• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzó: 1.1 és Tündérek

DeletedUser60

Vendég
a 4 fajta termelés az 4 fajta nyersanyag lesz ??????????
mert elég furcsa a termelés aránya !

ha még nincs kész a tündérportálom, akkor hogy kerülnek a városomba tündérek ????
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek

Veterán
a 4 fajta termelés az 4 fajta nyersanyag lesz ??????????
mert elég furcsa a termelés aránya !

ha még nincs kész a tündérportálom, akkor hogy kerülnek a városomba tündérek ????

Sőt, a napfarmon is lesz 4; így összesen 8 lesz. Minden fajta nyersanyag másra kell majd, és más-más mennyiséget kell majd belőle termelni.

Az első tündérekhez kapcsolódó küldetés a fejlett felderítők fejlesztése, amik után a felderítők felveszik a kapcsolatot velük. Így még a városodban ugyan nem lesznek tündérek, de már fogsz tudni velük találkozni, és beszélni.
 

DeletedUser379

Vendég
Szép jó napot

Egyre többen érik el tündérkort, és egyre több tündéres épület jelenik meg mindenhol.
Nekem így válik lassan érzékelhetővé, hogy egy felépült tündérváros megtekintéséhez nagy valószínűséggel védőszemüveg viselése lesz ajánlott :(
...persze nincs kizárva, hogy csak az én homlokomat rántja össze ha benézek egy tündéres városba, ez esetben én kérek elnézést.

S
 

DeletedUser624

Vendég
Szép jó napot
Egyre többen érik el tündérkort, és egyre több tündéres épület jelenik meg mindenhol.
Nekem így válik lassan érzékelhetővé, hogy egy felépült tündérváros megtekintéséhez nagy valószínűséggel védőszemüveg viselése lesz ajánlott :(
...persze nincs kizárva, hogy csak az én homlokomat rántja össze ha benézek egy tündéres városba, ez esetben én kérek elnézést.

Ezért is írtam hogy aki elvont kinézetet akart, az elfet választott, tehát az ő vendég népük lehetett volna a tündér inkább, persze akkor kellett volna még 1-1 faj mindkét népnek, ami persze dupla munka. Persze értem, hogy támogatás során te mint ember csak kénytelen vagy belenézni ezekbe a városokba, részvétem.

Amúgy én már a törpös lakóépülettől is sugárban hánytam, mert kb. úgy néz ki mint egy mini kaszárnya. Szóval mikor nagy ritkán ránéztem a pontban jóval magasabb játékosokra, megállapítottam magamban, hogy úristen de ocsmány az egész város. Most ezért küzdjek hogy nekem is ilyen ronda legyen a városom?
De nem nagyon foglalkoztam vele, mert nagyon távolnak tűnt. De most már mégis itt vagyok a törpök korában, és a szép emberi épületeket kénytelen vagyok lecserélni ezekre az izékre. Ennél még a tündér lakóépület is szebb a hatalmas buzilila virággal a tetején. Csak egy halvány kérdés: fiú játékosoknál nem lehetne mondjuk ez a hatalmas virág mondjuk kék színű? :)
 

DeletedUser296

Vendég
Nekem tetszenek a "buzilila" virágok:D Az emberek épületei (bocsánat, hogy ezt mondom:p) eddig sem voltak túl szépek, ezért is lettem inkább elf:D. Szerintem néhány virág csak feldobja őket, nézd a jó oldalát;) De ez csak az én véleményem és nem bántásnak szánom:) Viszont a fiúknak lehet, hogy jobban állna a kék virág:D
 

DeletedUser379

Vendég
azt hiszem félreértettetek.
nem az épületek szépségéről beszéltem, mert az szubjektív dolog.
én csak azt mondtam, hogy ezek az UV színek roppant szembántóak, különösen este.
az én szemem nem a legjobb, azt aláírom....de ha az enyémet bántja, a Tieteknek se tesz jót.
 

DeletedUser624

Vendég
azt hiszem félreértettetek.
nem az épületek szépségéről beszéltem, mert az szubjektív dolog.
én csak azt mondtam, hogy ezek az UV színek roppant szembántóak, különösen este.
az én szemem nem a legjobb, azt aláírom....de ha az enyémet bántja, a Tieteknek se tesz jót.

Az épületek szépségéhez jelentősen hozzátesz azok színe, én is a színt hoztam szóba épp a tündér lakóépületnél.

Ha tényleg ennyire zavarnak a színek, akkor egy kis technikai segítség. Este alapból szembántó egy monitor főleg sötét szobában (sőt vannak kifejezetten nagy fényerejű monitorok), mivel a nappali fényhez képest sötétebb van. Tehát ha a monitor nem érzékeli a környezet fényerejét és nem korrigál automatikusan, akkor manuálisan érdemes lejjebb venni. Téged ahogy látom a színtelítettség is zavar, mindkettőt állítani lehet mind a monitor OSD-jében, mind a grafikus kártya vezérlőpaneljén. Ez utóbbi azért egyszerűbb, mert lehet profilozni, azaz gyorsítógombot rendelni hozzá, tehát játék előtt csökkentett szín/fényerő kombináció aktiválása, játék után vissza, és öröm. :) Akár fekete-fehérre is állíthatod, akkor tuti nem fognak zavarni a színek :D

Példák:

eredeti:
2179165-20160326-DNxt6s.jpg


fényerő+színtelítettség csökkentve:
2179166-20160326-hVO0nJ.jpg


vörös csökkentve:
2179167-20160326-iiA2fr.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok
Ezek a Tündérek ízléstelen, ronda és sajnos tényleg [moderálva - Hoshi]! Ki akarhat egy ilyet látni a képernyőjén? Én szeretek kertészkedni vannak virágaim. De más egy élő kert és más egy ilyen csiribiri mindent eltakaró giccs! Ha valaki régebben kezdte a játékot, időt energiát és pénzt ölt bele, méltán érezhet csalódást. Nem így nézett ki az ELvenar eddig. Azért ez így nem korrekt! Ha egy várost kezdünk építeni, az legyen város és ne legyen a házakból kaspó. Ha nem veszik le ezeket a borzalmat az épületekről nagyon gyorsan, nem nagy jövőt jósolok a játéknak. Egy esztétikus kinézetű várossal mindenki szívesen játszik, de egy ilyen látvány sokaknak elveszi a kedvét.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser256

Vendég
Nekem ez a stílus határozottan tetszik, annak ellenére is, hogy fiú vagyok. Én a hasonló stílusért választottam az elf népet, Te nem tudom, miért. Oké, hogy ez más, egy embert még megértek, de egy elfet... Viszont kb fél évig csak a szomszédoknál kell majd elszenvedd e látványt...
 

DeletedUser902

Vendég
Sziasztok
Ezek a Tündérek ízléstelen, ronda és sajnos tényleg [moderálva - Hoshi]! Ki akarhat egy ilyet látni a képernyőjén? Én szeretek kertészkedni vannak virágaim. De más egy élő kert és más egy ilyen csiribiri mindent eltakaró giccs! Ha valaki régebben kezdte a játékot, időt energiát és pénzt ölt bele, méltán érezhet csalódást. Nem így nézett ki az ELvenar eddig. Azért ez így nem korrekt! Ha egy várost kezdünk építeni, az legyen város és ne legyen a házakból kaspó. Ha nem veszik le ezeket a borzalmat az épületekről nagyon gyorsan, nem nagy jövőt jósolok a játéknak. Egy esztétikus kinézetű várossal mindenki szívesen játszik, de egy ilyen látvány sokaknak elveszi a kedvét.

...persze mindenkinek más a szép és különbözőek vagyunk, mindenkinek más a szépérzéke. De egy fantasy játékkal játszunk, ahol már az elején sejteni lehetett, hogy nem éppen a realitás talaján mozognak a fejlesztők elképzelései. :) Korom okán felnőttként :), még mindig szeretem a meséket.... és bizony akármilyen tündérekkel tarkított történetet is nézek meg, rajzfilm vagy könyv formájában, a tündérek virágok között élnek néha "csicsában", de mindig harmóniában az állatokkal (legyenek azok akár pókok /Brrrr/, vagy poloskák). :) Azt azért valaki belinkelhetné, hogy hol lesz a lakóépületből kaspó......
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Azt hiszem varga2002 nem értetted meg a lényeget! Ez a játék nem rólam vagy rólad szól. A probléma az hogy ez a grafika nagyszámú játékosból vált ki ellenérzést. Ha 2-3000 játékos ezt meglátva lassan abbahagyja az Elvenart majd negatív véleményt mond különböző fórumon, baráti társaságba az idővel komoly anyagi veszteség lesz a készítők számára. Nem szabad ilyen szélsőséges grafikát felrakni. OLYAN GRAFIKA KELL AMI A JÁTÉKOSOK 100%-ÁNAK TETSZIK, VAGY LEGALÁBB ELFOGAD! Tudod van esztétika, építészet és városrendezés a valós életben! Ezt lehetne irányadónak tekinteni, ha várost építünk.

A fantasy Tolkien-től kezdődik és semmi köze a tündérekhez! Akkor legye a játék neve Elvenar Meseváros építő

Üdv
Én úgy gondolom erről a témáról elmondtam a véleményem. Részemről lezártam további személyeskedő válaszok NEM érdekelnek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintem aki fantasy játékkal játszik, az pont a valós életből próbál kis időre kiszakadni. Valós életben való városrendezést akarnék látni, akkor olyan témájú városépítős játékot választanák. Nem kell, hogy mindenkinek tetsszen a grafika,a törpe épületekkel én sem vagyok kibékülve teljesen, és valahogy a tündérek meg végképp nem az én világom, de a következő korral úgyis átépül az egész. Elég ha csak megnézzük a törpe, és a tündér épületek közötti különbséget. Remélem a VIII. kor orkok, vagy goblinok lesznek:p
 

DeletedUser942

Vendég
A fantasy Tolkien-től kezdődik és semmi köze a tündérekhez! Akkor legye a játék neve Elvenar Meseváros építő
Nem minden fantasy Tolkien, de "minden Tolkien" fantasy. :))Egyébként meg: Tolkien 1947 -es alkotása : -On Fairy-Stories (A tündérmesékről, esszé) Igaz nem olvastam,de a "Fairy" még véletlenül sem "tünde"vagy "elf".
Persze értem én mit szeretnél mondani, én sem vagyok teljesen kibékülve ezzel a stílus ráerőszakolással, de hát ez van... Mondjuk nekem még a törpökhöz is kell min. 1 hónap, azon meg megpróbálok gyorsan átszaladni. :)) A tündérek pedig 100%ban hetero véleményemként : aranyosak.
Najó, azért nem mindegyik:
[A link törölve - Hoshi]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
OLYAN GRAFIKA KELL AMI A JÁTÉKOSOK 100%-ÁNAK TETSZIK, VAGY LEGALÁBB ELFOGAD!

Szeretnék sok sikert kívánni az ilyen grafika (vagy tulajdonképpen bármi) megalkotásához. Mondjuk nem tudom az ember mit vár egy Fantasy alapú játéktól...

Elég ha csak megnézzük a törpe, és a tündér épületek közötti különbséget. Remélem a VIII. kor orkok, vagy goblinok lesznek:p
Bárcsak... :D
 

Erica

Veterán
Sziasztok
Persze,ízlések és pofonok ;)mert ugye furcsa világban élnénk,ha mindenkinek egyforma volna az ízlése.
Maga a Grafika Csodálatos!Aprólékos,sok munkával megalkotott igazi mese világot kaptunk.Hol itt a nagy baj?Én a városom most alakítom lassan,Tündéressé.Imádni valóak azok az épületek,amiket a tervezők egyedi szín és mesevilággal láttak el,és ha kinagyítom látom benne az életet,ahogy dolgozgatnak a kicsi Tündérek,vagy amikor olyan pici dolgokat fedezek fel amit addig észre se vettem,csak persze nagyításnál.Igen ez sok munka,ez varázslat.Én köszönöm a Fejlesztőknek,hogy részese lehetek.;)
Legyen Varázslatos Napotok!!!
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Hoshi
Mostanában a "[moderálva, reklám - Hoshi]"-gal játszom. Szerintem látványos és nem ízléstelen. Lehet vitatkozni, de felesleges. Az Elvenarban törlik az inaktív tagokat. Most 15171 játékos van. Nézd meg ezt a számot egy év múlva és benne lesz a vélemény!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent