• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix-kultusz gyülekezője

Calyr

Veterán
Biztosan nem olvasta végig a leírást az elején , be is másoltam a két főnix ereklyés képnél olvasható , de ez nem igaz , hogy félre akart informálni vagy át akart verni .
Ha Red Bere meg páran és én is 1X összedugnánk a fejünket elképesztő dolgokat tudnánk kihozni a játékból .
Mindegyikőtök 1 szelet tudás és ha egy tortává állítanánk össze nagyon fincsi lehetne , béke :)
Ezt jópáran meg is csinálják, csak a fórumon tapasztalható kicsinyességek miatt eszük ágában nincs ezeket ide leírni.
(apropó, mikor írod már meg, melyik szerveren van az a szuper városod? :) )
 

Calyr

Veterán
Lényeg, hogy neked van, Te ki tudod használni a többi meg le van Szrva. Gratulálok, igazán kedves :)
Tudod, hogy megy ez, többféleképpen előrébb lehet jutni. Van az az ódivatú módszer, amikor fel sem merül, hogy a másiknak keresztbe kellene tenni, vagy tisztességes versenyben győzzön a jobb, vagy eleve nincs is efféle versengés, mert a játék a lényeg. Aztán meg van olyan is, amikor valaki elkezdni letaposni a körülötte állókat... végül, is úgy is lehet majd győztes. :(
 

Deleted User - 204368

Vendég
Talán nem kellene akkora meggyőződéssel mondanod a válaszokat, ha egyszer fogalmad sincs róla, hogy mi van. Ha valamit nem tudsz, akkor inkább hallgass, mint hogy átverj másokat...
én nem állítom h tökéletes vagyok. engedd meg h tévedjek. kösz
 

Deleted User - 204368

Vendég
Lényeg, hogy neked van, Te ki tudod használni a többi meg le van Szrva. Gratulálok, igazán kedves :)
pontosan. én se sírok ha vkinek olyan dolga van ami nekem nincs. sok ideje csinálom a tornyot vki már 7 db varász lakóépületet kapott más meg 1et. ez igazságos? nem. érdekel vkit? nem. én nem a vörös kereszt vagyok h simogassam az emberek buksiját h "persze h megkapod ne dolgozz megérte keményen".
 

Erica

Veterán
pontosan. én se sírok ha vkinek olyan dolga van ami nekem nincs. sok ideje csinálom a tornyot vki már 7 db varász lakóépületet kapott más meg 1et. ez igazságos? nem. érdekel vkit? nem. én nem a vörös kereszt vagyok h simogassam az emberek buksiját h "persze h megkapod ne dolgozz megérte keményen".
De ki az a Viki?
Idézem-" én se sírok ha vikinek olyan dolga van ami nekem nincs,sok ideje csinálom a tornyot viki már 7 db varász ........"
TE ÉRTED EZT??,
 

Deleted User - 204368

Vendég
De ki az a Viki?
Idézem-" én se sírok ha vikinek olyan dolga van ami nekem nincs,sok ideje csinálom a tornyot viki már 7 db varász ........"
TE ÉRTED EZT??,
úgy hívják h elgépelés. vki. értem h nem érted de nem értem h miért nem érted, érted?
 

Deleted User - 204368

Vendég
sose értettem miért kell vkit gonosznak beállítani. igen én nem vagyok túl kedves vagy megengedő ilyen téren. na és? nem lehet saját véleményem anélkül h ne lennék beállítva gonosznak v önzőnek? nincs befolyásoló tényezőm a játékra és nektek sincs. amit megtanulhattunk az idők során a fórumról az az h a fejlesztőket nem igazán érdekli a visszajelzésünk
 

Calyr

Veterán
sose értettem miért kell vkit gonosznak beállítani. igen én nem vagyok túl kedves vagy megengedő ilyen téren. na és? nem lehet saját véleményem anélkül h ne lennék beállítva gonosznak v önzőnek? nincs befolyásoló tényezőm a játékra és nektek sincs. amit megtanulhattunk az idők során a fórumról az az h a fejlesztőket nem igazán érdekli a visszajelzésünk
Elég szépen össze tudod kutyulni a dolgokat, amikor sérelmezel valamit. Ez valóban egy nyílt fórum, ahol mindenki elmondhatja a véleményét. Te is. De ahogy te elvárod, hogy ez legyen tiszteletben tartva (jogosan), neked is tiszteletben kellene tartanod, hogy ha olyat írsz, ami másoknak nem tetszik, arról meg másoknak lehet véleménye, és le is írhatják.
Ha ennyire nem érdekel, hogy mások mit gondolnak, csak a saját véleményed, akkor miért reklamálsz, ha reakciót kapsz? Mert itt az a kulcsmomentum, hogy senki nem áll beléd alapból - csak néha reagál arra, amit és ahogyan csinálsz itt. Nem tetszik? Csinálj mást és máshogy.
És ebben a témában teljesen lényegtelen, hogy a fejlesztők mit kezdenek a visszajelzéseinkkel, ez alapvető netikett ismeret, és közösségi íratlan szabályok elfogadásának kérdése.
 
Utoljára szerkesztve:

Brjns

Tag
ezen az eventen csak új ereklyét tudsz szerezni
Hát az elvengems szerint , 3 küldiért is ad 1-1 db 2019 főnix ereklyét, azaz összesen 3 at. Ami igen nagy lelkűség, meg az is hogy az 1 éve kezdőkkel barkácsoltatja a főnix épületeket, amikhez ezekszerint nem sok fejlesztőt ad, pedig 3 féle főnix is volt, van. De minek ha egyet sem lehet fejlődésnek indítani?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Elég szépen össze tudod kutyulni a dolgokat, amikor sérelmezel valamit. Ez valóban egy nyílt fórum, ahol mindenki elmondhatja a véleményét. Te is. De ahogy te elvárod, hogy ez legyen tiszteletben tartva (jogosan), neked is tiszteletben kellene tartanod, hogy ha olyat írsz, ami másoknak nem tetszik, arról meg másoknak lehet véleménye, és le s írhatják.
Ha ennyire nem érdekel, hogy mások mit gondolnak, csak a saját véleményed, akkor miért reklamálsz, ha reakciót kapsz? Mert itt az a kulcsmomentum, hogy senki nem áll beléd alapból - csak néha reagál arra, amit és ahogyan csinálsz itt. Nem tetszik? Csinálj mást és máshogy.
És ebben a témában teljesen lényegtelen, hogy a fejlesztők mit kezdenek a visszajelzéseinkkel, ez alapvető netikett ismeret, és közösségi íratlan szabályok elfogadásának kérdése.
nem az a bajom h véleményt mond róla mert megteheti. ez íly módon nem igaz. ha szélsőségekben nézzük az egészet akkor van benne valóság hisz vagy kedves vagy vagy ...... bele. én is írjam h nyálasok vagytok? attól h én szigorúbb vagyok akkor ........ a másikra? aprópó netikett... illik így fogalmazni? lesz ennek így értelme kommunikálni egymással? én benne vagyok ebben is és akkor lehet ebből is egy személyeskedő trágár fórum ahogy nektek tetszik. nekem semmi bajom nincs ezzel
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 204368

Vendég
Hát az elvengems szerint , 3 küldiért is ad 1-1 db 2019 főnix ereklyét, azaz összesen 3 at. Ami igen nagy lelkűség, meg az is hogy az 1 éve kezdőkkel barkácsoltatja a főnix épületeket, amikhez ezekszerint nem sok fejlesztőt ad, pedig 3 féle főnix is volt, van. De minek ha egyet sem lehet fejlődésnek indítani?
igen benéztem ad 3at a quest sor is én tévedtem ott
 

Calyr

Veterán
nem az a bajom h véleményt mond róla mert megteheti. az h "szarok bele a másikba" ez íly módon nem igaz. ha szélsőségekben nézzük az egészet akkor van benne valóság hisz vagy kedves vagy vagy szarsz bele. én is írjam h nyálasok vagytok? attól h én szigorúbb vagyok akkor szarok a másikra? aprópó netikett... illik így fogalmazni? lesz ennek így értelme kommunikálni egymással? én benne vagyok ebben is és akkor lehet ebből is egy személyeskedő trágár fórum ahogy nektek tetszik. nekem semmi bajom nincs ezzel
Aki elkezd személyeskedni, nyilván azt kockáztatja, hogy az itteni moderátornak esetleg lépnie kell. Mindenki egyéni döntése, hogy ennek tudatában mennyire enged az indulatainak - de szerintem erre gondolni sem érdemes, mert a tiltás csak néhány kattintás.

Én értem, mit akarsz ebből kihozni, de a kiindulásod teljesen fals. Engedd meg, hogy adjak egy másféle nézőpontot (és ezt úgy mondom, hogy 15 éve voltam/vagyok más, ennél sokkal rázósabb helyeken admin/moderátor). A kommunikáció alap sémája az akció-reakció, az ok és okozat. Azaz teljesen más a megítélése annak, ha valaki akcióban, okozóként ír necces dolgokat, és ha reakcióban, okozatként.
Te ezt itt és most összemosod, de rosszul teszed.
Minden fórum minden szegletében mindig megvannak azok az emberek, akik azt gondolják, hogy "de hát ők csak elmondják a véleményüket". Hidd el, hogy ennek mindig ugyanaz a vége, kismilliószor láttam már. A tények itt is egyértelműek. Azon, hogy ez neked sérelmes, te tudsz változtatni. Azon, hogy ez ne így menjen, te tudsz változtatni. Azon, hogy itt ne az átlag statisztikát növeld, szintén csakis te tudsz változtatni.
Ha olyat írsz, ami neked nem tetsző dolgokat provokál ki másokból, akkor vagy viseld el ezt szó nélkül, vagy ne írj ilyeneket - a lényeg ilyen egyszerű.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Aki elkezd személyeskedni, nyilván azt kockáztatja, hogy az itteni moderátornak esetleg lépnie kell. Mindenki egyéni döntése, hogy ennek tudatában mennyire enged az indulatainak - de szerintem erre gondolni sem érdemes, mert a tiltás csak néhány kattintás.
Ha olyat írsz, ami neked nem tetsző dolgokat provokál ki másokból, akkor vagy viseld el ezt szó nélkül, vagy ne írj ilyeneket - a lényeg ilyen egyszerű.
szóval szerinted az teljesen rendjén való h leírja a véleményét ,nem a véleménye a baj hanem ahogy tudtomra hozza. nem az a gond h nem ért egyet velem az a gond h alpári módon ad hangot ennek. én is vagyok vita csoportokba. érvek ellenérvek. így kéne működni egy előre vivő társalgásnak. nos itt nem fedezhető fel ez.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4644

Vendég
Sziasztok bocsi,hogy butát kérdezek de lehet tudni a feladatsort??? Köszönöm
 
Fent