · Megtekintések: 19
  • bonusz1.PNG
    bonusz1.PNG
    322,7 KB · Megtekintések: 19
  • bonusz2.PNG
    bonusz2.PNG
    429,4 KB · Megtekintések: 17
  • bonusz3.PNG
    bonusz3.PNG
    588,4 KB · Megtekintések: 17
  • bonusz4.PNG
    bonusz4.PNG
    667,7 KB · Megtekintések: 19

Calyr

Veterán
.
mióta van ez az üst... hiába etetem meg a főnixet..meg teszem le a ligeteket.. egységerő fokozottágát jelző nyíl..nem jelenik meg a seregen.. . vélemény??
A kijelzés nem jó, a bónusz él (ez azért tuti, mert elfelejtettem megetetni a főnixet, és egyből buktam egy auto csatát :D de etetve már nem volt gondom, igaz, a +sebzés hatásból sehol semmi sem látszik).
 

Ferenc99

Erős harcos
.

A kijelzés nem jó, a bónusz él (ez azért tuti, mert elfelejtettem megetetni a főnixet, és egyből buktam egy auto csatát :D de etetve már nem volt gondom, igaz, a +sebzés hatásból sehol semmi sem látszik).
Újabb indok , hogy az üst idő rabló .
 

Deathfolk

Veterán
Pár napja röviden leírtam hogy 1 nagy hülyeség ez a üst!
Most végre van időm bővebben kifejteni hogy miért is gondolom így.

Teljesen más témával kezdem de a véleményem megértéséhez ezt is le kell írnom. A játékba van 1 titkos nehezítő képlet amivel büntetik a nagy játékosokat! :( Sok éve kérjük az összes fórumon, de nem árulják el pontosan miből áll össze ez a képlet, bár okos játékosok már egész jól vissza fejtették a képletet... igazából már eleve ez a képlet is 1 hülyeség, sürgősen át kéne ezt is alakítani! Mert ez a játék a képlet miatt pont fordítva működik mint minden más játék. Azért játszanak az emberek sokat 1 játékkal hogy minél jobbak erősebbek legyenek és előre haladva könnyebb legyen a játék, ezzel szemben Elvenárba minél nagyobb valaki, lényegébe egyre nehezebb lesz a játék. Én a játék kb 2/3-nál, kb a 16 fejezet környékén éreztem a nehezedést, egyre több boost épület kellett ahhoz hogy ugyanazt a szintet hozzam a bajnokiba mint előtte, pláne miután nagy erőkkel elkezdtem emelni a csodákat... A csodák is részben átverések, mert lehet 1 harci csoda erősít 30-as szinten 40%-ot, de lehet nehezít 20-at, a pontos adatokat soha nem fogjuk megtudni, összességében könnyítenek de nem annyit amennyit írnak, főleg hogy nem csak harci csodák vannak hanem gazdasági csodák is, így azokkal együtt lehet már inkább csak nehezítenek a csodák. Ami biztos hogy nehezít az a kutatási előrehaladás vagyis a kiváltott kutatások száma, a csodák összesített szintje és a város bővítések száma, beleszámítva a drága prémium területeket is, ami duplán pofátlanság! Én black friday akciónál vettem vagy 10 prémium bővítést, azóta alig bírom megcsinálni a tornyot, konkrétan lettek olyan pontok amiket nem tudok leharcolni, a terület vásárlás előtt ilyen nem volt, azóta maxolom a tornyot hogy létezik. Most lett pár pont amit csak áruval tudok megcsinálni.

Az üst
Na és akkor rövidke :) bevezető után elértünk az üsthöz. (3x hosszabb volt de töröltem es újra fogalmaztam)
Kezdjük az oklevél rendszerrel mert ez kapcsolódik az előbb írtakhoz. Sok játékos hogy csökkentse a nehezítést kihagyta a nem kötelező kutatásokat, nekem pl rengeteg osztagméret hiányzik és pár csodát se kutattam ki, de pl a fejlettebb meditációs kör is hiányzik a nagykövetségeknél, ezek nem kötelező kutatások, mellék ágakon vannak, direkt így csinálták hogy akinek nem kellenek ki tudja őket hagyni. Ezzel szemben most az üst rendszere miatt lényegébe kötelezővé tették ezeket is, mert az oklevél kéri hogy minden kutatás be legyen fejezve, különben nem adja meg a fejezethez tartozó bájital hatást, és az adományozási rendszer is drágább lesz. Én már befejeztem a 20. fejezetet is, de mivel 1 csomó kutatás hiányzik ha jól emlékszek 6 hiányos fejeztem van, így csak 14 bájital hatást kaptam meg a 20ból, pont amik 1 picit is érdekelnének azok mind hiányoznak, a harci segítők nagy része.
Szerintem hatalmas hiba hogy az oklevél rendszer kéri az opcionális fejlesztéseket is!
Persze pótolhatnám a hiányzó kutatásokat és akkor megkapnám mindet, de erről majd kicsit később :)

Bájital hatások, van 20db a fejezetekhez kötve, de mint előbb írtam ha valaki kihagy nem kötelező kutatásokat akkor neki kevesebb lesz. Ráadásul a 90% -uk eleve nem ér semmit! Teli van hülyeségekkel, arany meg eszköz termelés növelés, max a játék legelején lenne jó, de akkor meg még kb esélytelen sikeresen főzni, meg amúgy is minimális mennyiséget adna... Aztán 8 féle áru termelésnövelés még viccnek is rossz... :D pláne így szétszedve hogy külön van a normál T1 árukra, T2-re T3-ra, aztán ugyanez az érzőknél és felemelkedettnél, jó hogy nem egyesével van minden árura, pedig úgy lehetett volna 27 db hatás csak árura :D Miért nem lehetett ezt úgy megcsinálni hogy 1db áru termelés növelő hatás ami az összes manufaktúra hat és kész, vagy nagyon max 3db, a sima, érző, és felemelkedetre. De igazából még ha 1db lenne a 7 helyett akkor se kéne mert minek, annyi árum van és szerintem a játék felétől másoknak is, hogy jelentéktelen az a plusz amit ez a bájital heti 1x 1nap adna. Persze kicsi városoknál talán jól jönne, de ott nehéz a sikeres főzés, viszont az hogy ezek léteznek és ilyen sokfelé van szedve rontja az esélyét annak, hogy 1 nagyváros valami értelmes hatást kapjon, mert ezeket a szemeteket adja be a véletlengenerátor. Számomra csak is kizárólag a harci segítők érnének valamit és a vendég nép termelés növelője, a többi az nekem totál felesleges. De szerintem a játék felétől vagy 2/3-ától másoknak is.

(Folytatás következő kommentbe, nem fért el 1be)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent