• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva fix 24 órás termelők 23 órásra csökkentése

Támogatod az ötlet továbbítását??

  • Támogatom

    Szavazatok: 33 73,3%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 12 26,7%

  • Összes szavazó
    45
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Mihaszna

Veterán
Szerintem meg nagyon szépen elérte a támogatottságot. Megnéztem egy másik továbbított ötletet, a szavazás 6 igen 2 nem lett ott, hasonló arannyal mint itt. Megneznetek meg egyszer az eredményt?

Ha jól emlékszem, akkor a Szavazási szabályzat értelmében nem kifejezetten a szavaztok száma, hanem a százalékok értéke az, amit figyelembe vesznek. 75%-os támogatottság esetében kerülnek továbbításra a ötletek. Persze lehetnek kivételek, de Niraya vagy valaki a csapatból javít, ha rosszul írtam le valamit.
 

bere007

Veterán
Hogy ez az ötlet vajon kinek árthatott volna és miért, az számomra rejtély... ehhez csak gratulálni tudok kedves ellenzők... :rolleyes:
 

SirSmithy

Veterán
Ha jól emlékszem, akkor a Szavazási szabályzat értelmében nem kifejezetten a szavaztok száma, hanem a százalékok értéke az, amit figyelembe vesznek. 75%-os támogatottság esetében kerülnek továbbításra a ötletek. Persze lehetnek kivételek, de Niraya vagy valaki a csapatból javít, ha rosszul írtam le valamit.
A százalékot nem néztem... ha a jelenlegi magyar szavazási rendszert használnak, akkor ez bőven 80% lenne :D
 
Ez 1 nagyon tanulságos topic volt számomra. Eddig felse tűnt, de sok hasonló helyzettel találkoztam az életben és most végre áttudtam gondolni, hogy velem van-e tényleg a baj. Ebben az esetben a játékos számára az égadta világon semmilyen hátrány nem lehetett, mégis többszörösen nekimentek. Szóval, alapötlet mint probléma nem lehetett.

Köszönöm a hozzászólásokat.
 

Putyika

Veterán
a Szavazási szabályzat értelmében nem kifejezetten a szavaztok száma
Ez a válasz nem igazán neked szól @Mihaszna, tudom, hogy nem tudsz semmit tenni ez ügyben, de erről a megjegyzésedről jutott eszembe.
Nem ártana figyelembe venni a szavazatok számát is. Néha olyan ötletek kapnak "Továbbítva" megjelölést, amikre csak pár ember szavazott. Szerintem kellene szabni valamilyen részvételi limitet, ami alatt nem érvényes a szavazás. De persze ez csak az én véleményem, de azért nyilvánvalónak tűnik, hogy azok az ötletek amelyek valóban értelmesek és legalább nagyjából kidolgozottak vagy valóban lényeges dolgot érintenek, azok sokkal nagyobb tömeget mozgatnak meg, mint például a fentebb @sirsmithy által említett 8 fő.
 

MesterAlma13

Erős harcos
egy dolgot megemlítenék, most hogy ebből a szempontból is figyelem a termelési időket, úgy érzem, hogy ha a fejlesztők a játékoksokat akarnák szem előtt tartani, akkor a Holdkőtár 21 órája lenne a legmegfelelőbb a 24 órások helyett, ezzel tényleg könnyen vissza lehet igazítani a termelés időket, viszont nem is ad arra lehetőséget, hogy többször takaríts be mint korábban
 

MesterAlma13

Erős harcos
remélem átmegy a 23 órás dolog - hogy én majd utána nyithassak a 21 órásra pont azért, amit írtam, és amit tapasztalok a Holdkőtár szett által
Játékos oldalról:
ha megcsúszunk, nem borul hetekig a rendszer, hanem 1-2 nap alatt vissza lehet állítani a megszokottra
Fejlesztői oldalról:
nem biztosít extra termeléseket, tehát nem borítja fel a játék egyensúlyát
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent