• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Aratási fesztivál

DeletedUser4340

Vendég
Szia Banzin,

a listában a béta szerver napi exkluzív nyereményei szerepelnek,
ehhez képest általában egy héttel később érkeznek hozzánk a napi jutalmak.

A városodban az event ablakban láthatod,
hogy a mai napi nyeremény az ősz tava, ami a 14. napi jutalomépület.
Holnap várható a 15. napi jutalom, azután a 16. napi, stb.

Amelyik épület korábban szerepelt a listán, arról sajnos lemaradtál,
de talán még visszatér valamelyik napon (garancia nincs rá),
érdemes figyelni a listát.;)

:)

Akkor egy kicsit pontosítok. 2 szett gyűjthető, ebből ugye a 400-as (Kirit, Weasel God of Night Fruit 5×3) és a 800-as (Krarak, Bird God of Sun Harvest 4×4) az ami engem érdekelt volna, ha lenne még feladat...
Ezekhez az épületekhez lehet (elméletben) nyerni 2 kiegészítőt (Shrine of Kirit és Shrine of Krarak) amiből sikeresen is nyitottam 2 Shrine of Kirit-et.
Ha átnézed a listát akkor a napi küldetésekben nincs benne a Shrine of Krarak. Na akkor hogy is lehet megszerezni ezt az épületet?
Ha már a 800-as épület a fejlesztőknek hála kuka, a 400-as épület 2 kiegészítővel legalább használható lenne, viszont, ha nem lehet megszerezni csak az egyik kiegészítőt, akkor ez hatalmas blamázs...
 

DeletedUser3541

Vendég
Akkor egy kicsit pontosítok. 2 szett gyűjthető, ebből ugye a 400-as (Kirit, Weasel God of Night Fruit 5×3) és a 800-as (Krarak, Bird God of Sun Harvest 4×4) az ami engem érdekelt volna, ha lenne még feladat...
Ezekhez az épületekhez lehet (elméletben) nyerni 2 kiegészítőt (Shrine of Kirit és Shrine of Krarak) amiből sikeresen is nyitottam 2 Shrine of Kirit-et.
Ha átnézed a listát akkor a napi küldetésekben nincs benne a Shrine of Krarak. Na akkor hogy is lehet megszerezni ezt az épületet?
Ha már a 800-as épület a fejlesztőknek hála kuka, a 400-as épület 2 kiegészítővel legalább használható lenne, viszont, ha nem lehet megszerezni csak az egyik kiegészítőt, akkor ez hatalmas blamázs...

A bétán sincs még vége az eventnek, ezért a napi nyeremények listája sem teljes még, ezért nem látod a hiányzó épületet. Várj türelmesen.
 

Tejinashi

Erős harcos
Sajnos az összes feladatot megcsináltam :( Csak azért nem örülök neki, mert csak a napi feladatok vannak és az kevesebb jutalmat ad, így vigyáznom kell mire használom a szilánkokat.
 

DeletedUser83

Vendég
Kérés szerezz kristályt..
a piacon szereztem az nem jó?
Mert nem írta jóvá :(
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok! Nem sikerült megszereznem a Nap templomegyüttest:( Pedig vagy 7 ládát nyitottam (bad luck). Lesz ismétlése? Szokott lenni, hogy eventbe beteszik ismétlésbe az együttesek darabjait. De most ahogy elnézem sok kis darab van, szal nem hiszem, hogy jutna idő, vagy inkább nap, hogy bármelyik is ismétlődjön:( :( Valaki cáfoljon meg plz!!!!!!! :D :D Nagyon tetszik az együttes megjelenése, 1 éve talán most először képes lennék nem különféle napi díjakra fókuszálni :D Előre is köszi! :D szép napot Mindenkinek! :D Ha nem ismétlődne, akkor is! :D
Eddig a bétán már szinte mindegyik szett tag ismétlődött, szóval lesz esélyed megszerezni. Sok sikert! :)
 

DeletedUser683

Vendég
Szia Djyahel!
A szettek épületeit csak egyszer lehetett megszerezni, 3 korlátozott idejű épületnél volt ismétlés a kívánságkút, kereskedelmi bástya és az ősi tudás emlékműve ;) itt a lista: https://elvengems.com/harvest-festival/daily-prizes/
Szia @Encyber ! :)
Ott, amikor ezt írtad, még nem volt minden nap tisztázott, hiszen a bétán még fut az event. Mivel játszom a bétán, és viszem is az eventet, így tudom, hogy mindegyik épületet újra berakják, ma is az első szett egy tagja van újra. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Szia @Encyber ! :)
Ott, amikor ezt írtad, még nem volt minden nap tisztázott, hiszen a bétán még fut az event. Mivel játszom a bétán, és viszem is az eventet, így tudom, hogy mindegyik épületet újra berakják, ma is az első szett egy tagja van újra. ;)
Kedves Djyahel, nem szeretnék veled vitatkozni, mert amit írtam azok tények :) én is játszom bétán és ezért is bátorkodtam írni. Az első szettnek 4 épülete volt elérhető napi ajándékban az utolsó darabja ma van terítéken. Minden darab, mindössze 1 napig volt elérhető és nem volt ismétlés. A második szettnek 2 darabja volt elérhető szintén 1-1 napig. Mivel 2 nap van hátra az eventből bétán, még akár csoda is történhet de nem tartom valószínűnek, hogy bármelyiket újra beraknák ;)
 

DeletedUser683

Vendég
Kedves Djyahel, nem szeretnék veled vitatkozni, mert amit írtam azok tények :) én is játszom bétán és ezért is bátorkodtam írni. Az első szettnek 4 épülete volt elérhető napi ajándékban az utolsó darabja ma van terítéken. Minden darab, mindössze 1 napig volt elérhető és nem volt ismétlés. A második szettnek 2 darabja volt elérhető szintén 1-1 napig. Mivel 2 nap van hátra az eventből bétán, még akár csoda is történhet de nem tartom valószínűnek, hogy bármelyiket újra beraknák ;)
Lehet, hogy benéztem, elnézést! :p
Több fiókkal játszom több szerveren, és talán összezavarodtam. :D
 

DeletedUser1474

Vendég
Sziasztok!
Már csak 3 feladatom van hátra és még kellene 800 napsugár.
Hogy lesz ez így meg? :(
Igaz nem minden nap vettem, mert volt amikor nem kellett a napi ajánlat és nem is mindig duplázott napsugarat.
Nem úgy kellene beállítani a kapott holdsugarakat, hogy aki végigmegy a játékon az meg is tudja szerezni az összes díjat?
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok!
Már csak 3 feladatom van hátra és még kellene 800 napsugár.
Hogy lesz ez így meg? :(
Igaz nem minden nap vettem, mert volt amikor nem kellett a napi ajánlat és nem is mindig duplázott napsugarat.
Nem úgy kellene beállítani a kapott holdsugarakat, hogy aki végigmegy a játékon az meg is tudja szerezni az összes díjat?
Szia! :)
Szerintem nem, mert ebben mindig ott szerepel a szerencse faktor is, ahogy például a lottóban is. Rengeteg pluszt lehet szerezni a játék során, napi épületeket, áldásokat, más egyebet. Mindent nem lehet. Az összes nagydíjra akkor van esély (általában a kettő meg szokott lenni, csak a harmadik kétséges), ha többnyire csak duplázós napokon nyit az ember. de akkor le kell mondania a napi épültekről, Valamit valamiért. :) Illetve ez egy üzlet is az Inno részéről, hiszen ha vásárolnak plusz holdszilánkot egyes játékosok, akkor abból jövedelme származik a cégnek, amiből fenn tudják tartani ezt a játékot, amit a többség ingyenesen játszhat. A játék készítése, fenntartása pedig pénzbe kerül. ;)
 
Fent