• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzó: 1.1 és Tündérek

DeletedUser436

Vendég
Ja, a bövítések meg is vannak, csak épp a VII fejezet hiányzik a fejlesztési fából :p:p:p:p:p:p:p:p
Még 2 frissítés és elökerült az is :D:D:D:D
 

DeletedUser60

Vendég
megtaláltam az első bug-t :)
sajnos a többivel még nem tudom mi lesz, mert még sok sok kutatás van hátra :(
viszont a ládika kinyitása csak azoknak problémás, akik egyáltalán nem harcolnak, mert 130-t kér és 230 van nekem
tehát bőven teljesithető

az első nem elutasitható küldetés törpös maradt .
ez hiba vagy sem ???
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser436

Vendég
megtaláltam az első bug-t :)
sajnos a többivel még nem tudom mi lesz, mert még sok sok kutatás van hátra :(
viszont a ládika kinyitása csak azoknak problémás, akik egyáltalán nem harcolnak, mert 130-t kér és 230 van nekem
tehát bőven teljesithető

az első nem elutasitható küldetés törpös maradt .
ez hiba vagy sem ???
Ez elég furcsa, mert nekem a fejlett felderítök lett az elsö, igaz még Törppapa adja ki. Szegény még biztosan nem tudja, hogy utánna páros lábbal lesz kirugva a városból :p:D
 

DeletedUser436

Vendég
Tündér stílusú márvány, deszka és acélmanufaktúra elég poénos szöveg a fejlesztési fán, tekintve, hogy az a kristály, selyem és tekercs manufaktúrákra vonatkozik :p
 

DeletedUser3

Vendég
Tündér stílusú márvány, deszka és acélmanufaktúra elég poénos szöveg a fejlesztési fán, tekintve, hogy az a kristály, selyem és tekercs manufaktúrákra vonatkozik :p

Sajnos ismét becsúszott egy baki a nyelvi fájlokat frissítő scriptbe, ez okozta a hibát. Dolgozunk a javításon.
 

DeletedUser60

Vendég
nekem is összekeverte rendesen az emeléseket a termeléshez kivétel a 3, emelés :)
 

Vanek

Veterán
[...]az első nem elutasitható küldetés törpös maradt .
ez hiba vagy sem ???

Egyrészt amíg nincs kifejlesztve az első kutatásod, addig a törpék korában vagy. Másrészt ahhoz, hogy a tündérek előkerüljenek, kell majd pár lépés a törpék oldaláról is. Harmadrészt lesz majd a tündérek korában is itt-ott törpés küldetés, hiszen ahhoz, hogy az ellentéteiket meg lehessen érteni, lesz pár lépés innen is onnan is.
 

DeletedUser3

Vendég
Nálam semmi hiba nem jött vele! Minden működik flottul, gratulálok!!!
Komolyan irigykedek :D

Szövegezési problémák: Ismételten zavar támadt az erőben (hogy klasszikust idézzek) a frissítésnél és rossz szövegrészek kerültek be. A tegnap esti átolvasásnál még kristály volt a kristály és a ládáknál is magyar volt a szöveg. Meg máshol is jó volt. ^^
 

DeletedUser60

Vendég
hogy a túróba lehet két nap alatt lenyomni a négynapos fejlett felderitöket ?
 

DeletedUser260

Vendég
Meg lehet venni gyémántért, vagy lehet volt pár terület, amit szándékosan csak felderített, hogy a tudás pontokat gyorsabban össze tudja gyűjteni.
 
Fent