• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Visszautasítva Tp vásárlás

    Mihaszna te 1 kellemetlen alak vagy. Mivel nincsen tiltási lehetőség a fórumon, nem tudlak tiltani. Ezért meg kell kérnem téged, hogy többet hozzám létszíves ne beszélj. Köszönöm.
  2. Visszautasítva Tp vásárlás

    2017-ben voltam a tündéreknél azt hiszem. Akkor kattingattam oda ahol most van az árú ár és arany ár. Nem feltételeztem ott akkor, hogy ez később probléma lesz. Az eventektől függ nekem a haladásom azért van rá igényem. Most nyertem több fantom macit ami 6000 manát termel. A félszerzeteknél...
  3. Visszautasítva Tp vásárlás

    Technikailag a mana kapacitás a városban is véges a napi bomlás miatt. Elméletileg lesz 1 pont ahol annyit termelsz amennyit bomlik. Nem állna vissza a költsége, az 1 picit vad lenne. Amikor még a forge of empiressel játszottam akkor volt a tp az kincs hozzá állás mivel ott nem kaptad...
  4. Visszautasítva Tp vásárlás

    Mana 500-1000-1500.... mint az aranynál, mivel milliós értékben lesz 1 bizonyos pont után nem látom ebben az értékben a problémát. Ork 40-80-120 mint a fa-márvány-acélnál. 25. tp vásárlásnál már 1000-ért veszed. Isteni magvak, 20 vagy 10-ért. Én 10-et mondanék mert az annyira nem szál el mint a...
  5. Visszautasítva Tp vásárlás

    Nálam fordítva van. Az arany és alapanyag jön be nehezen és tp-m van elég a haladáshoz. Ha nem lenne alapanyag bűbáj akkor nem is tudnék haladni a játékkal. Aranyat szerencsére csak 1-2 helyen kell használni. Az árú az inkább stagnál . Amennyi bejön azt el is költöm. Ork az olyan amilyen. A...
  6. Visszautasítva Tp vásárlás

    1. Benyújtó játéktapasztalata Félszerzet korban vagyok 2. Az ötlet röviden Orkért, manáért isteni magvakért lehessen tp-t venni az árú és arany opcióhoz hasonlóan. 3. Az ötlet háttere Nem befolyásol. 4. Előnyök Furcsálom, hogy nem lehet. Ha valahol lehet unlockolni akkor bocsánat. 5...
  7. Gyémántért vásárolható épületek ára

    Én is 1 kicsit elkezdtem úgy gondolkodni ahogyan Tundeboy nevű játékos. Valami extrásabb sarkot szeretnék készíteni ami különösebben nem ad semmi előnyt a városomnak, de legalább szép.
  8. Gyémántért vásárolható épületek ára

    Sziasztok! Az utóbbi időben ez a téma engem 1 picit elkezdett érdekelni, hogy mi miért annyiba kerül 1 gameban amennyibe és itt ebben a gameban a gyémántért vásárolható épületek árát annyira én nem értem. A félszerzeteknél vagyok és megakadt a szemem a Szőlőgazdaság-Kerti parti épület közötti...
  9. Kibeszélő Csintalan Terápia

    Helló, sziasztok. Beleolvastam a nyereményekbe és belefutottam a phantom bear nevű nyereménybe. Eléggé menős a dizájnja. Jól kitalálták ezt a fejlesztők. Köszi az épületet.
  10. Visszautasítva Heti quest amit az ősi csoda befolyásol.

    ooh félreérthetően fogalmaztam megint. Normálisan megfogalmazni ezt a dolgot most a héten 1 picit megterhelő lenne. Hátha 2-3 hét múlva normálisabban, példákkal megfogalmazom. Addig valahogy fellehet függeszteni?
  11. Visszautasítva Heti quest amit az ősi csoda befolyásol.

    1. Benyújtó játéktapasztalata Sárkány kor, az alap ötlet a mostani eventből jött. Részben abból az impulzusból, hogy 4 csillagpor kellett a 10-es macihoz annak ellenére, hogy mindennap játszottam és minden queset megcsináltam. Másik jobban befolyásoló ok, hogy a részlet nyeremények amiket...
  12. Visszautasítva Új harcos egység

    1. Benyújtó játéktapasztalata Sárkány korban vagyok, az ok a végtelenség tornyában lévő tapasztalataim miatt vannak. 1. szintet szoktam csak megcsinálni. 2. Az ötlet röviden 1 új típusú egység ami minden bónusztól és hátránytól mentes. Az egységet 1 barkácsolható épületből lehetne...
  13. Gyémántvásárlás

    Köszi a válaszokat. Nem tudtam, hogy ilyet lehet csinálni.
  14. Gyémántvásárlás

    A mobilon 10.000 gyémántot kapsz azért az árért amiért böngészőn 14.000 gyémántot kapsz. Ez miért van? Ha mobilon veszek gyémántot miért kapok 28-30%-al kevesebbet ugyanazért az árért?
  15. Kibeszélő Téli Varázs 2020

    Mi a véleményetek a fejleszthető épületről? Szerintem a 4 évvel ezelőtti pacsizási systemben ez lett volna a legjobb fejleszthető épület. Most viszont olyan semmilyen. Mindenből termelget, de mégsem valami kimagaslóan mint az előzőek.
  16. Utazó kereskedő

    ja és hogy akkor ugyan annyit termelhetek bennük mint a meglévő bónuszosomban. Na az faja
  17. Utazó kereskedő

    Miért nincsen erről az épületről termelési mennyiség információ és hogy mennyi időn belül lesz kész?
  18. black friday árak

    Szóval a mai nap folyamán vásárolható 1-2 szett rendes pénzért és felmerült bennem a kérdés, hogy ezek most mi az értékük? Mármint a 10-es szintű sellőházra rámegyek pc-n akkor ki sem dob semmilyen információt az épületről. És én nem igazán tudom ezeket a dolgokat rendes pénzhez viszonyítani. Ez...
  19. Továbbítva fix 24 órás termelők 23 órásra csökkentése

    Ez 1 nagyon tanulságos topic volt számomra. Eddig felse tűnt, de sok hasonló helyzettel találkoztam az életben és most végre áttudtam gondolni, hogy velem van-e tényleg a baj. Ebben az esetben a játékos számára az égadta világon semmilyen hátrány nem lehetett, mégis többszörösen nekimentek...
  20. Kibeszélő Bajnokság változások

    Tetszik, köszönöm az új rendszert
Fent