• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Varázslók Hazatérése

sleeky41

Veterán
A zarándok kúria bejárata 2 van ha megnézed látni az épületen is, hogy más
A csatlakozás jutalmat akkor kapjuk meg ha a szett kész van, és mint a holdkőtárnál
csatlakoztak egymáshoz addig csak a bónuszt adja
 
Ahogy átnéztem az infókat nem egyértelmű (nincs a nagydíjak sorában és a napidíjak között sem találtam) hogy az "alapépületet" a Pilgrim’s Manort hogy lehet megszerezni??
Remélem nem a Liga arany-ezüst díjai tartalmazzák!!
Szerencsére nem a liga-helyezéssel lehet megszerezni. Az 5. feladat befejezésével kapod meg az épületet.
 
Nekem egy kérdésem lenne. Megszoktam, hogy minden esemény után vagy egy testvériségi bajnokság, ahol beszerezhető még kettő darab ereklye azoknak, akiknek nem ment olyan jól a beszerzésük. A tündér királynő rejtekhelye után ezek szerint nem testvériségi kaland, hanem egy másik esemény veszi kezdetét? Elmarad a testvériségi kaland?

Én szerencsére maximumig húztam, de szerintem sokan nem.

Ebben az eventben ( Varázslók hazatérése) nem lesz épületfejlesztő.
Erős a gyanúm, hogy a következő Testvériségi kalandnál lehet majd a Tündérkirálynő rejtekhelyéhez fejlesztőt szerezni.
(..., vagy nem.) :D
 

ElfAndie

Elf kid
Ha jól látom, öt épületrész a nagydíjak közt lesz (minden harmadik nagydíj). Kettőt pedig az ötödik és a harmincnyolcadik feladat teljesítése után lehet begyűjteni.
@sleeky41

Köszönöm! :) Akkor elvileg megszerezhetőek az épületek, nem a szerencsén múlik. Ez remek hír! :)
 
Utoljára szerkesztve:

sleeky41

Veterán
@sleeky41


Most nézem az elvengems oldalon a napi exkluzív ajándékokat, egyiknek a nevében sem szerepel a pilgrim szó. Ezeknek az épületeknek a nevében meg szerepel a zarándok. Hogyan lehet felismerni, ha éppen a szett egy darabja következik? Az épületek neve ezek szerint nem segít.

elvengems az angolul ír mindent ;) mi meg magyarul fogjuk megkapni tehát nem biztos hogy nálunk is pont ugyan azon a néven fogod megtalálni mintamit az elvengems ír

a feladatsornál ahogy megszerzed az első épületet és kirakod egyből fogod látni mi hiányzik mint itt a fényképen
ha szürke az azt jelenti még hiányzik az épület és ha az "I" betűre ha kattintasz meg is mutatja melyik kell

1623136745375.png
 

ElfAndie

Elf kid
elvengems az angolul ír mindent ;) mi meg magyarul fogjuk megkapni tehát nem biztos hogy nálunk is pont ugyan azon a néven fogod megtalálni mintamit az elvengems ír

a feladatsornál ahogy megszerzed az első épületet és kirakod egyből fogod látni mi hiányzik mint itt a fényképen
ha szürke az azt jelenti még hiányzik az épület és ha az "I" betűre ha kattintasz meg is mutatja melyik kell

Köszi szépen! Közben rájöttem, mit néztem el és javítottam is a kommentem. Összekevertem az exkluzív ajándékokat, amik egy-egy napon át megszerezhetők azokkal, amik jönnek szépen sorban, kikerülhetetlenül, ahogy gyűjtögeti és beadja az ember az aktuális lepotyogó cuccokat.
Időnként összekeveredek ezekkel az eventekkel kapcsolatban, de már sikerült némi kutatómunkával kibogoznom a dolgokat, és az elvengems oldalon is megtaláltam ezt az épületet mindenféle "pilgrimes" nevekkel ellátva, szóval képben vagyok (azt hiszem). :)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent