• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Száműzött Bosszúja

A "lejáró épület" mit takar ? pl: kereskedelmi állomás, dzsin ?
Ezek eladásából kaunk v.mit, ami mihez is kell ?
köszike
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszönjük türelmeteket, a fejezet mostantól elérhető!
 

Erica

Veterán
Wikin mikor lesz elérhető a száműzött bosszúja?
Szia!
Még igaz nincs fent, valószínű a fordítók dolgoznak rajta.
Ha bármi kérdésed lenne, és tudom is a választ szívesen segítek az új fajnál.
Első körben, biztosan láttad, hogy szinte mindenhez is Unurium kell. Javaslom, a Szellemek Templomát amilyen magasra csak lehet feltornázni, mert nem fogtok haladni.
Az új faji termelők, mint pl: a Sötétség Tornya, és a Fény Tornya( ez utóbbi fejleszthető a Sötétség Tornyára) időkorlátos termelők, amikor azt eladod, lesz Fehér anyagod, és Fekete anyagod. A feladatban fogja is kérni majd, hogy add el.
Egyelőre ennyi,.....kezdésnek.
 

sleeky41

Veterán
Szia!
Még igaz nincs fent, valószínű a fordítók dolgoznak rajta.
Ha bármi kérdésed lenne, és tudom is a választ szívesen segítek az új fajnál.
Első körben, biztosan láttad, hogy szinte mindenhez is Unurium kell. Javaslom, a Szellemek Templomát amilyen magasra csak lehet feltornázni, mert nem fogtok haladni.
Az új faji termelők, mint pl: a Sötétség Tornya, és a Fény Tornya( ez utóbbi fejleszthető a Sötétség Tornyára) időkorlátos termelők, amikor azt eladod, lesz Fehér anyagod, és Fekete anyagod. A feladatban fogja is kérni majd, hogy add el.
Egyenlőre ennyi,.....kezdésnek.

Köszönöm a segítséget már az angoloknál és olaszoknál nagyon jó stratégiákat olvastam csak nem mindenki ismeri azokat az oldalakat és ezért kérdeztem rá :) hogy itt mikor tudják majd berakni.

A bétán is fent vagyok és sokat lehet ott is tanulni mit hogy érdemes lerakni és termelni.

Ezen az oldalon megtudod nézni mi kell összesen ( unurium, manna, platina stb. ) a 19 fejezethez

Most például a tenyésztési központról raktak be képet hogy érdemes lerakni, ide rakom hát ha másnak is segít az elrendezésnél
A portál út 1 kocka 450 ezer mannát kér ezért nem mindegy mennyit kell lerakni

1638010206340.png
Az angol wikin meg már végig is néztem a leírást mert ott már fent van
 
Utoljára szerkesztve:

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Wikin mikor lesz elérhető a száműzött bosszúja?

Szia!

Érkezik a hétvége folyamán, sajnos még nem kaptunk meg minden hozzá szükséges anyagot, illetve elég sok minden volt mostanság ami miatt sajnos nem erre tudtunk fókuszálni, de igyekszünk minél előbb kihozni. :)
 

Calyr

Veterán
Mit értsek az "Eljött a vég. A remén utolsó szikrája is kialudt. Beköszön az elkerülhetetlen. Micsoda borzalmas véget ér majd egykor dicső városunk" alatt
Nagy valószínűséggel ha rákattintasz, a városod egy bazinagy robbanással megsemmisül egy mágikus atomfelhő gombában (vannak erre utaló jelek a játékban, lásd gombafarm, gombák szentélye, ötvözetgomba, ezek tuti nem véletlenek).
Amikor oda jutok, én a biztonság kedvéért teszek egy poroltót a monitor mellé, hátha belobban az is.
 
Fent