• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A zene ereje

SirSmithy

Veterán
Valóban az, de amiért kifejezetten előnyös a kereskedővel keresztárúzni az az, hogy amit vele cserélsz, rögtön a raktározott mennyiségedet növeli abból az anyagból, amit szeretnél. Nem vagy kiszolgáltatva másoknak, és amíg a piacon punnyad, itt nem bomlik el, mert ahogy feldobtad a Kalaposnak, máris a tiéd és szerencsés esetben be is tudod dolgozni egy fajos épület felhúzásába. Az ilyen gyorsvásárlással leginkább megérős, ha keresztben piacozol.
Más az, amikor a nagybani piacon próbálsz boldogulni, mert az brutálisan rossz, de nagyon meg tudok érteni mindenkit, aki haladni akar és minden árut meg szeretne minél előbb forgatni, hogy kedvezőbben álljon azokból, amire szüksége van.
Én szeretem a Kalapost, táplálom is amíg szükségem van rá, mert segít abban, hogy sok árút, gyorsan beszerezzek. Ha arra várnék, hogy vigyék el a közösségin, akkor olyan lassan haladnék, hogy az már inkább hátramenet lenne, kézifékes berántásokkal. :D
Szóval, ha nem lenne kalapos, akkor ez most nem lenne téma. A kalapos generálta a szükségtelen és végtelen kereszt ajánlatokat. Ha egyszerre kitehetném a 250k árura a cserét, akkor nem menne fel a pumpa a rengeteg kereszt árus csere miatt.
A nagyobb mennyiség esetén mindig elviszik a cehtarsak a cseréket mire újra belépek, így egyből megvan a szükséges áru. A köcsög kalapos idiotasaggal meg csak 15k jön be egy egy belepesbol. Nettó szivatás.
 

Rikari

Veterán
Ha egyszerre kitehetném a 250k árura a cserét, akkor nem menne fel a pumpa a rengeteg kereszt árus csere miatt.
Ez nem teljesen igaz, hogy a Kalapos miatt van a piacon minden baj. Ha nem lenne a kalapos, akkor nem tudnál felemelkedett árúval kereskedni és ez egy nagyon lényeges előnye annak, hogy van.
Emellett meg nézzél csak rá az érzőpiacra, ahol nincsen Kalapos és annyi az előnytelen ajánlat, mint a házi mákosbejgliben a mák. A Kalapos legalább szabályozza azt is, hogy ne lehessen senki pofátlan kofa. Az érző és alapárús piacon már elég ha látom a játékos nevét és messze elkerülöm a kínálatait. Aki sokat mozog a piacon megismeri a közösség tagjainak szokásait. Némelyek kifejezetten rossz szokásokat vettek fel, de nem foglalkozom én ezzel, mert az Ő dolguk, hogy hogyan kereskednek. Legfeljebb nem veszek benne részt.
Ami a Kalapos hátránya, hogy meg kell őt váltani, és hogy egyszerre nem ömleszthetsz vele tetszés szerinti mennyiségben felemelkedett árút a piacra, valamint időben is korlátoz. A céhtársakkal meg lehet beszélni a cseréket, hogy kinek mennyi van és tegyék ki, hogy el tudd vinni, vagy fordítva. Ebben a Kalapos nem akadályoz meg, ha megvan a szinkron és mindenkinek van szabad helye a Kalapos tábláján. Hamar le lehet a 250K mennyiséget zongorázni ha van benne partnered, de ott kell lenned. Az ebben az esetben, amiről írtál sajnos már nem működik, hogy kiteszem és ott hagyom a többieknek. Ha kell a mennyiség, akkor törődnöd kell a begyűjtésével is.
A szemlélet az, ami a Kalapos Kereskedőnél egészen más mint a korlátlan piacon. Amint megvásároltad (fizettél érte arannyal, gyémánttal) Ő a te embered, aki első sorban neked dolgozik, és nem másoknak. Ha az időkorlát letelte előtt valaki elviszi a vele elcserélt árúimat, az már a puszta szerencse, mert hamarabb tudok a Kalaposommal újra kereskedni.
 
Utoljára szerkesztve:

SirSmithy

Veterán
Ez nem teljesen igaz, hogy a Kalapos miatt van a piacon minden baj. Ha nem lenne a kalapos, akkor nem tudnál felemelkedett árúval kereskedni és ez egy nagyon lényeges előnye annak, hogy van.
Emellett meg nézzél csak rá az érzőpiacra, ahol nincsen Kalapos és annyi az előnytelen ajánlat, mint a házi mákosbejgliben a mák. A Kalapos legalább szabályozza azt is, hogy ne lehessen senki pofátlan kofa. Az érző és alapárús piacon már elég ha látom a játékos nevét és messze elkerülöm a kínálatait. Aki sokat mozog a piacon megismeri a közösség tagjainak szokásait. Némelyek kifejezetten rossz szokásokat vettek fel, de nem foglalkozom én ezzel, mert az Ő dolguk, hogy hogyan kereskednek. Legfeljebb nem veszek benne részt.
Ami a Kalapos hátránya, hogy meg kell őt váltani, és hogy egyszerre nem ömleszthetsz vele tetszés szerinti mennyiségben felemelkedett árút a piacra, valamint időben is korlátoz. A céhtársakkal meg lehet beszélni a cseréket, hogy kinek mennyi van és tegyék ki, hogy el tudd vinni, vagy fordítva. Ebben a Kalapos nem akadályoz meg, ha megvan a szinkron és mindenkinek van szabad helye a Kalapos tábláján. Hamar le lehet a 250K mennyiséget zongorázni ha van benne partnered, de ott kell lenned. Az ebben az esetben, amiről írtál sajnos már nem működik, hogy kiteszem és ott hagyom a többieknek. Ha kell a mennyiség, akkor törődnöd kell a begyűjtésével is.
A szemlélet az, ami a Kalapos Kereskedőnél egészen más mint a korlátlan piacon. Amint megvásároltad (fizettél érte arannyal, gyémánttal) Ő a te embered, aki első sorban neked dolgozik, és nem másoknak. Ha az időkorlát letelte előtt valaki elviszi a vele elcserélt árúimat, az már a puszta szerencse, mert hamarabb tudok a Kalaposommal újra kereskedni.
A kalapos miatt már épp hogy “real time strategy” a játék. Akkor is kocsogsegnek tartom, h kb 100szor kell tappintani a 250k termek cseréjéhez. Míg korábban elinteztem 8bol.
És szerintem rosszul mondod, mert eddig cehen belül minden mennyiségű érző árut el tudok cserélni szinte azonnal. Felesleges idő pazarlás nélkül!! A bónuszok nálam a legrosszabbak, mindenki ezt termeli.
 

Rikari

Veterán
És szerintem rosszul mondod, mert eddig cehen belül minden mennyiségű érző árut el tudok cserélni szinte azonnal.
Én a felemelkedett árúk kereskedelmével kapcsolatban mondtam, hogy a Kalapos Kereskedő nem olyan rossz, ahogyan írtál róla. Az érzőpiacban nem vagy semmiben korlátozva, főleg ha te mindent is át tudsz cserélni a testvériségeden belül, ...szóval ez nem változott.
A fajban és a techfán viszont, ha haladni is akarsz, a felemelkedett árú a mérvadó, mert a XX. faj erre fókuszál. Most valóban sokkal több időt kell szentelni arra, hogy mindent át tudj konvertálni a Kalapos segítségével olyan anyagokra, amivel a fejlődésedet biztosítani tudod.
Én azt tapasztaltam a piaci helyzetet tekintve, hogy Kalapos nélkül nem boldogultam volna a felemelkedett árúk esetében. Nem termelek vakítóan jó felemelkedett árúkat, ezért elengedhetetlen volt a számomra igénybe venni a Kalapost, szinte minden esetben. A játékosok által kitettekkel nem jött volna össze a 18 együttes és a techfa fejlettsége, valamint a 4-es szintű Harmónia-Liget, vagy ha mégis, addigra olyan öreg lettem volna, hogy az amnézia miatt azt is elfelejtem hogy hívnak a játékban. :p
Egyetértünk abban, hogy időigényes ez a faj, és leginkább azért, hogy a piacot kukkoljuk szakadatlan, és a Kereskedőnket noszogassuk megállás nélkül (ha már kiváltottuk az ablakait). Mondjuk ez megvalósul, de akkor a háttérben ott lesnek még ránk a többiek: TP-Mana-Mag-Unurium-Ork szükségletek, amire nem biztos, hogy elegendő a meglévő készleted.
Ez egy jól összerakott, és nem teljesíthetetlen faj. Sokkal élvezetesebb, mint 15 perces termelésekkel hajókázni a végtelenség unalmának tengerén.;)
 

Calyr

Veterán
Valóban az, de amiért kifejezetten előnyös a kereskedővel keresztárúzni az az, hogy amit vele cserélsz, rögtön a raktározott mennyiségedet növeli abból az anyagból, amit szeretnél. Nem vagy kiszolgáltatva másoknak, és amíg a piacon punnyad, itt nem bomlik el, mert ahogy feldobtad a Kalaposnak, máris a tiéd és szerencsés esetben be is tudod dolgozni egy fajos épület felhúzásába. Az ilyen gyorsvásárlással leginkább megérős, ha keresztben piacozol.
Más az, amikor a nagybani piacon próbálsz boldogulni, mert az brutálisan rossz, de nagyon meg tudok érteni mindenkit, aki haladni akar és minden árut meg szeretne minél előbb forgatni, hogy kedvezőbben álljon azokból, amire szüksége van.
Én szeretem a Kalapost, táplálom is amíg szükségem van rá, mert segít abban, hogy sok árút, gyorsan beszerezzek. Ha arra várnék, hogy vigyék el a közösségin, akkor olyan lassan haladnék, hogy az már inkább hátramenet lenne, kézifékes berántásokkal. :D
Jó ez az utolsó mondatod, én ugyanis pontosan ebben a helyzetben vagyok. :) Az elmúlt két hétben az éjjeleket leszámítva kb. óránként, kétóránként nézem a piacot, és nem volt hűsz alkalom összesen, amikor a golyókat egy az egyben át tudtam volna váltani. A kereskedő meg általában kivárja a 6 órát, senki sem viszi el.
Én nem tőled sajnálom, hogy neked jól megy, egyszerűen nem tartom korrektnek, hogy ez ennyire egy véletlenen múlik és a játékos ennyire tehetetlen maradjon.
Az elmúlt hozzászólások pedig pont azt mutatták, amit a felvezetőben írtam: a nem megfelelő játékosi hozzáállás jelentős mértékben rásegített erre a problémára. Ez nem ellened szól, mert én értem, hogy pl. te is haladni akartál, és ahhoz a keresztáruzást láttad hatékonyabbnak - de ugye ha sokan így gondolkodnak, akkor létrejön az a jelenség, amit most látunk, és akkor többen szívnak. Nyilván aki nem szív miatta, annak kb. tökmindegy.
Pedig lehetne köztes és jó megoldás is, pl. nappal több sima ajánlat, éjjelre meg mehetne a keresztáru, hiszen az reggelre a legtöbb esetben le is jár, mehet az új tétel. Már egy ilyen "szokással" jelentősen javulhatna a helyzet.

Persze az is lehet, hogy páran nagyon előreszaladtunk, azért két hét alatt ráfordulni a tech. fa utolsó harmadára-negyedére nem megszokott dolog, és akik csak később és lassabban jutnak el ide, már nem tapasztalnak ekkora kirívó aránytalanságot.
 
Utoljára szerkesztve:

Szerencse fia

Veterán
Jó ez az utolsó mondatod, én ugyanis pontosan ebben a helyzetben vagyok. :) Az elmúlt két hétben az éjjeleket leszámítva kb. óránként, kétóránként nézem a piacot, és nem volt hűsz alkalom összesen, amikor a golyókat egy az egyben át tudtam volna váltani. A kereskedő meg általában kivárja a 6 órát, senki sem viszi el.
Én nem tőled sajnálom, hogy neked jól megy, egyszerűen nem tartom korrektnek, hogy ez ennyire egy véletlenen múlik és a játékos ennyire tehetetlen maradjon.
Az elmúlt hozzászólások pedig pont azt mutatták, amit a felvezetőben írtam: a nem megfelelő játékosi hozzáállás jelentős mértékben rásegített erre a problémára. Ez nem ellened szól, mert én értem, hogy pl. te is haladni akartál, és ahhoz a keresztáruzást láttad hatékonyabbnak - de ugye ha sokan így gondolkodnak, akkor létrejön az a jelenség, amit most látunk, és akkor többen szívnak. Nyilván aki nem szív miatta, annak kb. tökmindegy.
Pedig lehetne köztes és jó megoldás is, pl. nappal több sima ajánlat, éjjelre meg mehetne a keresztáru, hiszen az reggelre a legtöbb esetben le is jár, mehet az új tétel. Már egy "szokással" jelentősen javulhatna a helyzet.

Persze az is lehet, hogy páran nagyon előreszaladtunk, azért két hét alatt ráfordulni a tech. fa utolsó harmadára-negyedére nem megszokott dolog, és akik csak később és lassabban jutnak el ide, már nem tapasztalnak ekkora kirívó aránytalanságot.
Jómagam szerencsésnek érzem magam, hogy 1:1-ben tudok a felemelkedett áruimmal kereskedni, szinte pillanatok alatt elviszik. S ha rászánok egy kis időt, pl. az esti órákban, akkor rengeteget tudok cserélni. Ehhez gondolom még az is rásegít, hogy a piac ilyen @, s örülnek ha rendes ajánlatot látnak. De ugye sokan nincsenek olyan helyzetben hogy a legkeresettebb árukat termeljék, s igen idegesítő lehet, ha pl. se csapaton belül, sem a nagybanin nem tudja értékesíteni az áruját.... Mindenesetre a piaci kép eléggé lehangoló, s ahogy írod ez ellen csak mi tehetünk valamit. A felhozott példa szerintem egy remek megoldás lenne :)
 

Kira7

Veterán
Jó ez az utolsó mondatod, én ugyanis pontosan ebben a helyzetben vagyok. :) Az elmúlt két hétben az éjjeleket leszámítva kb. óránként, kétóránként nézem a piacot, és nem volt hűsz alkalom összesen, amikor a golyókat egy az egyben át tudtam volna váltani. A kereskedő meg általában kivárja a 6 órát, senki sem viszi el.
Én nem tőled sajnálom, hogy neked jól megy, egyszerűen nem tartom korrektnek, hogy ez ennyire egy véletlenen múlik és a játékos ennyire tehetetlen maradjon.
Az elmúlt hozzászólások pedig pont azt mutatták, amit a felvezetőben írtam: a nem megfelelő játékosi hozzáállás jelentős mértékben rásegített erre a problémára. Ez nem ellened szól, mert én értem, hogy pl. te is haladni akartál, és ahhoz a keresztáruzást láttad hatékonyabbnak - de ugye ha sokan így gondolkodnak, akkor létrejön az a jelenség, amit most látunk, és akkor többen szívnak. Nyilván aki nem szív miatta, annak kb. tökmindegy.
Pedig lehetne köztes és jó megoldás is, pl. nappal több sima ajánlat, éjjelre meg mehetne a keresztáru, hiszen az reggelre a legtöbb esetben le is jár, mehet az új tétel. Már egy "szokással" jelentősen javulhatna a helyzet.

Persze az is lehet, hogy páran nagyon előreszaladtunk, azért két hét alatt ráfordulni a tech. fa utolsó harmadára-negyedére nem megszokott dolog, és akik csak később és lassabban jutnak el ide, már nem tapasztalnak ekkora kirívó aránytalanságot.
A játékban akik elöl vannak a bónuszos áru termelés sem egyenletes elosztású, vannak olyan bónuszos termelések amikből sokkal többen vannak elöl mint más árukból , így 1:1-ben se lenne lehetőség mindenkinek cserélni. Nem csak a játékosok hibája, gondolj vissza a 18 fejezetre ott jött be a felemelkedett árú ott még csak 1:1-be lehetett cserélni és ott is az volt a gond hogy voltak olyan felemelkedett áruk amikből dömping volt és volt amihez meg képtelenség volt hozzá jutni, mindig ki kellett várnod a 6 órát, a kalapos nélkül meg még rosszabb lett volna. Sok testvériségen belül se lehet mindent kölcsönösen elcserélni , mert nem olyan a testvériségen belül se a bónuszos elosztás , így marad a piac. A kereszt cserével meg egyszerre többet tudsz cserélni így hamarabb hozzá jutsz a kért árúhoz persze hogy mindenki ezt használja.
 

Calyr

Veterán
A játékban akik elöl vannak a bónuszos áru termelés sem egyenletes elosztású, vannak olyan bónuszos termelések amikből sokkal többen vannak elöl mint más árukból , így 1:1-ben se lenne lehetőség mindenkinek cserélni. Nem csak a játékosok hibája, gondolj vissza a 18 fejezetre ott jött be a felemelkedett árú ott még csak 1:1-be lehetett cserélni és ott is az volt a gond hogy voltak olyan felemelkedett áruk amikből dömping volt és volt amihez meg képtelenség volt hozzá jutni, mindig ki kellett várnod a 6 órát, a kalapos nélkül meg még rosszabb lett volna. Sok testvériségen belül se lehet mindent kölcsönösen elcserélni , mert nem olyan a testvériségen belül se a bónuszos elosztás , így marad a piac. A kereszt cserével meg egyszerre többet tudsz cserélni így hamarabb hozzá jutsz a kért árúhoz persze hogy mindenki ezt használja.
"kalapos nélkül" - te tényleg láttál tőlem ilyet, hogy én azt írtam volna, hogy a kalapos módszer úgy ahogy van, rossz? :) Szerintem én ilyet sehol nem írtam, de ha vissza tudod tőlem idézni, bizisten elnézést kérek mindenkitől. :)
Én kifejezetten azt próbáltam hangsúlyozni, hogy elterjedt szokás a fejlesztőket minősítgetni ezért-azért, de ez tipikusan olyan helyzet, amikor a játékosok döntése, játékstílusa alaposan rátesz arra, hogy a rosszabb irányba billenjen egy alapban sem túl kiegyensúlyozott helyzet.
 

Kira7

Veterán
"kalapos nélkül" - te tényleg láttál tőlem ilyet, hogy én azt írtam volna, hogy a kalapos módszer úgy ahogy van, rossz? :) Szerintem én ilyet sehol nem írtam, de ha vissza tudod tőlem idézni, bizisten elnézést kérek mindenkitől. :)
Szia! A kalapost a többi hozzá szólásra írtam, csak nem akartam újabb idézést, azt nem közvetlenül neked szántam.
A fejlesztők lassítják a haladást a játékban, elég csak megnézni hogy a techfától kezdve a vendég árú termelésekig a saját bónuszos árukból kell a legkevesebb , így rá kényszerítenek a kereskedésre. A kereskedésben lesznek anomáliák, mert nem mindenki ott tart és így a különböző bónuszos árukból a piacon se egyformán van, főleg az új árukból. Egyébként a fejlesztők is tudnának tenni a piaci anomáliák elkerüléséért, ha akarnának. Van olyan játék ahol hasonló kereskedés van mint itt a "kalapos" , de ott gyémántért( vagy más ami ott a fizető eszköz) nem + kalapost kapsz 20 napig, hanem ha behívod egyszerre nagy mennyiségű árút tudsz cserélni , igaz ezt 1 alkalommal és minden egyes lehívás gyémántba kerülne. Annyiban van igazságod hogy a játékosok miatt is van a piacozással gond, elég csak az érző áruk piacán az "élősködőket" meg nézni , de a helyzet ami most van nem csak a játékosok miatt van , ha azt hoznák be amit pl. Erica javasolt hogy csak azonos szintű árukat lehessen cserélni a kalaposnál akkor is gond lenne a piacon, lenne akinek egyből elvinnék és lenne sok akinek ki kéne várni a 6 órát .
 
Utoljára szerkesztve:

SirSmithy

Veterán
Én a felemelkedett árúk kereskedelmével kapcsolatban mondtam, hogy a Kalapos Kereskedő nem olyan rossz, ahogyan írtál róla. Az érzőpiacban nem vagy semmiben korlátozva, főleg ha te mindent is át tudsz cserélni a testvériségeden belül, ...szóval ez nem változott.
Az erzot peldanak hoztam... akar mikor kirakom az x mennyisegu ajanlatot, a kovetkezo belepesre mar elvitte valaki. Tesosagon belul nagyon hamar megy. Ez ugyebar akar tobb szazezres tetelben is mukodik. Viszont kalapossal... max 15k kesobb 24k, majd a 30. fejezetben talan 50k lesz. Ez netto szivatas. Ha olyan szerencses vagy mint en a bonuszokkal (ontveny, viasz, es granulatum, A szerveren) akkor mashogy latnad a dolgot.
Egybol megkapom az arut? De jo! akkor gyorsitozzak? Mennyi gyorsito kell az egesz techfahoz?
vagy 6 orankent 15k termekeknkent gyujtsem ossze a termeket?
Ah.. vagy talaljak olyat, aki szinten epp ott ul a jatek elott, csak miattam, hogy 100+ kattintassal elcsereljek 250k termeket. Hany millio termek kell a techfahoz?
Ez a kalapos igy ebben a formaban igen rossz megoldas. Foleg azoknak a jatekosoknak, akik naponta csak 2szer (reggel+este) tudnak belepni. A kalapos nelkul is lenne eleg kihivas es lassitas.
 

SirSmithy

Veterán
A játékban akik elöl vannak a bónuszos áru termelés sem egyenletes elosztású, vannak olyan bónuszos termelések amikből sokkal többen vannak elöl mint más árukból , így 1:1-ben se lenne lehetőség mindenkinek cserélni. Nem csak a játékosok hibája, gondolj vissza a 18 fejezetre ott jött be a felemelkedett árú ott még csak 1:1-be lehetett cserélni és ott is az volt a gond hogy voltak olyan felemelkedett áruk amikből dömping volt és volt amihez meg képtelenség volt hozzá jutni, mindig ki kellett várnod a 6 órát, a kalapos nélkül meg még rosszabb lett volna. Sok testvériségen belül se lehet mindent kölcsönösen elcserélni , mert nem olyan a testvériségen belül se a bónuszos elosztás , így marad a piac. A kereszt cserével meg egyszerre többet tudsz cserélni így hamarabb hozzá jutsz a kért árúhoz persze hogy mindenki ezt használja.
testverisegben ugy csinaltuk, hogy aki a nepszerut termelte, az letett meg egy manut. A plusz termelest elcserelte arra, ami kellett a tesoknak es cserelt velunk. Szoval tesosagon belul meg lehet oldani sok mindent.
Kalapossal viszont arra vagy kenyszeritve, hogy ott ulj egy olyan jatek elott folyamatosan, ahol csak az animaciot tudod nezni es varni az ertesitesre, hogy valaki a te ontveny ajanlatod valaszotta a tobb oldal ajanlat kozul.
Akarhogy is nezzuk, Elvenar meg mindig egy "Casual" jatek. Nem valos ideju strategia, ahol folyamatosan csinalni kell valamit. A kalapos eleg rossz iranyba vitte a dolgokat.
 

SirSmithy

Veterán
Látom, h az együttesek épületéhez eszméletlen mennyiségű érző kell… kalapossal kombinálva ez egyszerűen hanyadek
 

GreenKnight

Veterán
Látom, h az együttesek épületéhez eszméletlen mennyiségű érző kell… kalapossal kombinálva ez egyszerűen hanyadek
Nem néztem mik a lehetőségeid, DE ha nem érdekel a feladatsor végigcsinálása és van egy legalább 14-es szintű tárolás örvénye csodád, akkor akár a 3-as szintű portállal is meg lehet csinálni a fajt. Fele annyi együttes is elég, tehát egy rakás áru és nem kevés hely is megspórolható.
 

SirSmithy

Veterán
Nem néztem mik a lehetőségeid, DE ha nem érdekel a feladatsor végigcsinálása és van egy legalább 14-es szintű tárolás örvénye csodád, akkor akár a 3-as szintű portállal is meg lehet csinálni a fajt. Fele annyi együttes is elég, tehát egy rakás áru és nem kevés hely is megspórolható.
A baj az, h hiába lépek be akar 20szor is egy nap, akkor sem látok olyan ajánlatot, amiért viaszt kérne valaki cserébe. Szóval várhatok 6 órát 24k termékért.
A 14es örvény meg működhet is.
 

GreenKnight

Veterán
A baj az, h hiába lépek be akar 20szor is egy nap, akkor sem látok olyan ajánlatot, amiért viaszt kérne valaki cserébe. Szóval várhatok 6 órát 24k termékért.
A 14es örvény meg működhet is.
1664280177938.png
Vidd el amikor és ami van azonos szinten és majd elcseréled arra amire szükséged van. Én is dupla cserékkel boldogultam, mert közvetlen ajánlat nem volt általában.
 

peltar

Felderítő
Valaki elárulja, mit kell tenni, hogy a B verziót válasszam?
Próbáltam több böngészőt, próbáltam mobilon is, és semmi. Pontosabban mobilon egy lépéssel közelebb kerültem, ott már volt gomb, de ha rákattintottam, egy fél másodpercre felugrott egy ablak, aztán eltűnt...

hiba.PNG
 
Fent