• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix-kultusz gyülekezője

DeletedUser4917

Vendég
Engem az érdekelne , hogy ha valaki most csinál a varázsakadémiában főnixet az tizes szintre tudja e húzni pl egy aranyfőnixet ?
( csak azért kérdezem mert homályos az egész , megint el van hallgatva információ mint a 2019 es főnixnél )
 

Deleted User - 204368

Vendég
Engem az érdekelne , hogy ha valaki most csinál a varázsakadémiában főnixet az tizes szintre tudja e húzni pl egy aranyfőnixet ?
( csak azért kérdezem mert homályos az egész , megint el van hallgatva információ mint a 2019 es főnixnél )
ha kimaradt pár ereklyéd de amúgy nem tudsz semmilyen ereklyét csinálni vagy szerezni a múltban lezajlott eventekhez. nyilván ez az event "különleges" ilyen szempontból.
 

Lupuj

Erős harcos
Engem az érdekelne , hogy ha valaki most csinál a varázsakadémiában főnixet az tizes szintre tudja e húzni pl egy aranyfőnixet ?
( csak azért kérdezem mert homályos az egész , megint el van hallgatva információ mint a 2019 es főnixnél )

Szia!

Nem értem, mi van elhallgatva ???

Itt le van írva - magyarul - minden. (inkább itt)
Ha ez kevés, akkor - "angolosan" - olvasgasd ezt.

Szerintem elég egyértelmű a fogalmazás. ;)
 
Utoljára szerkesztve:

Lupuj

Erős harcos
Szia!

Köszi a jelzést! Én csak lekértem a poszt linkjét és AZT kaptam.

De EZ már - remélem - az igazi.
A végén a 2 bekezdés az, ami neked érdekes.
 

Brjns

Tag
az előő eventen részt vevők megszereték a főnixet és mgeküzdöttek érte
Miért a mostani eventen csak úgy berepkednek az ez évi főnix ereklyék? csak innen onnan össze szedjük , hogy könnyen 2 db kell adni 1 régiért? Sok kezdő megbarkácsolta a tavalyit jó áron, amit a régiek megkaptak 1 italért. Most meg dupla áron szerezhetnek hozzá fejlesztőt. Vajon ki járt jobban? Ha ez így megy aszem sokkal több lesz az inaktív város. hajrá
 

DeletedUser4917

Vendég
És ez még nem minden. A Főnixereklyék, amelyeket először 2019-ben lettek bevezetett, visszatérnek küldetés jutalmakként. Legfeljebb 3 Főnixereklye érhető el a tavalyi Tűz-, Arany- és Viharfőnix fejlesztéséhez, egyszerűen a küldetéssor játszásával és a 60, 95 és 120 küldetés befejezésével! Ha még nem rendelkezel ilyen Főnix-el, ne aggódj. Ritkán jelenthetnek meg, speciális receptekként a barkácsolás során, mindaddig, amíg nincs még a városodban vagy a raktáradban, ezért tartsd nyitva a szemed, és rendszeresen ellenőrizd a Varázsakadémiád gyártási lapjait.


Coldfire_artifact.png


Phoenix_artifact.png


Ha a tavalyi Főnixed vagy az idei Hidegtüzes Főnix fejlődésére szeretnél összpontosítani, akkor a Barkácsolás használatával átalakíthatod a Hidegtüzes Főnix tárgyait Főnix tárgyakká vagy fordítva. Az átmenet azonban költséges lesz, ez azt jelenti, hogy 3 Főnixereklyét kell befektetni ahhoz, hogy 1 Hidegtüzes Főnixereklyét kaphass vagy 2 Hidegtüzes Főnixereklyét kell beváltani, hogy kaphass 1 Főnixereklyét. Válassz okosan, mivel az opció csak korlátozott ideig lesz elérhető az esemény vége után!

AKKOR felteszem egyenesen a kérdést , hogyha barkácsolok egy régi főnixet és a mostani eventből még szerzek 3 régi ereklyét akkor 4 es szintre tudom fejleszteni és ha szerzek még 12 új főnixereklyét akkor azokat biztosan át tudom alakítani 6db régi ereklyévé , hogy 10 es szintű lehessen a most legyártásra kerülő viharfőnixem ?
 

Lupuj

Erős harcos
...
AKKOR felteszem egyenesen a kérdést , hogyha barkácsolok egy régi főnixet és a mostani eventből még szerzek 3 régi ereklyét akkor 4 es szintre tudom fejleszteni és ha szerzek még 12 új főnixereklyét akkor azokat biztosan át tudom alakítani 6db régi ereklyévé , hogy 10 es szintű lehessen a most legyártásra kerülő viharfőnixem ?

Röviden ... igen!

Hosszabban ... nem nagy a valószínűsége, hogy sikerül ... de ... HAJRÁ!

Csak arra figyelj, hogy az átalakíthatóság lehetőségének ideje is véges! (az utolsó mondat szerint)
 

Deleted User - 204368

Vendég
Miért a mostani eventen csak úgy berepkednek az ez évi főnix ereklyék? csak innen onnan össze szedjük , hogy könnyen 2 db kell adni 1 régiért? Sok kezdő megbarkácsolta a tavalyit jó áron, amit a régiek megkaptak 1 italért. Most meg dupla áron szerezhetnek hozzá fejlesztőt. Vajon ki járt jobban? Ha ez így megy aszem sokkal több lesz az inaktív város. hajrá
nem kellene adni. szerintem így is nagy lelkűek h be lehet váltani az újakat a régire
 

Deleted User - 204368

Vendég
AKKOR felteszem egyenesen a kérdést , hogyha barkácsolok egy régi főnixet és a mostani eventből még szerzek 3 régi ereklyét akkor 4 es szintre tudom fejleszteni és ha szerzek még 12 új főnixereklyét akkor azokat biztosan át tudom alakítani 6db régi ereklyévé , hogy 10 es szintű lehessen a most legyártásra kerülő viharfőnixem ?
ezen az eventen csak új ereklyét tudsz szerezni és azt tudod átalakítani régivé. szal 18 db ereklyét kéne szerezned a 10es szinthez
 

WarriorKingu

Erős harcos
Sziasztok! Szeretném megkérdezni a véleményeteket. A játékom középpontjában a nyersanyagtermelés van, ennek hatékonyságának növelése.
A tündérek fejezetnél tartok. Van egy 0. szintű aranyfőnixem amit barkácsoltam, a raktáromban van.

Mit éri meg jobban fejlesztenem a nyersanyagtermelésem növeléséhez az új főnixet vagy az aranyfőnixet szerintetek?
Utánaolvastam már eléggé, de még mindig bizonytalan vagyok.

Az aranyfőnixemet vagy az újat lenne érdemesebb fejlesztenem nagyobb nyersanyag nyereségért?
 

Calyr

Veterán
Az aranyfőnixemet vagy az újat lenne érdemesebb fejlesztenem nagyobb nyersanyag nyereségért?
Mennyi kisállat eledeled van? Az aranyfőnix akkor lehet hasznos, ha van sok eledeled, és később is biztosítani is tudod ezt hozzá (folyamatos barkácsolással). Itt jön be az, hogy van-e más, amire kell, mert akkor már érdemes mérlegelni, mi a hasznosabb (én pl. biztos nem pazarolnék eledelt ilyesmire, kell a harci épületeimhez - de ez már játékstílus függő).
Tény, hogy a másiknak, a mostani főnixek még ennyi spece sincs - az kb. annak éri meg, aki még a játék elején van, és kicsi a felderítési ideje.
Az alap termelés, amit 48 óránként ad, egyik épület esetében sem ér a közelébe sem bármilyen napi, bűbájozott termelésnek - erre mint egy kis pluszra érdemes tekinteni, nem az a nagyságrend, ami sokat segíthet.
 

Lupuj

Erős harcos
ezen az eventen csak új ereklyét tudsz szerezni és azt tudod átalakítani régivé. szal 18 db ereklyét kéne szerezned a 10es szinthez

Hmmm. Ez így - ebben a formában - kimeríti a szándékos félreinformálás fogalmát. :mad:
Ajánlom figyelmedbe EZT a linket. Itt nem egészen így szól a történet. :eek:

Tehát: 3 db. régi típusú (2019-es) ereklyét lehet begyűjteni.
Azaz Ferenc99 jól számolt. Szerintem!
 

Deleted User - 204368

Vendég
Hmmm. Ez így - ebben a formában - kimeríti a szándékos félreinformálás fogalmát. :mad:
Ajánlom figyelmedbe EZT a linket. Itt nem egészen így szól a történet. :eek:

Tehát: 3 db. régi típusú (2019-es) ereklyét lehet begyűjteni.
Azaz Ferenc99 jól számolt. Szerintem!
és tényleg a questeket nem néztem végig. így igaz akkor kapsz még 3 régi ereklyét is
 

WarriorKingu

Erős harcos
Mennyi kisállat eledeled van? Az aranyfőnix akkor lehet hasznos, ha van sok eledeled, és később is biztosítani is tudod ezt hozzá (folyamatos barkácsolással). Itt jön be az, hogy van-e más, amire kell, mert akkor már érdemes mérlegelni, mi a hasznosabb (én pl. biztos nem pazarolnék eledelt ilyesmire, kell a harci épületeimhez - de ez már játékstílus függő).
Tény, hogy a másiknak, a mostani főnixek még ennyi spece sincs - az kb. annak éri meg, aki még a játék elején van, és kicsi a felderítési ideje.
Az alap termelés, amit 48 óránként ad, egyik épület esetében sem ér a közelébe sem bármilyen napi, bűbájozott termelésnek - erre mint egy kis pluszra érdemes tekinteni, nem az a nagyságrend, ami sokat segíthet.

Folyamatosan barkácsoltam eddig eledeleket a pandám számára, ha kell eledel, barkácsolok ezután is.
Etetés nélkül az alapbónuszokkal, melyik éri meg jobban? :rolleyes:
 

DeletedUser4917

Vendég
Talán nem kellene akkora meggyőződéssel mondanod a válaszokat, ha egyszer fogalmad sincs róla, hogy mi van. Ha valamit nem tudsz, akkor inkább hallgass, mint hogy átverj másokat...
Biztosan nem olvasta végig a leírást az elején , be is másoltam a két főnix ereklyés képnél olvasható , de ez nem igaz , hogy félre akart informálni vagy át akart verni .
Ha Red Bere meg páran és én is 1X összedugnánk a fejünket elképesztő dolgokat tudnánk kihozni a játékból .
Mindegyikőtök 1 szelet tudás és ha egy tortává állítanánk össze nagyon fincsi lehetne , béke :)
 
Fent