• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Bezárt a kisállat eledel gyár?

Nazaroff

Tapasztalt építő
Ez nyilván nem hiba, de nagyon fusztráló.
Szebbnél szebb, remek tulajdonságú medvék és főnixek születnek
Ezeket etetni kéne. Úgy számolom hetente csak a bajnoki körhöz 5 állateledel kellene.
Ezen a héten a varázsakadémián, közel folyamatos termelés mellet egyetlen egyet sem tudtam gyártani.
Nem hogy keveset, egyet sem. Nem gondolom, hogy én vagyok ennyire ügyetlen.
Rákérdeznétek mi a helyzet?
Köszönöm
 
Utoljára szerkesztve:

Mihaszna

Veterán
A válasz: Nem. Azonban jogosan vetődik fel a kérdés. Én ugyanígy vagyok a KK-k gyártásával. Már régen találkoztam velük. Biztos van valami körforgása a dolognak.. gondolom én..
 

Rikari

Veterán
Amikor az Eventeken eledellel etethető fődíj van, akkor számolnia kellene azzal is a fejlesztőnek, hogyha a kecsegtető új állatkáját használni szeretnénk, akkor etetnünk kell. Ez az összefüggés triviális. Akkor lesz népszerű egy játékelem, ha azt tudjuk is működtetni. Túl sok értelme nem lesz a feladatsorok elkészítésének, ha megint csak egy újabb éhes szájat szerzek be magamnak, amit nem teszek le, mert már tudom mivel jár majd. Olyan érzésem van már a városomban, (pedig nagyon erősen szelektálom az ilyen itemeket), mintha egy szép tavasz és kövér nyár ígéretében rakott sokfiókás fecskefészekhez repkednék gondos szülőként. Állandóan tátogó szájakat látok, mert éheznek a fiókáim.
Felborulni látszik a Varázsakadémia (randomitás) beállítása az eledelt igénylő épületek szaporodásával. Nem jön a kínálatban az eledel, már akkor sem, ha a sárga lötyit kortyolgatom. Eljött az ideje, hogy javítást kapjon ez a funkció, mert sokakat érint. A legyártáshoz amúgy is meg kell dolgoznunk, de akkor vagy ne legyen ennyi eledelt igénylő újítás, vagy legyen hozzá gyártási lehetőségünk, mert az egyik nem működik hatékonyan a másik nélkül.
 

Kira7

Veterán
Ez nyilván nem hiba, de nagyon fusztráló.
Szebbnél szebb, remek tulajdonságú medvék és főnixek születnek
Ezeket etetni kéne. Úgy számolom hetente csak a bajnoki körhöz 5 állateledel kellene.
Ezen a héten a varázsakadémián, közel folyamatos termelés mellet egyetlen egyet sem tudtam gyártani.
Nem hogy keveset, egyet sem. Nem gondolom, hogy én vagyok ennyire ügyetlen.
Rákérdeznétek mi a helyzet?
Köszönöm
Szia!
A bajnoki 6 körhöz szerintem neked se kell 5 állateledel :)
Erre adtam be javaslatot hogy 5 helyett legyen több a barkácsolási listába, így már több esély lenne eledelt is gyártani, sűrűbben kerülne akkor minden barkácsolható dolog listára . Ez most a szavazási fázisban van. Nagyon remélem hogy valamilyen módon rendezik a barkácsolást hogy tényleg hozzá lehessen jutni ahhoz amit a játékosok szeretnének.
 

Mihaszna

Veterán
Fejlettebb városokban ez több helyről is beszerezhető,, ezárt nem akkora gond

Relatív. :) Nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg. ;) 1 db Kombinált Katalizátor 34 Vízió port jelent. Ha a Vörös Panda Mestert megeteted, akkor +3 VP-t kapsz mellé. Nos, nekem 2 ilyenem is van, és mind a kettő 10-es szintű, tehát, az +6 VP. Ha egy héten belül sikerül kifognom 2 ilyen receptet, akkor kb. 99.9%-os aránnyal biztos, hogy megvan a 100 Vp, ami = ládanyitás :) Tehát, nekem is ugyanolyan fontos, hogy legyen Állateledel, mint neked, s másoknak is. Csak annyi, hogy én másra használom. De mit érne nekem az Állateledel, ha nincs hova tennem? Így viszont van.
 

Laci0212

Erős harcos
Relatív. :) Nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg. ;) 1 db Kombinált Katalizátor 34 Vízió port jelent. Ha a Vörös Panda Mestert megeteted, akkor +3 VP-t kapsz mellé. Nos, nekem 2 ilyenem is van, és mind a kettő 10-es szintű, tehát, az +6 VP. Ha egy héten belül sikerül kifognom 2 ilyen receptet, akkor kb. 99.9%-os aránnyal biztos, hogy megvan a 100 Vp, ami = ládanyitás :) Tehát, nekem is ugyanolyan fontos, hogy legyen Állateledel, mint neked, s másoknak is. Csak annyi, hogy én másra használom. De mit érne nekem az Állateledel, ha nincs hova tennem? Így viszont van.
Szia
40 víziót ad az 1-es katalizátor barkácsolásáért,+Panda mester.
 

Kira7

Veterán
Optimális esetben még több is. Sorolom:
1 tűzfőnix
2 alkonyfőnix
1 barnamedve
1 jegesmedve
És akkor a többi mind éhes marad
Most már kimondottan irigykedek rád :) nekem jó esetben ha 3 kis állat eledel , ha össze jön 1 héten ilyen heti 5-ről nem is álmodom :D.
"A bajnoki 6 körhöz szerintem neked se kell 5 állateledel :) "
ezt úgy értettem a nélkül is megtudod csinálni....ilyen optimális esetekre hogy mindent tudjál hozzá etetni .....nem hiszek már az elvenárba ....
A javaslatomat is már kínomba írtam hogy hetek óta akkor nem találkoztam a barkácsolásba szabadon engedett egység fejlesztéssel és toronyba se sikerült törppáncél készítőt se nyernem .
 
Utoljára szerkesztve:
Fent