• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix kultusz

DeletedUser929

Vendég
Nálam azóta sem írja hogy duplázós nap lenne.

A másik: PC rendesen tudom begyűjteni a lepottyanó égesszenciákat míg mobilon ki-be kell lépkedni, hogy előkerüljenek.
 

Xenia

Veterán
Gratula a kúthoz...nekem a Bétán 3 lett 4 húzásból,és ma reggelre várt a 10 gyémánt.Ha csak egyik kút adja,már jó.Itt is lett, ha lebontom a manifesztációkat kirakom,mert nagyon csecse a grafikája.♥
Persze tudjuk,sok esetben nem azt ajándékozza amire vágyunk.....NÉZZ MEG
Köszi :)
Már nem is csodálkozom. Este 326 elixír az elsőn, tehát lett változás. Már bizakodó vagyok ;).
A másodikon is elkezdte 3233 kalapáccsal :D .
 

Susanh

Erős harcos
Kimatekoztam, és esélyem sem lesz a 2. fődíjra...:( Akkor sem, ha mostantól csak duplázósakat nyitnék... Jól jönne valami tuti, mert eddig semmilyen napidíjat nem nyertem.o_O
De jó ilyet olvasni ..:) bocsi, de örülök egy picit,hogy nem csak én vagyok így hogy ló....sem esik ki :(
 

DeletedUser3869

Vendég
De jó ilyet olvasni ..:) bocsi, de örülök egy picit,hogy nem csak én vagyok így hogy ló....sem esik ki :(
Ha jól látom, már pedig így van, vagy a három nagy díj feloldására törekszik valaki( és akkor is csak a duplázós napokon nyit, esetleg még 1-2 napi díj belefér) , vagy a napi díjakból csemegézget . Bocsi kifelejtettem még egy lehetőséget a zsebbenyúlást :(
Sajna, de ez így van kitalálva :(
 

Susanh

Erős harcos
Ha jól látom, már pedig így van, vagy a három nagy díj feloldására törekszik valaki( és akkor is csak a duplázós napokon nyit, esetleg még 1-2 napi díj belefér) , vagy a napi díjakból csemegézget . Bocsi kifelejtettem még egy lehetőséget a zsebbenyúlást :(
Sajna, de ez így van kitalálva :(
Ma is kinyitottam 6 tojást, meg majd lesz nemsokára még1 de megháborodok ha megint pénzeső vagy gyorsító lesz... :(:mad:
 

Wiccara

Veterán
vagy a három nagy díj feloldására törekszik valaki( és akkor is csak a duplázós napokon nyit, esetleg még 1-2 napi díj belefér) , vagy a napi díjakból csemegézget
Szia,
nem érdekeltek a fődíjak, már az elején a mai napi díjat néztem ki, 20 db nagy láda nyitása volt a terv. A napidíjak ,meg az áldások,TP-k mellett annyiszor adott 200 meg 140-es égesszenciát, hogy csak úgy röpködtek a tollak, és így meglett a 2. és a 3. fődíj is. Egy sima, nem duplázós napon.
Csupán arra akartam utalni,hogy a matekba vegyük bele az "újra-táblát" is, hisz ilyenkor a tollat megadja, de vagy nem veszítesz semmit, vagy még nyersz mellé égesszenciát, vagyis előrébb vagy!
 

DeletedUser3869

Vendég
Szia,
nem érdekeltek a fődíjak, már az elején a mai napi díjat néztem ki, 20 db nagy láda nyitása volt a terv. A napidíjak ,meg az áldások,TP-k mellett annyiszor adott 200 meg 140-es égesszenciát, hogy csak úgy röpködtek a tollak, és így meglett a 2. és a 3. fődíj is. Egy sima, nem duplázós napon.
Csupán arra akartam utalni,hogy a matekba vegyük bele az "újra-táblát" is, hisz ilyenkor a tollat megadja, de vagy nem veszítesz semmit, vagy még nyersz mellé égesszenciát, vagyis előrébb vagy!
Bocsánat, de kihagytam a felsorolásomból a "szerencse lányait" akiknek leggyakrabban a legkisebb esélyű 200-as égeszenciát adja a szerver LOL a hét létező nyereményből a legjobbat, hogy nekik legyen igazuk LOL
Végül azzal zárnám, hogy már csak azt magyarázzátok meg a tudatlanoknak, hogy is van ez? INGYEN játék a szegényeknek( több éves fejlesztés-felügyelet-javítgatás, reklámozás, szerverdíj, munkabér...) , vagy egy jól működő biznyák???
 

Vicacica1

Erős harcos
Szia,
nem érdekeltek a fődíjak, már az elején a mai napi díjat néztem ki, 20 db nagy láda nyitása volt a terv. A napidíjak ,meg az áldások,TP-k mellett annyiszor adott 200 meg 140-es égesszenciát, hogy csak úgy röpködtek a tollak, és így meglett a 2. és a 3. fődíj is. Egy sima, nem duplázós napon.
Csupán arra akartam utalni,hogy a matekba vegyük bele az "újra-táblát" is, hisz ilyenkor a tollat megadja, de vagy nem veszítesz semmit, vagy még nyersz mellé égesszenciát, vagyis előrébb vagy!

Szia Wiccara
De szuper,picit irigy vagyok...Nekem jó napom van ha összejön a húsz toll...De mindennek nagyon örülök és élvezem a játékot...
 

Susanh

Erős harcos
Előreláthatólag lehet tudni mikor lesz a következő event?? XD hátha abban nagyobb szerencsém lenne :):rolleyes:
 

creatin

Erős harcos
Csupán arra akartam utalni,hogy a matekba vegyük bele az "újra-táblát" is, hisz ilyenkor a tollat megadja, de vagy nem veszítesz semmit, vagy még nyersz mellé égesszenciát, vagyis előrébb vagy!

Jó nagy adag szerencse faktor (vagy valós pénz nélkül) nélkül a 3. fődíj elérhetetlen. A matek a számok világa, a szerencsés játék pedig örömteli, ha bejön!
 

LestaR

Erős harcos
Szia,
annyiszor adott 200 meg 140-es égesszenciát, hogy csak úgy röpködtek a tollak, és így meglett a 2. és a 3. fődíj is.
Csupán arra akartam utalni,hogy a matekba vegyük bele az "újra-táblát" is, hisz ilyenkor a tollat megadja, de vagy nem veszítesz semmit, vagy még nyersz mellé égesszenciát, vagyis előrébb vagy!

Nem modom, hogy szerencsés vagy, mert abban nem igen hiszek, inkább ügyesen nyitogattad a ládákat.:rolleyes:

Esetemben kb. 13 ládát nyitottam, abban egy darab "újra" sem volt.. Nem panasz, csak tény megállapítás, cserében viszont az általam kinézett cuccok estek, ahogy kell...
Bár így már nem túl esélyes a 3. díj, de ha még lesz v. 3db a 20. napí nyereményből, akkor már megérte, hogy csináltam az eventet, szerintem minden okom meg van, hogy bizakodjak. :)

A maradékot meg, elszórakozom egy lakos-kultis cuccra, ha tesznek bele..:cool:
 
Fent