• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Aratási fesztivál

DeletedUser683

Vendég
Én szeretném megköszönni a játék készítőinek az eventet. Nagyon tetszett, és örültem a sok finomságnak amiket megszerezhettem. Különösen az áldásoknak, azok közül is leginkább az időcsökkentőnek. Imádom. :p Ja, és rányomtam párat a kiképzésre, leszívta a kalapácsomat, de nem estem kétségbe, mert volt másik áldás, kalapácsra. Az épületet szépek, bár kevésre hajtottam, az időcsökkentő, meg a tudáspont áldást céloztam meg főként. Egyedül a katonai épületeket hiányoltam (tudom, tele a padlás, már sokszor írtam), illetve az ideiglenes egységerősítő épületek hiányoznak nekem nagyon. és örömmel venném, ha ha valamelyik következőbe beférnének ezek is. Összességében nagyon elégedett vagyok. :)
 

Corvo

Veterán
@Petrope : ilyen nagy event -én úgy vettem észre, h- évszakonként tuti van.
De lesz most egy kisebb, most írták a bétások a fórumra. 10napos, most bezsebelhetsz egy csomó gyorsítót :)
A keri bástya ha lejár (nm ad áldást) attól még a kultúrát adni fogja. ^^ (ha meg kulti kell, nézz szét az épületek menüpont/kultúra fülön, mert tudsz venni is sok jó kultit adó épületet.)
Kb 1 hónap és újabb event indul szerintem béta szerveren, a téli.
 
Fent