• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Száműzött Bosszúja

polgarmaercell

Erős harcos
Nagy valószínűséggel ha rákattintasz, a városod egy bazinagy robbanással megsemmisül egy mágikus atomfelhő gombában (vannak erre utaló jelek a játékban, lásd gombafarm, gombák szentélye, ötvözetgomba, ezek tuti nem véletlenek).
Amikor oda jutok, én a biztonság kedvéért teszek egy poroltót a monitor mellé, hátha belobban az is.
Ha kikutattad írj vissza mi lett!
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Az "egy átok és következményei" feladatnál mit kéne tennem? "használj idézéseket", ami az információ szerint a bűbájraktárban található, node ott bűbájok vannak, és azok közül nem is fogad el semmit teljesítésnek.

Mi az idézés? Kinek hogyan sikerült ezen a feladaton átmennie?
 

Deleted User - 373998

Vendég
idézés= idézés a raktárból, elő kell venni 3 cuccot, OK :)
Szia!
A raktárban találhatóak az Idézések. Ezek azok az Itemek, amit a kulturánál tudsz kiváltani, megvásárolni, vagy eventek alatt megnyerni. Ki kell egyszerűen rakni a városba annyi itemet amiennyit a feladat kér.
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Sziasztok, újabb kérdés: amikor a feladat 10 tornyot és 10 tenyészközpontot kér, akkor annak egyszerre kell kint lennie, vagy pipálja a 10 tornyot, utána bonthatom? Helyigény miatt nem mindegy...
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok, újabb kérdés: amikor a feladat 10 tornyot és 10 tenyészközpontot kér, akkor annak egyszerre kell kint lennie, vagy pipálja a 10 tornyot, utána bonthatom? Helyigény miatt nem mindegy...
Szia!
Igen egyszerre kell kint lennie, de a Tornyoknak ha elkészültek nem muszáj csatlakoznia a Bosszú Erődjéhez. Tehát ha egy Torony kész, elrakhatod máshová a városba ahol elfér, de amíg fejlődik csatlakoznia kell a Bosszú Erődjéhez.
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Sziasztok, aki előrébb jár, meg tudja mondani, összesen mennyi fekete anyag kell a bosszú erődje fejlesztéseihez? 1-ről 2-re 24, ezt látom. Utána? Köszi.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok, aki előrébb jár, meg tudja mondani, összesen mennyi fekete anyag kell a bosszú erődje fejlesztéseihez? 1-ről 2-re 24, ezt látom. Utána? Köszi.
Szia!
2ről -3ra 24 db fekete anyag, és 3ról-4-re is 24 db fekete anyag kell.
Kis segítség a fejlesztésekhez.
2021-12-25 (3).png
 

Abab

Újonc
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a Tenyésztési központ termeléséhez melyik Ősi csoda ad bónuszt?
Köszönöm!
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a Tenyésztési központ termeléséhez melyik Ősi csoda ad bónuszt?
Köszönöm!
Szia!
Erre a Virágzó Kereskedőcéh van hatással, mivel a portált, jelen esetben a Bosszú Erődje termelését növeli úgy ,hogy ráhatással van a Tenyésztési központokra is. Csak egy példa: 31-es Virágzó Kereskedőcéh mellett a portál termése (hármas szinten) 182%. Alap termelés céh nélkül: 140% .Egy négyes tenyésztési központ alap termelése pl: az Éjszaka Teremtményeinél 6 órára: 220 db, ez a Virágzó Kerekedőcéh-vel 31-es szinten: 401 db. Nagy a jelentősége ilyenkor ennek a csodának.
 

peltar

Felderítő
Ha már mindenki kérdez, nekem is lenne egy nagyon jó: Miért gondolják a fejlesztők azt, hogy jó ötlet rákényszeríteni minden játékost a harci épületek kötelező felépítésére? Éppen elég baj volt, hogy hosszú éveken át kötelező volt a kaszárnyát fejleszti, ha haladni akartál a történettel, de erről az utóbbi fejezetekben végre leszoktak, és már csak a lebonthatatlansága zavart, erre most bejön a kötelezően felépítendő Kiképzőpálya.És ha jól tippelek a Zsoldostáborral is ugyanaz lenne a helyzet, ha hajlandó lennék engedni a kényszernek.
És nem, ne jöjjön senki azzal, hogy majd ha átlépek a következő fejezetbe, akkor elutasíthatom, mert az nem megoldás, a megoldás az, hogy csak azok a küldetések kötelezőek, amik valóban szükségesek a játék folytatásához. Én pedig több mint hat évig tökéletesen elvoltam katonák nélkül.

Végülis az okosok azt mondják, hét év után ideje munkahelyet váltani, és az utóbbi időben már tényleg csak annak érződik ez a játék....
 

Kira7

Veterán
És nem, ne jöjjön senki azzal, hogy majd ha átlépek a következő fejezetbe, akkor elutasíthatom, mert az nem megoldás, a megoldás az, hogy csak azok a küldetések kötelezőek, amik valóban szükségesek a játék folytatásához. Én pedig több mint hat évig tökéletesen elvoltam katonák nélkül.

Végülis az okosok azt mondják, hét év után ideje munkahelyet váltani, és az utóbbi időben már tényleg csak annak érződik ez a játék....
Szia!
A véleményem szintén az hogy a fő küldetésekben egyre több olyan kötelező feladat van ami nem szükséges a haladáshoz inkább hátráltat mint segít. Volt már 1 felvetésem, ha a végén úgy is el tudom utasítani akkor miért nem lehet közben is? Mert nem "fagolyó" ez volt a lényege válasznak.
Már a 17-s a 18-s fejezetnél se csináltam a feladat sort átlépésnél elutasítottam amit szükségtelennek tartottam és ha úgy van ezt se csinálom. Most ez a lehetőség van csak, ha ebben el tudsz érni változást csak támogatni tudlak:)
 

peltar

Felderítő
Nos, ha nincs válasz, az is valamilyen válasz...
De azért reménykedtem valami kézzelfoghatóbban.
 

Wiccara

Veterán
rákényszeríteni minden játékost a harci épületek kötelező felépítésére?
Szia,

miért kényszerítés..? A kereskedő, a varázsakadémia is kényszerítés..? Nem, ezek a játék alap épületei. Az pedig már a játék elején kiderül, hogy miről is szól Elvenar, nem a 10. fejezetnél akasztanak hasba azzal, hogy rád kényszerítenek három épületet...
Elvenart ne keverjük össze a kapálgatok-piacozok játékokkal! Szerencsére sokkal több lehetőséget rejt azoknál, amit nem kötelező kiaknázni; de az alapokat a játékos érdekében le kell tenni, mert hosszútávon szükség van mindegyikre.
Minden egyes tartománynál, toronynál, bajnokinál ott van a lehetőség az áruval történő megoldásra. Mindamellett, hogy az ottani "harc" inkább egy sakkparti, mint küzdelem :D
Attól, hogy megépíted ezeket ( a varázsakadémia is kötelező, de nem kell használnod...) még nem "kényszerítenek" a használatukra.
Mindenki úgy játszik, ahogy jól esik, ez játék és nem kényszer.
 

Kira7

Veterán
Szia,

miért kényszerítés..? A kereskedő, a varázsakadémia is kényszerítés..? Nem, ezek a játék alap épületei. Az pedig már a játék elején kiderül, hogy miről is szól Elvenar, nem a 10. fejezetnél akasztanak hasba azzal, hogy rád kényszerítenek három épületet...
Elvenart ne keverjük össze a kapálgatok-piacozok játékokkal! Szerencsére sokkal több lehetőséget rejt azoknál, amit nem kötelező kiaknázni; de az alapokat a játékos érdekében le kell tenni, mert hosszútávon szükség van mindegyikre.
Minden egyes tartománynál, toronynál, bajnokinál ott van a lehetőség az áruval történő megoldásra. Mindamellett, hogy az ottani "harc" inkább egy sakkparti, mint küzdelem :D
Attól, hogy megépíted ezeket ( a varázsakadémia is kötelező, de nem kell használnod...) még nem "kényszerítenek" a használatukra.
Mindenki úgy játszik, ahogy jól esik, ez játék és nem kényszer.
Szia!
Azért nem teljesen igaz amit írtál. A Játék elején lehet választani hogy inkább a katonai irányba mész vagy inkább több manut teszel le és tárgyalsz nem harcolsz , ez több fejezetig fajig szépen is ment. Még az ősi csodákat is úgy tetted le úgy fejlesztetted hogy a termelési irányba vagy harci irányba mész el. Majd bejöttek a fegyvertárba az orkok ami miatt fejleszteni kellett azoknak is a fegyvertárakat akik nem harcolnak mert nekik is szükség van az orkokra. Most már ott tartunk hogy rengetegre ( még a vendég faj gyártásához is ork is kell ) , így egyre több fegyvertár is kell. A 17 fejezetnél már a feladatoknál kötelező volt a zsoldostábor ( nem utasítható le, csak ha átlépsz az új fejezetbe) még a kiképző elutasítható volt. A toronynál már magasabb fejezeteknél tárgyalásra isteni magot, unuriumot, mannát stb. kér amit már nem műhelyekbe, manukba gyártasz ( és eleve sose elég :confused: ) , úgy hogy ezeken a szinteken az jár jól aki harcol.
Így ha belegondolsz az járt jobban aki az elején a harcos irányt vette, aki nem ebbe az irányba ment az meg válthat át.
 
Utoljára szerkesztve:

Erica

Veterán
Így ha belegondolsz az járt jobban aki az elején a harcos irányt vette, aki nem ebbe az irányba ment az meg válthat át.
Szia!
Ezt pedig én cáfolom. Ha megnézed, pl: alig van harcot elősegítő csodáim. Első perctől utálom a manuál harcot. Se kedvem, se időm vele carozni a térképen. Az én városom termelő város, és ha az automata harc nem megy, tárgyalok. 5000 pontokat hozom rendszeresen, és ha elég seregem összejön, a duplája is megvan némi törppáncél és a Tűzfőnix segítségével. Tehát nem kell mindenképp harcos várost építeni. (megjegyezném, hogy az árukészletem így is minden árucikkből több millió)
 

Kira7

Veterán
Szia!
Ezt pedig én cáfolom. Ha megnézed, pl: alig van harcot elősegítő csodáim. Első perctől utálom a manuál harcot. Se kedvem, se időm vele carozni a térképen. Az én városom termelő város, és ha az automata harc nem megy, tárgyalok. 5000 pontokat hozom rendszeresen, és ha elég seregem összejön, a duplája is megvan némi törppáncél és a Tűzfőnix segítségével. Tehát nem kell mindenképp harcos várost építeni. (megjegyezném, hogy az árukészletem így is minden árucikkből több millió)
Szia!
A kivétel erősíti a szabályt ;), meg te azért 1 másik szinten vagy:).
Egy átlagos kereskedő városba azért nem jellemző hogy 15 fegyvertár van, mindegyik katonai egységet képző max. szinten van és a legtöbbnél inkább arany vagy vihar főnix van meg. Sokan nem voltam olyan ügyesek vagy szerencsések mit te hogy mind három meg van :).
A tárgyalást a toronynál írtam nem a bajnokságra.........ott azért kicsit másabb mint a bajnokiba.
 
Fent