• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok!
Van egy kis gondom. Az van a feladatban hogy " Termelj 3 szerszámos ládát egy olyan épületben amely a jelenlegi vagy az előző három fejezetben való" Nekem 4 25-es növekvő deszkamanufaktúrám van, abban ne lehet egynaposakat termelni. mert helyettük az érző áruk termelése van. Akkor most hol tudom termelni az egynaposakat? Köszi
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok!
Van egy kis gondom. Az van a feladatban hogy " Termelj 3 szerszámos ládát egy olyan épületben amely a jelenlegi vagy az előző három fejezetben való" Nekem 4 25-es növekvő deszkamanufaktúrám van, abban ne lehet egynaposakat termelni. mert helyettük az érző áruk termelése van. Akkor most hol tudom termelni az egynaposakat? Köszi
lehet nálam van a hiba de a szerszámos ládák azok a műhelyekben termelendők nem manufaktúrákban
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok!
Én kezdőnek mondanám magam a játékban, olvasva a hozzá szólásokat, kérdezem a "nagyokat", hogyan sikerült ennyi macit, kulcsot összeszedni ennyi idő alatt( 1 hét)??? osszátok meg a tudásotokat a "kicsikkel"!! Olyan tanácsokat várok, mint pld.: gyorsító, gyémánt, varázslatos műhely nélkül................! ;)
minél kisebb vagy nyilván 1 szintig annál jobb mert gyorsan tudsz haladni a tartományokkal tech fán a fejlesztéssel gyorsan fel tudsz húzni műhelyeket vagy manufaktúrákat. a nagyoknak már nincs lehetőségük erre mert több napba is kerül 1-1 manu/műhely felhúzása nem beszélve a lakos igényekről. akinek már meg van a macija egyetlen módon sikerült az h gyorsítókat használ. pillanatok alatt meg lehet csinálni X termelést főleg h a varázs műhelyek 2x számítanak. így a tippem neked húzz fel minél több megfelelő szintű manut/műhelyet és tedd be előre a sok idős termeléseket. nekem is van raktáron most 3db 1 napos műhely termelés így nem kell várnom.
https://elvengems.com/autumn-zodiac/quests/
itt van a questek listája ez alapján tudsz "előre" felkészülni kicsit de mivel véletlenszerű így nehézkesebb az egész.
 

bere007

Veterán
Azért az elég valószínű volt, hogy a "nagyok", akiknek sokkal nagyobb a mozgásterük, több eszköz áll a rendelkezésükre jobban tudnak haladni. Persze csak, ha akarnak.
Szerintem nem kényszerítenek rá senkire semmit. Saját magad döntöd el, hogy vársz vagy inkább épületeket húzol, gyorsítózol vagy egyáltalán belekezdesz az eventbe. Ugyanúgy, ahogy azt is Te döntöd el, hogy milyen szintre szeretnél eljutni. Én nem látok semmiféle kényszert, saját magadat kényszeríted.

Igen az volt, de mégis volt, aki azt hajtogatta elég sokszor, hogy ezzel a kicsik utol érik a nagyokat majd és felzárkóznak... de most, hogy ezeket olvassa, talán leesik neki, hogy már megint nem úgy van, ahogy azt mondta.


Én kényszer alatt az új manuk és műhelyek építését, a felgyorsított haladásba való kényszerítést értettem. Persze, dönthettem volna úgy, hogy kihagyom az eventet. De mivel ezentúl ilyenekre számítok, mivel ezekből a fajta feladatokból szerintem nem fognak engedni, így előbb utóbb kellett volna építenem, ha eventezni akarok még valaha. Vagy pedig csinálok 7-8 feladatot, kéri a termelést, elakadok, aztán szedegetem a bokrok közül a kulcsokat. És mivel szeretném csinálni az eventet, ezért most drasztikus változtatásokat kellett tennem, a hosszú évek alatt kitapasztalt és nekem bevált úton. Eddig az eventen szinte mindegy volt, hogy valaki kivásárol, vegyes, vagy harcol, javarészt csak az aktivitás számított. Most ennek vetettek véget.

gyorsító, gyémánt, varázslatos műhely nélkül................! ;)

Most felsoroltad azt a hármat, amivel jobban lehet haladni. Ha ezeket nélkülözöd, akkor bízz a szerencsében. Más nem marad.
 

SirSmithy

Veterán
Sziasztok!
Én kezdőnek mondanám magam a játékban, olvasva a hozzá szólásokat, kérdezem a "nagyokat", hogyan sikerült ennyi macit, kulcsot összeszedni ennyi idő alatt( 1 hét)??? osszátok meg a tudásotokat a "kicsikkel"!! Olyan tanácsokat várok, mint pld.: gyorsító, gyémánt, varázslatos műhely nélkül................! ;)
Felejtsd el... a türelem és az ima szerintem ami segíthet.
Na jó... eventbol csak gyorsitot vegyél ki. Így már is 1/3 előrébb vagy a sikerhez. Ha bűbájos feladathoz érsz próbálj bűbájos gömböt nyitni, hátha bejön. Ha a maci a celod, akkor ne pazarolj “haszontalan” napi nyeremenyekre.
 

Bildiko

Felderítő
Nem értek veled egyet, hogy ne pazarold haszontalan napi nyereményekre.
Én összegyűjtöttem a napi nyereményre, a gyorsítóra 2600 kulcsot, lett is pár. Ma megkaptam a 9. maci fejlesztőt, így holnap, mikor ez a termelés lejár, már 10. szintes lesz a barna macim.... Most megint gyűjtöm a kulcsokat, a mogyoró világ, és a kívánságkút napi nyereményekre, mert a kívánságkutak termelik nekem napi szinten a 25 gyémántot, ami emiatt nekem csak egy értékes,és ritka áru lett :)
 

Deathfolk

Veterán
Deathfolk ha számodra az event "nagyon rossz-szemét-igénytelen", mert a hosszú bejegyzésedből ez a három szó világít, akkor az 5500 aranykulcsot valahogyan mégis ki tudtad kukázni ebből a számodra hulladéknak tartott eventből.
Én itt érzek némi ellentmondást, te nem? ;)

Erre a válaszom benne volt a kommentembe!

"Hiába állók aránylag talán jól, 1 cseppet se élvezem! Márpedig 1 játéknak az lenne a lényege hogy az ember élvezze"
 

Deathfolk

Veterán
Akinek nincs gyorsítója, annak érdemes ma minél többet nyitnia. Nekem a ma reggeli termés 52db 14 órás gyorsító és mellé még egy rakás 8 és 2 órás is (18-as és 85-ös gömbból) és 4 macifej. Mindez 3.700 körüli kulcs beváltásából. Az eventből meg még van bő 2 hét hátra. Ráadásul ahogy nézem vasárnaponként lehet majd gyorsítókat nyerni.

Én tegnap 4057 kulcsot használtam el és kaptam 24db 14 órásat és 20db 8 órásat, 6db 2 órásat, ami még említendő az 2db 33% os portál profit, na meg 1 csomó könyv de azokat most kutatásba nem tudtam tenni mert 1 fejezet végén állok és nem tudom kiváltani, így csodákba mentek... A lényeg 300al több kulcsot nyomtam el és fele annyi gyorsítót nyertem mint te... szóval azért ez nagymértékben a szerencsén is múlik...
 

SirSmithy

Veterán
Nem értek veled egyet, hogy ne pazarold haszontalan napi nyereményekre.
Én összegyűjtöttem a napi nyereményre, a gyorsítóra 2600 kulcsot, lett is pár. Ma megkaptam a 9. maci fejlesztőt, így holnap, mikor ez a termelés lejár, már 10. szintes lesz a barna macim.... Most megint gyűjtöm a kulcsokat, a mogyoró világ, és a kívánságkút napi nyereményekre, mert a kívánságkutak termelik nekem napi szinten a 25 gyémántot, ami emiatt nekem csak egy értékes,és ritka áru lett :)
Olvasd el figyelmesen amit írtam. Azt írtam, h a gyorsitokra érdemes csak hajtani, a többire nem, ha a 10es maci a cél...
 

Tejinashi

Erős harcos
Sikerült frissiben szereznem egy Mogyorótuskót :) DE... ez valójában egy Mogyorótuskó II. Ugyanis nekem már van egy ugyanilyen nevű nyereményem kitéve egy előző eventből, de az csak 500 lakost, 1000 kultúrát és 54400 aranyat ad. Még nem tudom, hogy lecserélem az újra, vagy megpróbálom egymás mellé tenni a kettőt....

Sajna most elakadtam egy kicsit, mert harmadszorra kéri a "Szerezz 9 darab ereklyét", így várnom kell estig, amikor kezdődik az event az ereklyékkel.

A Jegesmaciról ennyi van írva a wikiben: Jegesmedve - Bajnoksági fordulók várakozási idejének csökkentése. Viszont ha ráviszem, az egeret a raktárban, akkor azt is írja, hogy "ritka nyersanyagokat ad". Ha valaki már kitette, akkor meg tudná mondani, hogy mi az a ritka nyersanyag? Köüszönöm előre is.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3513

Vendég
Ha valaki már kitette, akkor meg tudná mondani, hogy mi az a ritka nyersanyag? Köüszönöm előre is.
mana, mag, portálprofit

A raktárban az info gombokra kattintva meg tudod nézni a fejlődő épületeket, hogy te miből mennyit kapsz pontosan. Lent még egy szint áttekintés infó gomb is van - szóval a maci szintjeit is megnézheted.
 

GreenKnight

Veterán
Sikerült frissiben szereznem egy Mogyorótuskót :) DE... ez valójában egy Mogyorótuskó II. Ugyanis nekem már van egy ugyanilyen nevű nyereményem kitéve egy előző eventből, de az csak 500 lakost, 1000 kultúrát és 54400 aranyat ad. Még nem tudom, hogy lecserélem az újra, vagy megpróbálom egymás mellé tenni a kettőt....
Vélhetően amikor megszerezted, akkor még egy előző korban jártál. Ha rákattintasz és van "Fejlesztés" fül, akkor ott tudod Királyi restauráció felhasználásával felhúzni a jelenlegi szintedre. Persze csak, ha van KR-d.
 

Vmadar

Felderítő
Sziasztok!
Én kezdőnek mondanám magam a játékban, olvasva a hozzá szólásokat, kérdezem a "nagyokat", hogyan sikerült ennyi macit, kulcsot összeszedni ennyi idő alatt( 1 hét)??? osszátok meg a tudásotokat a "kicsikkel"!! Olyan tanácsokat várok, mint pld.: gyorsító, gyémánt, varázslatos műhely nélkül................! ;)

Szia.
A válasz: sehogyan :) Én eddig olyan 2400 körül szedtem össze olyan ütemben adja a feladatokat (felderítés, szerszámosdoboz, felderítés, azaz 2x52 óra plusz 24 = 3x59 kulcs).
De van olyan a testvériségben akinek eddig 1400-at sikerült összesen...
Szóval nem kell emiatt aggódnod.
 

bere007

Veterán
Sikerült frissiben szereznem egy Mogyorótuskót :) DE... ez valójában egy Mogyorótuskó II. Ugyanis nekem már van egy ugyanilyen nevű nyereményem kitéve egy előző eventből, de az csak 500 lakost, 1000 kultúrát és 54400 aranyat ad. Még nem tudom, hogy lecserélem az újra, vagy megpróbálom egymás mellé tenni a kettőt....

Az épületek neveit nem szokásuk félre írni. Ami le van téve, azt az orkok korában szerezted. Még jó, hogy a mostani többet ad, már 6 korral hátrébb állsz. 72db KR bűbáj kellene ahhoz, hogy a már lent lévőt ennek a szintjére felhúzd. Ennyiért én biztos nem fejlesztenék egy ilyen épületet, inkább a régit kukáznám, ezt meg letenném. Ez nem szettes épület, ha egymás mellé teszed, attól nem fog többet adni. Ahogy láttam, szabad helyed ennek az épületnek lenne bőven.
 

DeletedUser3862

Vendég
Sziasztok!

Végigolvastam az összes kommentet és kialakult bennem egy vélemény. Olvastam pozitív és negatív hangvételű bejegyzést is. Szidalmazást és egymás kritizálását, a játék ócsárolását. Persze megérti az ember, hogy szólásszabadság van meg minden, de azért lehetne finomabban is fogalmazni és elgondolkodni azon, hogy mit írok le és mit nem, mert lehet, hogy amikor majd visszajutnak egyes szidalmak a játékkészítők fülébe nem fog nekik jólesni, esetleg a további fejlesztéstől veszik el az ilyen és olyan kommentek és megjegyzések a kedvét.
Na de nem erre van ez a topic, úgyhogy kifejteném én is a véleményem.

Először is azzal kezdeném, hogy ha jól olvastam, akkor a műhelyes feladatok azért lettek kisebb arányban, mert egyesek panaszkodtak, hogy nekik nincs meg erre a megfelelő számú műhelyük. Előre is köszönjük meg a kedves nyafogóknak, hogy így más nehezebben teljesíthető feladatok kerültek előtérbe. Ugyanis, ha észrevették volna, hogy nem minden műhelyes feladat van a szintes műhelyhez kötve, akkor talán most lehetne több műhelyben termelt feladat, amivel mindenki gyorsabban haladna és azoknak a játékosoknak is megoldaná a problémáját, akik többet akarnak az even-t előtt ülni, mert amúgy csak amolyan sablon nekik az egész. Én személy szerint jobban örültem volna annak, ha több műhelyes feladat van és a jó megfigyelő azt is észrevette volna, hogy volt amikor azt írta ki a műhelyes feladat, hogy a szintedhez mért műhelyben vagy az előző 3 fejezet szintjéhez. Tehát nem lett volna lehetetlen megcsinálni, ha a műhelyes feladatok jönnek fel többször.

Másodszor, mikor behozták, hogy akkor 33% eséllyel lesznek csak műhelyes feladatok mit olvas az ember kommentben, hogy jaj most csak a nehéz feladatok vannak. Nem nagyon figyeltem, hogy kik sírtak ezen, de nagyon remélem, hogy nem azok, akik azon nyafogtak, hogy nincs szinthez mért műhelyem, mert tessék megkapták, hogy ne legyen annyi, műhelyes feladat és tudjanak haladni. Gondolom nem néztek utána, azok akik elkezdtek sírni, hogy milyen feladatok fognak váltakozni, mert lehet, hogy ha megnézték volna, nem sírt volna a szájuk(kezük és ujjaik a billentyűn), hogy nem lesz jó a sok műhelyes.

Harmadszor, sokan panaszkodnak, hogy hogyan bukkannak fel a feladatok, hogy sokszor jön egymás után általában a "Deríts fel egy tartományt vagy kutass ki egy technológiát vagy szerezz 15 vízióport". Jelezném nekem már nem egyszer adta fel 3x vagy 4x egymás után ezt a feladatot és nekem sem pár óra a felderítés, de nem látattok tőlem olyan kommentet, hogy jaj milyen rossz meg miért így adja, ez kicseszés. Véletlenszerű feladatok vannak és ebbe a pakliba beletartozik az is, hogy ez (sajnos), így fogja adni a feladatokat. Ezért nem is értem, meg az olyan kommentelőket, akik ezt igazságtalannak tartják. Olyan ez, mint a zsákbamacska, hogy a sok kis csomag között csak egy van, ami igazán értéket jelent (nekem volt olyan, hogy 200 Ft-ért, csak papírral volt kitömve a zsákocska, gondolhatjátok egy kisgyereknek ez milyen rossz élmény lehetett, de mivel csak egyet-egyet kaphattunk a tesómmal, így elfogadtam, hogy most ez van (azóta már persze felnőttem)). Itt hasonló a helyzet, csak itt vannak könnyű (műhelyes feladatok) és nehéz (ereklye és felderítés feladatok). És mivel kérve lett, hogy a könnyebb feladatok kevésbé legyenek benne, így a nehezeket adogatja többször és egymás után.

Negyedszer, mindenkinek el kell fogadnia, hogy nem biztos, hogy szerezz annyi ereklyét, amennyit szeretne, mert mindenki máshogy építette meg a városát más kompozíciót képzelt el. Lesznek event-ek, amiket tud teljesíteni és lesznek, amiket nem. Ezt el kell fogadni és nem ujjal mutogatni egymásra, hogy a nagyobbak azért haladnak jobban, mert ők nagyobbak, nekik könnyebb a kicsik meg el vannak nyomva. Nincs itt senki elnyomva, sajnos nem tudja a fejlesztő, hogy valaki most nemrég kezdett bele ebbe a játékba az event meghirdetésekor. Ők jóval előre terveznek, már szerintem most is a téli event-en dolgoznak és persze közben orvosolni próbálják a sérelmeket. Ne a készítők legyenek szidva, mert nem úgy halad valaki, ahogy azt az event kezdte előtt eltervezte.

Összegezve, szerintem jászható az event még úgy is, hogy én csak pár órát tudok benne lenni hét közben (munka miatt) és hétvégén tudom totálba tolni. de akkor sem teljesen, mert ugye vannak elvégzendő feladatok a hétvégére is. Több városom is van és úgy vagyok vele, hogy haladok ahogy haladok. Ez csak egy játék, nem az élete múlik rajta az embernek, persze jók a nyeremények, jó lenne legalább 2 macit felhúzni, de szerintem, ahogy az időm engedni, csak egyet tudok és azt se minden városomban. De én ezt elfogadtam és haladok úgy, ahogyan tudok és időm engedi. Mindenki gondolja végig mennyire képes, és hogy idő függvényében mennyire van ideje és így kommentelje ide, amit akar, ne gondolkodás nélkül essen neki a billentyűnek. Meg ne a játékkészítőt szidja, hogy ő nem halad, mert nem az ő hibája.

Mindenkinek sok sikert a játékhoz! Mindenki annyit adjon bele, ami kitelik tőle! Remélem mindenki eléri azt, amit kitűzött célnak. Kellemes napot!:)
 

Calyr

Veterán
Sziasztok!

Végigolvastam az összes kommentet és kialakult bennem egy vélemény. Olvastam pozitív és negatív hangvételű bejegyzést is. Szidalmazást és egymás kritizálását, a játék ócsárolását. Persze megérti az ember, hogy szólásszabadság van meg minden, de azért lehetne finomabban is fogalmazni és elgondolkodni azon, hogy mit írok le és mit nem, mert lehet, hogy amikor majd visszajutnak egyes szidalmak a játékkészítők fülébe nem fog nekik jólesni, esetleg a további fejlesztéstől veszik el az ilyen és olyan kommentek és megjegyzések a kedvét.
Na de nem erre van ez a topic, úgyhogy kifejteném én is a véleményem.

Először is azzal kezdeném, hogy ha jól olvastam, akkor a műhelyes feladatok azért lettek kisebb arányban, mert egyesek panaszkodtak, hogy nekik nincs meg erre a megfelelő számú műhelyük. Előre is köszönjük meg a kedves nyafogóknak, hogy így más nehezebben teljesíthető feladatok kerültek előtérbe. Ugyanis, ha észrevették volna, hogy nem minden műhelyes feladat van a szintes műhelyhez kötve, akkor talán most lehetne több műhelyben termelt feladat, amivel mindenki gyorsabban haladna és azoknak a játékosoknak is megoldaná a problémáját, akik többet akarnak az even-t előtt ülni, mert amúgy csak amolyan sablon nekik az egész. Én személy szerint jobban örültem volna annak, ha több műhelyes feladat van és a jó megfigyelő azt is észrevette volna, hogy volt amikor azt írta ki a műhelyes feladat, hogy a szintedhez mért műhelyben vagy az előző 3 fejezet szintjéhez. Tehát nem lett volna lehetetlen megcsinálni, ha a műhelyes feladatok jönnek fel többször.

Másodszor, mikor behozták, hogy akkor 33% eséllyel lesznek csak műhelyes feladatok mit olvas az ember kommentben, hogy jaj most csak a nehéz feladatok vannak. Nem nagyon figyeltem, hogy kik sírtak ezen, de nagyon remélem, hogy nem azok, akik azon nyafogtak, hogy nincs szinthez mért műhelyem, mert tessék megkapták, hogy ne legyen annyi, műhelyes feladat és tudjanak haladni. Gondolom nem néztek utána, azok akik elkezdtek sírni, hogy milyen feladatok fognak váltakozni, mert lehet, hogy ha megnézték volna, nem sírt volna a szájuk(kezük és ujjaik a billentyűn), hogy nem lesz jó a sok műhelyes.

Harmadszor, sokan panaszkodnak, hogy hogyan bukkannak fel a feladatok, hogy sokszor jön egymás után általában a "Deríts fel egy tartományt vagy kutass ki egy technológiát vagy szerezz 15 vízióport". Jelezném nekem már nem egyszer adta fel 3x vagy 4x egymás után ezt a feladatot és nekem sem pár óra a felderítés, de nem látattok tőlem olyan kommentet, hogy jaj milyen rossz meg miért így adja, ez kicseszés. Véletlenszerű feladatok vannak és ebbe a pakliba beletartozik az is, hogy ez (sajnos), így fogja adni a feladatokat. Ezért nem is értem, meg az olyan kommentelőket, akik ezt igazságtalannak tartják. Olyan ez, mint a zsákbamacska, hogy a sok kis csomag között csak egy van, ami igazán értéket jelent (nekem volt olyan, hogy 200 Ft-ért, csak papírral volt kitömve a zsákocska, gondolhatjátok egy kisgyereknek ez milyen rossz élmény lehetett, de mivel csak egyet-egyet kaphattunk a tesómmal, így elfogadtam, hogy most ez van (azóta már persze felnőttem)). Itt hasonló a helyzet, csak itt vannak könnyű (műhelyes feladatok) és nehéz (ereklye és felderítés feladatok). És mivel kérve lett, hogy a könnyebb feladatok kevésbé legyenek benne, így a nehezeket adogatja többször és egymás után.

Negyedszer, mindenkinek el kell fogadnia, hogy nem biztos, hogy szerezz annyi ereklyét, amennyit szeretne, mert mindenki máshogy építette meg a városát más kompozíciót képzelt el. Lesznek event-ek, amiket tud teljesíteni és lesznek, amiket nem. Ezt el kell fogadni és nem ujjal mutogatni egymásra, hogy a nagyobbak azért haladnak jobban, mert ők nagyobbak, nekik könnyebb a kicsik meg el vannak nyomva. Nincs itt senki elnyomva, sajnos nem tudja a fejlesztő, hogy valaki most nemrég kezdett bele ebbe a játékba az event meghirdetésekor. Ők jóval előre terveznek, már szerintem most is a téli event-en dolgoznak és persze közben orvosolni próbálják a sérelmeket. Ne a készítők legyenek szidva, mert nem úgy halad valaki, ahogy azt az event kezdte előtt eltervezte.

Összegezve, szerintem jászható az event még úgy is, hogy én csak pár órát tudok benne lenni hét közben (munka miatt) és hétvégén tudom totálba tolni. de akkor sem teljesen, mert ugye vannak elvégzendő feladatok a hétvégére is. Több városom is van és úgy vagyok vele, hogy haladok ahogy haladok. Ez csak egy játék, nem az élete múlik rajta az embernek, persze jók a nyeremények, jó lenne legalább 2 macit felhúzni, de szerintem, ahogy az időm engedni, csak egyet tudok és azt se minden városomban. De én ezt elfogadtam és haladok úgy, ahogyan tudok és időm engedi. Mindenki gondolja végig mennyire képes, és hogy idő függvényében mennyire van ideje és így kommentelje ide, amit akar, ne gondolkodás nélkül essen neki a billentyűnek. Meg ne a játékkészítőt szidja, hogy ő nem halad, mert nem az ő hibája.

Mindenkinek sok sikert a játékhoz! Mindenki annyit adjon bele, ami kitelik tőle! Remélem mindenki eléri azt, amit kitűzött célnak. Kellemes napot!:)
A nyafogos részhez (bár nem vagyok érintett) - az ugye megvan, hogy nem az itteni kb. három ilyen jelzés, hanem a többi, külföldi, sokszorennyi jelzés miatt nyúltak ebbe bele? Illetve a játékosok biztos nem ezt kertek, és a változtatás oka is sokkal esélyesebben a fékezés volt (én arra tippelek, hogy túl nagyra nyílt az olló, sokaknak nehezebb lett, de a játékosok egy része így is nagyon durván bekezdett, ezt kellett leszabalyozni).
 

Deleted User - 204368

Vendég
Harmadszor, sokan panaszkodnak, hogy hogyan bukkannak fel a feladatok, hogy sokszor jön egymás után általában a "Deríts fel egy tartományt vagy kutass ki egy technológiát vagy szerezz 15 vízióport".:)
csak annyit fűznék ehhez hozzá h érdekes módon Gain 300 spell fragments or scout 1 province ezt a feladatot eddig csak 1x kaptam meg bezzeg azt h Gain 11 Relics 5ből 3x beadta. sok tartományom volt felfedezve de már nincs. nem a küldetésekkel van a baj hanem a véletlenszerűségük nagyon rossz.
 
Fent