• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

rofus

Újonc
sziasztok :)
a napi fődijakat szeretném látni,
olyat mint az elöző eventeken
ha megvan valakinek...előre is köszönöm
 

WarriorKingu

Erős harcos
Kedves Fejlesztők! Tetszik ez az esemény most nagyon! Jók a kisjutalmak, vannak jó épületbónuszok is és a főnyeremény is ad manát is legalább. A tekercseknek annyira nem örülök, mert amúgy is bónuszosom..
 

Burney

Felderítő
Kedves Fejlesztők! Tetszik ez az esemény most nagyon! Jók a kisjutalmak, vannak jó épületbónuszok is és a főnyeremény is ad manát is legalább. A tekercseknek annyira nem örülök, mert amúgy is bónuszosom..

Ez engem is meglepett hogy tekercset ad a fődíj, ami ha jól tudom probléma volt a Holdkőtárakkal kapcsolatban is, hogy nagyon sok tekercs van kint...........erre az event fődíja is tekercset ad annak, akinek amúgy is bónuszosa :rolleyes:
 

BLERO

Felderítő
Sziasztok!
Újfent az emilen érkező ajándék lenne a kérdésem, mi alapján dől el, ki kap, és ki nem? A játék eleje óta egyszer sem kaptunk ilyen emilt, a spameket is ellenőriztük. Nem világvége, csak érdeklődés...
Köszi
B.
 

w.Joe

Felderítő
Ha jol dereng, a beallitasoknal az email kapcsolat tartast engedelyezni kell hozza. Mobilrol is elerheto az adathasznalati beallitasok gomb megnyomasaval. (Ha ez pipalva van, akkor nincs tovabbi otletem.)
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok!
Újfent az emilen érkező ajándék lenne a kérdésem, mi alapján dől el, ki kap, és ki nem? A játék eleje óta egyszer sem kaptunk ilyen emilt, a spameket is ellenőriztük. Nem világvége, csak érdeklődés...
Köszi
B.

Ha jol dereng, a beallitasoknal az email kapcsolat tartast engedelyezni kell hozza. Mobilrol is elerheto az adathasznalati beallitasok gomb megnyomasaval. (Ha ez pipalva van, akkor nincs tovabbi otletem.)

Nekem viszont van.

Kedves "B." és új játékosok. Regisztrálás közben (ha jól emlékszem, akkor az email cím megadása környékén) amikor megadjuk az email címet, akkor van egy olyan lehetőség is, hogy "Feliratkozás az Elvenar Hírlevélre". Na most már. Ha a kis négyzetbe nem került pipa, akkor nem jár a hírlevél, amiben az ajándék van elrejtve. Hogy utólagosan ezt hogyan lehet orvosolni, azt sajnos nem tudom. Talán a Csapatból valaki tud segíteni. (lehet, hogy csak a Supporton ( https://support.innogames.com/kb/onyx/hu_HU ) keresztül van lehetőség) :)

(a hírlevélre csak egyszer kell feliratkozni, utána automatikusan jár minden Eseménnyel és egyéb dologgal kapcsolatban)

Szép napot
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Nekem viszont van.

Kedves "B." és új játékosok. Regisztrálás közben (ha jól emlékszem, akkor az email cím megadása környékén) amikor megadjuk az email címet, akkor van egy olyan lehetőség is, hogy "Feliratkozás az Elvenar Hírlevélre". Na most már. Ha a kis négyzetbe nem került pipa, akkor nem jár a hírlevél, amiben az ajándék van elrejtve. Hogy utólagosan ezt hogyan lehet orvosolni, azt sajnos nem tudom. Talán a Csapatból valaki tud segíteni. (lehet, hogy csak a Supporton ( https://support.innogames.com/kb/onyx/hu_HU ) keresztül van lehetőség) :)

(a hírlevélre csak egyszer kell feliratkozni, utána automatikusan jár minden Eseménnyel és egyéb dologgal kapcsolatban)

Szép napot

Nem tudom pontosan, hogy alapból fel van-e iratkozva az ember regisztrációkor.

A link hozzá - "E-mailek fogadása a hírekről, különleges ajánlatokról és játékbeli eseményekről, valamint más játékaink híreiről"
https://support.innogames.com/data-usage

Meg kell erősíteni az email címet, különben nem küldünk ilyen levelet.
Volt már probléma a citromail.hu, freemail.hu, gmail.hu levelező rendszerekkel, volt amikor egyes játékosok nem kapták meg a levelet.
Egyetlen egyszer küldi el a rendszer az összes ilyen levelet, az esemény elején, a magyar csapatnak nincs rálátása, így nem nagyon tudunk segíteni, ha probléma akad, csak tovább tudjuk küldeni a kérdést.
Nem ugyanazon az email-en keresztül érkezik a levél, mint amelyiken a Support vagy a fizetési levelek érkeznek.
 

Kira7

Veterán
Szia!
Azért nagyon ne essél hasra tőle. :) A tavalyi májusfához képest valamivel több lakost és kultit ad. Most 2. bónuszos árut kapsz viszont a májusfa ad annyi kalapácsot meg aranyat amiből több 2. bónuszos árut tudsz gyártani mint amit most kapsz. Most kapsz isteni magot amiből nem tudsz annyi érző árut gyártani mint amit a májusfánál kapsz (platinát). Most kapsz 3 ősi tp-t , a májusfa viszont 3 tp ........Még ha azt is nézem hogy a játékban egyre több mannát kér és az egész event során 2-szer lesz 1 napidíj ami mannát is ad ( az se valami sokat) akkor már nem is olyan szép és jó ........
 

Foreno

Újonc
Sziasztok. Amikor kezdődött az event, mintha olyan hírt olvastam volna, hogy a bétától és a korábbi eventektől eltérően most végig lehet csinálni mind a 76 event küldetést és csak utána jönnek napi küldik. Hát sajnos nem így van. De a hírt már nem találom, lehet, hogy félreértettem valamit?
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok. Amikor kezdődött az event, mintha olyan hírt olvastam volna, hogy a bétától és a korábbi eventektől eltérően most végig lehet csinálni mind a 76 event küldetést és csak utána jönnek napi küldik. Hát sajnos nem így van. De a hírt már nem találom, lehet, hogy félreértettem valamit?
Kedves @Foreno
Nem győzzük fórumra kiírni, hogy ami a Bétán megy, (mivel teszt szerver) az nem biztos, hogy pontosan ide is úgy jön majd. A változtatás jogát fenntartva.
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok. Amikor kezdődött az event, mintha olyan hírt olvastam volna, hogy a bétától és a korábbi eventektől eltérően most végig lehet csinálni mind a 76 event küldetést és csak utána jönnek napi küldik. Hát sajnos nem így van. De a hírt már nem találom, lehet, hogy félreértettem valamit?

Szia. Igen, nagy a valószínűsége, hogy valamit félreértettél, mivel már egy ide ez az algoritmusa az Eventeknek. :) A 76 küldetést egyébként is végig lehet csinálni. Régebben olyan volt, hogy egy Event 30 napig is tartott, s a küldetések (feladatok) száma elérte, sőt meghaladta a 100-at is (ha jól emlékszem). Persze akkor az 1-2 napos termelések tették nehezebbé a játékot. Később kitalálták, hogy csak kimaxolt Manufaktúrákkal és Műhelyekkel lehet elvégezni a feladatokat, de aztán hamar elengedték a dolgot, mert vitát váltott ki. A kisebb játékosok egy olyan "dimenzionális harcot" folytattak a fejlettebb játékosokkal szemben, hogy akinek több szabad területe van, az nagyobb előnyhöz jut, mert több egyes szintű manut és műhelyt tud elhelyezni a városában, amik nagyban megkönnyítették az 1-2 napos termeléses feladatok elvégzését. A nagyobb játékosok (persze joggal) ez nem nézték jó szemmel, mert akkor még nem volt Teleport bűbáj, és hát bizony nem szívesen bontották le a városuknak egy töredékét sem, mert akkor a játékban való haladást újból kellett kezdeniük (legalábbis gondolom ez volt az oka). Na mindegy, ennyit az anekdotázásról.. szép emlékek. :D Tehát, igen, félreértetted a dolgot. :)

Szép napot.
 

bere007

Veterán
2. bónuszos árut kapsz viszont a májusfa ad annyi kalapácsot meg aranyat amiből több 2. bónuszos árut tudsz gyártani mint amit most kapsz.

Ezzel az a baj, hogy a legfontosabb dolgokat kihagytad, ami miatt kapásból meg is bukik az érved. Ezen logika alapján a májusfa értékéből vond le a manuhoz szükséges helyet és kultot és a lakóépületnek a helyét és a kult igényét és a kult épület helyét is, ami ezek miatt kell. És akkor máris máshogy fogod látni a megéri, nem éri meg dolgot. Azt meg már meg sem említem, hogy a manu és a lakóépület megépítése is sok anyag és sok idő.
 

Kira7

Veterán
Ezzel az a baj, hogy a legfontosabb dolgokat kihagytad, ami miatt kapásból meg is bukik az érved. Ezen logika alapján a májusfa értékéből vond le a manuhoz szükséges helyet és kultot és a lakóépületnek a helyét és a kult igényét és a kult épület helyét is, ami ezek miatt kell. És akkor máris máshogy fogod látni a megéri, nem éri meg dolgot. Azt meg már meg sem említem, hogy a manu és a lakóépület megépítése is sok anyag és sok idő.
A játék tippeknél mindig azt írja cseréld az eventes épületeidet újakra, ezért hasonlítottam össze a tavalyi májusfával.
Amit írtál azzal csak az a gond hogy legalább 1-1 olyan manud van ami érző árut és 2-s szintű normál árut ad, ezért nem kell újat építened ( annyit meg nem ad ami miatt kidobnád a manudat ) . Lakosba meg kultiba ad többet ( azt írtam is), de mindent össze vetve nem biztos hogy megéri a "régi" május fát lecserélni erre az "új" eventes épületre.
Ugyan ez a gondom a szirom-híddal is kultiba többet ad mint a manna fűrészmalom viszont mannába kevesebbet, hely meg ugyan annyi.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent