• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. BloodyMAti

    Kibeszélő Tiltott Romok

    Az elvengems.com-ra még nem rakták fel. A beacon-ok se egyeznek a korábbiakkal.
  2. BloodyMAti

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2021

    Igazad van. Ott van az, csak rá kell kattintani az igénylésre. :D
  3. BloodyMAti

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2021

    Eddig mindig ott adta be. Amúgy ott volt, ahol Te mutatod, amíg meg nem csináltam az 5. napi küldit. Majd eltűnte magát, de nem adta ki az épületet. :(
  4. BloodyMAti

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2021

    Ugyanez a problémám. Nincs Vörös Panda Mester épület.
  5. BloodyMAti

    Kibeszélő A Varázslók Hazatérése

    Egyáltalán nem biztos, (sőt biztos, hogy nem), hogy mindenkinél, mindig ugyanazt a 3 jelzőfényt adja be a játék, amiből majd választhat egyet, és mindenki, mindig ugyanazt is választja. :) Így nagy valószínűséggel nem fog tudni ugyanannyi lépést összeszedni az egyik, mint a másik ugyanannyi...
  6. BloodyMAti

    Kibeszélő A Varázslók Hazatérése

    Ebben az eventben ( Varázslók hazatérése) nem lesz épületfejlesztő. Erős a gyanúm, hogy a következő Testvériségi kalandnál lehet majd a Tündérkirálynő rejtekhelyéhez fejlesztőt szerezni. (..., vagy nem.) :D
  7. BloodyMAti

    Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

    Mielőtt bepánikoltok a 49. napi feladat miatt, nem 42 bűbájt kér a feladat, csak 2. db- ot. :D
  8. BloodyMAti

    Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

    A fejlődő épületet kicsit pontosítanám, mert az, csak a 17-es fejezetre igaz. :) Ez a tábla a fejezetre kattintva, kinyílik, és megmutatja ott az épület hányas fejlettségi szintjén mit nyújt. Queen Fairy’s Garden Evolving Building – Elvenar Gems of Knowledge (elvengems.com)
  9. BloodyMAti

    Kibeszélő Elvenari Karnevál 2021

    Igen. Itt. Napi díjak.
  10. BloodyMAti

    Hungary Legends: Tagfelvétel

    Szia! Nem vagyunk a legjobbak. Nem megyünk fel a torony tetejébe, és Nem nyitjuk ki az összes ládát sem. A kalandot gyorsan összecsapjuk, hogy mindenkinek meglegyen a hiányzó fejlesztő. Csak játszunk, de közben jól érezzük magukat. Gyere játszani! ;)
  11. BloodyMAti

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari kereskedelmi központ.
  12. BloodyMAti

    Továbbítva Nincsenek bejövő üzenetek

    Nem csak az üzeneteknél van a hiba. Gondol egyet, és kis piros számocskák jelennek meg az épületeknél, a csodáknál, és a raktárnál is. Amikor frissítem a játékot, ezek eltűnnek. Edge böngészőnél produkálja. Most nem tudok képet küldeni, mert perpill. nem produkálja.
  13. BloodyMAti

    Support Barkács sorrend

    Szerintem fölösleges dolog lenne jegyet nyitni. Jól van ez így is. :) Csak feltételezem, hogy az első, - random - nyitásnál, nincs mód a sorba rendezésre is. Kevesen vannak, akik 3-4-5 órára visszaemlékeznek, milyen sorrendben is voltak a cuccok. ;) :D (Senkit nem akartam szándékosan...
  14. BloodyMAti

    Support Barkács sorrend

    Szerintem nincs itt semmi gebasz. ;) :) Elsőre bedobja random, majd a következő belépésnél sorba rendezi érték/típus szerint. Utána akárhányszor lépsz be, ez a sorrend már nem változik újra. Idézések, -> Rúnák, tudáspontok, -> Áldások, bűbájok, -> gyorsítók, -> elkészült, vagy gyártás alatt lévő...
  15. BloodyMAti

    Továbbítva Bejelentkezési probléma

    Részben géphiba is. Gyenge, régi a videó kártya. :( Kicsit kutakodtam a külföldi szerverek fórumain is, miért nem műxik a játék a chrome böngészőben. Kb. ennyi jött le nekem. - Az Innogame fejlesztői a chrome-ra mutogatnak, mert nem kezeli megfelelően a régi vidijókártyákat. - A chrome...
  16. BloodyMAti

    Továbbítva Bejelentkezési probléma

    Talán segít. Chrome böngészővel van a belépési és sebesség gond. Felraktam az Operát, azzal simán fut.
  17. BloodyMAti

    Továbbítva Bejelentkezési probléma

    Este egy tezsvír már panaszkodott, de nekem akkor még viszonylag jól működött. Most 50 műhely termelését 5-ösével betakarítani, a kovácsokat begyűjteni, majd az egészet berakni a feladatba a Testvériségi kalandnál ~10 perc volt. :( Vagy a szerver haldoklik, vagy dugulás van a sávszélességben. :D...
  18. BloodyMAti

    Továbbítva Bejelentkezési probléma

    Ma 2020.10.10. 05:30 tól ez van. Csak nálam? Mobilról viszont működik. 06:35-kor belépett, de iszonyúan lassú. :(
  19. BloodyMAti

    2020 Keresd a hibát!

    10
  20. BloodyMAti

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2020

    Megjött az, csak nem azonnal. :) (Nekem legalább is. Nézd meg a szemét között is.) ;)
Fent