• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Nazaroff

    Szavazás Csodákhoz tartozo ikon táblázat elemeinek sorrend változtatása

    1. Benyújtó játéktapasztalata Ez a kor is teljesítve 2. Az ötlet röviden Ez egy nagyonszép táblázat, de ember legyen a talpán aki fejből tudja, hogy melyik ikon, melyik csodát jelöli Ezt a táblázatot kéne úgy megváltoztatni, hogy az ikonok sorrendje azonos legyen a jelképezni kívánt csodák...
  2. Nazaroff

    Nem hiba A számokkal mindíg baj van

    Nem igazán értem a számolási módot Akár hogy számolom a 3500*24 sehogyan sem 42000 De ha az első 4 óra után leáll a termelés ami 4*3500 akkor hogyan jön ki 42000? Kérem, ha valaki tudja magyarázza el. Vagy ez valóban csak egy kijelzési hiba?
  3. Nazaroff

    Továbbítva Felirat hiba sárkányok nevében

    A hibáról készült mentés önnmagáéert beszél Neves Adományok <> Nemes adományok
  4. Nazaroff

    Továbbítva Varangyok temploma

    Még mindíg részben letakarják más épületek. a város megnyitás után kattintás nélkül is látszik a hiba. Csak átmozgatás után szűnik meg
  5. Nazaroff

    Továbbítva Vennék egy alkonyfőnixet

    Kb 5 éve játszom Arendilen Vennnék egy alkonyfőnixet. Sokadik próbálkozás, újraindítás, gyorsítórár törlés után is ezt az hibaüzenetet kapom Mi lehet ennek az oka?
  6. Nazaroff

    Nem hiba Nem működika a /who mobilon

    Üdv! Sok éve játszom, PC-n és mobilon is. A városom Elvenarban 4.800.000 felett. A hiba csak mobilon jelentkezik és más csapattársam is szenved tőle. A jelenség: nem működik a /who parancs ami mobilon különösen hasznos lenne.
  7. Nazaroff

    Nem hiba Kisállat eledel

    Egyszer már volt és most megint :( Nagyon szeretem az etethető épületeket, a medvéket, a főnixeket. Egy bajuk van. A használatukhoz kisállat eledel kell. Az elmúlt héten 1 azaz egy kisállateledelt kaptam, pedig 10 extra, az eventen nyert bűbájt is elhasználtam. Eddig ezek többnyire...
  8. Nazaroff

    Továbbítva Varangyok temploma

    Üdv! A programba való bejelentkezés vagy csak egyszerű frissítés után, MINDIG, a varangyok temploma a szomszéd épület alá kerül. Ha elmozgatom az épületet, majd vissza, akkor már helyre áll a rend. Arendyl világon játszom. Pár hete vettem észre. Fekvettem videóra ebből 2 lépet mentek
  9. Nazaroff

    Továbbítva Bűbájraktár bővítés

    1. Benyújtó játéktapasztalata Már egy ideje befejeztem a "Száműzöttek bosszúja" fejezetet. Pontszámom alapján a 9. játékos vagyok (nem igazán értem mi szüksége van a sopportnak, vagy bárkinek erre. A játékosnévre keresve, vagy a városát megnézve ez rögtön kiderül. Sokszor elég elolvasni a...
  10. Nazaroff

    Bezárt a kisállat eledel gyár?

    Ez nyilván nem hiba, de nagyon fusztráló. Szebbnél szebb, remek tulajdonságú medvék és főnixek születnek Ezeket etetni kéne. Úgy számolom hetente csak a bajnoki körhöz 5 állateledel kellene. Ezen a héten a varázsakadémián, közel folyamatos termelés mellet egyetlen egyet sem tudtam gyártani. Nem...
  11. Nazaroff

    Továbbítva Melyik csodát fejlesztem éppen?

    Egy apróság, de egyszerűbbé tenné az életet. Az apropóját az adja, hogy felszabadatották a runák TP-re való cserélését. Ez remek Ennek következtében felogyorsult a csodák fejlesztése. Ez is remek. A fejlettebb játékosoknak 36 csodájuk lehet. A fejlesztési idő meg lehet akár 60 óra is. Jó lenne...
  12. Nazaroff

    Visszautasítva Szűrők az értesítésekhez és a motiváláshoz

    Remek fejlesztések jöttek a értesítésekhez és a tartományi motiválásokhoz is. Hogy tényleg jól használhatóak legyenek, - és ne értelmetlen kattingatással menjen az idő -, mindgyiket ki kéne egészíteni néhány szűrővel. 1. ) Értesítések. Remek hogy 50 re növelték a lapozható oldalak számát, de...
  13. Nazaroff

    Visszautasítva Szomszéd segítség információ

    Üdv! Az ötlet annyi, hogy a PC-játszva a világtérképen nincs információ arról, hogy a játékosnak mekkora a városa. Jó lenne a neve alatt valami, pl. rangsor, vagy pontszám, vagy a faj, ahol tart a játékos. Ez jelentősen gyorsítaná a motiválás idejét. Mobilon a motiváláshoz nem kell betölteni a...
  14. Nazaroff

    Életerő hullám

    Üv! Tudja valaki hogy hol, mikor, melyik felületen lehet az "Életerő hullám" áldást használni? Kösz előre is :)
  15. Nazaroff

    Lefordítaná valaki:

    Üdv! Olvasom e nem értem " A szükséges Kultúrától függően egy bizonyos mennyiségű Unuriummal jutalmaz minden alkalommal, amikor felveszed a városod körül termő esemény fizetőeszközét. " Mennyi a szükséges kultúra? Milyen esemény terem a városon kívül? Mi a fizetőesztköze? Köszi ha segíteszt :)
  16. Nazaroff

    Továbbítva Bajnoksági autómatizmus hiba

    Üdv! Vakószínüleg nagyon ritkán fordul elő, de azért ez hiba. Leírás: Bajnokizás közben, a teljesített harc után, nem írja ki a nyereményt, és nem is lép a következő harchoz. Körülmények: Csak akkor fordul elő ha a D-111-a "Időugrás" csoda maxon van, ÉS a Jegesmedve meg van etetve...
  17. Nazaroff

    4 nap túlzás :(

    Tisztelettel kérdezem, hogy össze lehetne-e állítani olyan event feladatsort, hogy ne keljen 4 napot várni mire teljesííthető lesz a következő feladat? Van ügye ez az újonnan bevezetett Liga dolog. Eddig az arany ligában játszottam, de ez nagyon vissza fog vetni! A feladat A lehetőségek: 1.)...
  18. Nazaroff

    Lezárva továbbított ötlet emlékeztető

    Üdv! A címből is látszik, hogy már "továbbított" az ötlet, de szerinem ez elfelejtődött. Amikor eredetileg felvetődöt, aránylag gyorsan el is készült a fejlesztés. Először, a termelők, ami tényleg nagy segítség volt. Aztán a fegyvertárak, mobilon ez is megvan. Azért írok mert a PC- verzión ez...
  19. Nazaroff

    Support Fantom jutalmak?

    Kb. 2-3 hete jelentkezett az a hiba?, hogy a városba belépés után megjelenik egy ablak amiben különböző jutalmak vannak. Ránézésre szomszéd város épületének elkészülte - amibe tettem tp-t - után járó jutalmak. Az ablak aktív, megnézhető a kapott tp-k értéke. Az ablak becsukása után, az abban...
  20. Nazaroff

    Torony?

    Üdv! Kérdésem a toronnyal kapcsolatban az, hogy ez MINEK? Megcsinálom hétről hétre, és egyre kevesebb nyereményt ad. Ma három szinten kaptam 1 medve ereklyét 2 ládát 75 gyémántot 9 kombináló katalizátort és tonnányi bűbájtöredéket. Korábban minden szinten több láda, több gyémánt,, több értékes...
Fent