• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

DeletedUser1766

Vendég
Minden egyes Event feladat elvégzése után kapsz egy bizonyos (előre meghatározott) kulcs mennyiséget. Vagyis emberi nyelvre lefordítva: Csinálni kell az Event feladatokat sorba, ahogy jönnek.
Csinálom, szépen és lassan, most az 54-es kulcsosnál tartok az 1 napos manukra várva. Valahogy a felét sem értem el a 3700-nak :D
Egyébként a sellőből kettőt tudtam maxolni és egy alapot is szereztem, szóval nem szoktam ennyire elmaradni, de a felderítés/kutatás/vizilópor kombó, amiből vagy hatot kaptam sűrű tömött sorokban egy pöttyet visszafogott... :D
 

SirSmithy

Veterán
Inkább azon csodálkozom, h az eventeknek nem az lenne a célja, h gyakrabban lépjünk be és nyomkodjuk a játékot?!
Erre egy szerszamosladas küldi utan egyből kaptam egy másik szerszamosladas kuldit. Szóval két napon keresztül elég 2szer belepnem az event miatt. Normál esetben sokkal gyakrabban lépek be.
A másikon oldal pedig, h küldiknel valahogy a kis %os küldik nagyon jól jönnek. De amikor pörgetünk a nyereményekert, ott a kis %os nyeremények alig jönnek. valahogy 2 random létezik a jatekban.
Nem igazán találom fairnek ezt a beállítást. Mondom ezt a magam 1859 kulcsaval...
 

bere007

Veterán
valahogy 2 random létezik a jatekban.

Van ott több is. Amikor bajnoki volt szinte csak termelés és felderítés volt. Ma már volt 7 ereklye, 2x volt 25bajnoki, vagy 5 találkozó. A random generátor még a napokat is figyeli a feladat kiosztáskor és a szintedet is, mert kicsiknél gyakoribb a gyártás, míg a nagyoknál gyakoribb a felderítés. :D:D Persze ez biztos, hogy nem így van és csak a véletlen műve, hisz hogyan is lehetne... :eek::rolleyes:
 

Tejinashi

Erős harcos
Van ott több is. Amikor bajnoki volt szinte csak termelés és felderítés volt. Ma már volt 7 ereklye, 2x volt 25bajnoki, vagy 5 találkozó. A random generátor még a napokat is figyeli a feladat kiosztáskor és a szintedet is, mert kicsiknél gyakoribb a gyártás, míg a nagyoknál gyakoribb a felderítés. :D:D Persze ez biztos, hogy nem így van és csak a véletlen műve, hisz hogyan is lehetne... :eek::rolleyes:

66-os kulcsoknál járok és eddig csak egyszer volt felderítés, viszont tömegével jön a "képezz ki egy halomnyi egységet" és a "szerezz 7 ereklyét".feladatok felváltva, egy kis 3 órás szerszámmal megspékelve. Ráadásul nekem 3 db műhelyem van max szintre húzva és mindig 4 x 3 órás feladatot ad rájuk.
 

DeletedUser1882

Vendég
Már jópáran leírták elöttem ezen event rapszodikus és élvezhetetlen voltát.
Én is csak csatlakoznék az elöttem szólokhoz hátha eljut a fejlesztők fülébe.
Nem tudom mi volt az elgondolásuk és céljuk.Bétán probálkozzanak azért van
 

DeletedUser1882

Vendég
66-os kulcsoknál járok és eddig csak egyszer volt felderítés, viszont tömegével jön a "képezz ki egy halomnyi egységet" és a "szerezz 7 ereklyét".feladatok felváltva, egy kis 3 órás szerszámmal megspékelve. Ráadásul nekem 3 db műhelyem van max szintre húzva és mindig 4 x 3 órás feladatot ad rájuk.
Azért ennyire nem gonoszak.
Nekem 5 mühelyem van és ugyanúgy 4x3 3x9 3x24 kér-- sorozatos derits fel.....között
 

bere007

Veterán
66-os kulcsoknál járok és eddig csak egyszer volt felderítés, viszont tömegével jön a "képezz ki egy halomnyi egységet" és a "szerezz 7 ereklyét".feladatok felváltva, egy kis 3 órás szerszámmal megspékelve. Ráadásul nekem 3 db műhelyem van max szintre húzva és mindig 4 x 3 órás feladatot ad rájuk.

Remélem majd nekem is ilyeneket ad, ha egyszer eljutok odáig. :D Ez maga lenne a gyönyör. Termelésre nem szívesen használnék el gyorsítót, de a kiképzés az már más, oda szívesebben.

Most mondjam azt, hogy túl okosnak tartod a rendszert? ;)

Minden rendszer csak annyira lehet okos, mint a programozó, aki készíti. Tehát mondjam azt, hogy nem okosak az Inno programozói? :D:D
 
Minden egyes Event feladat elvégzése után kapsz egy bizonyos (előre meghatározott) kulcs mennyiséget. Vagyis emberi nyelvre lefordítva: Csinálni kell az Event feladatokat sorba, ahogy jönnek.
ez azt jelenti hogy eddig gyüjteni kellett a kulcsokat és nem beváltani gömbökre?így talán összejön annyi kulcs.persze ez csak akkor müködik ha naponta több eventet is sikerül teljesíteni és nem kell várni közben 1-2 napot.
 

Deathfolk

Veterán
Sziasztok
1x már írtam hogy nagyon rossz ez a event, azóta eltelt pár nap, így kicsit máshogy látom a dolgokat, továbbra is tartom hogy katasztrófa ez a event, de nem a nehézség miatt, az hogy valami nehéz nem feltétlen rossz. Ameddig kisebb voltam (most se tartom magam nagynak 1 év játékkal) de régebben voltak olyan eventek amiket simán abbahagytam mert kicsinek éreztem hozzá magam, vagy nehezek voltak, 1 rossz szót nem szóltam, természetesnek vettem hogy az aktuális szintemen én ennyit tudtam csinálni és kész... De most nem ezt érzem hogy kicsi lennék, se azt hogy nehéz lenne, vagyis nehéz, de nem azért amiért a régebbi eventek nehezek voltak, hanem mert egyszerűen szemét módon adja a feladatokat... de mivel így is van 5500 kulcsom nem mondom hogy lehetetlen, csak iszonyatosan frusztráló, idegesítő, dühítő mikor 3x-ra adja úgynazt, aztán 2 könnyű és újra a felderítés vagy ugyanez ereklyékkel, komolyan már vagy 20x volt hogy szerezzek ereklyét, eleinte 7 ereklyét, volt vagy 5x, aztán 9 ereklyét, most 11 ereklyét, ráadásul most nincs is bajnoki, harcolhatok a térképen, így van most már 37 TP-m amit nem tudok mire elkölteni, vagyis csodába nem akarom tenni, kész lenne 1 kutatás, rakhatnám az útána lévőbe a könyveket, de nem váltom ki mert akkor tuti útána jönne majd a "deríts fel 1 tartományt vagy por vagy kutatás" feladat, így tartogatom, erre fel most nem adja ezt be, bezzeg máskor 3x egymás után, most meg csináljak 1 napos manut, aztán 9órásat 2x egymás után, nyomom gyorsítókat de nem adja ezt a szemét kutatásos küldetést, közbe csak gyűlnek a könyvek amiket jó lenne már elnyomnom a következő kutatásba (Varázslok fejezet utolsó kutatása) nagyon szeretném már megcsinálni és tovább lépni, de event miatt most nem csinálom meg :( Mindent összevetve valahogy mégis haladok hisz van 5500 kulcsom és még 18 nap van hátra, még az is elképzelhető hogy ilyen aktuális gyűjtendő izéből saját rekordot fogok dönteni... :) Ezért nem azt mondanám hogy nehéz, hanem hogy Idegesítő, de a legjobb szó rá talán az hogy igénytelen! Mert az hogy rendszeresen 2-3x egymás után úgynazt a feladatot kapom az minden csak nem igényes... Hiába állók aránylag talán jól, 1 cseppet se élvezem! Márpedig 1 játéknak az lenne a lényege hogy az ember élvezze, és akár a nehezet is lehetne élvezni, lehet kihívás, de ez nem az, ez igénytelen! Szóval felőlem lehetne nehéz, adhatna ugyanígy nehéz feladatokat egymás után, de legyenek már különbözőek, mert ez a sok egyforma feladat nagyon rosszul néz ki...

Azt pedig nem hiszem el hogy ez véletlen generátor, mert akkor nem adná ilyen sokat ugyanazokat, vagy hurkok vannak beépítve , vagy bizonyos feladatoknak az esélye nagyobb, mint ahogy a nyitható ládába is a nyereményeknek megvan a százalékos esélye, tuti hogy az ilyen szemét feladatoknak nagyobb % van beállítva... vagy valami turpisság biztos van ebben a véletlen generátorban...

Már más is említette de a legtöbb hasonló játékban mikor event van az pont arról szól hogy gyakrabban kell belépni, több időt tölt az ember a játékkal! Itt pedig mi van, nekem pl 30 óra 1 felderítés, ha megkapom 3x akkor az event miatt pluszban kb be se kellene lépnem... nagyobb szinten pedig ahogy olvasom már 2 nap 1 felderítés, hát biztos hagynám az egészet... Szerintem a legfontosabb dolog amin változtatni kéne hogy a játékos szintjétől független senki se kapjon 1 napnál több idő alatt teljesíthető feladatokat, vagy pedig legyen valódi alternatíva. Persze lehet mondani hogy most is van pl a felderítésnél 3 lehetőség is, de pl akinek 1+ nap a felderítés az már kilőve, már ha maradunk a szerintem 1 napos lélektani határnál / feladat... Kutatás ha ép nincs valami majdnem kész, akkor lehet akár 2-5 nap is mire lesz... 15 víziópor pedig lassan gyűlik ha olyan szerencsésen adja hogy pl 1-3 pontokat érnek a barkácsolható dolgok, nekem sokszor csak ilyeneket ad, persze van hogy ritkán ad akár 20+ pontosat is de ahoz meg általában nincs kellő cuccom, szóval ez a feladat gyémánt / gyorsító nélkül 2-3 napos művelet! 3x egymás után már 6-9 nap... és amit érte ad kulcsot az nagyon nincs arányba a befektetett idővel, esetleg gyorsítóval, netalántán gyémánttal szemben! Szóval olyan feladatlista kéne aminek a feladatait max 1 nap alatt minden szinten meg lehetne csinálni, és olyan algoritmus hogy egymás után ne adjon 2x 1 naposat, és változatos feladatok ne 5 ismétlődjön 20x aztán megint másik 5, mert én most kb ezt tapasztalom...jelenleg ma már 4x a "gyűjts 11 ereklyénél" állók...

A nyereményekről is van véleményem, de azt majd 1 másikba mert így is túl hosszú már ez a komment :)
 

DeletedUser3541

Vendég
Jól látom, hogy a Panda képlete rosszul lett beállítva? Remélem a 3. szintnek nem 15-15-15 db 1. szintű nyersit kellene adnia.. ✌️
 

Mihaszna

Veterán
(ezt a kérdést te tetted fel) honnan volt 3700 kulcs hozzá?

(ez volt a válaszom rá, ami megfelel a valóságnak, ami a kérdést illeti) Minden egyes Event feladat elvégzése után kapsz egy bizonyos (előre meghatározott) kulcs mennyiséget. Vagyis emberi nyelvre lefordítva: Csinálni kell az Event feladatokat sorba, ahogy jönnek.

ez azt jelenti hogy eddig gyüjteni kellett a kulcsokat és nem beváltani gömbökre?

Erre pedig az a válasz, hogy a kulcsok azért vannak, hogy ha összegyűl a megfelelő mennyiség ami egy gömb kinyitásához kell, akkor fellehet használni őket. Hogy te melyik gömböt szeretnéd kinyitni a 18-astól kezdve a 142-ig, az már csak rajtad múlik, meg azon, hogy melyik napi exkluzív díjat szeretnéd megnyerni.
 
(ezt a kérdést te tetted fel) honnan volt 3700 kulcs hozzá?

(ez volt a válaszom rá, ami megfelel a valóságnak, ami a kérdést illeti) Minden egyes Event feladat elvégzése után kapsz egy bizonyos (előre meghatározott) kulcs mennyiséget. Vagyis emberi nyelvre lefordítva: Csinálni kell az Event feladatokat sorba, ahogy jönnek.



Erre pedig az a válasz, hogy a kulcsok azért vannak, hogy ha összegyűl a megfelelő mennyiség ami egy gömb kinyitásához kell, akkor fellehet használni őket. Hogy te melyik gömböt szeretnéd kinyitni a 18-astól kezdve a 142-ig, az már csak rajtad múlik, meg azon, hogy melyik napi exkluzív díjat szeretnéd megnyerni.
értem
 
Fent