• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix kultusz

Jocek73

Újonc
Szia,
nem érdekeltek a fődíjak, már az elején a mai napi díjat néztem ki, 20 db nagy láda nyitása volt a terv. A napidíjak ,meg az áldások,TP-k mellett annyiszor adott 200 meg 140-es égesszenciát, hogy csak úgy röpködtek a tollak, és így meglett a 2. és a 3. fődíj is. Egy sima, nem duplázós napon.
Csupán arra akartam utalni,hogy a matekba vegyük bele az "újra-táblát" is, hisz ilyenkor a tollat megadja, de vagy nem veszítesz semmit, vagy még nyersz mellé égesszenciát, vagyis előrébb vagy!

Ha már matek, meg esélyek. Nekem az jött ki a számolgatásból, hogy aki a fődíjakra hajt pénz nélkül, az a kis tojással jár jobban mint a közepessel vagy a naggyal. Persze csak matematikai alapon, ha az eszencia nyitás pontosan a megadott % szerint történne. A szerencse faktor nélkül.
 

Xenia

Veterán
Hi, az én Kívánságkutam a 3. nap végén adott először gyémántot. Ezzel az aránnyal maximálisan ki lennék békülve ez több mint 300 gyémánt a 100 alatt :)
Gratulálok :)
Nálam is "megtört a jég" végre. Tegnap este az egyiken, ma reggel a másikon sikerült végre a 10-10 gyémánt. Kíváncsian várom, hogy a harmadikkal mi lesz a helyzet.
 

DeletedUser3603

Vendég
Kívánságkút tulajok figyelem :)
Nálatok se lehet "Mágikus Műveltség" bűbájt használni ezen a kulturális épületen...?
Költői lenne a kérdésem, hogy ezt vajon miért nem...?
Nem írnám elhamarkodottan hibának, meggyőzhető vagyok ;):cool:

Sziasztok!
Engem inkább az zavar, hogy szomszédi segítséget sem lehet rá nyújtani. :(
Üdv, Fly
 

Vicacica1

Erős harcos
Kívánságkút tulajok figyelem :)
Nálatok se lehet "Mágikus Műveltség" bűbájt használni ezen a kulturális épületen...?
Költői lenne a kérdésem, hogy ezt vajon miért nem...?
Nem írnám elhamarkodottan hibának, meggyőzhető vagyok ;):cool:

Szia
Nálam sem lehet...Érdekes mert a másik épületeken amit most nyertem lehet...
Talán a gyémánt miatt van..?!
 

DeletedUser2853

Vendég
...Hogy kinek érné meg azaz épület: mindazoknak akiknek az egyéb nyeremények is jól jönnek, és ha esetleg esne gyémánt az hab a tortára.:):)
...
és havi lebontásba kíváncsi lennék a nyeremény % -os alakulására, akár privátban, vagy a fórumon):cool::cool:
...
Nekem még jól jön a TP is,
a kapott gyémántok segítségével pedig hamarabb megszerezhetem a következő építőket.
A hozzászólásban frissíteni fogom a statisztikát, ezért idéztelek.

Kíváncsian várom, a beharangozottnak megfelelően
lesz-e 10% a gyémánt és a TP előfordulási aránya.
A többi jutalom engem inkább csak zavar, mert miattuk kell útcsatlakozás a kúthoz.

Az event végéig kapott kívánságkút-jutalmak gyakorisága százalékban:
- gyémánt: 10,3 %
- TP: 6,4 %
- áruk összesen: 32,0 %
- alapanyag: 27,6 %
- arany: 23,6 %

(A kerekítések miatt a százalék értékek összege nem kereken 100.)

Sok szerencsét az eszencia-átváltásokhoz!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3108

Vendég
Ma nagyon elakadtam...Idő igényes a feladatom,rá fog menni az egész napom...:(:(:(
Szia,
Nincs meg Neked a feladatsor, hogy előre tudj dolgozni?
Keresd itt a fórumon @Kiralyno hozzászólásait, az aláírásában találsz egy linket, ahol megtalálod a feladatsort, és minden érdemleges tudnivalót az aktuális event-ről, magyarul. Ezúton is köszönet érte, @Kiralyno ! :)
Szép napot! :)
 

DeletedUser3876

Vendég
Sziasztok tudom kaptam választ a kristály szerzesre de sajna meg igy se tudok rájönni meg egyszer válaszolnátok bocsi esköszi
 

DeletedUser683

Vendég
Kívánságkút tulajok figyelem :)
Nálatok se lehet "Mágikus Műveltség" bűbájt használni ezen a kulturális épületen...?
Költői lenne a kérdésem, hogy ezt vajon miért nem...?
Nem írnám elhamarkodottan hibának, meggyőzhető vagyok ;):cool:
Meggyőzően tudom megírni, hogy nem tudom. :D Amúgy azért, mert jelenleg nem támogatható. Utólag ez lehet, hogy változik, ahogy korábban is volt rá példa, mivel a 4 kockányi kultúrépületek már támogathatóak voltak eddig, ez pedig 9 kockányi, de erre mérget ne vegyen senki, mert a méreg nem egészséges, ...mondják. :D
(szerk. mivel ideiglenes épületnek számít, így valószínűleg nem lesz támogatható, mert azok tán nem szoktak olyanok lenni, mint amilyenek most nem. :p :D )
 

Vicacica1

Erős harcos
Szia,
Nincs meg Neked a feladatsor, hogy előre tudj dolgozni?
Keresd itt a fórumon @Kiralyno hozzászólásait, az aláírásában találsz egy linket, ahol megtalálod a feladatsort, és minden érdemleges tudnivalót az aktuális event-ről, magyarul. Ezúton is köszönet érte, @Kiralyno ! :)
Szép napot! :)

Köszönöm a segítséget neked és természetesen a Királynőnek is...Eddig sajnos nem figyeltem a táblázatot..:(
Sajnos el vagyok maradva az épület fejlesztéssel és a technológiával is és most ez okoz némi idő kiesést amíg pótolni tudom...
Köszi még egyszer,ezután figyelni fogom én is tényleg nagyon szuper...További szép napot...:)
 

DeletedUser683

Vendég

nlstemplar

Veterán
Szerintem ha most nem támogatható akkor 100 nap után se lesz az.
Simán hiba lesz, nyugodtan lehet jelenteni.
Semmi se indokolja, hogy nem támogatható és nem rakható rá Mágikus műveltség bűbáj, a kultúra adáson kívül másra nem hatnának.
 
Fent