• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Száműzött Bosszúja

Kira7

Veterán
Mindenkinek cserélnie kell, így ez kb. mindegy szerintem. Bár ha arra gondolsz, az tény, hogy T1-ben és T2-ben is látványosan van "legritkább" cucc.
Nem mindegy , már az érző áruknál is látszott hogy az aktív felhasználók közül elcsúszás van egyes bónuszos termelések felé, ugyan ez jelentkezik a felemelkedett áruknál is. Akkor nem lenne mindegy ha mind három bónuszosból egyformán lenne aktív játékos, de ez nem áll fent látszik a piacon is, míg az egyikből folyamatosan van fent 160-170 oldalnyi ajánlat, a másik kettőből összesen a jó ha 10 van fent.

A kereszt ajanlatok miatt van a legnagyobb szívás. Szóval ha lehet, azt annyira ne hirdessük.
ha a kalapos mondjuk 5szor ennyit cserélne egyszerre, akkor meg el is tudnám fogadni. De ebben a formában inkább kalap szaros, mint kalapos.
Ja, és akkor is meg kell várni azt a 6 órát, míg a szerencsétlen banda visszatér és újra tud adni neked 3xmegengedett mennyiséget.

szerintem a kalapos nélkül is meg lehetett volna oldani az érző áruk 1:1 kereskedését. Csak akarni kellett volna.

Pont ez miatt vannak a kereszt ajánlatok. Majd ha el érsz oda te is ezt fogod csinálni. A tornyokhoz , bosszú erődjéhez 1-s felemelkedett árú kell, ha 1:1-be teszed le a kalaposnál akkor többször kell kereskedned többször 6 óra, viszont kereszt ajánlatba 1 kereskedőnél 6 óra alatt jóval több 1-s árút kapsz. Pl. írtad hogy öntvény és viaszos bónuszos vagy. Viaszért nem sok esélyed van a piacon bármit venned abból van a legtöbb ajánlat, viszont öntvényért tudsz 1-s és 2-s árukat is vásárolni.
Amit írtál ha többet tudnál egyszerre cserélni a kalaposnál akkor már jobb lenne, vagy ha a vendég épületeknél legalább csak az egyikhez betették volna hogy saját bónuszossal tudsz fejleszteni ,letenni, akkor is jobb lenne( kevesebbet kéne kereskedned), de azzal ahogy ment az érzőáruknál nem lenne jobb a kalaposnál most.
 

SirSmithy

Veterán
Nem mindegy , már az érző áruknál is látszott hogy az aktív felhasználók közül elcsúszás van egyes bónuszos termelések felé, ugyan ez jelentkezik a felemelkedett áruknál is. Akkor nem lenne mindegy ha mind három bónuszosból egyformán lenne aktív játékos, de ez nem áll fent látszik a piacon is, míg az egyikből folyamatosan van fent 160-170 oldalnyi ajánlat, a másik kettőből összesen a jó ha 10 van fent.



Pont ez miatt vannak a kereszt ajánlatok. Majd ha el érsz oda te is ezt fogod csinálni. A tornyokhoz , bosszú erődjéhez 1-s felemelkedett árú kell, ha 1:1-be teszed le a kalaposnál akkor többször kell kereskedned többször 6 óra, viszont kereszt ajánlatba 1 kereskedőnél 6 óra alatt jóval több 1-s árút kapsz. Pl. írtad hogy öntvény és viaszos bónuszos vagy. Viaszért nem sok esélyed van a piacon bármit venned abból van a legtöbb ajánlat, viszont öntvényért tudsz 1-s és 2-s árukat is vásárolni.
Amit írtál ha többet tudnál egyszerre cserélni a kalaposnál akkor már jobb lenne, vagy ha a vendég épületeknél legalább csak az egyikhez betették volna hogy saját bónuszossal tudsz fejleszteni ,letenni, akkor is jobb lenne( kevesebbet kéne kereskedned), de azzal ahogy ment az érzőáruknál nem lenne jobb a kalaposnál most.
Pont ott tartok, szóval jelen állás szerint engem halálra szivat a kereszt ajánlatos viaszert ontveny ajánlat. Teljesen felesleges felnezni a piacra, mert csak felb…om magam.
 

SirSmithy

Veterán
Pont ott tartok, szóval jelen állás szerint engem halálra szivat a kereszt ajánlatos viaszert ontveny ajánlat. Teljesen felesleges felnezni a piacra, mert csak felb…om magam.
Szóval az érző áruk kiegyensulyozottsagat lehetett kompenzálni azzal, h az ember vagy elf fia nagyobb mennyiséget kitett a piacra, és nagy eséllyel mire újra belépett, addigra elvitte valaki. Akar több százezres tételt is.
jelen esetben a felemelkedett termékek esetében nálam maximum 5x4600 termek mehet a piacra 6 óránként (ha nem viszi el senki egyből). Így aztán rohadtul nem lehet rossz szájíz nélkül játszani.
raadasul a városom mind a 2 legtöbbet gyártott termeket gyártja. Szóval ez a kereskedő megoldás nagyon hülye ötlet volt.
 

Burney

Felderítő
Sziasztok!
A fejezet feladatsorát meg lehet találni valahol??
Csak azért kérdezem mert most jutottam el oda hogy 10 Torony és 10 Tenyésztési letétele, naná hogy egyszerre kéri!!
Nem kicsit vágott mellbe a felismerés, hogy most mi a fakkot töröljek majd hogy mindez elférjen :eek::oops:
Ahogy felmértem a helyzetet rájöttem hogy lesz idő kitalálni mert mire összejön az a 420.000 hiánycikk virág vagy mi a Tenyésztési telepekhez, addig el leszek akár lakosok meg kúltúra nélkül is, mást úgysem tudok majd csinálni mellette.
Csak az érdekelne hogy lesz még valami hasonló "cuki" feladatocska, az amúgy is lassú és nehéz haladás során???
 

Erica

Veterán
Sziasztok!
A fejezet feladatsorát meg lehet találni valahol??
Csak azért kérdezem mert most jutottam el oda hogy 10 Torony és 10 Tenyésztési letétele, naná hogy egyszerre kéri!!
Nem kicsit vágott mellbe a felismerés, hogy most mi a fakkot töröljek majd hogy mindez elférjen :eek::oops:
Ahogy felmértem a helyzetet rájöttem hogy lesz idő kitalálni mert mire összejön az a 420.000 hiánycikk virág vagy mi a Tenyésztési telepekhez, addig el leszek akár lakosok meg kúltúra nélkül is, mást úgysem tudok majd csinálni mellette.
Csak az érdekelne hogy lesz még valami hasonló "cuki" feladatocska, az amúgy is lassú és nehéz haladás során???
Kedves Burney!
Nem nehéz megcsinálni, hiszen a tornyokat nem kell mindet a Bosszú Erődjéhez pakolni. (persze, így is kell pár cuccot a raktárba tenni, de csak kis időre) Amit elfogadott és érintkezett a Bosszú Erődjével, elrakhatod a városodba akárhová is. A lényeg, hogy érintkezés után amíg nincsen kész a 10 torony, lent legyen a városodba. Ez után a feladat után nem lesz ilyen drasztikus feladat már. Fontos, hogy a Tornyokkal legyen kész 72 db fekete anyag, utána a tornyok sem kellenek. Ennyi kell összesen a Bosszú Erődje fejlesztéséhez. Viszont 10-12 db Búgatóközpont(tenyésztési) legalább kell 4 es szinten, hiszen akkor lehet csak haladni. Bármi kérdésre szívesen válaszolok.
Még valami: ha egy tornyot leraktál, nem kell megvárni amíg kész, lehet törölni azonnal, törlés után az anyag jóvá íródik evvel is időt lehet spórolni. Mind a fehér, és mind a fekete anyagoknál.
 

Burney

Felderítő
Kedves Erica!
Köszi az információkat!! Újratervezés és a fő csapásirány megvan ;):D
Akkor nem strapálom magam egyenlőre a feladattal, csak a tornyokra gyúrok, hogy a fekete anyagok meglegyenek. Addig gyártom a sok érző árut a techfához, aztán tudok több helyet csinálni ha a magos épületeket elpaterolom az útból :) Gyűjtögetem a felemelkedett árukat ha oda kerül a sor legalább úgy érezzem haladok is ;)
Ha jó leszek 10-12 Tenyésztésivel akkor a Karácsonyi ajándékom, a fejezet lezárása lesz :oops::D:D
 

Erica

Veterán
Kedves Erica!
Köszi az információkat!! Újratervezés és a fő csapásirány megvan ;):D
Akkor nem strapálom magam egyenlőre a feladattal, csak a tornyokra gyúrok, hogy a fekete anyagok meglegyenek. Addig gyártom a sok érző árut a techfához, aztán tudok több helyet csinálni ha a magos épületeket elpaterolom az útból :) Gyűjtögetem a felemelkedett árukat ha oda kerül a sor legalább úgy érezzem haladok is ;)
Ha jó leszek 10-12 Tenyésztésivel akkor a Karácsonyi ajándékom, a fejezet lezárása lesz :oops::D:D
Még egy jó tanács! A Virágzó Kereskedőcéh nagy fontossággal bír. Ha ez nincs lent, kicsit tovább tart a faj, hiszen ez a csoda most szinte a dupla termelést biztosítja magasabb szinten. Ergo aki teheti húzza a céhet a magasba.
Csak egy példa: 31-es Virágzó Kereskedőcéh mellett a portál termése (hármas szinten) 182%. Alap termelés céh nélkül: 140% .Egy négyes tenyésztési központ alap termelése pl: az Éjszaka Teremtményeinél 6 órára: 220 db, ez a Virágzó Kerekedőcéh-vel 31-es szinten: 401 db. Nagyon fontos csoda, és a jövőre nézve is fontos lesz.
 
Utoljára szerkesztve:

SirSmithy

Veterán
Még egy jó tanács! A Virágzó Kereskedőcéh nagy fontossággal bír. Ha ez nincs lent, kicsit tovább tart a faj, hiszen ez a csoda most szinte a dupla termelést biztosítja magasabb szinten. Ergo aki teheti húzza a céhet a magasba.
Csak egy példa: 31-es Virágzó Kereskedőcéh mellett a portál termése (hármas szinten) 182%. Alap termelés céh nélkül: 140% .Egy négyes tenyésztési központ alap termelése pl: az Éjszaka Teremtményeinél 6 órára: 220 db, ez a Virágzó Kerekedőcéh-vel 31-es szinten: 401 db. Nagyon fontos csoda, és a jövőre nézve is fontos lesz.
A legfontosabb része a fajnak, h tudd fejleszteni a tenyésztőfarmokat. Ahhoz pedig kell a hülye kereskedő.
Ma konkrétan 24ezer cuccot tudtam eddig cserélni. Azon tűnődöm csak, h mikorra lesz meg az a milliocska cucc a fejlesztésekhez. Szóval nagyon mérges vagyok erre az idióta megoldásra.
 

SirSmithy

Veterán
És meg egy rohadt global chat sem létezik, ahol lehetne partnert találni a cserékhez.
Igen, tudom! Tesosagon belül… aha, ha lenne nekik
 

Kira7

Veterán
A legfontosabb része a fajnak, h tudd fejleszteni a tenyésztőfarmokat. Ahhoz pedig kell a hülye kereskedő.
Ma konkrétan 24ezer cuccot tudtam eddig cserélni. Azon tűnődöm csak, h mikorra lesz meg az a milliocska cucc a fejlesztésekhez. Szóval nagyon mérges vagyok erre az idióta megoldásra.
Szia!
Ez nem véletlenül van így ,csak a fejezet címét írták kicsit el...ez igazából A "fejlesztők" bosszúja ....
 

Deathfolk

Veterán
Szia!
Ez nem véletlenül van így ,csak a fejezet címét írták kicsit el...ez igazából A "fejlesztők" bosszúja ....
Ez jó :D Amúgy van benne valami, szerintem megunták hogy egyesek túl gyorsan fejezték be a fejezeteket és nem tudtak olyan gyorsan új fejezeteket fejleszteni mint ahogy sokan haladtak, és ezért most direkt jól belassították....

Ennek ellenére már bőven vannak akik befejezték, igaz gyémánttal, de kb 2 hónap és én is befejezem és 1db gyémántot nem használtam és nem is fogok! Én csak területre költök gyémántot. 1 kicsit már az előző 2 fejezet is lassabb volt mint a korábbiak de ez most nagyon lassú, a régebbieket meg kb 1 hónap alatt csináltam meg, viszont én a feladatokat nem csinálom, semmi értelme a gagyi ajándékok nem érdekelnek, mikor jön az új fejezet elutasítom a régieket azt kész :)
Amúgy én a játéknak azt a részét szeretem a legjobban mikor befejezem az aktuális utolsó fejezetet és végre nincs semmi kutatni való, és teli építhetem az egész várost azzal amivel én akarom és nem kell a vendégnép dolgaival foglalkozni, engem nem zavar ha nem jönne azonnal új fejezet, ez a sok event is kezd már idegesíteni, hagyhatnák a játékost 1 kicsit élni a városába és nem állandóan valami felé hajtani. Bár tudom vannak játékosok akik meg azonnal megunják ha nincs valami új kötelező tenni való...
 

Ferenc99

Erős harcos
Lassan a végéhez közeledek ( 3 kutatás még ) , íme egy kép ahogy ígértem . kényelmesen lassan lehet haladni , de ki kell élvezni :
10 db tenyésztési központ , 3 fény tornya és 3 sötétség tornya :)
A manatermeléshez rájákat használtam 13 db ot elbájolva és így kb. napi 1 milla volt a termelés , aztán leszedtem amikor már nem kellett .
A száműzött bosszúja.jpg
 

Ferenc99

Erős harcos
Sajnálom , hogy nem élvezitek ezt a játékot . Ám ha ez így van el kellene gondolkodni van e dolgotok vele .
 

Ferenc99

Erős harcos
Talan a tobbi reszet elvezzuk es a tesosagi cimbikkel jatszani szinten... ez nem fordult meg a fejedben? De nem latom igazabol ertelmet annak, hogy mestergesen ilyen hosszura huzzuk az utolso technologiakat...
Olvasd el a topic címét , nem a többiről van szó hanem erről a fajról . Milyen mesterséges dologról írsz ?
 

Burney

Felderítő
Hááát én 15 tenyésztési központtal levakarom az arcomat már. Szörnyű egy élmény az utolsó 3 technológiához letermelni a cuccot. Abszolút nem érzek motivációt, h 6 óránként belepjek begyűjteni.

15 tenyésztésit 4-es szintre húzni az is szép teljesítmény, én a 10-el vért izzadtam annyi manna kell hozzá. A kereskedőnél gyorsabban összevadásztam hozzá s cuccot, mint a mannát megtermeltem ;)
A tenyésztésikben a termeléssel nincs gondom, az nem olyan lassú mint a hajós projekt volt.
Igaz néha kissé unalmas, de közben mindig van valami event amivel elüthetjük az időt :D
 
Fent