• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A zene ereje

borisz40

Újonc
"A kihívás ebben a fejezetben az lesz, hogy néhány termelőépületet közvetlenül a manufaktúráid mellett kell elhelyezni, másoknak pedig (közvetlenül vagy közvetve) a portálépülethez kell kapcsolódniuk ahhoz, hogy működjenek."
1-es manu is elég lesz?
Wki-n mikor lesz elérhető?
 

Dallas1975

Felderítő
"A kihívás ebben a fejezetben az lesz, hogy néhány termelőépületet közvetlenül a manufaktúráid mellett kell elhelyezni, másoknak pedig (közvetlenül vagy közvetve) a portálépülethez kell kapcsolódniuk ahhoz, hogy működjenek."
1-es manu is elég lesz?
Remélem, répaföldesnél én is ezt az utat választottam ,nem akartam "szétrobbantani" a fél várost :)
 

sleeky41

Veterán
"A kihívás ebben a fejezetben az lesz, hogy néhány termelőépületet közvetlenül a manufaktúráid mellett kell elhelyezni, másoknak pedig (közvetlenül vagy közvetve) a portálépülethez kell kapcsolódniuk ahhoz, hogy működjenek."
1-es manu is elég lesz?
Wki-n mikor lesz elérhető?
Igen elég ha 1 szintű manut raksz mellé
 

Susanh

Erős harcos
Igen,engem is kidobott a szerver de semmi nem történt…csak mobilos verziónál a kijelentkezés gomb alá betettek egy “delete account” szöveget…ugye nagyon jó helyre,hogy véletlen rálehessen kattintani ..
 

Rikari

Veterán
A XX. faj feladatai (visszatérően) nincsenek mindenütt lefordítva. Nem tartom játékhibának ezért nem oda írtam. Inkább a fajhoz kapcsolódóan küldöm ezt a bejegyzést a moderátor csapatnak, ahogyan azt is, hogy ha lesz egy kis időtök, akkor a Wikire is kerüljön fel a Zene Ereje. Köszönöm a munkátokat előre is. :)
 

Csatolmányok

  • 2022-09-03 07 30 20.jpg
    2022-09-03 07 30 20.jpg
    38,8 KB · Megtekintések: 27

Kira7

Veterán
A XX. fejezetbe megint betették hogy az ősi csodákhoz kutatáshoz kell a vendégfaj árúja is. Értem én hogy lassítani kell az elejének a haladást, de eddig mindegyiket később valamelyik frissítéssel eltörölték , hogy a később oda érő játékosoknak ezzel már ne legyen annyi gondja. A fejezett végére így is egyre jobban unja az ember akkor miért kell ezzel a visszássággal a végén még jobban elvenni a kedvet.....
 

Calyr

Veterán
Ez a fejezet sokkal kisebb szenvedés lesz, mint az előző, szerintem kb. feleannyi idő alatt befejezhető, így én ez most nem látom akkora nagy gondnak - így belefér. :)
 

Erica

Veterán
Sziasztok!
@Calyr -nak teljesen igaza van. Most kezdődött az új faj és munka-suli mellett a tehfa közepén járok. Eddig sima ügy. Aki erre készült, nem lehet neki gond eddig végig szaladni. Egy hónapja termelem az árukat hozzá, cserélgetem, és gyűjtöttem a tudáspontokat. A techfa közepétől lassul be, mert a faji termelés nem halad olyan gyorsan. Az együttesek kicsit döcögősebb. Ha a 3 Készítőből van 4-4-4 db az is halad szépen.
 

Calyr

Veterán
Sziasztok!
@Calyr -nak teljesen igaza van. Most kezdődött az új faj és munka-suli mellett a tehfa közepén járok. Eddig sima ügy. Aki erre készült, nem lehet neki gond eddig végig szaladni. Egy hónapja termelem az árukat hozzá, cserélgetem, és gyűjtöttem a tudáspontokat. A techfa közepétől lassul be, mert a faji termelés nem halad olyan gyorsan. Az együttesek kicsit döcögősebb. Ha a 3 Készítőből van 4-4-4 db az is halad szépen.
Jól láttam, hogy te tettél ki elsőnek 8000-es felemelkedett ajánlatokat? :)
 

Kira7

Veterán
Ez a fejezet sokkal kisebb szenvedés lesz, mint az előző, szerintem kb. feleannyi idő alatt befejezhető, így én ez most nem látom akkora nagy gondnak - így belefér. :)
Sziasztok!
@Calyr -nak teljesen igaza van. Most kezdődött az új faj és munka-suli mellett a tehfa közepén járok. Eddig sima ügy. Aki erre készült, nem lehet neki gond eddig végig szaladni. Egy hónapja termelem az árukat hozzá, cserélgetem, és gyűjtöttem a tudáspontokat. A techfa közepétől lassul be, mert a faji termelés nem halad olyan gyorsan. Az együttesek kicsit döcögősebb. Ha a 3 Készítőből van 4-4-4 db az is halad szépen.
Sziasztok!
Én akkor se értek egyet veletek ez olyan mint ha suliban vizsgázol, te voltál a leggyorsabb és még kérik hogy ezért csinálj meg + 2 feladatott hogy át menj, vagy munkában gyors vagy a munkádba és ugyan azért a fizetésért még menjél be 2+ alkalommal dolgozni minta a többiek. Ami nem korrekt annál ne legyen az hogy belefér ........attól hogy valaki régebb óta játszik vagy jobban haladt mint az átlag ne mindig az legyen büntetve vagy lehúzva, ha már egy játékba ezt elfogadjuk akkor mit vársz a való életbe.....
 

Calyr

Veterán
Sziasztok!
Én akkor se értek egyet veletek ez olyan mint ha suliban vizsgázol, te voltál a leggyorsabb és még kérik hogy ezért csinálj meg + 2 feladatott hogy át menj, vagy munkában gyors vagy a munkádba és ugyan azért a fizetésért még menjél be 2+ alkalommal dolgozni minta a többiek. Ami nem korrekt annál ne legyen az hogy belefér ........attól hogy valaki régebb óta játszik vagy jobban haladt mint az átlag ne mindig az legyen büntetve vagy lehúzva, ha már egy játékba ezt elfogadjuk akkor mit vársz a való életbe.....
Az a furcsa helyzet van, hogy alapvetően egyetértek veled - csak én ezért nem tudok neheztelni a fejlesztőkre, és nem tartom számomra hátrányosnak a jelenlegi helyzetet. Régebben az volt az alapértelmezés, hogy az ősi csodák kikutatása volt a legnehezebb, legtöbb cuccot igénylő technológia. Azaz ez alap irányelv volt a játékban. Ráadásul kötelező jelleggel meg kellett tenni! Ehhez képest már korokkal ezelőtt bejött az a változtatás, hogy az ősi csodák kikutatása már opcionális - ami óriási segítség azoknak, akik nem akarnak ezekkel "szenvedni". És akkor ehhez képest további könnyítés lett, hogy pár csodához nem kell vendégárú, ami még további könnyítés.
Jelenleg most megint kell - de arányaiban nézve, a teljes kor vendégáru termeléséhez képest ez (aktivitástól függően) kb. plusz egy-két hetet jelent csak. Lehet túlságosan triggerelt a bosszú erődje, de ahhoz képest ezt vigyorogva letudom. :)
De amúgy egyetértek veled azzal, hogy jobb lenne vendégáru nélküli csoda kutatás - viszont itt meg nincs olyan "lezáró" tec. mint az előzőnél. Azaz ha lenne olyan, és ahhoz kapcsolódna sok vendégáru kérés, akkor nem tök mindegy, nem ugyanaz a vége? Illetve így nem, mert legalább nincs meg az +2-300 tp-s tech.
 

Susanh

Erős harcos
Csak egy kérdés azokhoz,akik màr felhúztak több fegyvertárat,manut,illetve vendég épületet, honnan van annyi magotok?
 

Calyr

Veterán
Csak egy kérdés azokhoz,akik màr felhúztak több fegyvertárat,manut,illetve vendég épületet, honnan van annyi magotok?
Magot a kereskedőből lehet a legtöbbet gyűjteni. Én unuriumot a Szellemek temploma csodával gyűjtöttem úgy tíz millát, amit a majdnem maxos Vallorián pecséttorony meg is őrzött (úgy csak 2 % a bomlása), így a kereskedővel mehet csakis a mag. Ott meg a begyűjtési bónusz ér sokat, ami az összesített csoda szinttől lehet magas szám (a képlete: főépület szintje * össz. csoda szint), azaz sok maxos csodával és a 3 órás begyűjtésekkel ez a nap végére simán lehet 150-200ezer mag is. Ennyi szinte mindenre elég (én ezért a naplemente tornya csodát nem is használom, de aki még azt is maxolta, még többet gyűjthet és tartalékolhat).
 
Utoljára szerkesztve:

Erica

Veterán
Csak egy kérdés azokhoz,akik màr felhúztak több fegyvertárat,manut,illetve vendég épületet, honnan van annyi magotok?
Szia..folyamatosan gyűjtöttem, jött az eventekből is néha mag. Nem fejlesztettem olyan csodát régóta, ami magot kért, mert sejtettem, hogy sok mag fog kelleni. Ahogy fentebb @Calyr is írta, a kereskedő adja rendesen, így nem kell csak a magot termelnie hiszen a szellemek templomát szinte majdnem maxra húztam azonnal. Az viszont önti az unuriumot.
 
Fent