• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Elvenari Karnevál 2021

bere007

Veterán
Mindössze az a bibi vele, hogy etetni kell a főnixet, de kisállateledel, no az nincs.

Itt van egy kis tévedés.

Karneválos szettes épület 60e T3 naponta
Holdmedve 9e T2 érzékeny naponta
Aranyfőnix 60e T1 2naponta
Májusfa 9e T1 érzékeny naponta
2db Sellő 50e T1 naponta
Torony szettes épületekből sok van, onnan rengeteg tekercs, fagyanta meg bizmut jön be.

És ezek csak az áruk, ezek azon kívül rengeteg mást is adnak, amikhez külön épületek kellenek. Mana, mag és hasonló kis apróságok... Ja és kb 30Tp-t naponta. Egy része élő tp egy része tp áldás. Ezekhez nem kell kaja, ezeket alapból adják, csak aratni kell őket. És ezek ingyenesen megszerezhető épületek voltak egytől egyig, egy deka gyémántot nem költöttem rájuk.

A helyzetedre van megoldás egy kis átszervezéssel és újra tervezéssel és átgondolással simán lehet rengeteg helyet spórolni. Szerintem ezt át kellene gondolnod mindenképp, mielőtt zsigerből elutasítod és a kifogásokat sorolod. A részemről ezt a témát nem is feszegetem tovább, mert már kezdünk eltérni a témától. Ha megérted, akkor megérted, ha nem meg nem.
 

Corvo

Veterán
Itt van egy kis tévedés.

Karneválos szettes épület 60e T3 naponta
Holdmedve 9e T2 érzékeny naponta
Aranyfőnix 60e T1 2naponta
Májusfa 9e T1 érzékeny naponta
2db Sellő 50e T1 naponta
Torony szettes épületekből sok van, onnan rengeteg tekercs, fagyanta meg bizmut jön be.

És ezek csak az áruk, ezek azon kívül rengeteg mást is adnak, amikhez külön épületek kellenek. Mana, mag és hasonló kis apróságok... Ja és kb 30Tp-t naponta. Egy része élő tp egy része tp áldás. Ezekhez nem kell kaja, ezeket alapból adják, csak aratni kell őket. És ezek ingyenesen megszerezhető épületek voltak egytől egyig, egy deka gyémántot nem költöttem rájuk.

A helyzetedre van megoldás egy kis átszervezéssel és újra tervezéssel és átgondolással simán lehet rengeteg helyet spórolni. Szerintem ezt át kellene gondolnod mindenképp, mielőtt zsigerből elutasítod és a kifogásokat sorolod. A részemről ezt a témát nem is feszegetem tovább, mert már kezdünk eltérni a témától. Ha megérted, akkor megérted, ha nem meg nem.
Ezekhez kell terület is.
 

ElfSusa

Erős harcos
Tudja valaki lesz e kívánságkút?
Kívánságkút az nem lesz, Kívánságok Istennője igen
Nazaroff!
A főnix és a Gólem eladása...khmm nem éppen logikus. Persze ha nem kalandozol... Ha megnézed, hogy mit ad EZ az épület...
Ha mindenképp ezt akarod letenni, ami szerintem nem egyenértékű egyikkel sem, akkor inkább keress valami olyat, ami jobban nélkülözhető. A manukat mondjuk megértem, mert ugye ezek az eventesek nem adnak ranglistapontot, gondolom azok számodra fontosak. Én mindenképp átgondolnám
 

Burney

Felderítő
Érdeklődnék hogy a mostani eventnél, a mailra nem küldenek bónusz cukorkákat tartalmazó levelet??
Általában minden eventnél a kezdéshez megajándékoznak minket.......úgy látszik már ezzel is spórolnak, mert eddig semmi :(
 

Deleted User - 373998

Vendég
Érdeklődnék hogy a mostani eventnél, a mailra nem küldenek bónusz cukorkákat tartalmazó levelet??
Általában minden eventnél a kezdéshez megajándékoznak minket.......úgy látszik már ezzel is spórolnak, mert eddig semmi :(
Kedves @Burney
Nem, nem mindig azonnal kezdésnél kapjuk a plusz ajándékokat. Olykor ugye a csodákra várni kell 1-2 napot.
Nem spórolunk, nem vagyunk Tescco áruház.....;)
Kérlek légy türelemmel. Köszönöm megértésed.
 

ElfAndie

Elf kid
Sziasztok!

Segítsetek, légy szíves. Időnként jön a játékba egy olyan üzenet, hogy cukorka van a városom határán, gyűjtsem össze gyorsan. Csakhogy nem találok cukorkát sehol. Ezt az üzenetet szó szerint kell érteni? Kicsi még a városom, ha lenne ott valami, amit nem én raktam oda, elvileg feltűnne.
 
Utoljára szerkesztve:

GreenKnight

Veterán
Igen, ha kiírja akkor biztosan van cukorka. A városodban keresd a beépítetlen területen. Észre fogod venni, 3 kis piros cukorka szerűség.
 

ElfAndie

Elf kid
Igen, ha kiírja akkor biztosan van cukorka. A városodban keresd a beépítetlen területen. Észre fogod venni, 3 kis piros cukorka szerűség.

Köszi a választ. Akkor lehet, hogy takarásban van, mert most eléggé be vagyok épülve, bővítenem kellene a várost. Majd szemfülesebb leszek. :)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszi a választ. Akkor lehet, hogy takarásban van, mert most eléggé be vagyok épülve, bővítenem kellene a várost. Majd szemfülesebb leszek. :)

Szerintem jobban a szélén keresd és biztosan találni fogsz! Gondolok itt arra, hogy nem közvetlen az utolsó épületed mellett, hanem a kamerát fel-le-jobbra-balra mozgatva, ameddig a játék engedi. :)
Általában a városod határának a legbalrább eső széle szokott a tuti tipp lenni. ;)
 

ElfAndie

Elf kid
Szerintem jobban a szélén keresd és biztosan találni fogsz! Gondolok itt arra, hogy nem közvetlen az utolsó épületed mellett, hanem a kamerát fel-le-jobbra-balra mozgatva, ameddig a játék engedi. :)
Általában a városod határának a legbalrább eső széle szokott a tuti tipp lenni. ;)

Juj, de cseles! :D Köszi szépen, akkor majd messzebb is nézelődöm.
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Kívánságkút az nem lesz, Kívánságok Istennője igen
Nazaroff!
A főnix és a Gólem eladása...khmm nem éppen logikus. Persze ha nem kalandozol... Ha megnézed, hogy mit ad EZ az épület...
Ha mindenképp ezt akarod letenni, ami szerintem nem egyenértékű egyikkel sem, akkor inkább keress valami olyat, ami jobban nélkülözhető. A manukat mondjuk megértem, mert ugye ezek az eventesek nem adnak ranglistapontot, gondolom azok számodra fontosak. Én mindenképp átgondolnám
Egyenlőre a főnix mard, de a Gólemnek sajnos mennie kell :(
Én is sajnálom, de mint írtam árúbőség van és az a kis árú amit a gólem termel nem oszt, nem szoroz
1612970504032.png
Egyetlen motizás hoz ennyi mannát, a papokat mostanában az erős ágyús váltotta ki.
 

DeletedUser

Vendég
Isten ments, hogy beleszólnék, de amikor ilyen indokokat olvasok és a játékot fikázza valaki, amikor a saját rossz szervezése tehet róla, azért azt nem tartom fairnek.

Azt állítod, hogy sok az árud és ezért nem kell az eventes épület, ami árut ad. Mi lenne, ha nem azt adnád el, hanem a manut tennéd raktárba? Akkor nem kellene annyi manu, kevesebb műhely is elég lenne és kevesebb lakóépület is elég lenne és kevesebb kult is elég lenne. Rengeteg helyed felszabadulna és akkor nem lennének ilyen kirohanásaid.

Mielőtt esetleg ezt kérdőre vonnád, ez nem csak elméleti szinten működik így, mivel én így csinálom. A 8 millás árukészlet amit írsz és soknak találod, nem is tudom mikor volt olyan kevés árum utoljára, talán 2 éve. Most csak azért van ilyen sok manum, mivel végeztem a fajjal, de ha jön az új, akkor marad fent összesen 4-5db manum.

Nagyon jól látni, hogy az elmúlt 1-2 évbe milyen irányba viszik el a játékot, milyen fejlesztések vannak és ezzel milyen falakat emelnek. Ilyenkor 2 választás van. Kiakadunk és morgunk emiatt, vagy pedig alkalmazkodunk és kihívásnak tekintjük és úgy módosítjuk a városunkat. A teleporttal amúgy meg ezt a fajta alkalmazkodást nagyon megkönnyítették... ;)
Nem szólok bele a nagyok dolgába de nagyon szeretem az eventes épületeket és ragaszkodom is hozzájuk. :) A gazdaságot nem fogja romba dönteni egy épület. De ez magánválemány. A teleport egy nagyon kedves és hasznos fejlesztés. Bevallom a napfarmokat és az éjellieket is elpakoltam az event idejére hogy legyen némi helyem. Azt se tudtam hogy a teleportb működik a vendégfajok épületeinél.Ez van ha valaki nem kérdez. :rolleyes:
 

ElfAndie

Elf kid
Sziasztok!

Azt kéri tőlem a karnevál egyik feladata, hogy használjak fel 8 tudáspontot. Ezt csak a kutatás menüben tudom teljesíteni, vagy van más lehetőség is, ahol el tudnék szórni 8 tudáspontot? :)
 
Fent