• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Melyik csodát fejlesztem éppen?

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 9 75,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 3 25,0%

  • Összes szavazó
    12
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Nazaroff

Tapasztalt építő
Egy apróság, de egyszerűbbé tenné az életet.
Az apropóját az adja, hogy felszabadatották a runák TP-re való cserélését. Ez remek
Ennek következtében felogyorsult a csodák fejlesztése. Ez is remek.
A fejlettebb játékosoknak 36 csodájuk lehet. A fejlesztési idő meg lehet akár 60 óra is.
Jó lenne látni melyike(ket)t fejlesztjük éppen.
A megvalósítés egyszerű lehet. Egy kis ikon az Ösi csoda fölön, az egyes csodáknál, hasonlóan a rúnafázis jelzéshez.
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Köszi!
Konstruktív javaslat. :(
3 épületet fejlesztesz, 4 vár fejlesztésre.
Ne mond már hogy folyton végiglapozod, hogy éppen hol tartasz
 

Rikari

Veterán
Nazaroff téged az érdekelt, hogy éppen mit építesz. Én arra válaszoltam. Az nem kétséges hogy én is örülnék egy olyan fülnek (belső menünek), melynek a kinyitásával minden csoda felsorakozna a szintjével. Könnyebben tudnám kiválasztani, hogy melyik legyen a soron következő a fejlesztésekben. Nagyjából persze tisztában vagyok a városom csodaállapotával, de egy áttekinthetőbb lehetőséget, mint a szabadkéz, tudnék preferálni.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent