• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A zene ereje

Susanh

Erős harcos
Értem.köszönöm a tippeket. Sajnos én nem olyan rég fejlesztettem olyan csodàkat,ami magot kér. Gondoltam,hogy kell mag az új fajhoz,de azt nem hittem,hogy ennyi. nem baj,igazából következő fajig van időm befejezni:)
 

Deathfolk

Veterán
Ezzel a maggal én is megszívtam, rákészültem a fejezetre, 12 millió érző árúval és 5 millió felemelkedett áruval és talán 2 hétig gyűjtöttem a Tp-ket is előtte, így 1800+ könyvvel vártam az új fejezetet :) Így kapásból megcsináltam az első 15 kutatást fél perc alatt, de magom az nem volt csak 300k, és mindenhez mag kell :mad: így most itt állok... kb napi 150k összejön, ami nekem nagyon kevés, pedig csak magot termelek a kereskedőbe és van lent vagy 15 fesztiválkereskedőm, kéne vagy napi 500k ahhoz hogy normálisan tudjak haladni... Pláne hogy így a többi dolgom csak elbomlik a magra várakozás közben :( Előző fejezetbe mana kellett sok, de azt lehet termelni apátsággal, sok magot viszont sehogy nem lehet gyorsan szerezni, még értelmes gyémántos épületek sincsenek amik sok magot adnának, csak ilyen vegyesek amik adnak lakost/kultúrát és magot, ráadásul még túl nagyok is... Szóval ennek a fejezetnek a nehézsége számomra a mag, ez nagyon belassít...
 

SirSmithy

Veterán
Koszi a pozitív szavakat. De a kereskedő továbbra is nagyon rossz megoldás a deszka, selyem és drágakő T1es bonuszosoknak. Továbbra se tudok ertelemes mennyiségű felemelkedett árut szerezni. Ugyan az a szenvedés mint az előző fejezetben.
 

Deathfolk

Veterán
Koszi a pozitív szavakat. De a kereskedő továbbra is nagyon rossz megoldás a deszka, selyem és drágakő T1es bonuszosoknak. Továbbra se tudok ertelemes mennyiségű felemelkedett árut szerezni. Ugyan az a szenvedés mint az előző fejezetben.
Igazából egyik bonuszos se ér semmit, talán csak jelenleg a csodaviaszt gyártóknak könnyebb, (de ez is olyan hogy mindig változik ép mi az értékesebb) Alapvetőleg nem működik ez a kereskedős piac, de ez szerintem nem a bonusz problémája, hanem a játékosoké, mert mindenki keresztbe akar cserélni, T2 felemelkedettből akar mindenki T1-et szerezni, így eleve kialakul T1-ből a hiány, a T2-ből meg szintjén nincs ajánlat csak kevés ami pillanatok alatt elmegy ha valaki kirakja. A másik meg hogy sokan csak akkor gyártanak felemelkedettet mikor nekik ép kell, pedig unurium az jön rengeteg a szellemek temploma miatt, lehet miből gyártani és kb mindenből 1-200k készletet fent tartani, így máris egyszerűbb lenne a piac. Arra leszek kíváncsi mi lesz majd ha elkezdik cserélgetni a T3-at is, menyiben fogja megváltoztatni a piacot? Szerintem kb 1 hét is egyre többen elérnek oda is... Addigra talán már én is gyártani fogom a fűszeres kenőcsöt :)
 

Herannin

Erős harcos
Kereskedő 8.--->9. szintre milyen többletet ad? Megnéztem 8.as szinten a termelését és amikor a fejlesztés fülre megyek, ott ugyanazt a termelést látom. Valaki jár már ott?
 

Deathfolk

Veterán
Kereskedő 8.--->9. szintre milyen többletet ad? Megnéztem 8.as szinten a termelését és amikor a fejlesztés fülre megyek, ott ugyanazt a termelést látom. Valaki jár már ott?
Annyi többletet ad hogy fogsz tudni kereskedni a 3db új áruval, ami elég fontos :) De az előző 3-3 új árunál is pontosan ugyanígy volt, csak ezért kellett fejleszteni.
 

Calyr

Veterán
Annyi kritikát írtam már a fejlesztőkről, hogy a minimum, hogy a jót is megírom, amikor csak lehet. :)
Szerintem pöpec lett az új faj! Van benne kihívás is, de lehet benne haladni is - szép munka, így kell ezt! Külön köszi, hogy nincs brutál szenvedés a vendégárukkal, ami munka kell vele, az teljesen korrekten ki van mérve!

Az egyedüli negatívum a felemelkedett áru része - de erről már nem a fejlesztők tehetnek, hanem mi, játékosok. A piac az valami rettenet, pláne a keresztáru hegyekkel.
Ezt senki nem gondolta végig, hogy ezt a negatív spirált a játékosok maguk pörgették így fel?
Senki nem tesz ki (vagy csak nagyon kevesen) azonos szintre árut, ezért ezt látva aki piacol, keresztáruval próbál hamarabb több neki szükséges cucchoz jutni - és íme, megérkeztünk, ez lesz belőle, ami most van. Szenvedhet sok mindenki. Biztos jó ez így? :)
A végére egy athman léleksóhaj az univerzum végtelenjébe: akinek golyói vannak, még ehhez képest is durvábban megszívta. :D
(ugyanitt kb. egy milla golyó bármikor eladó!)
 

Szerencse fia

Veterán
Annyi kritikát írtam már a fejlesztőkről, hogy a minimum, hogy a jót is megírom, amikor csak lehet. :)
Szerintem pöpec lett az új faj! Van benne kihívás is, de lehet benne haladni is - szép munka, így kell ezt! Külön köszi, hogy nincs brutál szenvedés a vendégárukkal, ami munka kell vele, az teljesen korrekten ki van mérve!

Az egyedüli negatívum a felemelkedett áru része - de erről már nem a fejlesztők tehetnek, hanem mi, játékosok. A piac az valami rettenet, pláne a keresztáru hegyekkel.
Ezt senki nem gondolta végig, hogy ezt a negatív spirált a játékosok maguk pörgették így fel?
Senki nem tesz ki (vagy csak nagyon kevesen) azonos szintre árut, ezért ezt látva aki piacol, keresztáruval próbál hamarabb több neki szükséges cucchoz jutni - és íme, megérkeztünk, ez lesz belőle, ami most van. Szenvedhet sok mindenki. Biztos jó ez így? :)
A végére egy athman léleksóhaj az univerzum végtelenjébe: akinek golyói vannak, még ehhez képest is durvábban megszívta. :D
(ugyanitt kb. egy milla golyó bármikor eladó!)
Igaz, hogy még nem értem az új fajhoz, de a leírtak alapján kedvet kaptam hozzá! :)
A kereskedelmet pedig látom a csapatomon belül is, s teljesen helytálló amit írsz Calyr, hiszen a többség keresztbe teszi fel a felemelkedett áruit a gyorsabb haladás reményében...... Ha ezen mindenki változtatna, olvasva a hozzászólásokat, akkor talán helyre billenne az egyensúly! ;)
Üdv.: Golyóstoll ;)
 

Erica

Veterán
Annyi kritikát írtam már a fejlesztőkről, hogy a minimum, hogy a jót is megírom, amikor csak lehet. :)
Szerintem pöpec lett az új faj! Van benne kihívás is, de lehet benne haladni is - szép munka, így kell ezt! Külön köszi, hogy nincs brutál szenvedés a vendégárukkal, ami munka kell vele, az teljesen korrekten ki van mérve!

Az egyedüli negatívum a felemelkedett áru része - de erről már nem a fejlesztők tehetnek, hanem mi, játékosok. A piac az valami rettenet, pláne a keresztáru hegyekkel.
Ezt senki nem gondolta végig, hogy ezt a negatív spirált a játékosok maguk pörgették így fel?
Senki nem tesz ki (vagy csak nagyon kevesen) azonos szintre árut, ezért ezt látva aki piacol, keresztáruval próbál hamarabb több neki szükséges cucchoz jutni - és íme, megérkeztünk, ez lesz belőle, ami most van. Szenvedhet sok mindenki. Biztos jó ez így? :)
A végére egy athman léleksóhaj az univerzum végtelenjébe: akinek golyói vannak, még ehhez képest is durvábban megszívta. :D
(ugyanitt kb. egy milla golyó bármikor eladó!)
Teljesen igazad van @Calyr , ez több mint borzalom. A piac kész szenvedés, alig van egyenrangú áru. Szomorú, hogy sok játékos úgy érzi, hogy ez így korrekt. Le kellene korlátozni szépen a piac Felemelkedett áru részét csak azonos csoport árukra.
 

Kira7

Veterán
Teljesen igazad van @Calyr , ez több mint borzalom. A piac kész szenvedés, alig van egyenrangú áru. Szomorú, hogy sok játékos úgy érzi, hogy ez így korrekt. Le kellene korlátozni szépen a piac Felemelkedett áru részét csak azonos csoport árukra.
Sziasztok!
Szerintem meg az lenne a borzalom , ha lekorlátoznák a piacot a felemelkedett árú részét. Miért nem korrekt? Gondold végig a 20. fejezetben először a techfán kikutatni és majd fejleszteni a 2-s felemelkedett árukat tudod, majd a 3-st és a végén az 1-st. A techfán a kutatásokhoz kér 1-s felemelkedettből 100000-250000-ig , alapból van 3 kalapos a kereszt cserével minden egyes kereskedőnél 1,5 annyit kapok, így 1,5 annyival kevesebbet kell kereskednem hogy meglegyen a szükséges mennyiség. Mivel a pl. a 2-st felemelkedett jóval hamarabb tudom fejleszteni mint az egyest így egy 3 órás termelés alatt több árút is tudok kivenni mint 1-ből . Akkor miért kereskedjek 1-1-be? A 18-s fejezetben még csak 1-s felemelkedett árú volt ott nem volt lehetőség kereszt cserére és ott is az volt a gond, hogy volt amelyik fajtából dömping volt és volt amelyikből meg szinte végig hiány volt semmivel nem volt jobb 1 az 1-be. Alapból ha nem veszed meg a másik 3 kalapost akkor egyszerre 3X5000=15000 árúval kereskedhetsz és kérnek a kutatásokhoz több 100000 -t úgy hogy mellette 10% bomlása is van, mire a kereskedőt is fejlesztheted 3x8000= 24000 addig már sok 100000 felemelkedett árút kell elhasználnod. A keresztcserébe bele is kényszerítenek, ez nem csak a játékosok hibája, ez nem korrektség kérdése.
 

Deathfolk

Veterán
Annyi kritikát írtam már a fejlesztőkről, hogy a minimum, hogy a jót is megírom, amikor csak lehet. :)
Szerintem pöpec lett az új faj! Van benne kihívás is, de lehet benne haladni is - szép munka, így kell ezt! Külön köszi, hogy nincs brutál szenvedés a vendégárukkal, ami munka kell vele, az teljesen korrekten ki van mérve!

Az egyedüli negatívum a felemelkedett áru része - de erről már nem a fejlesztők tehetnek, hanem mi, játékosok. A piac az valami rettenet, pláne a keresztáru hegyekkel.
Ezt senki nem gondolta végig, hogy ezt a negatív spirált a játékosok maguk pörgették így fel?
Senki nem tesz ki (vagy csak nagyon kevesen) azonos szintre árut, ezért ezt látva aki piacol, keresztáruval próbál hamarabb több neki szükséges cucchoz jutni - és íme, megérkeztünk, ez lesz belőle, ami most van. Szenvedhet sok mindenki. Biztos jó ez így? :)
A végére egy athman léleksóhaj az univerzum végtelenjébe: akinek golyói vannak, még ehhez képest is durvábban megszívta. :D
(ugyanitt kb. egy milla golyó bármikor eladó!)
Teljesen egyet értek, alapvetően jól ki van mérve ez a fejezet, talán amiből kicsit sokat kér az a isteni mag, engem ez kikészít :D a mag miatt nem tudok úgy haladni ahogy a többi árum engedné... De ez részben az én hibám is, nekem nincs naplemente tornyom, ha lett volna akkor az elmúlt pár hónapba akkora készletet tudtam volna felhalmozni hogy most ez nem lenne gond. A magon és a felemelkedett piacon kívül más gondom nincs... De még így is érzésre úgy haladok mint 1 ével ezelőtt, sok fejezettel korábban, első 27 kutatás már kész van és még 3 teli van tp-vel, a fejezet több mint fele már megvan :)

A piaccal is egyet értek, mindenki lefelé cserél keresztbe, a szintjén kb semmi nincs, sőt T1-es felemelkedett árú egyáltalán nincs, mert sokan nem is termelnek, a T2, T3-ból akar mindenki ilyeneket szerezni... Pedig nagy tételbe gyorsabb lenne mindent a szintjén, pl 300k öntvényt 300k sarjra stb... 2 perc alatt át lehet cserélni, (én pl tegnap csapattárssal cseréltám át 160k étert 160k viaszra, 1 perc alatt megvolt...) de sajnos a nagyon nagy többség úgy gondolkozik hogy hu T3 ért dupla mennyiséget kap az milyen jól néz ki, az úgy gyors :) de egyáltalán nem gyors... :) mert ezeket senki nem viszi el és 6 órán át foglalja a kereskedőket... Ez a idő alatt ha mindenki gyártana T1,2,3-at és a szintjén cserélnék akkor simán sokkal nagyobb mennyiségeket lehetne szerezni. Persze ha valaki gyorsítóval tolja a kereskedőket az más, úgy megéri keresztbe, de végtelen gyorsító kell.... Vagy ha 20-30k hiányzik valamihez akkor is jó keresztbe, de nagy mennyiséghez nem! Márpedig rengeteg felemelkedett kell a 18db együtteshez, több millió :) Csak hát mivel túl sokan csinálják keresztbe ezért lényegébe semmi nincs a piacon és ezért kb annak is muszáj ezt csinálni aki nem akarja, és így végül mindenki keresztbe cserél.

Látom a te nagy városod a másik szerveren van, Winyandor-on pont a csodálatos golyók a legértékesebbek, most 32 oldalnyi kérés van kint rá, mázlista aki ezt termeli... Granulátumért 2 oldal kérés van kint, kenőcs (amit én gyártok) pedig a kutyának se kell, általában 6órán át kint vannak, 1ember szokta néha elvinni, és a másik két termékem is pont a legértéktelenebb, T2-ből ezen a szerveren a viasz ami ér valamit, én étert gyártok, szintén nem kell senkinek... T1-ből meg talán tök mind1 is mert egyik sincs a piacon, szóval eléggé megszívtam :( De azért így is haladok, a mag jobban korlátoz.
 
Utoljára szerkesztve:

Calyr

Veterán
Sziasztok!
Szerintem meg az lenne a borzalom , ha lekorlátoznák a piacot a felemelkedett árú részét. Miért nem korrekt? Gondold végig a 20. fejezetben először a techfán kikutatni és majd fejleszteni a 2-s felemelkedett árukat tudod, majd a 3-st és a végén az 1-st. A techfán a kutatásokhoz kér 1-s felemelkedettből 100000-250000-ig , alapból van 3 kalapos a kereszt cserével minden egyes kereskedőnél 1,5 annyit kapok, így 1,5 annyival kevesebbet kell kereskednem hogy meglegyen a szükséges mennyiség. Mivel a pl. a 2-st felemelkedett jóval hamarabb tudom fejleszteni mint az egyest így egy 3 órás termelés alatt több árút is tudok kivenni mint 1-ből . Akkor miért kereskedjek 1-1-be? A 18-s fejezetben még csak 1-s felemelkedett árú volt ott nem volt lehetőség kereszt cserére és ott is az volt a gond, hogy volt amelyik fajtából dömping volt és volt amelyikből meg szinte végig hiány volt semmivel nem volt jobb 1 az 1-be. Alapból ha nem veszed meg a másik 3 kalapost akkor egyszerre 3X5000=15000 árúval kereskedhetsz és kérnek a kutatásokhoz több 100000 -t úgy hogy mellette 10% bomlása is van, mire a kereskedőt is fejlesztheted 3x8000= 24000 addig már sok 100000 felemelkedett árút kell elhasználnod. A keresztcserébe bele is kényszerítenek, ez nem csak a játékosok hibája, ez nem korrektség kérdése.
Ezek érthető érvek, de egy kérdés: mi az oka annak, hogy ennyire nincs termelve T1? Én kettő manuval a tech. fa feléig jól elvoltam (természetesen végig ment FF bűbáj), csak most a végén látom, hogy ha lett volna eszem, és felfejlesztek még egy manut előre, akkor kb. várnom sem kellene, mindig lenne elég áru pluszban is. Így most veszítek pár napot - ezért a kövi fajnak már tuti úgy megyek neki, hogy mindenből be lesz készítve 3 db, az a biztos.
Egyébként az is fura, hogy a piacon T1-ből sokszor nincs kint semmi (sarj szinte sose, öntvény néha és kevés, én ugye ősásványos vagyok), de amikor kitettem ezeket egy az egyben, nagyon gyorsan elmentek, bármelyik kellett. Fél nap alatt össze lehetett szedni a szükséges sokszázezres mennyiségeket, többet is. Tény, hogy ez melósabb, mint a keresztáruval.
Én nem vagyok keresztáru ellenes, éjjelre én is azt választok, akkor úgy is lejár a 6 óra, és reggel tehetek ki rendeset (vagy ahogy te is írtad, néha jól jön, ha már csak kevés kell valamiből, keresztáruval egyből meglehet).
De ettől még a tény tény: a piaci helyzet nagy része a játékosokon is múlik.
 

Calyr

Veterán
Teljesen egyet értek, alapvetően jól ki van mérve ez a fejezet, talán amiből kicsit sokat kér az a isteni mag, engem ez kikészít :D a mag miatt nem tudok úgy haladni ahogy a többi árum engedné... De ez részben az én hibám is, nekem nincs naplemente tornyom, ha lett volna akkor az elmúlt pár hónapba akkora készletet tudtam volna felhalmozni hogy most ez nem lenne gond. A magon és a felemelkedett piacon kívül más gondom nincs... De még így is érzésre úgy haladok mint 1 ével ezelőtt, sok fejezettel korábban, első 27 kutatás már kész van és még 3 teli van tp-vel, a fejezet több mint fele már megvan :)

A piaccal is egyet értek, mindenki lefelé cserél keresztbe, a szintjén kb semmi nincs, sőt T1-es felemelkedett árú egyáltalán nincs, mert sokan nem is termelnek, a T2, T3-ból akar mindenki ilyeneket szerezni... Pedig nagy tételbe gyorsabb lenne mindent a szintjén, pl 300k öntvényt 300k sarjra stb... 2 perc alatt át lehet cserélni, (én pl tegnap csaptatással cseréltám át 160k étert 160k viaszra, 1 perc alatt megvolt...) de sajnos a nagyon nagy többség úgy gondolkozik hogy hu T3 ért dupla mennyiséget kap az milyen jól néz ki, az úgy gyors :) de egyáltalán nem gyors... :) mert ezeket senki nem viszi el és 6 órán át foglalja a kereskedőket... Ez a idő alatt ha mindenki gyártana T1,2,3-at és a szintjén cserélnék akkor simán sokkal nagyobb mennyiségeket lehetne szerezni. Persze ha valaki gyorsítóval tolja a kereskedőket az más, úgy megéri keresztbe, de végtelen gyorsító kell.... Vagy ha 20-30k hiányzik valamihez akkor is jó keresztbe, de nagy mennyiséghez nem! Márpedig rengeteg felemelkedett kell a 18db együtteshez, több millió :) Csak hát mivel túl sokan csinálják keresztbe ezért lényegébe semmi nincs a piacon és ezért kb annak is muszáj ezt csinálni aki nem akarja, és így végül mindenki keresztbe cserél.

Látom a te nagy városod a másik szerveren van, Winyandor-on pont a csodálatos golyók a legértékesebbek, most 32 oldalnyi kérés van kint rá, mázlista aki ezt termeli... Granulátumért 2 oldal kérés van kint, kenőcs (amit én gyártok) pedig a kutyának se kell, általában 6órán át kint vannak, 1ember szokta néha elvinni, és a másik két termékem is pont a legértéktelenebb, T2-ből ezen a szerveren a viasz ami ér valamit, én étert gyártok, szintén nem kell senkinek... T1-ből meg talán tök mind1 is mert egyik sincs a piacon, szóval eléggé megszívtam :( De azért így is haladok, a mag jobban korlátoz.
Oké, akkor ha most egymás másik szerveres helyzetébe képzeljük magunkat, egy fokkal kevésbé rossz. :)
(de köszi az infót, és részvétem+kitartást!)
 

Corenisz

Újonc
Tudja-e valaki, hogy, a fuvola-dob és hegedűegyüttesek csak egyszer használatosak-e és minden alkalommal újat kér a harmónia liget újabb szintre fejlesztéséhez vagy más miatt nincs rendben a mennyiség nálam?
 

Calyr

Veterán
Tudja-e valaki, hogy, a fuvola-dob és hegedűegyüttesek csak egyszer használatosak-e és minden alkalommal újat kér a harmónia liget újabb szintre fejlesztéséhez vagy más miatt nincs rendben a mennyiség nálam?
Egyenleget figyel, rá kell plusszolni. Azaz a 3. szinthez meg kell tartani, ami van, és plusz mindegyikből kell még 2. Aztán a negyedik szinthez majd mindenből +3.
 

Rikari

Veterán
Tudja-e valaki, hogy, a fuvola-dob és hegedűegyüttesek csak egyszer használatosak-e és minden alkalommal újat kér a harmónia liget újabb szintre fejlesztéséhez vagy más miatt nincs rendben a mennyiség nálam?
Az Amuni faj Portáljával analóg a Harmónia-Liget működése. A portál 1. szintről 2-re történő frissítéséhez minden elérhető együttesből 1 kell, ez eddig sima ügy. A portál 2-es szintről 3-ra történő frissítéséhez minden rendelkezésre álló együttesből 2-re van szükséged, de az elsőket elhasználta a 2-es szintre való frissítéshez. Más szavakkal, minden együttesből összesen 3-ra van szükséged a 3. szinthez. Végül a 3. szintről 4-re való frissítéshez mindegyikből további 3-ra van szükség, így összesen 6 db kell minden együttesből ahhoz, hogy a Ligetet maxra húzzuk, ez összesen 18 együttes. Szép mennyiség, szép nagy helyen. :D
A kapacitás növelésének érdekében az sem árt, ha a hangszerkészítőkből nem elégedsz meg 3-3-3 darabbal, hanem ráteszel még 3-3-3-at, hogy minden hangszerkészítődből legyen 6 db. Ez már tisztességes haladást biztosít a számodra a megtermelt hangszerek számát illetően.
Legyél magaddal nagyvonalú a városban lévő helyek felszabadításával, mert utólag meghálálja neked azt, hogy mindent le tudtál tenni annak érdekében, hogy zökkenőmentesen végigvidd a Zenés fajt. Csak lazán...., és ne sajnáld magadtól a Teleportot-Portálprofitot. ;)
 
Utoljára szerkesztve:

Rikari

Veterán
Feladatsort tudtok ?
Minden a meglepetés erejével hat, ami egyáltalán nem rossz, mert miden feladat a techfa alapján köszön rád. Ha Techfán rossz irányba fordulsz és nem a kézenfekvőt kutatod ki előbb, hanem inkább a neked tetszőt, (számodra előnyösebbet), akkor várakoztat. Ilyenkor érdemes irányt váltani mert egymásra épülnek a feladatok a techfa kutatásaival.
A két rendszer összefügg és a feladat egyfajta vezetőszál is a faj teljes feloldásában. Nem mész sokra azzal, ha tudod a feladatsort, mert vagy kevés vagy még az előzetes megvalósításhoz, vagy olyanra pazarlod el a kapacitásaidat, amire szükséged lenne jóval előbb és mire odaérsz addigra lenulláztad magad.
/Mi a testvériségen belül feljegyezzük egy körlevélben, tájékoztatás jelleggel a saját részünkre, de nem csinálunk belőle propagandát, pont azért amit az előzőekben leírtam./
 

Deathfolk

Veterán
Feladatsort tudtok ?
Nekem 52 ig megvan, de ennél sokkal több lesz, viszont Olasz forrásból fordítottam googléval, igy néhol elég értelmetlen... De igazából ahogy Rikari is írta semmi szükség nincs a feladatsorra, én elő se vettem pedig ez már az indulás elött megvolt. A feladatok maguktól meglesznek ahogy halad előre az ember, nincs szükség listára, de azért ide rakom. Én a 42. nél tartok de nem is csinálom tovább mert nincs 620 tartományom és kb 1 hónap mire lesz, addig az egész fejezetet befejezem :D Leszedtem az összes lakóépületet, kellett a hely, mínusz 500k lakosságom van, innen kezdve már nem foglalkozok a feladatokkal, ami meglesz az meglesz ami pedig a lakosság miatt nem , pl ha építeni kéne majd valamit azt így már nem tudom majd megcsinálni stb, akkor ott nekem vége lesz, majd utólag ha jön a következő fejezet akkor átlépkedem a maradékot.


1. Vásároljon 3 tudáspontot - 3 tudáspont
2. 2,000,000 Mana megszerzése - 2 Rúnakőszilánkok
3. Adományoz 1 manát - 1 rúna Ősök nyugvóhelye
4. Használj 10 pillanatot - 35,000 Unurium
5. Haladó felfedező küldetés - 2 pillanat időcsökkentés 8 óra
6. 5,000 szilánk megszerzése - 1 állati eledel
7. Szerezz 75,000 isteni magot - 2 instans anyagesés 20%.
8. Adj 30 Szomszédsegély - 5 boszorkányság ajándék
9. 1 Stílusos köpeny készítése - 3 instans Ősi tudás 5 tudáspont
10. Harmony Grove feloldása - 220,000 Mana
11. Használj 4 pillanatnyi időcsökkentést - 22,000 felemelkedett áru
12. Szerezz 500 zenei ütemet - 30,000 isteni magot
13. Crystal Dune Manufacture Improvement + Szerezzen 25,000 árut a Crystal Dune Manufacture Improvement-től
Kristálygyártás - 4 királyi restaurálás
14. Sárkánytekercsek gyártása + Szerezzen 250.000 árut a
Tekercsmanufaktúra - 2,500 varázslat szilánkok
15. Tündérselyem manufaktúra fejlesztése + 250,000 áru beszerzése a manufaktúrából
of Silk - 4 Táplálási teljesítmény
16. 3 idézés használata - 1 felfedező rúna
17. 610 tartomány teljesítése - 4 időcsökkentő pillanat 2 óra
18. Kutatás inspirálta workshopok - 2 Inspiráló meditáció
19. 1 nyugalom karaffa előállítása - 15,000 ork
20. 40 Vision Vapours megszerzése - 2 Teleportok
21. 250,000 Mana nyerése - 4 instancia Időcsökkentés 1 óra
22. Legalább 4x 44-es szintű labor (a fejezetek mágialaborjai duplán számítanak) - 4
A tápegységek teljesítménye
23. Kutatás Boldog ház és templom - 33,000 felemelkedett javak
24. 1 Aelrindel pezsgőfürdője -1 korty tisztaságot termel
25. Építs egy új kultúra épületet - 2 instancia Ősi tudás 10 tudáspont
26. Search Inspired Residences - 22,000 felemelkedett áru
27. Rendelkezz legalább 10 lakóhellyel a 44. szinten (Mágikus lakóhelyek a fejezetek számánál).
dupla) - 3 pillanatnyi érme eső 15%.
28. Szerezz 150%-os kultúrbónuszt - 5 elvarázsolt ajándék
29. Örökös kereskedelmi megállapodás létrehozása - 5 tekercs örökösödések
30. Hegedűkészítő küldetés - 23,000 obszidián
31. Szerezz 75,000 isteni magot - 5 selyem örökzöldet
32. Keresés fuvolakészítő + saját hegedűkészítő - 23000 Royal Velvet
33. Zenei ütemek beszerzése - 250000 Mana
34. Kutatás Dobkészítő + Saját fuvolakészítő - 23000 Arcane Ink
35. Dobkészítő birtoklása - 3 pillanat anyagesés 15%.
36. Gyűjtsd össze a pengetett hegedűket + Gyűjtsd össze a kürtfuvolákat + Gyűjtsd össze a hordódobokat - 40,000
unurium
37. Valloriai veterán küldetés II - 15000 ork
38. Képezz ki 4000 vallori gárdistát vagy vallori veteránt - 32000 obszidián
39. 100 tudáspont elköltése - 30,000 isteni magok
40. Kutatás inspirálta városháza - 4 Magic Manufacturing
41. Fejleszd a városházát 44. szintre + birtokold az Elixírmanufaktúrát (ha varázspor bónusz)/varázspor (ha drágakő bónusz)/drágakövek (ha drágakő bónusz).
Por bónusz)/Mágikus por (ha drágakő bónusz)/Drágakő (ha Elixír bónusz) 12. szinten - 2 instancia.
Portál nyereség 5%
42. Teljes 620 tartomány - 1 állateledel
43. Elixírmanufaktúra (ha varázspor bónusz)/Mágikus por (ha bónusz).
Gems)/Gems (ha Elixir bónusz) 12. szinten - 2 Profit Instants - 2 Rúna töredékek
44. Durcu dékán tollának előállítása + Madame Merdina tintatartójának előállítása - 32,000 Arcane Ink
45. 9. szintű kereskedő + Elixírgyártás (ha bónusz mágikus por)/mágikus por birtoklása.
Varázspor (ha drágakő bónusz)/Drágakő (ha Elixír bónusz) 20. szinten - 33,000
Holdkő
46. Kutatás Elisir Manufaktúra Aszcendens Hagyományos - 30,000 Silly Soap
47. Elixírgyártás (ha varázspor bónusz)/Mágikus por (ha bónusz).
Gems)/Gems (ha Elixir bónusz) 24. szinten - 5 Elixir relikvia
48. Goblin Ascendant Varázspor Manufaktúra keresése - 30,000 ötvözött gomba
49. Elixírgyártás (ha varázspor bónusz)/Mágikus por (ha bónusz).
Gems)/Gems (ha Elixir bónusz) 28. szinten - 5 Magic Dust relikvia
50. A repedt drágakőgyártás felemelkedő kutatása - 30,000 kozmikus bizmut
51. Elixírgyártás (ha varázspor bónusz)/Mágikus por (ha bónusz).
Gems)/Gems (ha Elixir bónusz) 32. szinten - 5 Gems relikvia
52. Nyisd fel a Rising Production Enhancement-et + Legyen legalább 3 értékes manufaktúra a birtokodban. 34. szinten vagy magasabb szinten - 1 Spectral Stone
 

Rikari

Veterán
A piac az valami rettenet, pláne a keresztáru hegyekkel.
Valóban az, de amiért kifejezetten előnyös a kereskedővel keresztárúzni az az, hogy amit vele cserélsz, rögtön a raktározott mennyiségedet növeli abból az anyagból, amit szeretnél. Nem vagy kiszolgáltatva másoknak, és amíg a piacon punnyad, itt nem bomlik el, mert ahogy feldobtad a Kalaposnak, máris a tiéd és szerencsés esetben be is tudod dolgozni egy fajos épület felhúzásába. Az ilyen gyorsvásárlással leginkább megérős, ha keresztben piacozol.
Más az, amikor a nagybani piacon próbálsz boldogulni, mert az brutálisan rossz, de nagyon meg tudok érteni mindenkit, aki haladni akar és minden árut meg szeretne minél előbb forgatni, hogy kedvezőbben álljon azokból, amire szüksége van.
Én szeretem a Kalapost, táplálom is amíg szükségem van rá, mert segít abban, hogy sok árút, gyorsan beszerezzek. Ha arra várnék, hogy vigyék el a közösségin, akkor olyan lassan haladnék, hogy az már inkább hátramenet lenne, kézifékes berántásokkal. :D
 
Utoljára szerkesztve:
Fent